Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

IV. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 12. forduló

2019.04.07 - 16:00

Bugyi, Bugyi SE Sporttelep

Pest

IV. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
BERENDI TAMÁS CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VITÁRIUS GÁBOR ZOLTÁN, ANTAL MELINDA ÁGNES
Bugyi SE II.
Kakucs KSE
90'
45'

Gólok

TÓTH TIBOR

16'

1 - 0

 

 

1 - 1

46'

PEKKER NORBERT
CSÁNYI CSABA

54'

2 - 1

 

PAP GYULA

75'

3 - 1

 

PAP GYULA

89'

4 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 11 8 2 1 36 20 16 26 6.1
2 Szigetszentmárton FC Szigetszentmárton FC 10 8 0 2 28 18 10 24 5.6
3 Szigetszentmiklós Szigetszentmiklós 10 7 1 2 35 20 15 22 5.9
4 Szigetcsép SC Szigetcsép SC 11 3 5 3 14 13 1 14 6.1
5 Bugyi SE II. Bugyi SE II. 11 2 7 2 19 19 0 13 6.1
6 Dunafüred-Százhalombatta Dunafüred-Százhalombatta 11 3 2 6 16 19 -3 11 5.4
7 Érdi VSE II. Érdi VSE II. 11 3 1 7 20 25 -5 10 5.1
8 Kakucs KSE Kakucs KSE 10 1 3 6 15 30 -15 6 4.8
9 Szigetbecse SE Szigetbecse SE 11 1 3 7 13 32 -19 6 4.7
10 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. 5 4 1 0 12 3 9 13 6 2 3 1 6 4 2 9 11 6 4 1 18 7 11 22
2 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Szigetszentmiklós 3 1 0 2 7 7 0 3 7 4 2 1 10 5 5 14 10 5 2 3 17 12 5 17
3 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Szigetszentmárton FC 5 1 2 2 4 5 -1 5 5 4 0 1 8 3 5 12 10 5 2 3 12 8 4 17
4 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Szigetcsép SC 6 1 3 2 2 3 -1 6 5 3 2 0 4 1 3 11 11 4 5 2 6 4 2 17
5 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Dunafüred-Százhalombatta 5 2 1 2 3 2 1 7 6 2 2 2 2 4 -2 8 11 4 3 4 5 6 -1 15
6 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Bugyi SE II. 7 2 2 3 3 6 -3 8 4 2 0 2 2 5 -3 6 11 4 2 5 5 11 -6 14
7 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Érdi VSE II. 6 1 3 2 3 5 -2 6 5 1 2 2 3 8 -5 5 11 2 5 4 6 13 -7 11
8 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Kakucs KSE 5 2 2 1 6 2 4 8 5 0 2 3 1 4 -3 2 10 2 4 4 7 6 1 10
9 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Szigetbecse SE 6 2 0 4 3 5 -2 6 5 0 1 4 2 9 -7 1 11 2 1 8 5 14 -9 7
10 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. 5 4 0 1 22 11 11 12 6 4 2 0 14 9 5 14 11 8 2 1 36 20 16 26
2 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Szigetszentmárton FC 5 3 0 2 11 10 1 9 5 5 0 0 17 8 9 15 10 8 0 2 28 18 10 24
3 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Szigetszentmiklós 3 1 0 2 12 10 2 3 7 6 1 0 23 10 13 19 10 7 1 2 35 20 15 22
4 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Szigetcsép SC 6 2 3 1 9 7 2 9 5 1 2 2 5 6 -1 5 11 3 5 3 14 13 1 14
5 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Bugyi SE II. 7 2 3 2 11 11 0 9 4 0 4 0 8 8 0 4 11 2 7 2 19 19 0 13
6 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Dunafüred-Százhalombatta 5 2 2 1 10 8 2 8 6 1 0 5 6 11 -5 3 11 3 2 6 16 19 -3 11
7 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Érdi VSE II. 6 2 0 4 12 11 1 6 5 1 1 3 8 14 -6 4 11 3 1 7 20 25 -5 10
8 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Kakucs KSE 5 1 2 2 9 11 -2 5 5 0 1 4 6 19 -13 1 10 1 3 6 15 30 -15 6
9 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Szigetbecse SE 6 0 2 4 7 14 -7 2 5 1 1 3 6 18 -12 4 11 1 3 7 13 32 -19 6
10 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Bugyi SE II.
2 - 11 - 12 - 2-4 - 11 - 1-1 - 30 - 2
Dunafüred-Százhalombatta
2 - 2-2 - 1-4 - 1-0 - 0-2 - 4
Dunaharaszti MTK II.
-3 - 1--7 - 37 - 22 - 13 - 4-
Érdi VSE II.
-2 - 10 - 2--6 - 10 - 12 - 32 - 3
Felsőpakonyi KSE II.
---------
Kakucs KSE
3 - 3-1 - 10 - 4-4 - 1--1 - 2
Szigetbecse SE
2 - 20 - 11 - 2---2 - 21 - 21 - 5
Szigetcsép SC
1 - 13 - 2-2 - 0-1 - 10 - 1-2 - 2
Szigetszentmárton FC
-1 - 03 - 4--3 - 0-2 - 12 - 5
Szigetszentmiklós
--3 - 48 - 1----1 - 5

Meccsek

Bugyi SE II.

2018. 09. 01. 16:30
Százhalombattai VUK SE sportpályája
2018. 09. 01. 16:30
Százhalombattai VUK SE sportpályája
Dunafüred-Százhalombatta
Bugyi SE II.
2018. 09. 09. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Szigetbecse SE
2018. 09. 16. 16:00
Kakucsi Sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Bugyi SE II.
2018. 09. 23. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Szigetszentmárton FC
2018. 09. 30. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE II.
Bugyi SE II.
2018. 10. 07. 17:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 10. 07. 17:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Dunaharaszti MTK II.
2018. 10. 21. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 10. 21. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Szigetszentmiklós
2018. 10. 28. 13:30
Szigetcsépi sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Szigetcsépi sportpálya
Szigetcsép SC
Bugyi SE II.
2018. 11. 04. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 11. 04. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Érdi VSE II.
2019. 03. 24. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Dunafüred-Százhalombatta
2019. 03. 31. 15:30
Kiskunlacháza SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Kiskunlacháza SE Sporttelep
Szigetbecse SE
Bugyi SE II.
2019. 04. 07. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Kakucs KSE
2019. 04. 13. 16:00
Szigetszentmártoni sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Szigetszentmártoni sportpálya
Szigetszentmárton FC
Bugyi SE II.
2019. 04. 28. 14:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 04. 28. 14:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Dunaharaszti MTK II.
Bugyi SE II.
2019. 05. 05. 16:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 05. 05. 16:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Szigetszentmiklós
Bugyi SE II.
2019. 05. 12. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2019. 05. 12. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Szigetcsép SC
2019. 05. 18.
Érdi Sporttelep
2019. 05. 18.
Érdi Sporttelep
Érdi VSE II.
Bugyi SE II.

Kakucs KSE

2018. 09. 08. 16:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2018. 09. 08. 16:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Dunaharaszti MTK II.
Kakucs KSE
2018. 09. 16. 16:00
Kakucsi Sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Bugyi SE II.
2018. 09. 23. 16:00
Szigetcsépi sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Szigetcsépi sportpálya
Szigetcsép SC
Kakucs KSE
2018. 09. 30. 16:00
Kakucsi Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Érdi VSE II.
2018. 10. 06. 15:00
Százhalombattai VUK SE sportpályája
2018. 10. 06. 15:00
Százhalombattai VUK SE sportpályája
Dunafüred-Százhalombatta
Kakucs KSE
2018. 10. 21. 14:00
Kakucsi Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Szigetbecse SE
2018. 10. 28. 13:30
Kakucsi Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Szigetszentmiklós
2018. 11. 03. 13:30
Szigetszentmártoni sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Szigetszentmártoni sportpálya
Szigetszentmárton FC
Kakucs KSE
2019. 03. 24. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE II.
Kakucs KSE
2019. 03. 31. 15:30
Kakucsi Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Dunaharaszti MTK II.
2019. 04. 07. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Kakucs KSE
2019. 04. 14. 16:00
Kakucsi Sportpálya
2019. 04. 14. 16:00
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Szigetcsép SC
2019. 05. 16. 19:00
Érdi Sporttelep
2019. 05. 16. 19:00
Érdi Sporttelep
Érdi VSE II.
Kakucs KSE
2019. 04. 28. 16:30
Kakucsi Sportpálya
2019. 04. 28. 16:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Dunafüred-Százhalombatta
2019. 05. 05. 16:30
Szigetbecsei sportpálya
2019. 05. 05. 16:30
Szigetbecsei sportpálya
Szigetbecse SE
Kakucs KSE
2019. 05. 12. 18:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 05. 12. 18:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Szigetszentmiklós
Kakucs KSE
2019. 05. 18. 17:00
Kakucsi Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Szigetszentmárton FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple