Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Nyugati csoport 24. forduló

2019.04.21 - 16:00

Gyál, Gyáli BKSE Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Nyugati csoport

Játékvezető
ZSÉLYI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH DOMONKOS, KAKUSZI ISTVÁN
Gyáli BKSE
Szigethalom SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

SZENFTLÉBEN KÁROLY

 

0 - 2

15'

MÁRTON ROLAND

 

0 - 3

41'

KAIZER JÓZSEF ANTAL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Dömsödi SE Dömsödi SE 22 16 4 2 70 26 44 52 8.8
2 Ráckeve VAFC  Ráckeve VAFC  23 14 5 4 63 24 39 47 9
3 Tárnok BKSK Tárnok BKSK 22 13 4 5 46 29 17 43 8.1
4 Pátyi SE Pátyi SE 23 11 4 8 41 36 5 37 8.7
5 Szigethalom SC Szigethalom SC 22 10 6 6 42 30 12 36 7.8
6 Délegyháza KSE Délegyháza KSE 22 12 2 8 49 45 4 35 7.9 (-3 pont)
7 Perbál SC Perbál SC 23 9 4 10 49 43 6 31 7.8
8 Ócsa VSE Ócsa VSE 22 9 3 10 36 45 -9 30 7.6
9 Diósdi TC Diósdi TC 22 8 5 9 43 36 7 29 7.9
10 Sóskút SKE Sóskút SKE 23 8 4 11 44 45 -1 28 8.4
11 Gyáli BKSE Gyáli BKSE 22 8 4 10 46 55 -9 28 7.9
12 Inárcs VSE Inárcs VSE 22 7 2 13 41 49 -8 23 7.5
13 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 23 6 4 13 34 61 -27 22 7.5
14 Ecser SE Ecser SE 22 5 7 10 38 44 -6 22 7.9
15 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 23 3 0 20 20 94 -74 8 7.3 (-1 pont)
16 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Kiskunlacháza SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Dömsödi SE 12 8 3 1 18 6 12 27 10 5 4 1 16 6 10 19 22 13 7 2 34 12 22 46
2 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Ráckeve VAFC 12 7 2 3 16 5 11 23 11 6 5 0 12 2 10 23 23 13 7 3 28 7 21 46
3 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Tárnok BKSK 12 5 5 2 11 4 7 20 10 5 3 2 13 6 7 18 22 10 8 4 24 10 14 38
4 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Perbál SC 11 4 4 3 12 6 6 16 12 5 6 1 13 6 7 21 23 9 10 4 25 12 13 37
5 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Szigethalom SC 8 5 2 1 7 2 5 17 14 4 7 3 14 9 5 19 22 9 9 4 21 11 10 36
6 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Diósdi TC 11 4 5 2 7 6 1 17 11 4 3 4 8 8 0 15 22 8 8 6 15 14 1 32
7 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Pátyi SE 12 4 4 4 8 11 -3 16 11 4 3 4 8 8 0 15 23 8 7 8 16 19 -3 31
8 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Délegyháza KSE 11 5 3 3 11 11 0 18 11 3 3 5 8 9 -1 9 22 8 6 8 19 20 -1 27
9 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Inárcs VSE 11 2 4 5 7 15 -8 10 11 5 2 4 10 8 2 17 22 7 6 9 17 23 -6 27
10 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Gyáli BKSE 8 4 2 2 10 7 3 14 14 2 6 6 11 20 -9 12 22 6 8 8 21 27 -6 26
11 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Sóskút SKE 12 3 6 3 12 12 0 15 11 2 2 7 5 11 -6 8 23 5 8 10 17 23 -6 23
12 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Újlengyel DSE 12 3 5 4 7 9 -2 14 11 2 3 6 7 15 -8 9 23 5 8 10 14 24 -10 23
13 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Ecser SE 12 3 5 4 10 11 -1 14 10 1 4 5 6 8 -2 7 22 4 9 9 16 19 -3 21
14 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Ócsa VSE 12 2 6 4 7 9 -2 12 10 2 3 5 5 11 -6 9 22 4 9 9 12 20 -8 21
15 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Táborfalva KSE 12 1 2 9 3 26 -23 5 11 0 4 7 4 19 -15 3 23 1 6 16 7 45 -38 8
16 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Kiskunlacháza SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Dömsödi SE 12 11 1 0 47 11 36 34 10 5 3 2 23 15 8 18 22 16 4 2 70 26 44 52
2 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Ráckeve VAFC 12 8 2 2 38 15 23 26 11 6 3 2 25 9 16 21 23 14 5 4 63 24 39 47
3 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Tárnok BKSK 12 6 3 3 22 15 7 21 10 7 1 2 24 14 10 22 22 13 4 5 46 29 17 43
4 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Pátyi SE 12 7 0 5 20 17 3 21 11 4 4 3 21 19 2 16 23 11 4 8 41 36 5 37
5 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Szigethalom SC 8 4 2 2 14 6 8 14 14 6 4 4 28 24 4 22 22 10 6 6 42 30 12 36
6 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Délegyháza KSE 11 8 1 2 27 22 5 25 11 4 1 6 22 23 -1 10 22 12 2 8 49 45 4 35
7 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Perbál SC 11 3 4 4 27 21 6 13 12 6 0 6 22 22 0 18 23 9 4 10 49 43 6 31
8 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Ócsa VSE 12 6 1 5 24 21 3 19 10 3 2 5 12 24 -12 11 22 9 3 10 36 45 -9 30
9 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Diósdi TC 11 5 4 2 23 11 12 19 11 3 1 7 20 25 -5 10 22 8 5 9 43 36 7 29
10 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Sóskút SKE 12 6 2 4 28 20 8 20 11 2 2 7 16 25 -9 8 23 8 4 11 44 45 -1 28
11 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Gyáli BKSE 8 4 2 2 19 14 5 14 14 4 2 8 27 41 -14 14 22 8 4 10 46 55 -9 28
12 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Inárcs VSE 11 4 0 7 22 26 -4 12 11 3 2 6 19 23 -4 11 22 7 2 13 41 49 -8 23
13 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Újlengyel DSE 12 4 3 5 20 26 -6 15 11 2 1 8 14 35 -21 7 23 6 4 13 34 61 -27 22
14 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Ecser SE 12 3 4 5 24 27 -3 13 10 2 3 5 14 17 -3 9 22 5 7 10 38 44 -6 22
15 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Táborfalva KSE 12 3 0 9 12 43 -31 9 11 0 0 11 8 51 -43 -1 23 3 0 20 20 94 -74 8
16 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Kiskunlacháza SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Délegyháza KSE
2 - 13 - 1-2 - 21 - 8-4 - 0-3 - 10 - 51 - 04 - 23 - 14 - 1-
Diósdi TC
3 - 32 - 23 - 14 - 20 - 0--0 - 13 - 0-2 - 01 - 1-0 - 15 - 0
Dömsödi SE
4 - 35 - 10 - 04 - 22 - 0-4 - 13 - 14 - 2--5 - 08 - 03 - 05 - 1
Ecser SE
3 - 01 - 4-6 - 21 - 4-2 - 22 - 21 - 30 - 02 - 21 - 33 - 1-2 - 4
Gyáli BKSE
-3 - 2-----3 - 32 - 01 - 31 - 10 - 35 - 1-4 - 1
Inárcs VSE
0 - 52 - 11 - 2-1 - 2-0 - 1-3 - 41 - 24 - 23 - 16 - 3-1 - 3
Kiskunlacháza SE
---------------
Ócsa VSE
0 - 10 - 22 - 10 - 07 - 3--2 - 11 - 20 - 22 - 64 - 13 - 0-3 - 2
Pátyi SE
2 - 0--3 - 20 - 34 - 1-0 - 11 - 01 - 01 - 40 - 34 - 01 - 33 - 0
Perbál SC
1 - 5-2 - 22 - 25 - 11 - 1--0 - 21 - 35 - 03 - 37 - 10 - 1-
Ráckeve VAFC
-4 - 30 - 33 - 02 - 00 - 1-5 - 03 - 1-5 - 11 - 14 - 14 - 47 - 0
Sóskút SKE
-3 - 12 - 32 - 35 - 0--3 - 22 - 23 - 23 - 10 - 23 - 00 - 22 - 2
Szigethalom SC
3 - 11 - 11 - 1-2 - 04 - 0-3 - 1-0 - 1---0 - 1-
Táborfalva KSE
1 - 31 - 20 - 50 - 50 - 33 - 2--2 - 3-0 - 71 - 00 - 52 - 72 - 1
Tárnok BKSK
2 - 13 - 2-3 - 10 - 44 - 0-0 - 11 - 11 - 32 - 2-0 - 05 - 01 - 0
Újlengyel DSE
4 - 0-2 - 31 - 03 - 33 - 2-3 - 31 - 40 - 40 - 01 - 02 - 3-0 - 4

Meccsek

Gyáli BKSE

2018. 08. 19. 17:00
Sóskúti sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
Gyáli BKSE
2018. 08. 26.
Pátyi SE Sporttelep
2018. 08. 26.
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Gyáli BKSE
2018. 09. 02. 16:30
Ráckevei sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Gyáli BKSE
2018. 09. 09. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Gyáli BKSE
2018. 09. 16. 16:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Gyáli BKSE
2018. 09. 23. 16:00
Perbál SC Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
Gyáli BKSE
2018. 09. 30. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 09. 30. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Gyáli BKSE
2018. 10. 14. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
2018. 10. 14. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
Szigethalom SC
Gyáli BKSE
2018. 10. 20. 14:00
Délegyházi sportpálya
2018. 10. 20. 14:00
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
Gyáli BKSE
2018. 10. 27. 13:30
Dömsödi sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Gyáli BKSE
2018. 11. 04. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Gyáli BKSE
2018. 11. 11. 10:00
Tárnok KSK sportpályája
2018. 11. 11. 10:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok BKSK
Gyáli BKSE
2018. 11. 18. 13:00
Ócsai sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Gyáli BKSE
2018. 11. 24. 13:00
Ecseri sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Gyáli BKSE
2019. 02. 24. 14:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Sóskút SKE
2019. 03. 03. 14:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 03. 03. 14:00
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Pátyi SE
2019. 03. 10. 14:30
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Ráckeve VAFC
2019. 03. 17. 15:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Újlengyel DSE
2019. 03. 24. 15:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Táborfalva KSE
2019. 03. 31. 15:30
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Perbál SC
2019. 04. 07. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Diósdi TC
2019. 04. 21. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 04. 21. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Szigethalom SC
2019. 04. 28. 16:30
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Délegyháza KSE
2019. 05. 05. 16:30
Vecsési Sportcentrum
2019. 05. 05. 16:30
Vecsési Sportcentrum
Gyáli BKSE
Dömsödi SE
2019. 05. 12. 16:30
Vecsési Sportcentrum
2019. 05. 12. 16:30
Vecsési Sportcentrum
Gyáli BKSE
Inárcs VSE
2019. 05. 19. 17:00
Vecsési Sportcentrum
2019. 05. 19. 17:00
Vecsési Sportcentrum
Gyáli BKSE
Tárnok BKSK
2019. 05. 26. 17:00
Vecsési Sportcentrum
2019. 05. 26. 17:00
Vecsési Sportcentrum
Gyáli BKSE
Ócsa VSE
2019. 06. 02. 17:00
Vecsési Sportcentrum
2019. 06. 02. 17:00
Vecsési Sportcentrum
Gyáli BKSE
Ecser SE

Szigethalom SC

2018. 08. 21.
Perbál SC Sporttelep
2018. 08. 21.
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
FÉLBESZAKADT
Szigethalom SC
2018. 12. 02. 13:00
Perbál SC Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
Szigethalom SC
2018. 08. 26. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 08. 26. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Szigethalom SC
2018. 09. 09. 16:30
Ócsai sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Szigethalom SC
2018. 09. 15. 16:00
Délegyházi sportpálya
2018. 09. 15. 16:00
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
Szigethalom SC
2018. 09. 22. 16:00
Dömsödi sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Szigethalom SC
2018. 09. 30. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Szigethalom SC
2018. 10. 07. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
2018. 10. 07. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok BKSK
Szigethalom SC
2018. 10. 14. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
2018. 10. 14. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
Szigethalom SC
Gyáli BKSE
2018. 10. 21. 14:00
Ecseri sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Szigethalom SC
2018. 10. 28. 13:30
Sóskúti sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
Szigethalom SC
2018. 11. 04. 13:30
Pátyi SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Szigethalom SC
2018. 11. 11. 10:00
Ráckevei sportpálya
2018. 11. 11. 10:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Szigethalom SC
2018. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Szigethalom SC
2018. 11. 25. 13:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Szigethalom SC
2019. 02. 24. 14:00
Érdi Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Érdi Sporttelep
Szigethalom SC
Perbál SC
2019. 03. 03. 14:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 03. 03. 14:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Szigethalom SC
Diósdi TC
2019. 03. 17. 15:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 03. 17. 15:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Szigethalom SC
Ócsa VSE
2019. 03. 24. 15:00
Érdi Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Érdi Sporttelep
Szigethalom SC
Délegyháza KSE
2019. 03. 31. 15:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Diósdi TC Sporttelep
Szigethalom SC
Dömsödi SE
2019. 04. 07. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
Szigethalom SC
Inárcs VSE
2019. 04. 14. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
Szigethalom SC
Tárnok BKSK
2019. 04. 21. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 04. 21. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Szigethalom SC
2019. 04. 28. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
Szigethalom SC
Ecser SE
2019. 05. 05. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
Szigethalom SC
Sóskút SKE
2019. 05. 12. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 05. 12. 16:00
Érdi Sporttelep
Szigethalom SC
Pátyi SE
2019. 05. 19. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
Szigethalom SC
Ráckeve VAFC
2019. 05. 26. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
2019. 05. 26. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
Szigethalom SC
Újlengyel DSE
2019. 06. 02. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 06. 02. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Szigethalom SC
Táborfalva KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom