Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Nyugati csoport 21. forduló

2019.03.31 - 15:30

Diósd, Diósdi TC Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Nyugati csoport

Játékvezető
FODOR ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FODOR CINTIA, PÉLI CSANÁD
Szigethalom SC
Dömsödi SE
90'
45'

Gólok

KEMÉNYVÁRI BALÁZS LÁSZLÓ

30'

1 - 0

 

 

1 - 1

74'

SZABÓ ISTVÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Dömsödi SE Dömsödi SE 19 15 4 0 66 21 45 49 8.8
2 Tárnok BKSK Tárnok BKSK 20 12 4 4 44 25 19 40 8.6
3 Ráckeve VAFC  Ráckeve VAFC  20 11 5 4 44 24 20 38 8.5
4 Perbál SC Perbál SC 20 9 3 8 45 36 9 30 7.6
5 Szigethalom SC Szigethalom SC 19 8 6 5 35 29 6 30 7.7
6 Pátyi SE Pátyi SE 20 8 4 8 31 35 -4 28 8
7 Délegyháza KSE Délegyháza KSE 19 9 2 8 37 43 -6 26 8.3 (-3 pont)
8 Ócsa VSE Ócsa VSE 19 8 2 9 31 36 -5 26 8.1
9 Sóskút SKE Sóskút SKE 20 7 4 9 41 40 1 25 8.3
10 Gyáli BKSE Gyáli BKSE 20 7 4 9 43 50 -7 25 8
11 Inárcs VSE Inárcs VSE 19 7 2 10 41 38 3 23 8.2
12 Diósdi TC Diósdi TC 19 6 5 8 35 32 3 23 7.1
13 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 20 6 3 11 30 47 -17 21 7.7
14 Ecser SE Ecser SE 20 5 6 9 35 38 -3 21 8
15 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 20 2 0 18 19 83 -64 5 7.5 (-1 pont)
16 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Kiskunlacháza SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Dömsödi SE 11 7 3 1 17 6 11 24 8 5 2 1 14 4 10 17 19 12 5 2 31 10 21 41
2 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Ráckeve VAFC 10 5 2 3 8 5 3 17 10 5 5 0 9 2 7 20 20 10 7 3 17 7 10 37
3 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Tárnok BKSK 12 5 5 2 11 4 7 20 8 5 1 2 12 5 7 16 20 10 6 4 23 9 14 36
4 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Perbál SC 9 3 4 2 11 5 6 13 11 5 5 1 11 4 7 20 20 8 9 3 22 9 13 33
5 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Szigethalom SC 6 4 1 1 6 2 4 13 13 3 7 3 11 9 2 16 19 7 8 4 17 11 6 29
6 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Inárcs VSE 10 2 4 4 7 12 -5 10 9 5 2 2 10 6 4 17 19 7 6 6 17 18 -1 27
7 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Diósdi TC 10 3 5 2 6 6 0 14 9 3 3 3 5 6 -1 12 19 6 8 5 11 12 -1 26
8 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Gyáli BKSE 6 3 2 1 8 3 5 11 14 2 6 6 11 20 -9 12 20 5 8 7 19 23 -4 23
9 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Délegyháza KSE 9 5 1 3 9 9 0 16 10 2 3 5 5 9 -4 6 19 7 4 8 14 18 -4 22
10 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Újlengyel DSE 10 3 4 3 7 8 -1 13 10 2 3 5 7 10 -3 9 20 5 7 8 14 18 -4 22
11 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Pátyi SE 11 3 4 4 7 11 -4 13 9 2 3 4 6 8 -2 9 20 5 7 8 13 19 -6 22
12 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Sóskút SKE 11 3 5 3 10 10 0 14 9 2 1 6 5 10 -5 7 20 5 6 9 15 20 -5 21
13 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Ecser SE 11 3 5 3 10 9 1 14 9 1 4 4 6 7 -1 7 20 4 9 7 16 16 0 21
14 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Ócsa VSE 11 2 5 4 6 8 -2 11 8 2 2 4 5 8 -3 8 19 4 7 8 11 16 -5 19
15 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Táborfalva KSE 10 1 1 8 3 23 -20 4 10 0 4 6 4 18 -14 3 20 1 5 14 7 41 -34 7
16 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Kiskunlacháza SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Dömsödi SE 11 10 1 0 45 11 34 31 8 5 3 0 21 10 11 18 19 15 4 0 66 21 45 49
2 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Tárnok BKSK 12 6 3 3 22 15 7 21 8 6 1 1 22 10 12 19 20 12 4 4 44 25 19 40
3 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Ráckeve VAFC 10 6 2 2 26 15 11 20 10 5 3 2 18 9 9 18 20 11 5 4 44 24 20 38
4 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Perbál SC 9 3 3 3 25 17 8 12 11 6 0 5 20 19 1 18 20 9 3 8 45 36 9 30
5 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Szigethalom SC 6 3 2 1 10 5 5 11 13 5 4 4 25 24 1 19 19 8 6 5 35 29 6 30
6 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Pátyi SE 11 6 0 5 16 17 -1 18 9 2 4 3 15 18 -3 10 20 8 4 8 31 35 -4 28
7 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Délegyháza KSE 9 6 1 2 20 20 0 19 10 3 1 6 17 23 -6 7 19 9 2 8 37 43 -6 26
8 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Ócsa VSE 11 5 1 5 22 20 2 16 8 3 1 4 9 16 -7 10 19 8 2 9 31 36 -5 26
9 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Sóskút SKE 11 5 2 4 25 18 7 17 9 2 2 5 16 22 -6 8 20 7 4 9 41 40 1 25
10 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Gyáli BKSE 6 3 2 1 16 9 7 11 14 4 2 8 27 41 -14 14 20 7 4 9 43 50 -7 25
11 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Inárcs VSE 10 4 0 6 22 21 1 12 9 3 2 4 19 17 2 11 19 7 2 10 41 38 3 23
12 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Diósdi TC 10 4 4 2 21 11 10 16 9 2 1 6 14 21 -7 7 19 6 5 8 35 32 3 23
13 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Újlengyel DSE 10 4 2 4 16 19 -3 14 10 2 1 7 14 28 -14 7 20 6 3 11 30 47 -17 21
14 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Ecser SE 11 3 4 4 23 23 0 13 9 2 2 5 12 15 -3 8 20 5 6 9 35 38 -3 21
15 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Táborfalva KSE 10 2 0 8 11 36 -25 6 10 0 0 10 8 47 -39 -1 20 2 0 18 19 83 -64 5
16 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Kiskunlacháza SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Délegyháza KSE
2 - 1--2 - 21 - 8-4 - 0-3 - 10 - 51 - 04 - 23 - 1--
Diósdi TC
3 - 32 - 23 - 14 - 20 - 0--0 - 13 - 0--1 - 1-0 - 15 - 0
Dömsödi SE
4 - 35 - 10 - 04 - 2--4 - 13 - 14 - 2--5 - 08 - 03 - 05 - 1
Ecser SE
3 - 0--6 - 21 - 4-2 - 22 - 21 - 30 - 02 - 21 - 33 - 1-2 - 4
Gyáli BKSE
-------3 - 32 - 01 - 31 - 1-5 - 1-4 - 1
Inárcs VSE
-2 - 11 - 2-1 - 2-0 - 1-3 - 41 - 24 - 23 - 16 - 3-1 - 3
Kiskunlacháza SE
---------------
Ócsa VSE
0 - 10 - 2-0 - 07 - 3--2 - 11 - 20 - 22 - 64 - 13 - 0-3 - 2
Pátyi SE
2 - 0--3 - 20 - 34 - 1-0 - 11 - 01 - 01 - 40 - 3-1 - 33 - 0
Perbál SC
1 - 5-2 - 2-5 - 11 - 1---1 - 35 - 03 - 37 - 10 - 1-
Ráckeve VAFC
-4 - 30 - 33 - 02 - 00 - 1--3 - 1-5 - 11 - 14 - 14 - 4-
Sóskút SKE
-3 - 12 - 32 - 35 - 0--3 - 22 - 2-3 - 10 - 23 - 00 - 22 - 2
Szigethalom SC
3 - 11 - 11 - 1-2 - 0--3 - 1-0 - 1-----
Táborfalva KSE
1 - 31 - 20 - 50 - 50 - 33 - 2--2 - 3---0 - 52 - 72 - 1
Tárnok BKSK
2 - 13 - 2-3 - 10 - 44 - 0-0 - 11 - 11 - 32 - 2-0 - 05 - 01 - 0
Újlengyel DSE
4 - 0-2 - 31 - 03 - 33 - 2---0 - 40 - 01 - 02 - 3-0 - 4

Meccsek

Szigethalom SC

2018. 08. 21.
Perbál SC Sporttelep
2018. 08. 21.
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
FÉLBESZAKADT
Szigethalom SC
2018. 12. 02. 13:00
Perbál SC Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
Szigethalom SC
2018. 08. 26. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 08. 26. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Szigethalom SC
2018. 09. 09. 16:30
Ócsai sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Szigethalom SC
2018. 09. 15. 16:00
Délegyházi sportpálya
2018. 09. 15. 16:00
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
Szigethalom SC
2018. 09. 22. 16:00
Dömsödi sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Szigethalom SC
2018. 09. 30. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Szigethalom SC
2018. 10. 07. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
2018. 10. 07. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok BKSK
Szigethalom SC
2018. 10. 14. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
2018. 10. 14. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
Szigethalom SC
Gyáli BKSE
2018. 10. 21. 14:00
Ecseri sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Szigethalom SC
2018. 10. 28. 13:30
Sóskúti sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
Szigethalom SC
2018. 11. 04. 13:30
Pátyi SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Szigethalom SC
2018. 11. 11. 10:00
Ráckevei sportpálya
2018. 11. 11. 10:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Szigethalom SC
2018. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Szigethalom SC
2018. 11. 25. 13:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Szigethalom SC
2019. 02. 24. 14:00
Érdi Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Érdi Sporttelep
Szigethalom SC
Perbál SC
2019. 03. 03. 14:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 03. 03. 14:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Szigethalom SC
Diósdi TC
2019. 03. 17. 15:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 03. 17. 15:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Szigethalom SC
Ócsa VSE
2019. 03. 24. 15:00
Érdi Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Érdi Sporttelep
Szigethalom SC
Délegyháza KSE
2019. 03. 31. 15:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Diósdi TC Sporttelep
Szigethalom SC
Dömsödi SE
2019. 04. 07. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
Szigethalom SC
Inárcs VSE
2019. 04. 14. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
Szigethalom SC
Tárnok BKSK
2019. 04. 21. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 04. 21. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Szigethalom SC
2019. 04. 28. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
Szigethalom SC
Ecser SE
2019. 05. 05. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
Szigethalom SC
Sóskút SKE
2019. 05. 12. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 05. 12. 16:00
Érdi Sporttelep
Szigethalom SC
Pátyi SE
2019. 05. 19. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
Szigethalom SC
Ráckeve VAFC
2019. 05. 26. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
2019. 05. 26. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
Szigethalom SC
Újlengyel DSE
2019. 06. 02. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 06. 02. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Szigethalom SC
Táborfalva KSE

Dömsödi SE

2018. 08. 18. 17:00
Dömsödi sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Újlengyel DSE
2018. 08. 26. 17:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Dömsödi SE
2018. 09. 01. 16:00
Dömsödi sportpálya
2018. 09. 01. 16:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Perbál SC
2018. 09. 09. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 09. 09. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Dömsödi SE
2018. 09. 22. 16:00
Dömsödi sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Szigethalom SC
2018. 09. 29. 16:00
Dömsödi sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Délegyháza KSE
2018. 10. 06. 15:00
Dömsödi sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Ócsa VSE
2018. 10. 14. 11:00
Inárcs VSE Sporttelep
2018. 10. 14. 11:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Dömsödi SE
2018. 10. 20. 14:00
Dömsödi sportpálya
2018. 10. 20. 14:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Tárnok BKSK
2018. 10. 27. 13:30
Dömsödi sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Gyáli BKSE
2018. 11. 03. 13:30
Dömsödi sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Ecser SE
2018. 11. 11. 10:00
Sóskúti sportpálya
2018. 11. 11. 10:00
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
Dömsödi SE
2018. 11. 17. 13:00
Dömsödi sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Pátyi SE
2018. 11. 24. 13:00
Ráckevei sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Dömsödi SE
2019. 02. 23. 14:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 02. 23. 14:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Dömsödi SE
2019. 03. 03. 14:00
Dömsödi sportpálya
2019. 03. 03. 14:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Táborfalva KSE
2019. 03. 10. 14:30
Perbál SC Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
Dömsödi SE
2019. 03. 17. 15:00
Dömsödi sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Diósdi TC
2019. 03. 31. 15:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Diósdi TC Sporttelep
Szigethalom SC
Dömsödi SE
2019. 04. 06. 16:00
Délegyházi sportpálya
2019. 04. 06. 16:00
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
Dömsödi SE
2019. 04. 14. 16:00
Ócsai sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Dömsödi SE
2019. 04. 21. 16:00
Dömsödi sportpálya
2019. 04. 21. 16:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Inárcs VSE
2019. 04. 27. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
2019. 04. 27. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok BKSK
Dömsödi SE
2019. 05. 05. 16:30
Vecsési Sportcentrum
2019. 05. 05. 16:30
Vecsési Sportcentrum
Gyáli BKSE
Dömsödi SE
2019. 05. 12. 16:30
Ecseri sportpálya
2019. 05. 12. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Dömsödi SE
2019. 05. 19. 17:00
Dömsödi sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Sóskút SKE
2019. 05. 26. 17:00
Pátyi SE Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Dömsödi SE
2019. 06. 02. 17:00
Dömsödi sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Ráckeve VAFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom