Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 7. forduló

2018.09.29 - 16:00

Üllő, Üllői Városi Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
EISENBACHER MIHÁLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KELE ÁDÁM, FEIGL GÁBOR
Üllő SE
Aranyszarvas SE
90'
45'

Gólok

LANTOS ISTVÁN

16'

1 - 0

 

 

1 - 1

26'

VÖRÖS PÉTER

 

1 - 2

34'

LENDVAI ZALÁN
SZABÓ SÁNDOR DOMOKOS

46'

2 - 2

 

POTEMKIN KÁROLY

47'

3 - 2

 

 

3 - 3

51'

HÁMORY ZOLTÁN MIKLÓS

 

3 - 4

54'

HÁMORY ZOLTÁN MIKLÓS

 

3 - 5

62'

DUDOK ÁDÁM
SIMON ZSOLT

74'

4 - 5

 

POTEMKIN KÁROLY

82'

5 - 5

 

FARKAS TAMÁS

86'

6 - 5

 

POTEMKIN KÁROLY

92'

7 - 5

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllő SE Üllő SE 7 7 0 0 36 12 24 21 10.6
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 7 5 2 0 23 4 19 17 11.1
3 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 7 5 1 1 19 7 12 16 10.1
4 Tápiószele SE Tápiószele SE 7 5 0 2 22 10 12 15 9.6
5 Bugyi SE Bugyi SE 7 3 4 0 23 8 15 13 9
6 Örkény SE Örkény SE 7 3 4 0 19 9 10 13 10.3
7 Halásztelek FC Halásztelek FC 7 3 3 1 20 10 10 12 7
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 7 3 3 1 21 14 7 12 9.1
9 Pereg SE Pereg SE 7 3 1 3 14 21 -7 10 7.7
10 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 7 2 1 4 16 26 -10 7 8.3
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 7 2 0 5 13 20 -7 6 6.9
12 FC Dabas II. FC Dabas II. 7 1 2 4 9 23 -14 5 8.6
13 Taksony SE II. Taksony SE II. 7 1 1 5 3 14 -11 4 5.9
14 Péteri KSK Péteri KSK 7 1 0 6 9 20 -11 3 6.3
15 Monori SE Monori SE 7 1 0 6 10 24 -14 3 8.9
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 7 0 0 7 3 38 -35 0 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 4 2 2 0 7 5 2 8 3 3 0 0 8 1 7 9 7 5 2 0 15 6 9 17
2 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 3 2 0 1 2 2 0 6 4 3 1 0 8 3 5 10 7 5 1 1 10 5 5 16
3 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 3 2 1 0 4 2 2 7 4 2 1 1 5 3 2 7 7 4 2 1 9 5 4 14
4 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 4 3 1 0 7 3 4 10 3 1 1 1 3 4 -1 4 7 4 2 1 10 7 3 14
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 3 2 1 0 5 1 4 7 4 2 0 2 3 4 -1 6 7 4 1 2 8 5 3 13
6 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 3 2 1 0 4 2 2 7 4 2 0 2 3 2 1 6 7 4 1 2 7 4 3 13
7 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 4 1 3 0 5 0 5 6 3 2 0 1 3 1 2 6 7 3 3 1 8 1 7 12
8 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 4 2 0 2 5 4 1 6 3 1 2 0 6 2 4 5 7 3 2 2 11 6 5 11
9 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 3 2 0 1 3 2 1 6 4 1 2 1 5 6 -1 5 7 3 2 2 8 8 0 11
10 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 3 2 0 1 2 1 1 6 4 1 1 2 5 7 -2 4 7 3 1 3 7 8 -1 10
11 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 4 3 0 1 6 3 3 9 3 0 0 3 3 6 -3 0 7 3 0 4 9 9 0 9
12 Dunavarsányi TE II. Monori SE 3 1 0 2 5 5 0 3 4 0 2 2 1 5 -4 2 7 1 2 4 6 10 -4 5
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 4 1 2 1 4 4 0 5 3 0 0 3 0 8 -8 0 7 1 2 4 4 12 -8 5
14 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 4 1 0 3 2 3 -1 3 3 0 1 2 0 3 -3 1 7 1 1 5 2 6 -4 4
15 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 4 0 1 3 1 4 -3 1 3 0 0 3 0 3 -3 0 7 0 1 6 1 7 -6 1
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 3 0 0 3 1 12 -11 0 4 0 1 3 0 5 -5 1 7 0 1 6 1 17 -16 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 4 4 0 0 20 9 11 12 3 3 0 0 16 3 13 9 7 7 0 0 36 12 24 21
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 4 3 1 0 14 0 14 10 3 2 1 0 9 4 5 7 7 5 2 0 23 4 19 17
3 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 3 2 1 0 8 3 5 7 4 3 0 1 11 4 7 9 7 5 1 1 19 7 12 16
4 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 3 3 0 0 12 3 9 9 4 2 0 2 10 7 3 6 7 5 0 2 22 10 12 15
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 4 2 2 0 14 6 8 8 3 1 2 0 9 2 7 5 7 3 4 0 23 8 15 13
6 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 3 2 1 0 9 2 7 7 4 1 3 0 10 7 3 6 7 3 4 0 19 9 10 13
7 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 4 2 2 0 14 6 8 8 3 1 1 1 6 4 2 4 7 3 3 1 20 10 10 12
8 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 3 1 2 0 6 5 1 5 4 2 1 1 15 9 6 7 7 3 3 1 21 14 7 12
9 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 3 2 0 1 7 7 0 6 4 1 1 2 7 14 -7 4 7 3 1 3 14 21 -7 10
10 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 3 2 0 1 7 8 -1 6 4 0 1 3 9 18 -9 1 7 2 1 4 16 26 -10 7
11 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 4 2 0 2 8 9 -1 6 3 0 0 3 5 11 -6 0 7 2 0 5 13 20 -7 6
12 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 4 1 2 1 6 7 -1 5 3 0 0 3 3 16 -13 0 7 1 2 4 9 23 -14 5
13 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 4 1 0 3 2 9 -7 3 3 0 1 2 1 5 -4 1 7 1 1 5 3 14 -11 4
14 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 4 1 0 3 5 11 -6 3 3 0 0 3 4 9 -5 0 7 1 0 6 9 20 -11 3
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 3 1 0 2 7 10 -3 3 4 0 0 4 3 14 -11 0 7 1 0 6 10 24 -14 3
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 3 0 0 3 2 24 -22 0 4 0 0 4 1 14 -13 0 7 0 0 7 3 38 -35 0
 
Alsónémedi SE
-----3 - 2----2 - 12 - 4-1 - 2-
Aranyszarvas SE
4 - 2-------3 - 2-0 - 4----
Bugyi SE
-----6 - 1---3 - 0-2 - 2-3 - 3-
Dunavarsányi TE II.
--0 - 7----------1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 0--0 - 0-----0 - 5--
Halásztelek FC
-6 - 0----4 - 41 - 1----3 - 1--
Monori SE
----4 - 21 - 4-2 - 4-------
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 0-----------
Pereg SE
-3 - 2------3 - 2---1 - 3--
Péteri KSK
------1 - 0---2 - 40 - 3--2 - 4
Taksony SE II.
---2 - 1---0 - 3----0 - 2-0 - 3
Tápiószele SE
-----3 - 24 - 0-5 - 1------
Törökbálinti TC
---3 - 010 - 00 - 0----1 - 0----
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 1------3 - 0-----
Újhartyán VSE
----2 - 1--3 - 3--1 - 1----
Üllő SE
-7 - 5------6 - 1--3 - 1--4 - 2

Meccsek

Üllő SE

2018. 08. 18. 17:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Üllő SE
2018. 08. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 09. 01. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2018. 09. 09. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Üllő SE
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Tápiószele SE
2018. 09. 22. 16:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Üllő SE
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Aranyszarvas SE
2018. 10. 07. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Üllő SE
2018. 11. 07. 18:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 07. 18:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Monori SE
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2018. 10. 27. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
UFC Gyömrő
2018. 11. 04. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 11. 11. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Törökbálinti TC
2018. 11. 17. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 11. 24. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2019. 02. 23. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
INFO
Péteri KSK
2019. 03. 03. 14:00
Újhartyán Sporttelep
2019. 03. 03. 14:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
03. 03. 14:00
Üllő SE
2019. 03. 10. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
03. 10. 14:30
Üllő SE
2019. 03. 16. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
03. 16. 15:00
Dunavarsányi TE II.
2019. 03. 23. 15:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
03. 23. 15:00
Üllő SE
2019. 03. 30. 15:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
03. 30. 15:30
Taksony SE II.
2019. 04. 06. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
04. 06. 16:00
Üllő SE
2019. 04. 13. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
04. 13. 16:00
Bugyi SE
2019. 04. 21. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 04. 21. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
04. 21. 16:00
Üllő SE
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
04. 27. 16:30
FC Dabas II.
2019. 05. 04. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
05. 04. 16:30
Üllő SE
2019. 05. 11. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
05. 11. 16:30
Alsónémedi SE
2019. 05. 18. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
05. 18. 17:00
Üllő SE
2019. 05. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
05. 25. 17:00
Halásztelek FC
2019. 06. 02. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
06. 02. 17:00
Üllő SE

Aranyszarvas SE

2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2018. 12. 05. 18:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 12. 05. 18:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Alsónémedi SE
2018. 09. 01. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Aranyszarvas SE
2018. 09. 08. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Péteri KSK
2018. 09. 16. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószele SE
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Aranyszarvas SE
2018. 10. 06. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 10. 06. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Aranyszarvas SE
2018. 10. 14. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
UFC Gyömrő
2018. 10. 20. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Aranyszarvas SE
2018. 10. 27. 13:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Örkény SE
2018. 11. 04. 13:30
Újhartyán Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Aranyszarvas SE
2018. 11. 11.
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 11. 11.
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 11. 18. 13:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Aranyszarvas SE
2018. 11. 24. 13:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
INFO
FC Dabas II.
2019. 03. 02. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 03. 02. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
03. 02. 14:00
Aranyszarvas SE
2019. 03. 09. 14:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
03. 09. 14:30
Halásztelek FC
2019. 03. 17. 15:00
Péteri KSK sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
03. 17. 15:00
Aranyszarvas SE
2019. 03. 23. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
03. 23. 15:00
Pereg SE
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
03. 30. 15:30
Aranyszarvas SE
2019. 04. 06. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
04. 06. 16:00
Üllő SE
2019. 04. 13. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
04. 13. 16:00
Monori SE
2019. 04. 18. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 04. 18. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
04. 18. 19:00
Aranyszarvas SE
2019. 04. 27. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
04. 27. 16:30
Törökbálinti TC
2019. 05. 05. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
05. 05. 16:30
Aranyszarvas SE
2019. 05. 11. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
05. 11. 16:30
Újhartyán VSE
2019. 05. 18. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
05. 18. 17:00
Aranyszarvas SE
2019. 05. 25. 17:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
05. 25. 17:00
Taksony SE II.
2019. 06. 02. 17:00
Bugyi Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
06. 02. 17:00
Aranyszarvas SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol