Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 8. forduló

2018.10.07 - 15:00

Újhartyán, Újhartyán Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
LACZKÓ ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSARNAI CSABA, TÓTH SZABINA
Újhartyán VSE
Halásztelek FC
90'
45'

Gólok

WRÁBEL JÓZSEF

32'

1 - 0

 

TŐKÉS JÁNOS

65'

2 - 0

 

WRÁBEL JÓZSEF

85'

3 - 0

 

WRÁBEL JÓZSEF

89'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllő SE Üllő SE 8 7 1 0 37 13 24 22 9.4
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 8 6 2 0 27 5 22 20 11.3
3 Tápiószele SE Tápiószele SE 8 6 0 2 24 11 13 18 8.8
4 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 8 5 1 2 20 9 11 16 9.6
5 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 8 4 3 1 25 14 11 15 9.5
6 Bugyi SE Bugyi SE 8 3 5 0 24 9 15 14 8
7 Örkény SE Örkény SE 8 3 4 1 19 13 6 13 10.6
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 8 3 3 2 20 14 6 12 6.9
9 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 8 3 1 4 20 28 -8 10 9.1
10 Pereg SE Pereg SE 8 3 1 4 15 25 -10 10 6.8
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 8 3 0 5 16 20 -4 9 7.6
12 Péteri KSK Péteri KSK 8 2 0 6 13 20 -7 6 6.4
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 8 1 3 4 10 24 -14 6 9
14 Taksony SE II. Taksony SE II. 8 1 2 5 4 15 -11 5 6.8
15 Monori SE Monori SE 8 1 0 7 12 28 -16 3 9
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 8 0 0 8 3 41 -38 0 7.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 4 3 0 1 3 2 1 9 4 3 1 0 8 3 5 10 8 6 1 1 11 5 6 19
2 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 4 2 2 0 7 5 2 8 4 3 0 1 8 2 6 9 8 5 2 1 15 7 8 17
3 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 4 3 1 0 5 2 3 10 4 2 0 2 3 2 1 6 8 5 1 2 8 4 4 16
4 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 5 2 3 0 8 1 7 9 3 2 0 1 3 1 2 6 8 4 3 1 11 2 9 15
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 5 3 0 2 6 4 2 9 3 1 2 0 6 2 4 5 8 4 2 2 12 6 6 14
6 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 4 3 1 0 7 3 4 10 4 1 1 2 3 5 -2 4 8 4 2 2 10 8 2 14
7 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 4 2 1 1 4 4 0 7 4 2 1 1 5 3 2 7 8 4 2 2 9 7 2 14
8 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 3 2 1 0 5 1 4 7 5 2 0 3 3 5 -2 6 8 4 1 3 8 6 2 13
9 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 3 2 0 1 3 2 1 6 5 1 2 2 6 8 -2 5 8 3 2 3 9 10 -1 11
10 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 4 3 0 1 6 3 3 9 4 0 1 3 3 6 -3 1 8 3 1 4 9 9 0 10
11 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 3 2 0 1 2 1 1 6 5 1 1 3 6 10 -4 4 8 3 1 4 8 11 -3 10
12 Dunavarsányi TE II. Monori SE 4 2 0 2 7 6 1 6 4 0 2 2 1 5 -4 2 8 2 2 4 8 11 -3 8
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 4 1 2 1 4 4 0 5 4 1 0 3 1 8 -7 3 8 2 2 4 5 12 -7 8
14 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 4 0 1 3 1 4 -3 1 4 1 0 3 2 3 -1 3 8 1 1 6 3 7 -4 4
15 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 5 1 0 4 2 4 -2 3 3 0 1 2 0 3 -3 1 8 1 1 6 2 7 -5 4
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 4 0 1 3 1 12 -11 1 4 0 1 3 0 5 -5 1 8 0 2 6 1 17 -16 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 4 4 0 0 20 9 11 12 4 3 1 0 17 4 13 10 8 7 1 0 37 13 24 22
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 5 4 1 0 18 1 17 13 3 2 1 0 9 4 5 7 8 6 2 0 27 5 22 20
3 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 3 3 0 0 12 3 9 9 5 3 0 2 12 8 4 9 8 6 0 2 24 11 13 18
4 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 4 2 1 1 9 5 4 7 4 3 0 1 11 4 7 9 8 5 1 2 20 9 11 16
5 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 4 2 2 0 10 5 5 8 4 2 1 1 15 9 6 7 8 4 3 1 25 14 11 15
6 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 5 2 3 0 15 7 8 9 3 1 2 0 9 2 7 5 8 3 5 0 24 9 15 14
7 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 4 2 1 1 9 6 3 7 4 1 3 0 10 7 3 6 8 3 4 1 19 13 6 13
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 4 2 2 0 14 6 8 8 4 1 1 2 6 8 -2 4 8 3 3 2 20 14 6 12
9 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 3 2 0 1 7 8 -1 6 5 1 1 3 13 20 -7 4 8 3 1 4 20 28 -8 10
10 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 3 2 0 1 7 7 0 6 5 1 1 3 8 18 -10 4 8 3 1 4 15 25 -10 10
11 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 4 2 0 2 8 9 -1 6 4 1 0 3 8 11 -3 3 8 3 0 5 16 20 -4 9
12 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 4 1 0 3 5 11 -6 3 4 1 0 3 8 9 -1 3 8 2 0 6 13 20 -7 6
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 4 1 2 1 6 7 -1 5 4 0 1 3 4 17 -13 1 8 1 3 4 10 24 -14 6
14 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 5 1 1 3 3 10 -7 4 3 0 1 2 1 5 -4 1 8 1 2 5 4 15 -11 5
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 4 1 0 3 9 14 -5 3 4 0 0 4 3 14 -11 0 8 1 0 7 12 28 -16 3
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 4 0 0 4 2 27 -25 0 4 0 0 4 1 14 -13 0 8 0 0 8 3 41 -38 0
 
Alsónémedi SE
-----3 - 2----2 - 12 - 4-1 - 2-
Aranyszarvas SE
4 - 2-------3 - 2-0 - 4----
Bugyi SE
-----6 - 1---3 - 0-2 - 2-3 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 7----------1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 0--0 - 0-----0 - 5--
Halásztelek FC
-6 - 0----4 - 41 - 1----3 - 1--
Monori SE
-2 - 4--4 - 21 - 4-2 - 4-------
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 0----0 - 4------
Pereg SE
-3 - 2------3 - 2---1 - 3--
Péteri KSK
------1 - 0---2 - 40 - 3--2 - 4
Taksony SE II.
---2 - 11 - 1--0 - 3----0 - 2-0 - 3
Tápiószele SE
-----3 - 24 - 0-5 - 1------
Törökbálinti TC
---3 - 010 - 00 - 0--4 - 1-1 - 0----
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 1------3 - 0-1 - 2---
Újhartyán VSE
----2 - 14 - 0-3 - 3--1 - 1----
Üllő SE
-7 - 5------6 - 1--3 - 1--4 - 2

Meccsek

Újhartyán VSE

2018. 08. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Örkény SE
2018. 08. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 09. 02. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Újhartyán VSE
2018. 09. 09. 16:30
Újhartyán Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Taksony SE II.
2018. 09. 16. 16:00
Bugyi Sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2018. 09. 30. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2018. 10. 07. 15:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Halásztelek FC
2018. 10. 14. 15:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Újhartyán VSE
2018. 10. 21. 15:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 10. 21. 15:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Pereg SE
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Újhartyán VSE
2018. 11. 04. 13:30
Újhartyán Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Aranyszarvas SE
2018. 11. 11. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Újhartyán VSE
2018. 11. 18. 13:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
UFC Gyömrő
2018. 11. 24. 13:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Újhartyán VSE
2019. 02. 24. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
INFO
Újhartyán VSE
2019. 03. 03. 14:00
Újhartyán Sporttelep
2019. 03. 03. 14:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
03. 03. 14:00
Üllő SE
2019. 03. 10. 14:30
Újhartyán Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
03. 10. 14:30
Dunavarsányi TE II.
2019. 03. 17. 15:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
03. 17. 15:00
Újhartyán VSE
2019. 03. 24. 15:00
Újhartyán Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
03. 24. 15:00
Bugyi SE
2019. 03. 31. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
03. 31. 15:30
Újhartyán VSE
2019. 04. 07. 16:00
Újhartyán Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
04. 07. 16:00
Alsónémedi SE
2019. 04. 13. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
04. 13. 16:00
Újhartyán VSE
2019. 04. 21. 16:00
Újhartyán Sporttelep
2019. 04. 21. 16:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
04. 21. 16:00
Péteri KSK
2019. 04. 28. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
04. 28. 16:30
Újhartyán VSE
2019. 05. 05. 16:30
Újhartyán Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
05. 05. 16:30
Tápiószele SE
2019. 05. 11. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
05. 11. 16:30
Újhartyán VSE
2019. 05. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
05. 19. 17:00
Monori SE
2019. 05. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
05. 25. 17:00
Újhartyán VSE
2019. 06. 02. 17:00
Újhartyán Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
06. 02. 17:00
Törökbálinti TC

Halásztelek FC

2018. 08. 18. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Pereg SE
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Halásztelek FC
2018. 09. 01. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Aranyszarvas SE
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Halásztelek FC
2018. 09. 15. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
UFC Gyömrő
2018. 09. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Halásztelek FC
2018. 09. 29. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Örkény SE
2018. 10. 07. 15:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Halásztelek FC
2018. 10. 14. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 20. 14:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Halásztelek FC
2018. 10. 27. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Bugyi SE
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Halásztelek FC
2018. 11. 11. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Alsónémedi SE
2018. 11. 17. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 11. 24. 13:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Halásztelek FC
2019. 02. 23. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
INFO
Halásztelek FC
2019. 03. 02. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
03. 02. 14:00
Tápiószele SE
2019. 03. 09. 14:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
03. 09. 14:30
Halásztelek FC
2019. 03. 16. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
03. 16. 15:00
Monori SE
2019. 03. 23. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
03. 23. 15:00
Halásztelek FC
2019. 03. 30. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
03. 30. 15:30
Törökbálinti TC
2019. 04. 07. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
04. 07. 16:00
Halásztelek FC
2019. 04. 13. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
04. 13. 16:00
Újhartyán VSE
2019. 04. 21. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 04. 21. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
04. 21. 16:00
Halásztelek FC
2019. 04. 27. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
04. 27. 16:30
Taksony SE II.
2019. 05. 05. 16:30
Bugyi Sportpálya
2019. 05. 05. 16:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
05. 05. 16:30
Halásztelek FC
2019. 05. 11. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
05. 11. 16:30
FC Dabas II.
2019. 05. 18. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
05. 18. 17:00
Halásztelek FC
2019. 05. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
05. 25. 17:00
Halásztelek FC
2019. 06. 02. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
06. 02. 17:00
Péteri KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol