Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 8. forduló

2018.10.06 - 15:00

Gyömrő, UFC Gyömrő Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
SZALAI ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR LÁSZLÓ, KOVÁCS I. GERGŐ
UFC Gyömrő
Tápiószele SE
90'
45'

Gólok

KISS SZABOLCS

20'

1 - 0

 

 

1 - 1

54'

KISS KRISZTIÁN

 

1 - 2

66'

KISS KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllő SE Üllő SE 8 7 1 0 37 13 24 22 9.5
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 8 6 2 0 27 5 22 20 11
3 Tápiószele SE Tápiószele SE 8 6 0 2 24 11 13 18 8.8
4 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 8 5 1 2 20 9 11 16 9.4
5 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 8 4 3 1 25 14 11 15 9.4
6 Bugyi SE Bugyi SE 8 3 5 0 24 9 15 14 8
7 Örkény SE Örkény SE 8 3 4 1 19 13 6 13 10.5
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 8 3 3 2 20 14 6 12 7
9 Pereg SE Pereg SE 8 3 1 4 15 25 -10 10 7
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 7 3 0 4 14 16 -2 9 7.4
11 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 7 2 1 4 16 26 -10 7 8.7
12 Péteri KSK Péteri KSK 8 2 0 6 13 20 -7 6 6.5
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 8 1 3 4 10 24 -14 6 9.3
14 Taksony SE II. Taksony SE II. 8 1 2 5 4 15 -11 5 6.8
15 Monori SE Monori SE 8 1 0 7 12 28 -16 3 9
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 8 0 0 8 3 41 -38 0 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 4 3 0 1 3 2 1 9 4 3 1 0 8 3 5 10 8 6 1 1 11 5 6 19
2 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 4 2 2 0 7 5 2 8 4 3 0 1 8 2 6 9 8 5 2 1 15 7 8 17
3 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 4 3 1 0 5 2 3 10 4 2 0 2 3 2 1 6 8 5 1 2 8 4 4 16
4 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 5 2 3 0 8 1 7 9 3 2 0 1 3 1 2 6 8 4 3 1 11 2 9 15
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 5 3 0 2 6 4 2 9 3 1 2 0 6 2 4 5 8 4 2 2 12 6 6 14
6 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 4 3 1 0 7 3 4 10 4 1 1 2 3 5 -2 4 8 4 2 2 10 8 2 14
7 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 4 2 1 1 4 4 0 7 4 2 1 1 5 3 2 7 8 4 2 2 9 7 2 14
8 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 3 2 1 0 5 1 4 7 5 2 0 3 3 5 -2 6 8 4 1 3 8 6 2 13
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 4 3 0 1 6 3 3 9 3 0 1 2 2 4 -2 1 7 3 1 3 8 7 1 10
10 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 3 2 0 1 2 1 1 6 5 1 1 3 6 10 -4 4 8 3 1 4 8 11 -3 10
11 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 2 1 0 1 1 1 0 3 5 1 2 2 6 8 -2 5 7 2 2 3 7 9 -2 8
12 Dunavarsányi TE II. Monori SE 4 2 0 2 7 6 1 6 4 0 2 2 1 5 -4 2 8 2 2 4 8 11 -3 8
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 4 1 2 1 4 4 0 5 4 1 0 3 1 8 -7 3 8 2 2 4 5 12 -7 8
14 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 4 0 1 3 1 4 -3 1 4 1 0 3 2 3 -1 3 8 1 1 6 3 7 -4 4
15 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 5 1 0 4 2 4 -2 3 3 0 1 2 0 3 -3 1 8 1 1 6 2 7 -5 4
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 4 0 1 3 1 12 -11 1 4 0 1 3 0 5 -5 1 8 0 2 6 1 17 -16 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 4 4 0 0 20 9 11 12 4 3 1 0 17 4 13 10 8 7 1 0 37 13 24 22
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 5 4 1 0 18 1 17 13 3 2 1 0 9 4 5 7 8 6 2 0 27 5 22 20
3 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 3 3 0 0 12 3 9 9 5 3 0 2 12 8 4 9 8 6 0 2 24 11 13 18
4 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 4 2 1 1 9 5 4 7 4 3 0 1 11 4 7 9 8 5 1 2 20 9 11 16
5 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 4 2 2 0 10 5 5 8 4 2 1 1 15 9 6 7 8 4 3 1 25 14 11 15
6 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 5 2 3 0 15 7 8 9 3 1 2 0 9 2 7 5 8 3 5 0 24 9 15 14
7 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 4 2 1 1 9 6 3 7 4 1 3 0 10 7 3 6 8 3 4 1 19 13 6 13
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 4 2 2 0 14 6 8 8 4 1 1 2 6 8 -2 4 8 3 3 2 20 14 6 12
9 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 3 2 0 1 7 7 0 6 5 1 1 3 8 18 -10 4 8 3 1 4 15 25 -10 10
10 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 4 2 0 2 8 9 -1 6 3 1 0 2 6 7 -1 3 7 3 0 4 14 16 -2 9
11 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 2 1 0 1 3 6 -3 3 5 1 1 3 13 20 -7 4 7 2 1 4 16 26 -10 7
12 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 4 1 0 3 5 11 -6 3 4 1 0 3 8 9 -1 3 8 2 0 6 13 20 -7 6
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 4 1 2 1 6 7 -1 5 4 0 1 3 4 17 -13 1 8 1 3 4 10 24 -14 6
14 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 5 1 1 3 3 10 -7 4 3 0 1 2 1 5 -4 1 8 1 2 5 4 15 -11 5
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 4 1 0 3 9 14 -5 3 4 0 0 4 3 14 -11 0 8 1 0 7 12 28 -16 3
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 4 0 0 4 2 27 -25 0 4 0 0 4 1 14 -13 0 8 0 0 8 3 41 -38 0
 
Alsónémedi SE
-----3 - 2----2 - 12 - 4-1 - 2-
Aranyszarvas SE
--------3 - 2-0 - 4----
Bugyi SE
-----6 - 1---3 - 0-2 - 2-3 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 7----------1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 0--0 - 0-----0 - 5--
Halásztelek FC
-6 - 0----4 - 41 - 1----3 - 1--
Monori SE
-2 - 4--4 - 21 - 4-2 - 4-------
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 0----0 - 4------
Pereg SE
-3 - 2------3 - 2---1 - 3--
Péteri KSK
------1 - 0---2 - 40 - 3--2 - 4
Taksony SE II.
---2 - 11 - 1--0 - 3----0 - 2-0 - 3
Tápiószele SE
-----3 - 24 - 0-5 - 1------
Törökbálinti TC
---3 - 010 - 00 - 0--4 - 1-1 - 0----
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 1------3 - 0-1 - 2---
Újhartyán VSE
----2 - 14 - 0-3 - 3--1 - 1----
Üllő SE
-7 - 5------6 - 1--3 - 1--4 - 2

Meccsek

UFC Gyömrő

2018. 08. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
UFC Gyömrő
2018. 08. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Bugyi SE
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
UFC Gyömrő
2018. 09. 08. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Alsónémedi SE
2018. 09. 15. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
UFC Gyömrő
2018. 09. 22. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Péteri KSK
2018. 09. 30. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
UFC Gyömrő
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Tápiószele SE
2018. 10. 14. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
UFC Gyömrő
2018. 10. 20. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
INFO
Monori SE
2018. 10. 27. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
10. 27. 13:30
UFC Gyömrő
2018. 11. 03. 13:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
11. 03. 13:30
UFC Gyömrő
2018. 11. 11. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
11. 11. 13:30
Örkény SE
2018. 11. 18. 13:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
11. 18. 13:00
UFC Gyömrő
2018. 11. 24. 13:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
11. 24. 13:00
Dunavarsányi TE II.

Tápiószele SE

2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Tápiószele SE
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Halásztelek FC
2018. 09. 02. 16:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Tápiószele SE
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Pereg SE
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Tápiószele SE
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószele SE
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Monori SE
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Tápiószele SE
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Törökbálinti TC
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
INFO
Tápiószele SE
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
10. 27. 13:30
Újhartyán VSE
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
11. 04. 13:30
Tápiószele SE
2018. 11. 11. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
11. 11. 13:30
Taksony SE II.
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
11. 18. 13:00
Tápiószele SE
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
11. 24. 13:00
FC Dabas II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol