Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 9. forduló

2018.10.14 - 15:00

Péteri, Péteri sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
TUSA ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
EGYED NORBERT, PALLAI PÁL
Péteri KSK
Újhartyán VSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

15'

PRIBÉK TIBOR

 

0 - 2

32'

WRÁBEL JÓZSEF
HRUTKA GÁBOR

47'

1 - 2

 

 

1 - 3

84'

WRÁBEL JÓZSEF

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllő SE Üllő SE 9 8 1 0 40 13 27 25 10
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 9 7 2 0 31 5 26 23 10.3
3 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 9 6 1 2 30 10 20 19 9.7
4 Tápiószele SE Tápiószele SE 9 6 0 3 24 15 9 18 8
5 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 9 5 3 1 28 15 13 18 9.8
6 Bugyi SE Bugyi SE 9 4 5 0 26 10 16 17 8.3
7 Örkény SE Örkény SE 9 4 4 1 21 14 7 16 10.4
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 9 4 3 2 27 15 12 15 7.9
9 Pereg SE Pereg SE 9 3 1 5 16 27 -11 10 7
10 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 9 3 1 5 21 38 -17 10 8.7
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 9 3 0 6 18 23 -5 9 8.2
12 Taksony SE II. Taksony SE II. 9 2 2 5 7 17 -10 8 7.2
13 Péteri KSK Péteri KSK 9 2 0 7 14 23 -9 6 6.2
14 FC Dabas II. FC Dabas II. 9 1 3 5 11 26 -15 6 8.4
15 Monori SE Monori SE 9 1 0 8 12 31 -19 3 8.4
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 9 0 0 9 4 48 -44 0 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 4 3 0 1 3 2 1 9 5 4 1 0 10 3 7 13 9 7 1 1 13 5 8 22
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 4 3 1 0 5 2 3 10 5 3 0 2 9 2 7 9 9 6 1 2 14 4 10 19
3 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 5 2 3 0 8 1 7 9 4 3 0 1 5 1 4 9 9 5 3 1 13 2 11 18
4 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 5 2 3 0 7 5 2 9 4 3 0 1 8 2 6 9 9 5 3 1 15 7 8 18
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 6 4 0 2 7 4 3 12 3 1 2 0 6 2 4 5 9 5 2 2 13 6 7 17
6 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 5 4 1 0 11 4 7 13 4 1 1 2 3 5 -2 4 9 5 2 2 14 9 5 17
7 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 4 2 1 1 4 4 0 7 5 3 1 1 6 3 3 10 9 5 2 2 10 7 3 17
8 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 4 2 1 1 5 3 2 7 5 2 0 3 3 5 -2 6 9 4 1 4 8 8 0 13
9 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 4 2 0 2 3 8 -5 6 5 1 2 2 6 8 -2 5 9 3 2 4 9 16 -7 11
10 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 5 3 0 2 7 5 2 9 4 0 1 3 3 6 -3 1 9 3 1 5 10 11 -1 10
11 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 4 2 0 2 2 2 0 6 5 1 1 3 6 10 -4 4 9 3 1 5 8 12 -4 10
12 Dunavarsányi TE II. Monori SE 4 2 0 2 7 6 1 6 5 0 3 2 1 5 -4 3 9 2 3 4 8 11 -3 9
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 4 1 2 1 4 4 0 5 5 1 0 4 1 9 -8 3 9 2 2 5 5 13 -8 8
14 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 5 1 0 4 2 4 -2 3 4 1 1 2 2 4 -2 4 9 2 1 6 4 8 -4 7
15 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 5 0 1 4 1 6 -5 1 4 1 0 3 2 3 -1 3 9 1 1 7 3 9 -6 4
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 4 0 1 3 1 12 -11 1 5 0 1 4 1 9 -8 1 9 0 2 7 2 21 -19 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 5 5 0 0 23 9 14 15 4 3 1 0 17 4 13 10 9 8 1 0 40 13 27 25
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 5 4 1 0 18 1 17 13 4 3 1 0 13 4 9 10 9 7 2 0 31 5 26 23
3 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 4 2 1 1 9 5 4 7 5 4 0 1 21 5 16 12 9 6 1 2 30 10 20 19
4 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 4 3 0 1 12 7 5 9 5 3 0 2 12 8 4 9 9 6 0 3 24 15 9 18
5 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 4 2 2 0 10 5 5 8 5 3 1 1 18 10 8 10 9 5 3 1 28 15 13 18
6 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 6 3 3 0 17 8 9 12 3 1 2 0 9 2 7 5 9 4 5 0 26 10 16 17
7 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 4 2 1 1 9 6 3 7 5 2 3 0 12 8 4 9 9 4 4 1 21 14 7 16
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 5 3 2 0 21 7 14 11 4 1 1 2 6 8 -2 4 9 4 3 2 27 15 12 15
9 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 4 2 0 2 8 9 -1 6 5 1 1 3 8 18 -10 4 9 3 1 5 16 27 -11 10
10 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 4 2 0 2 8 18 -10 6 5 1 1 3 13 20 -7 4 9 3 1 5 21 38 -17 10
11 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 5 2 0 3 10 12 -2 6 4 1 0 3 8 11 -3 3 9 3 0 6 18 23 -5 9
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 5 1 1 3 3 10 -7 4 4 1 1 2 4 7 -3 4 9 2 2 5 7 17 -10 8
13 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 5 1 0 4 6 14 -8 3 4 1 0 3 8 9 -1 3 9 2 0 7 14 23 -9 6
14 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 4 1 2 1 6 7 -1 5 5 0 1 4 5 19 -14 1 9 1 3 5 11 26 -15 6
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 4 1 0 3 9 14 -5 3 5 0 0 5 3 17 -14 0 9 1 0 8 12 31 -19 3
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 4 0 0 4 2 27 -25 0 5 0 0 5 2 21 -19 0 9 0 0 9 4 48 -44 0
 
Alsónémedi SE
-----3 - 2---2 - 32 - 12 - 4-1 - 2-
Aranyszarvas SE
4 - 2-------3 - 2-0 - 4-1 - 10--
Bugyi SE
---2 - 1-6 - 1---3 - 0-2 - 2-3 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 7----------1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 0--0 - 0-----0 - 5--
Halásztelek FC
-6 - 0-7 - 1--4 - 41 - 1----3 - 1--
Monori SE
-2 - 4--4 - 21 - 4-2 - 4-------
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 0----0 - 4------
Pereg SE
-3 - 2-----1 - 23 - 2---1 - 3--
Péteri KSK
------1 - 0---2 - 40 - 3-1 - 32 - 4
Taksony SE II.
---2 - 11 - 1--0 - 3----0 - 2-0 - 3
Tápiószele SE
-----3 - 24 - 0-5 - 1--0 - 4---
Törökbálinti TC
---3 - 010 - 00 - 0--4 - 1-1 - 0----
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 1------3 - 0-1 - 2---
Újhartyán VSE
----2 - 14 - 0-3 - 3--1 - 1----
Üllő SE
-7 - 5----3 - 0-6 - 1--3 - 1--4 - 2

Meccsek

Péteri KSK

2018. 08. 18. 17:00
Péteri sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Üllő SE
2018. 08. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 08. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Péteri KSK
2018. 09. 02. 16:30
Péteri sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tápiószele SE
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Péteri KSK
2018. 09. 16. 16:00
Péteri sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Monori SE
2018. 09. 22. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Péteri KSK
2018. 09. 29. 16:00
Péteri sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Törökbálinti TC
2018. 10. 07. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Péteri KSK
2018. 10. 14. 15:00
Péteri sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Újhartyán VSE
2018. 10. 21. 14:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Péteri KSK
2018. 10. 27. 13:30
Péteri sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Taksony SE II.
2018. 11. 04. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Péteri KSK
2018. 11. 11. 13:30
Péteri sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2018. 11. 18. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Péteri KSK
2018. 11. 24. 13:00
Péteri sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Halásztelek FC
2019. 02. 23. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Péteri KSK
2019. 03. 02. 14:00
Péteri sportpálya
2019. 03. 02. 14:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Pereg SE
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Péteri KSK
2019. 03. 17. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
2019. 03. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 03. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Péteri KSK
2019. 03. 30. 14:30
Péteri sportpálya
2019. 03. 30. 14:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
UFC Gyömrő
2019. 04. 06. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Péteri KSK
2019. 04. 13. 16:00
Péteri sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Örkény SE
2019. 04. 21. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 04. 21. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Péteri KSK
2019. 04. 27. 16:30
Péteri sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Dunavarsányi TE II.
2019. 05. 04. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 05. 04. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Péteri KSK
2019. 05. 11. 16:30
Péteri sportpálya
2019. 05. 11. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Bugyi SE
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Péteri KSK
2019. 05. 25. 17:00
Péteri sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Alsónémedi SE
2019. 06. 02. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 06. 02. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Péteri KSK

Újhartyán VSE

2018. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Örkény SE
2018. 08. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 09. 02. 16:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Újhartyán VSE
2018. 09. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Taksony SE II.
2018. 09. 16. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2018. 09. 30. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2018. 10. 07. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Halásztelek FC
2018. 10. 14. 15:00
Péteri sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Újhartyán VSE
2018. 10. 21. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 10. 21. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Pereg SE
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Újhartyán VSE
2018. 11. 04. 13:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Aranyszarvas SE
2018. 11. 11. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 11. 11. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Újhartyán VSE
2018. 11. 18. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
UFC Gyömrő
2018. 11. 24. 13:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Újhartyán VSE
2019. 02. 24. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újhartyán VSE
2019. 03. 03. 14:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 03. 03. 14:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Üllő SE
2019. 03. 10. 14:30
Újhartyáni sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Dunavarsányi TE II.
2019. 03. 17. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 03. 17. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Újhartyán VSE
2019. 03. 24. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Bugyi SE
2019. 03. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2019. 04. 07. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2019. 04. 13. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 04. 13. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Újhartyán VSE
2019. 04. 21. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 04. 21. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Péteri KSK
2019. 04. 28. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 04. 28. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újhartyán VSE
2019. 05. 05. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2019. 05. 05. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tápiószele SE
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Újhartyán VSE
2019. 05. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Monori SE
2019. 05. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Újhartyán VSE
2019. 06. 02. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Törökbálinti TC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom