Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 8. forduló

2018.10.07 - 15:00

Bugyi, Bugyi Sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
RIZK ANTONIO
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS BÁLINT, KAMAL NORBERT
Bugyi SE
Üllő SE
90'
45'

Gólok

GAVREA EDUÁRD

42'

1 - 0

 

 

1 - 1

78'

KALINA TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllő SE Üllő SE 8 7 1 0 37 13 24 22 9.5
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 8 6 2 0 27 5 22 20 11
3 Tápiószele SE Tápiószele SE 8 6 0 2 24 11 13 18 8.8
4 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 8 5 1 2 20 9 11 16 9.4
5 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 8 4 3 1 25 14 11 15 9.4
6 Bugyi SE Bugyi SE 8 3 5 0 24 9 15 14 8
7 Örkény SE Örkény SE 8 3 4 1 19 13 6 13 10.5
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 8 3 3 2 20 14 6 12 7
9 Pereg SE Pereg SE 8 3 1 4 15 25 -10 10 7
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 7 3 0 4 14 16 -2 9 7.4
11 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 7 2 1 4 16 26 -10 7 8.7
12 Péteri KSK Péteri KSK 8 2 0 6 13 20 -7 6 6.5
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 8 1 3 4 10 24 -14 6 9.3
14 Taksony SE II. Taksony SE II. 8 1 2 5 4 15 -11 5 6.8
15 Monori SE Monori SE 8 1 0 7 12 28 -16 3 9
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 8 0 0 8 3 41 -38 0 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 4 3 0 1 3 2 1 9 4 3 1 0 8 3 5 10 8 6 1 1 11 5 6 19
2 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 4 2 2 0 7 5 2 8 4 3 0 1 8 2 6 9 8 5 2 1 15 7 8 17
3 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 4 3 1 0 5 2 3 10 4 2 0 2 3 2 1 6 8 5 1 2 8 4 4 16
4 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 5 2 3 0 8 1 7 9 3 2 0 1 3 1 2 6 8 4 3 1 11 2 9 15
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 5 3 0 2 6 4 2 9 3 1 2 0 6 2 4 5 8 4 2 2 12 6 6 14
6 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 4 3 1 0 7 3 4 10 4 1 1 2 3 5 -2 4 8 4 2 2 10 8 2 14
7 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 4 2 1 1 4 4 0 7 4 2 1 1 5 3 2 7 8 4 2 2 9 7 2 14
8 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 3 2 1 0 5 1 4 7 5 2 0 3 3 5 -2 6 8 4 1 3 8 6 2 13
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 4 3 0 1 6 3 3 9 3 0 1 2 2 4 -2 1 7 3 1 3 8 7 1 10
10 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 3 2 0 1 2 1 1 6 5 1 1 3 6 10 -4 4 8 3 1 4 8 11 -3 10
11 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 2 1 0 1 1 1 0 3 5 1 2 2 6 8 -2 5 7 2 2 3 7 9 -2 8
12 Dunavarsányi TE II. Monori SE 4 2 0 2 7 6 1 6 4 0 2 2 1 5 -4 2 8 2 2 4 8 11 -3 8
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 4 1 2 1 4 4 0 5 4 1 0 3 1 8 -7 3 8 2 2 4 5 12 -7 8
14 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 4 0 1 3 1 4 -3 1 4 1 0 3 2 3 -1 3 8 1 1 6 3 7 -4 4
15 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 5 1 0 4 2 4 -2 3 3 0 1 2 0 3 -3 1 8 1 1 6 2 7 -5 4
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 4 0 1 3 1 12 -11 1 4 0 1 3 0 5 -5 1 8 0 2 6 1 17 -16 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 4 4 0 0 20 9 11 12 4 3 1 0 17 4 13 10 8 7 1 0 37 13 24 22
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 5 4 1 0 18 1 17 13 3 2 1 0 9 4 5 7 8 6 2 0 27 5 22 20
3 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 3 3 0 0 12 3 9 9 5 3 0 2 12 8 4 9 8 6 0 2 24 11 13 18
4 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 4 2 1 1 9 5 4 7 4 3 0 1 11 4 7 9 8 5 1 2 20 9 11 16
5 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 4 2 2 0 10 5 5 8 4 2 1 1 15 9 6 7 8 4 3 1 25 14 11 15
6 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 5 2 3 0 15 7 8 9 3 1 2 0 9 2 7 5 8 3 5 0 24 9 15 14
7 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 4 2 1 1 9 6 3 7 4 1 3 0 10 7 3 6 8 3 4 1 19 13 6 13
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 4 2 2 0 14 6 8 8 4 1 1 2 6 8 -2 4 8 3 3 2 20 14 6 12
9 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 3 2 0 1 7 7 0 6 5 1 1 3 8 18 -10 4 8 3 1 4 15 25 -10 10
10 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 4 2 0 2 8 9 -1 6 3 1 0 2 6 7 -1 3 7 3 0 4 14 16 -2 9
11 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 2 1 0 1 3 6 -3 3 5 1 1 3 13 20 -7 4 7 2 1 4 16 26 -10 7
12 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 4 1 0 3 5 11 -6 3 4 1 0 3 8 9 -1 3 8 2 0 6 13 20 -7 6
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 4 1 2 1 6 7 -1 5 4 0 1 3 4 17 -13 1 8 1 3 4 10 24 -14 6
14 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 5 1 1 3 3 10 -7 4 3 0 1 2 1 5 -4 1 8 1 2 5 4 15 -11 5
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 4 1 0 3 9 14 -5 3 4 0 0 4 3 14 -11 0 8 1 0 7 12 28 -16 3
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 4 0 0 4 2 27 -25 0 4 0 0 4 1 14 -13 0 8 0 0 8 3 41 -38 0
 
Alsónémedi SE
-----3 - 2----2 - 12 - 4-1 - 2-
Aranyszarvas SE
--------3 - 2-0 - 4----
Bugyi SE
-----6 - 1---3 - 0-2 - 2-3 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 7----------1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 0--0 - 0-----0 - 5--
Halásztelek FC
-6 - 0----4 - 41 - 1----3 - 1--
Monori SE
-2 - 4--4 - 21 - 4-2 - 4-------
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 0----0 - 4------
Pereg SE
-3 - 2------3 - 2---1 - 3--
Péteri KSK
------1 - 0---2 - 40 - 3--2 - 4
Taksony SE II.
---2 - 11 - 1--0 - 3----0 - 2-0 - 3
Tápiószele SE
-----3 - 24 - 0-5 - 1------
Törökbálinti TC
---3 - 010 - 00 - 0--4 - 1-1 - 0----
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 1------3 - 0-1 - 2---
Újhartyán VSE
----2 - 14 - 0-3 - 3--1 - 1----
Üllő SE
-7 - 5------6 - 1--3 - 1--4 - 2

Meccsek

Bugyi SE

2018. 08. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Monori SE
2018. 08. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Bugyi SE
2018. 09. 02. 16:30
Bugyi Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Törökbálinti TC
2018. 09. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Bugyi SE
2018. 09. 16. 16:00
Bugyi Sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2018. 09. 22. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Bugyi SE
2018. 09. 30. 16:00
Bugyi Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Taksony SE II.
2018. 10. 07. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Üllő SE
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
FC Dabas II.
2018. 10. 21. 14:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
INFO
Alsónémedi SE
2018. 10. 27. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
10. 27. 13:30
Bugyi SE
2018. 11. 04. 13:30
Bugyi Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
11. 04. 13:30
Péteri KSK
2018. 11. 11. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
11. 11. 13:30
Bugyi SE
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
11. 18. 13:00
Tápiószele SE
2018. 11. 24. 13:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
11. 24. 13:00
Bugyi SE

Üllő SE

2018. 08. 18. 17:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Üllő SE
2018. 08. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 09. 01. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2018. 09. 09. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Üllő SE
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Tápiószele SE
2018. 09. 22. 16:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Üllő SE
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Aranyszarvas SE
2018. 10. 07. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Üllő SE
2019. 06. 30.
Üllői Városi Sporttelep
2019. 06. 30.
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
06. 30.
Monori SE
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
INFO
Üllő SE
2018. 10. 27. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
10. 27. 13:30
UFC Gyömrő
2018. 11. 04. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
11. 04. 13:30
Üllő SE
2018. 11. 11. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
11. 11. 13:30
Törökbálinti TC
2018. 11. 17. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
11. 17. 13:00
Üllő SE
2018. 11. 24. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
11. 24. 13:00
Örkény SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol