Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 5. forduló

2018.09.15 - 16:00

Üllő, Üllői Városi Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
TÓTH ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZUIGÉBER ATTILA, WEIL LEVENTE
Üllő SE
Tápiószele SE
90'
45'

Gólok

FARKAS TAMÁS

16'

1 - 0

 

SIMON ZSOLT

48'

2 - 0

 

 

2 - 1

59'

APRÓ JÓZSEF
POTEMKIN KÁROLY

81'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllő SE Üllő SE 5 5 0 0 26 7 19 15 10.2
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 5 4 1 0 20 4 16 13 11.8
3 Halásztelek FC Halásztelek FC 5 3 1 1 16 6 10 10 8.4
4 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 5 3 1 1 13 6 7 10 9.2
5 Tápiószele SE Tápiószele SE 5 3 0 2 14 10 4 9 6.6
6 Örkény SE Örkény SE 5 2 3 0 12 4 8 9 12
7 Pereg SE Pereg SE 5 2 1 2 9 16 -7 7 6.8
8 Bugyi SE Bugyi SE 5 1 4 0 13 8 5 7 7.2
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 4 2 0 2 9 11 -2 6 6.3
10 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 5 1 3 1 17 12 5 6 8.4
11 Taksony SE II. Taksony SE II. 5 1 1 3 3 8 -5 4 7.6
12 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 4 1 1 2 7 13 -6 4 9.5
13 Péteri KSK Péteri KSK 5 1 0 4 9 14 -5 3 7.8
14 Monori SE Monori SE 5 1 0 4 8 16 -8 3 9.6
15 FC Dabas II. FC Dabas II. 5 0 2 3 4 21 -17 2 7.6
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 5 0 0 5 3 27 -24 0 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 3 2 1 0 5 3 2 7 2 2 0 0 7 1 6 6 5 4 1 0 12 4 8 13
2 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 3 0 3 7 5 3 2 0 5 1 4 11
3 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 2 1 1 0 3 2 1 4 3 2 0 1 3 1 2 6 5 3 1 1 6 3 3 10
4 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 3 2 1 0 4 1 3 7 2 1 0 1 3 4 -1 3 5 3 1 1 7 5 2 10
5 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 2 1 0 1 1 2 -1 3 3 2 1 0 6 3 3 7 5 3 1 1 7 5 2 10
6 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 3 3 0 0 6 1 5 9 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 3 0 1 7 3 4 9
7 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 2 2 0 0 5 1 4 6 3 1 0 2 2 4 -2 3 5 3 0 2 7 5 2 9
8 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 3 1 2 0 5 0 5 5 2 1 0 1 2 1 1 3 5 2 2 1 7 1 6 8
9 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 1 1 3 4 -1 4 4 2 1 1 4 4 0 7
10 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 3 1 0 2 3 4 -1 3 2 0 2 0 2 2 0 2 5 1 2 2 5 6 -1 5
11 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 3 1 0 2 2 2 0 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 1 3 2 3 -1 4
12 Dunavarsányi TE II. Monori SE 2 1 0 1 3 2 1 3 3 0 1 2 1 5 -4 1 5 1 1 3 4 7 -3 4
13 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 2 1 0 1 1 1 0 3 3 0 1 2 2 5 -3 1 5 1 1 3 3 6 -3 4
14 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 3 0 2 1 2 4 -2 2 2 0 0 2 0 7 -7 0 5 0 2 3 2 11 -9 2
15 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 3 0 1 2 1 3 -2 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 5 0 1 4 1 5 -4 1
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 2 0 0 2 1 8 -7 0 3 0 1 2 0 3 -3 1 5 0 1 4 1 11 -10 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 3 3 0 0 13 4 9 9 2 2 0 0 13 3 10 6 5 5 0 0 26 7 19 15
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 3 3 0 0 14 0 14 9 2 1 1 0 6 4 2 4 5 4 1 0 20 4 16 13
3 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 3 2 1 0 10 2 8 7 2 1 0 1 6 4 2 3 5 3 1 1 16 6 10 10
4 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 2 1 1 0 5 3 2 4 3 2 0 1 8 3 5 6 5 3 1 1 13 6 7 10
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 2 2 0 0 8 3 5 6 3 1 0 2 6 7 -1 3 5 3 0 2 14 10 4 9
6 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 2 1 1 0 6 1 5 4 3 1 2 0 6 3 3 5 5 2 3 0 12 4 8 9
7 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 2 2 0 0 6 4 2 6 3 0 1 2 3 12 -9 1 5 2 1 2 9 16 -7 7
8 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 3 1 2 0 11 6 5 5 2 0 2 0 2 2 0 2 5 1 4 0 13 8 5 7
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 3 2 0 1 7 7 0 6 1 0 0 1 2 4 -2 0 4 2 0 2 9 11 -2 6
10 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 2 0 2 0 4 4 0 2 3 1 1 1 13 8 5 4 5 1 3 1 17 12 5 6
11 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 3 1 0 2 2 6 -4 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 1 1 3 3 8 -5 4
12 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 1 1 0 0 3 2 1 3 3 0 1 2 4 11 -7 1 4 1 1 2 7 13 -6 4
13 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 3 1 0 2 5 8 -3 3 2 0 0 2 4 6 -2 0 5 1 0 4 9 14 -5 3
14 Dunavarsányi TE II. Monori SE 2 1 0 1 5 6 -1 3 3 0 0 3 3 10 -7 0 5 1 0 4 8 16 -8 3
15 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 3 0 2 1 2 7 -5 2 2 0 0 2 2 14 -12 0 5 0 2 3 4 21 -17 2
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 2 0 0 2 2 17 -15 0 3 0 0 3 1 10 -9 0 5 0 0 5 3 27 -24 0
 
Alsónémedi SE
-----3 - 2----2 - 12 - 4---
Aranyszarvas SE
--------3 - 2------
Bugyi SE
-----6 - 1-----2 - 2-3 - 3-
Dunavarsányi TE II.
-------------1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2----0 - 0-----0 - 5--
Halásztelek FC
-6 - 0-----1 - 1----3 - 1--
Monori SE
----4 - 21 - 4---------
Örkény SE
--1 - 15 - 0-----------
Pereg SE
-3 - 2------3 - 2------
Péteri KSK
------1 - 0---2 - 4---2 - 4
Taksony SE II.
---2 - 1---0 - 3----0 - 2--
Tápiószele SE
-----3 - 2--5 - 1------
Törökbálinti TC
---3 - 010 - 0-----1 - 0----
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 1------------
Újhartyán VSE
-------3 - 3--1 - 1----
Üllő SE
--------6 - 1--3 - 1--4 - 2

Meccsek

Üllő SE

2018. 08. 18. 17:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Üllő SE
2018. 08. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 09. 01. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2018. 09. 09. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Üllő SE
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Tápiószele SE
2018. 09. 22. 16:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Üllő SE
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Aranyszarvas SE
2018. 10. 07. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Üllő SE
2019. 06. 30.
Üllői Városi Sporttelep
2019. 06. 30.
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
06. 30.
Monori SE
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
INFO
Üllő SE
2018. 10. 27. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
10. 27. 13:30
UFC Gyömrő
2018. 11. 04. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
11. 04. 13:30
Üllő SE
2018. 11. 11. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
11. 11. 13:30
Törökbálinti TC
2018. 11. 17. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
11. 17. 13:00
Üllő SE
2018. 11. 24. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
11. 24. 13:00
Örkény SE

Tápiószele SE

2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Tápiószele SE
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Halásztelek FC
2018. 09. 02. 16:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Tápiószele SE
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Pereg SE
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Tápiószele SE
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószele SE
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Monori SE
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Tápiószele SE
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Törökbálinti TC
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
INFO
Tápiószele SE
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
10. 27. 13:30
Újhartyán VSE
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
11. 04. 13:30
Tápiószele SE
2018. 11. 11. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
11. 11. 13:30
Taksony SE II.
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
11. 18. 13:00
Tápiószele SE
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
11. 24. 13:00
FC Dabas II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol