Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

IV. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 11. forduló

2019.03.31 - 15:30

Kiskunlacháza, Kiskunlacháza SE Sporttelep

Pest

IV. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
SIMON II. JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
OSVÁTH ATTILA, MITTANA ERVIN LIONEL
Szigetbecse SE
Bugyi SE II.
90'
45'

Gólok

FÖLDI SZABOLCS

18'

1 - 0

 

KALAPÁCS KÁROLY

34'

2 - 0

 

 

2 - 1

83'

BAI MIKLÓS

 

2 - 2

84'

TÓTH TIBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 10 8 2 0 33 16 17 26 6.5
2 Szigetszentmiklós Szigetszentmiklós 10 7 1 2 35 20 15 22 5.7
3 Szigetszentmárton FC Szigetszentmárton FC 9 7 0 2 24 15 9 21 5.8
4 Szigetcsép SC Szigetcsép SC 10 3 5 2 14 12 2 14 5.7
5 Dunafüred-Százhalombatta Dunafüred-Százhalombatta 10 3 2 5 15 17 -2 11 5.5
6 Bugyi SE II. Bugyi SE II. 10 1 7 2 15 18 -3 10 5.7
7 Érdi VSE II. Érdi VSE II. 10 2 1 7 18 24 -6 7 4.9
8 Kakucs KSE Kakucs KSE 9 1 3 5 14 26 -12 6 4.8
9 Szigetbecse SE Szigetbecse SE 10 0 3 7 12 32 -20 3 4.8
10 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 4.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. 4 3 1 0 10 3 7 10 6 2 3 1 6 4 2 9 10 5 4 1 16 7 9 19
2 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Szigetszentmárton FC 5 1 2 2 4 5 -1 5 4 4 0 0 8 1 7 12 9 5 2 2 12 6 6 17
3 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Szigetszentmiklós 3 1 0 2 7 7 0 3 7 4 2 1 10 5 5 14 10 5 2 3 17 12 5 17
4 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Szigetcsép SC 5 1 2 2 2 3 -1 5 5 3 2 0 4 1 3 11 10 4 4 2 6 4 2 16
5 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Dunafüred-Százhalombatta 5 2 1 2 3 2 1 7 5 2 1 2 2 4 -2 7 10 4 2 4 5 6 -1 14
6 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Bugyi SE II. 6 1 2 3 2 6 -4 5 4 2 0 2 2 5 -3 6 10 3 2 5 4 11 -7 11
7 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Kakucs KSE 5 2 2 1 6 2 4 8 4 0 2 2 1 3 -2 2 9 2 4 3 7 5 2 10
8 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Érdi VSE II. 5 1 2 2 3 5 -2 5 5 1 2 2 3 8 -5 5 10 2 4 4 6 13 -7 10
9 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Szigetbecse SE 6 2 0 4 3 5 -2 6 4 0 0 4 2 9 -7 0 10 2 0 8 5 14 -9 6
10 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. 4 4 0 0 19 7 12 12 6 4 2 0 14 9 5 14 10 8 2 0 33 16 17 26
2 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Szigetszentmiklós 3 1 0 2 12 10 2 3 7 6 1 0 23 10 13 19 10 7 1 2 35 20 15 22
3 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Szigetszentmárton FC 5 3 0 2 11 10 1 9 4 4 0 0 13 5 8 12 9 7 0 2 24 15 9 21
4 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Szigetcsép SC 5 2 3 0 9 6 3 9 5 1 2 2 5 6 -1 5 10 3 5 2 14 12 2 14
5 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Dunafüred-Százhalombatta 5 2 2 1 10 8 2 8 5 1 0 4 5 9 -4 3 10 3 2 5 15 17 -2 11
6 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Bugyi SE II. 6 1 3 2 7 10 -3 6 4 0 4 0 8 8 0 4 10 1 7 2 15 18 -3 10
7 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Érdi VSE II. 5 1 0 4 10 10 0 3 5 1 1 3 8 14 -6 4 10 2 1 7 18 24 -6 7
8 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Kakucs KSE 5 1 2 2 9 11 -2 5 4 0 1 3 5 15 -10 1 9 1 3 5 14 26 -12 6
9 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Szigetbecse SE 6 0 2 4 7 14 -7 2 4 0 1 3 5 18 -13 1 10 0 3 7 12 32 -20 3
10 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Bugyi SE II.
2 - 11 - 12 - 2--1 - 1-1 - 30 - 2
Dunafüred-Százhalombatta
2 - 2-2 - 1-4 - 1-0 - 0-2 - 4
Dunaharaszti MTK II.
-3 - 1--7 - 37 - 22 - 1--
Érdi VSE II.
--0 - 2--6 - 10 - 12 - 32 - 3
Felsőpakonyi KSE II.
---------
Kakucs KSE
3 - 3-1 - 10 - 4-4 - 1--1 - 2
Szigetbecse SE
2 - 20 - 11 - 2---2 - 21 - 21 - 5
Szigetcsép SC
1 - 13 - 2-2 - 0-1 - 1--2 - 2
Szigetszentmárton FC
-1 - 03 - 4--3 - 0-2 - 12 - 5
Szigetszentmiklós
--3 - 48 - 1----1 - 5

Meccsek

Szigetbecse SE

2018. 09. 02. 16:30
Szigetbecsei sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Szigetbecsei sportpálya
Szigetbecse SE
Dunaharaszti MTK II.
2018. 09. 09. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Szigetbecse SE
2018. 09. 16. 16:00
Szigetbecsei sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Szigetbecsei sportpálya
Szigetbecse SE
Szigetcsép SC
2018. 09. 23. 16:00
Érdi Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Érdi Sporttelep
Érdi VSE II.
Szigetbecse SE
2018. 09. 30. 16:00
Szigetbecsei sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Szigetbecsei sportpálya
Szigetbecse SE
Dunafüred-Százhalombatta
2018. 10. 07. 15:00
Szigetbecsei sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Szigetbecsei sportpálya
Szigetbecse SE
Szigetszentmiklós
2018. 10. 21. 14:00
Kakucsi Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Szigetbecse SE
2018. 10. 28. 13:30
Szigetbecsei sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Szigetbecsei sportpálya
Szigetbecse SE
Szigetszentmárton FC
2018. 11. 04. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE II.
Szigetbecse SE
2019. 03. 24. 15:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 03. 24. 15:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Dunaharaszti MTK II.
Szigetbecse SE
2019. 03. 31. 15:30
Kiskunlacháza SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Kiskunlacháza SE Sporttelep
Szigetbecse SE
Bugyi SE II.
2019. 04. 07. 16:00
Szigetcsépi sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Szigetcsépi sportpálya
Szigetcsép SC
Szigetbecse SE
2019. 04. 14.
Kiskunlacháza SE Sporttelep
2019. 04. 14.
Kiskunlacháza SE Sporttelep
Szigetbecse SE
Érdi VSE II.
2019. 04. 21. 12:00
Százhalombatta Városi Szabadidő Központ-Városi Strand
2019. 04. 21. 12:00
Százhalombatta Városi Szabadidő Központ-Városi Strand
Dunafüred-Százhalombatta
Szigetbecse SE
2019. 04. 28. 16:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 04. 28. 16:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Szigetszentmiklós
Szigetbecse SE
2019. 05. 05. 16:30
Szigetbecsei sportpálya
2019. 05. 05. 16:30
Szigetbecsei sportpálya
Szigetbecse SE
Kakucs KSE
2019. 05. 12.
Szigetszentmártoni sportpálya
2019. 05. 12.
Szigetszentmártoni sportpálya
Szigetszentmárton FC
Szigetbecse SE

Bugyi SE II.

2018. 09. 01. 16:30
Százhalombattai VUK SE sportpályája
2018. 09. 01. 16:30
Százhalombattai VUK SE sportpályája
Dunafüred-Százhalombatta
Bugyi SE II.
2018. 09. 09. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Szigetbecse SE
2018. 09. 16. 16:00
Kakucsi Sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Bugyi SE II.
2018. 09. 23. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Szigetszentmárton FC
2018. 09. 30. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE II.
Bugyi SE II.
2018. 10. 07. 17:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 10. 07. 17:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Dunaharaszti MTK II.
2018. 10. 21. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 10. 21. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Szigetszentmiklós
2018. 10. 28. 13:30
Szigetcsépi sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Szigetcsépi sportpálya
Szigetcsép SC
Bugyi SE II.
2018. 11. 04. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 11. 04. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Érdi VSE II.
2019. 03. 24. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Dunafüred-Százhalombatta
2019. 03. 31. 15:30
Kiskunlacháza SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Kiskunlacháza SE Sporttelep
Szigetbecse SE
Bugyi SE II.
2019. 04. 07. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Kakucs KSE
2019. 04. 13. 16:00
Szigetszentmártoni sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Szigetszentmártoni sportpálya
Szigetszentmárton FC
Bugyi SE II.
2019. 04. 28. 14:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 04. 28. 14:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Dunaharaszti MTK II.
Bugyi SE II.
2019. 05. 05. 16:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 05. 05. 16:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Szigetszentmiklós
Bugyi SE II.
2019. 05. 12. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2019. 05. 12. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Szigetcsép SC
2019. 05. 18.
Érdi Sporttelep
2019. 05. 18.
Érdi Sporttelep
Érdi VSE II.
Bugyi SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple