Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Nyugati csoport 24. forduló

2019.04.21 - 16:00

Táborfalva, Táborfalvi Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Nyugati csoport

Játékvezető
WINKLER LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH SZABOLCS, TÁBI ZOLTÁN
Táborfalva KSE
Ráckeve VAFC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

AGULANNA MORRIS UCHENNA

 

0 - 2

23'

VARGA BERTALAN

 

0 - 3

31'

AGULANNA MORRIS UCHENNA

 

0 - 4

48'

GYURCSÁNYI PÉTER

 

0 - 5

69'

GYURCSÁNYI PÉTER

 

0 - 6

81'

TÓTH JÓZSEF

 

0 - 7

85'

TÖRÖK CSABA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Dömsödi SE Dömsödi SE 22 16 4 2 70 26 44 52 8.8
2 Ráckeve VAFC  Ráckeve VAFC  23 14 5 4 63 24 39 47 9
3 Tárnok BKSK Tárnok BKSK 22 13 4 5 46 29 17 43 8.1
4 Pátyi SE Pátyi SE 23 11 4 8 41 36 5 37 8.7
5 Szigethalom SC Szigethalom SC 22 10 6 6 42 30 12 36 7.8
6 Délegyháza KSE Délegyháza KSE 22 12 2 8 49 45 4 35 7.9 (-3 pont)
7 Perbál SC Perbál SC 23 9 4 10 49 43 6 31 7.8
8 Ócsa VSE Ócsa VSE 22 9 3 10 36 45 -9 30 7.6
9 Diósdi TC Diósdi TC 22 8 5 9 43 36 7 29 7.9
10 Sóskút SKE Sóskút SKE 23 8 4 11 44 45 -1 28 8.4
11 Gyáli BKSE Gyáli BKSE 22 8 4 10 46 55 -9 28 7.9
12 Inárcs VSE Inárcs VSE 22 7 2 13 41 49 -8 23 7.5
13 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 23 6 4 13 34 61 -27 22 7.5
14 Ecser SE Ecser SE 22 5 7 10 38 44 -6 22 7.9
15 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 23 3 0 20 20 94 -74 8 7.3 (-1 pont)
16 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Kiskunlacháza SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Dömsödi SE 12 8 3 1 18 6 12 27 10 5 4 1 16 6 10 19 22 13 7 2 34 12 22 46
2 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Ráckeve VAFC 12 7 2 3 16 5 11 23 11 6 5 0 12 2 10 23 23 13 7 3 28 7 21 46
3 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Tárnok BKSK 12 5 5 2 11 4 7 20 10 5 3 2 13 6 7 18 22 10 8 4 24 10 14 38
4 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Perbál SC 11 4 4 3 12 6 6 16 12 5 6 1 13 6 7 21 23 9 10 4 25 12 13 37
5 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Szigethalom SC 8 5 2 1 7 2 5 17 14 4 7 3 14 9 5 19 22 9 9 4 21 11 10 36
6 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Diósdi TC 11 4 5 2 7 6 1 17 11 4 3 4 8 8 0 15 22 8 8 6 15 14 1 32
7 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Pátyi SE 12 4 4 4 8 11 -3 16 11 4 3 4 8 8 0 15 23 8 7 8 16 19 -3 31
8 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Délegyháza KSE 11 5 3 3 11 11 0 18 11 3 3 5 8 9 -1 9 22 8 6 8 19 20 -1 27
9 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Inárcs VSE 11 2 4 5 7 15 -8 10 11 5 2 4 10 8 2 17 22 7 6 9 17 23 -6 27
10 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Gyáli BKSE 8 4 2 2 10 7 3 14 14 2 6 6 11 20 -9 12 22 6 8 8 21 27 -6 26
11 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Sóskút SKE 12 3 6 3 12 12 0 15 11 2 2 7 5 11 -6 8 23 5 8 10 17 23 -6 23
12 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Újlengyel DSE 12 3 5 4 7 9 -2 14 11 2 3 6 7 15 -8 9 23 5 8 10 14 24 -10 23
13 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Ecser SE 12 3 5 4 10 11 -1 14 10 1 4 5 6 8 -2 7 22 4 9 9 16 19 -3 21
14 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Ócsa VSE 12 2 6 4 7 9 -2 12 10 2 3 5 5 11 -6 9 22 4 9 9 12 20 -8 21
15 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Táborfalva KSE 12 1 2 9 3 26 -23 5 11 0 4 7 4 19 -15 3 23 1 6 16 7 45 -38 8
16 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Kiskunlacháza SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Dömsödi SE 12 11 1 0 47 11 36 34 10 5 3 2 23 15 8 18 22 16 4 2 70 26 44 52
2 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Ráckeve VAFC 12 8 2 2 38 15 23 26 11 6 3 2 25 9 16 21 23 14 5 4 63 24 39 47
3 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Tárnok BKSK 12 6 3 3 22 15 7 21 10 7 1 2 24 14 10 22 22 13 4 5 46 29 17 43
4 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Pátyi SE 12 7 0 5 20 17 3 21 11 4 4 3 21 19 2 16 23 11 4 8 41 36 5 37
5 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Szigethalom SC 8 4 2 2 14 6 8 14 14 6 4 4 28 24 4 22 22 10 6 6 42 30 12 36
6 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Délegyháza KSE 11 8 1 2 27 22 5 25 11 4 1 6 22 23 -1 10 22 12 2 8 49 45 4 35
7 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Perbál SC 11 3 4 4 27 21 6 13 12 6 0 6 22 22 0 18 23 9 4 10 49 43 6 31
8 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Ócsa VSE 12 6 1 5 24 21 3 19 10 3 2 5 12 24 -12 11 22 9 3 10 36 45 -9 30
9 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Diósdi TC 11 5 4 2 23 11 12 19 11 3 1 7 20 25 -5 10 22 8 5 9 43 36 7 29
10 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Sóskút SKE 12 6 2 4 28 20 8 20 11 2 2 7 16 25 -9 8 23 8 4 11 44 45 -1 28
11 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Gyáli BKSE 8 4 2 2 19 14 5 14 14 4 2 8 27 41 -14 14 22 8 4 10 46 55 -9 28
12 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Inárcs VSE 11 4 0 7 22 26 -4 12 11 3 2 6 19 23 -4 11 22 7 2 13 41 49 -8 23
13 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Újlengyel DSE 12 4 3 5 20 26 -6 15 11 2 1 8 14 35 -21 7 23 6 4 13 34 61 -27 22
14 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Ecser SE 12 3 4 5 24 27 -3 13 10 2 3 5 14 17 -3 9 22 5 7 10 38 44 -6 22
15 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Táborfalva KSE 12 3 0 9 12 43 -31 9 11 0 0 11 8 51 -43 -1 23 3 0 20 20 94 -74 8
16 Kiskunlacháza SE (Kizárva) Kiskunlacháza SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Délegyháza KSE
2 - 13 - 1-2 - 21 - 8-4 - 0-3 - 10 - 51 - 04 - 23 - 14 - 1-
Diósdi TC
3 - 32 - 23 - 14 - 20 - 0--0 - 13 - 0-2 - 01 - 1-0 - 15 - 0
Dömsödi SE
4 - 35 - 10 - 04 - 22 - 0-4 - 13 - 14 - 2--5 - 08 - 03 - 05 - 1
Ecser SE
3 - 01 - 4-6 - 21 - 4-2 - 22 - 21 - 30 - 02 - 21 - 33 - 1-2 - 4
Gyáli BKSE
-3 - 2-----3 - 32 - 01 - 31 - 10 - 35 - 1-4 - 1
Inárcs VSE
0 - 52 - 11 - 2-1 - 2-0 - 1-3 - 41 - 24 - 23 - 16 - 3-1 - 3
Kiskunlacháza SE
---------------
Ócsa VSE
0 - 10 - 22 - 10 - 07 - 3--2 - 11 - 20 - 22 - 64 - 13 - 0-3 - 2
Pátyi SE
2 - 0--3 - 20 - 34 - 1-0 - 11 - 01 - 01 - 40 - 34 - 01 - 33 - 0
Perbál SC
1 - 5-2 - 22 - 25 - 11 - 1--0 - 21 - 35 - 03 - 37 - 10 - 1-
Ráckeve VAFC
-4 - 30 - 33 - 02 - 00 - 1-5 - 03 - 1-5 - 11 - 14 - 14 - 47 - 0
Sóskút SKE
-3 - 12 - 32 - 35 - 0--3 - 22 - 23 - 23 - 10 - 23 - 00 - 22 - 2
Szigethalom SC
3 - 11 - 11 - 1-2 - 04 - 0-3 - 1-0 - 1---0 - 1-
Táborfalva KSE
1 - 31 - 20 - 50 - 50 - 33 - 2--2 - 3-0 - 71 - 00 - 52 - 72 - 1
Tárnok BKSK
2 - 13 - 2-3 - 10 - 44 - 0-0 - 11 - 11 - 32 - 2-0 - 05 - 01 - 0
Újlengyel DSE
4 - 0-2 - 31 - 03 - 33 - 2-3 - 31 - 40 - 40 - 01 - 02 - 3-0 - 4

Meccsek

Táborfalva KSE

2018. 08. 18. 17:00
Délegyházi Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Délegyházi Sporttelep
Délegyháza KSE
Táborfalva KSE
2018. 08. 26. 17:00
Táborfalvi Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Táborfalvi Sporttelep
Táborfalva KSE
Dömsödi SE
2018. 09. 01. 16:30
Inárcs VSE sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Inárcs VSE sporttelep
Inárcs VSE
Táborfalva KSE
2018. 09. 09. 16:30
Táborfalvi Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Táborfalvi Sporttelep
Táborfalva KSE
Tárnok BKSK
2018. 09. 16. 16:00
Táborfalvi Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Táborfalvi Sporttelep
Táborfalva KSE
Gyáli BKSE
2018. 09. 23. 16:00
Táborfalvi Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Táborfalvi Sporttelep
Táborfalva KSE
Ecser SE
2018. 09. 30.
Sóskúti Sportpálya
2018. 09. 30.
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Táborfalva KSE
2018. 10. 07. 15:00
Táborfalvi Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Táborfalvi Sporttelep
Táborfalva KSE
Pátyi SE
2018. 10. 14. 11:00
Ráckevei városi sporttelep
2018. 10. 14. 11:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Táborfalva KSE
2018. 10. 21. 14:00
Táborfalvi Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Táborfalvi Sporttelep
Táborfalva KSE
Újlengyel DSE
2018. 10. 28. 13:30
Ócsai sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Táborfalva KSE
2018. 11. 04. 13:30
Perbál SC Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Perbál SC Sportpálya
Perbál SC
Táborfalva KSE
2018. 11. 11. 10:00
Táborfalvi Sporttelep
2018. 11. 11. 10:00
Táborfalvi Sporttelep
Táborfalva KSE
Diósdi TC
2018. 11. 25. 13:00
Táborfalvi Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Táborfalvi Sporttelep
Táborfalva KSE
Szigethalom SC
2019. 02. 24. 14:00
Táborfalvi Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Táborfalvi Sporttelep
Táborfalva KSE
Délegyháza KSE
2019. 03. 03. 14:00
Dömsödi Sporttelep
2019. 03. 03. 14:00
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Táborfalva KSE
2019. 03. 10. 14:30
Táborfalvi Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Táborfalvi Sporttelep
Táborfalva KSE
Inárcs VSE
2019. 03. 16. 15:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Tárnok KSK Sporttelep
Tárnok BKSK
Táborfalva KSE
2019. 03. 24. 15:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Táborfalva KSE
2019. 03. 30. 15:30
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
2019. 03. 30. 15:30
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
Ecser SE
Táborfalva KSE
2019. 04. 07. 16:00
Táborfalvi Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Táborfalvi Sporttelep
Táborfalva KSE
Sóskút SKE
2019. 04. 14. 16:00
Pátyi SE Sportpálya
2019. 04. 14. 16:00
Pátyi SE Sportpálya
Pátyi SE
Táborfalva KSE
2019. 04. 21. 16:00
Táborfalvi Sporttelep
2019. 04. 21. 16:00
Táborfalvi Sporttelep
Táborfalva KSE
Ráckeve VAFC
2019. 04. 28. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Táborfalva KSE
2019. 05. 05. 16:30
Táborfalvi Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Táborfalvi Sporttelep
Táborfalva KSE
Ócsa VSE
2019. 05. 12. 16:30
Táborfalvi Sporttelep
2019. 05. 12. 16:30
Táborfalvi Sporttelep
Táborfalva KSE
Perbál SC
2019. 05. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 05. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Táborfalva KSE
2019. 06. 02. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 06. 02. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Szigethalom SC
06. 02. 14:30
Táborfalva KSE

Ráckeve VAFC

2018. 08. 19. 17:00
Inárcs VSE sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Inárcs VSE sporttelep
Inárcs VSE
Ráckeve VAFC
2018. 08. 26. 17:00
Ráckevei városi sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Tárnok BKSK
2018. 09. 02. 16:30
Ráckevei városi sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Gyáli BKSE
2018. 09. 08. 16:30
Ráckevei városi sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Ecser SE
2018. 09. 16. 16:00
Sóskúti Sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Ráckeve VAFC
2018. 09. 22. 16:00
Ráckevei városi sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Pátyi SE
2018. 09. 30. 16:00
Ócsai sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Ráckeve VAFC
2018. 10. 07. 15:00
Újlengyeli Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Ráckeve VAFC
2018. 10. 14. 11:00
Ráckevei városi sporttelep
2018. 10. 14. 11:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Táborfalva KSE
2018. 10. 21. 14:00
Perbál SC Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Perbál SC Sportpálya
Perbál SC
Ráckeve VAFC
2018. 10. 27. 13:30
Ráckevei városi sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Diósdi TC
2018. 11. 11. 10:00
Ráckevei városi sporttelep
2018. 11. 11. 10:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Szigethalom SC
2018. 11. 17. 13:00
Délegyházi Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Délegyházi Sporttelep
Délegyháza KSE
Ráckeve VAFC
2018. 11. 24. 13:00
Ráckevei városi sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Dömsödi SE
2019. 02. 23. 14:00
Ráckevei városi sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Inárcs VSE
2019. 03. 02. 14:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
Tárnok KSK Sporttelep
Tárnok BKSK
Ráckeve VAFC
2019. 03. 10. 14:30
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Ráckeve VAFC
2019. 03. 17. 15:00
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
2019. 03. 17. 15:00
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
Ecser SE
Ráckeve VAFC
2019. 03. 23. 15:00
Ráckevei városi sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Sóskút SKE
2019. 03. 31. 15:30
Pátyi SE Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Pátyi SE Sportpálya
Pátyi SE
Ráckeve VAFC
2019. 04. 06. 16:00
Ráckevei városi sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Ócsa VSE
2019. 04. 13. 16:00
Ráckevei városi sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Újlengyel DSE
2019. 04. 21. 16:00
Táborfalvi Sporttelep
2019. 04. 21. 16:00
Táborfalvi Sporttelep
Táborfalva KSE
Ráckeve VAFC
2019. 04. 27. 16:30
Ráckevei városi sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Perbál SC
2019. 05. 05. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 05. 05. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Ráckeve VAFC
2019. 05. 19. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
Szigethalom SC
Ráckeve VAFC
2019. 05. 25. 17:00
Ráckevei városi sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
ELMARDT
Délegyháza KSE
2019. 06. 02. 17:00
Dömsödi Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
06. 02. 17:00
Ráckeve VAFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol