Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 6. forduló

2018.09.23 - 16:00

Örkény, Örkény SE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
MUHARI GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZSÉLYI CSABA, FEIGL GÁBOR
Örkény SE
Alsónémedi SE
90'
45'

Gólok

SZÉCSI ATTILA

3'

1 - 0

 

 

1 - 1

11'

URBÁN GÁBOR
SZÉCSI ATTILA

39'

2 - 1

 

LAKATOS ROLAND

48'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllő SE Üllő SE 6 6 0 0 29 7 22 18 10
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 6 4 2 0 20 4 16 14 11
3 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 6 4 1 1 16 6 10 13 10.5
4 Tápiószele SE Tápiószele SE 6 4 0 2 18 10 8 12 8.2
5 Örkény SE Örkény SE 6 3 3 0 15 5 10 12 11.5
6 Halásztelek FC Halásztelek FC 6 3 2 1 16 6 10 11 7
7 Pereg SE Pereg SE 6 3 1 2 13 18 -5 10 8.3
8 Bugyi SE Bugyi SE 6 2 4 0 20 8 12 10 8.2
9 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 6 2 3 1 19 13 6 9 9.3
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 5 2 0 3 10 14 -4 6 5.6
11 Taksony SE II. Taksony SE II. 6 1 1 4 3 11 -8 4 6
12 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 5 1 1 3 7 17 -10 4 9
13 Péteri KSK Péteri KSK 6 1 0 5 9 17 -8 3 6.8
14 Monori SE Monori SE 6 1 0 5 10 20 -10 3 9.8
15 FC Dabas II. FC Dabas II. 6 0 2 4 5 23 -18 2 7.5
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 6 0 0 6 3 34 -31 0 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 3 2 1 0 5 3 2 7 3 3 0 0 8 1 7 9 6 5 1 0 13 4 9 16
2 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 3 2 1 0 4 2 2 7 3 2 1 0 3 0 3 7 6 4 2 0 7 2 5 14
3 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 3 2 1 0 4 2 2 7 3 2 0 1 3 1 2 6 6 4 1 1 7 3 4 13
4 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 3 2 0 1 2 2 0 6 3 2 1 0 6 3 3 7 6 4 1 1 8 5 3 13
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 2 2 0 0 5 1 4 6 4 2 0 2 3 4 -1 6 6 4 0 2 8 5 3 12
6 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 3 2 1 0 4 1 3 7 3 1 1 1 3 4 -1 4 6 3 2 1 7 5 2 11
7 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 3 3 0 0 6 1 5 9 2 0 0 2 2 4 -2 0 5 3 0 2 8 5 3 9
8 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 4 1 3 0 5 0 5 6 2 1 0 1 2 1 1 3 6 2 3 1 7 1 6 9
9 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 3 1 0 2 3 4 -1 3 3 1 2 0 6 2 4 5 6 2 2 2 9 6 3 8
10 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 1 1 3 4 -1 4 5 2 1 2 4 5 -1 7
11 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 2 1 0 1 1 1 0 3 4 1 1 2 5 7 -2 4 6 2 1 3 6 8 -2 7
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 4 1 0 3 2 3 -1 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 6 1 1 4 2 4 -2 4
13 Dunavarsányi TE II. Monori SE 3 1 0 2 5 5 0 3 3 0 1 2 1 5 -4 1 6 1 1 4 6 10 -4 4
14 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 3 0 2 1 2 4 -2 2 3 0 0 3 0 8 -8 0 6 0 2 4 2 12 -10 2
15 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 3 0 1 2 1 3 -2 1 3 0 0 3 0 3 -3 0 6 0 1 5 1 6 -5 1
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 3 0 0 3 1 12 -11 0 3 0 1 2 0 3 -3 1 6 0 1 5 1 15 -14 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 3 3 0 0 13 4 9 9 3 3 0 0 16 3 13 9 6 6 0 0 29 7 22 18
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 4 3 1 0 14 0 14 10 2 1 1 0 6 4 2 4 6 4 2 0 20 4 16 14
3 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 3 2 1 0 8 3 5 7 3 2 0 1 8 3 5 6 6 4 1 1 16 6 10 13
4 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 2 2 0 0 8 3 5 6 4 2 0 2 10 7 3 6 6 4 0 2 18 10 8 12
5 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 3 2 1 0 9 2 7 7 3 1 2 0 6 3 3 5 6 3 3 0 15 5 10 12
6 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 3 2 1 0 10 2 8 7 3 1 1 1 6 4 2 4 6 3 2 1 16 6 10 11
7 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 2 2 0 0 6 4 2 6 4 1 1 2 7 14 -7 4 6 3 1 2 13 18 -5 10
8 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 3 1 2 0 11 6 5 5 3 1 2 0 9 2 7 5 6 2 4 0 20 8 12 10
9 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 3 1 2 0 6 5 1 5 3 1 1 1 13 8 5 4 6 2 3 1 19 13 6 9
10 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 3 2 0 1 7 7 0 6 2 0 0 2 3 7 -4 0 5 2 0 3 10 14 -4 6
11 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 4 1 0 3 2 9 -7 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 6 1 1 4 3 11 -8 4
12 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 2 1 0 1 3 6 -3 3 3 0 1 2 4 11 -7 1 5 1 1 3 7 17 -10 4
13 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 3 1 0 2 5 8 -3 3 3 0 0 3 4 9 -5 0 6 1 0 5 9 17 -8 3
14 Dunavarsányi TE II. Monori SE 3 1 0 2 7 10 -3 3 3 0 0 3 3 10 -7 0 6 1 0 5 10 20 -10 3
15 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 3 0 2 1 2 7 -5 2 3 0 0 3 3 16 -13 0 6 0 2 4 5 23 -18 2
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 3 0 0 3 2 24 -22 0 3 0 0 3 1 10 -9 0 6 0 0 6 3 34 -31 0
 
Alsónémedi SE
-----3 - 2----2 - 12 - 4---
Aranyszarvas SE
--------3 - 2-0 - 4----
Bugyi SE
-----6 - 1-----2 - 2-3 - 3-
Dunavarsányi TE II.
--0 - 7----------1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2----0 - 0-----0 - 5--
Halásztelek FC
-6 - 0-----1 - 1----3 - 1--
Monori SE
----4 - 21 - 4-2 - 4-------
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 0-----------
Pereg SE
-3 - 2------3 - 2------
Péteri KSK
------1 - 0---2 - 4---2 - 4
Taksony SE II.
---2 - 1---0 - 3----0 - 2-0 - 3
Tápiószele SE
-----3 - 2--5 - 1------
Törökbálinti TC
---3 - 010 - 00 - 0----1 - 0----
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 1------3 - 0-----
Újhartyán VSE
----2 - 1--3 - 3--1 - 1----
Üllő SE
--------6 - 1--3 - 1--4 - 2

Meccsek

Örkény SE

2018. 08. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Örkény SE
2018. 08. 26. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 09. 02. 16:30
Taksony SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Örkény SE
2018. 09. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Bugyi SE
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Örkény SE
2018. 09. 23. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2018. 09. 29. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Örkény SE
2018. 10. 07. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Péteri KSK
2018. 10. 14. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Örkény SE
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
INFO
Tápiószele SE
2018. 10. 27. 13:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
10. 27. 13:30
Örkény SE
2018. 11. 04. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
11. 04. 13:30
Monori SE
2018. 11. 11. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
11. 11. 13:30
Örkény SE
2018. 11. 18. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
11. 18. 13:00
Törökbálinti TC
2018. 11. 24. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
11. 24. 13:00
Örkény SE

Alsónémedi SE

2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Tápiószele SE
2018. 12. 31.
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 12. 31.
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
12. 31.
Alsónémedi SE
2018. 09. 02. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Monori SE
2018. 09. 08. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Alsónémedi SE
2018. 09. 16. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Törökbálinti TC
2018. 09. 23. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2018. 09. 30. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2018. 10. 06. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Alsónémedi SE
2018. 10. 14. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Taksony SE II.
2018. 10. 21. 14:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
INFO
Alsónémedi SE
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
10. 28. 13:30
FC Dabas II.
2018. 11. 04. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
11. 04. 13:30
Üllő SE
2018. 11. 11. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
11. 11. 13:30
Alsónémedi SE
2018. 11. 18. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
11. 18. 13:00
Péteri KSK
2018. 11. 25. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
11. 25. 13:00
Alsónémedi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol