Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

IV. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 13. forduló

2019.04.13 - 16:00

Szigetszentmárton, Szigetszentmártoni sportpálya

Pest

IV. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
VÍG ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FICSOR MÁRK, FODOR CINTIA
Szigetszentmárton FC
Bugyi SE II.
90'
45'

Gólok

CZÚNI DÁNIEL

12'

1 - 0

 

BALOGH PÉTER

37'

2 - 0

 

BALOGH PÉTER

75'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Szigetszentmárton FC Szigetszentmárton FC 11 9 0 2 31 18 13 27 5.7
2 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 11 8 2 1 36 20 16 26 6.2
3 Szigetszentmiklós Szigetszentmiklós 11 8 1 2 39 23 16 25 5.8
4 Szigetcsép SC Szigetcsép SC 12 3 6 3 17 16 1 15 6.2
5 Bugyi SE II. Bugyi SE II. 12 2 7 3 19 22 -3 13 5.7
6 Dunafüred-Százhalombatta Dunafüred-Százhalombatta 12 3 2 7 19 23 -4 11 5.2
7 Érdi VSE II. Érdi VSE II. 12 3 1 8 20 28 -8 10 5.3
8 Szigetbecse SE Szigetbecse SE 12 2 3 7 16 32 -16 9 5
9 Kakucs KSE Kakucs KSE 11 1 4 6 18 33 -15 7 4.8
10 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 4.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. 5 4 1 0 12 3 9 13 6 2 3 1 6 4 2 9 11 6 4 1 18 7 11 22
2 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Szigetszentmiklós 4 2 0 2 10 8 2 6 7 4 2 1 10 5 5 14 11 6 2 3 20 13 7 20
3 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Szigetszentmárton FC 6 2 2 2 6 5 1 8 5 4 0 1 8 3 5 12 11 6 2 3 14 8 6 20
4 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Szigetcsép SC 6 1 3 2 2 3 -1 6 6 3 2 1 5 3 2 11 12 4 5 3 7 6 1 17
5 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Dunafüred-Százhalombatta 5 2 1 2 3 2 1 7 7 2 2 3 3 7 -4 8 12 4 3 5 6 9 -3 15
6 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Bugyi SE II. 7 2 2 3 3 6 -3 8 5 2 0 3 2 7 -5 6 12 4 2 6 5 13 -8 14
7 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Kakucs KSE 6 3 2 1 8 3 5 11 5 0 2 3 1 4 -3 2 11 3 4 4 9 7 2 13
8 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Érdi VSE II. 6 1 3 2 3 5 -2 6 6 1 3 2 3 8 -5 6 12 2 6 4 6 13 -7 12
9 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Szigetbecse SE 7 2 1 4 3 5 -2 7 5 0 1 4 2 9 -7 1 12 2 2 8 5 14 -9 8
10 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Szigetszentmárton FC 6 4 0 2 14 10 4 12 5 5 0 0 17 8 9 15 11 9 0 2 31 18 13 27
2 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. 5 4 0 1 22 11 11 12 6 4 2 0 14 9 5 14 11 8 2 1 36 20 16 26
3 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Szigetszentmiklós 4 2 0 2 16 13 3 6 7 6 1 0 23 10 13 19 11 8 1 2 39 23 16 25
4 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Szigetcsép SC 6 2 3 1 9 7 2 9 6 1 3 2 8 9 -1 6 12 3 6 3 17 16 1 15
5 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Bugyi SE II. 7 2 3 2 11 11 0 9 5 0 4 1 8 11 -3 4 12 2 7 3 19 22 -3 13
6 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Dunafüred-Százhalombatta 5 2 2 1 10 8 2 8 7 1 0 6 9 15 -6 3 12 3 2 7 19 23 -4 11
7 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Érdi VSE II. 6 2 0 4 12 11 1 6 6 1 1 4 8 17 -9 4 12 3 1 8 20 28 -8 10
8 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Szigetbecse SE 7 1 2 4 10 14 -4 5 5 1 1 3 6 18 -12 4 12 2 3 7 16 32 -16 9
9 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Kakucs KSE 6 1 3 2 12 14 -2 6 5 0 1 4 6 19 -13 1 11 1 4 6 18 33 -15 7
10 Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) Felsőpakonyi KSE II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Bugyi SE II.
2 - 11 - 12 - 2-4 - 11 - 1-1 - 30 - 2
Dunafüred-Százhalombatta
2 - 2-2 - 1-4 - 1-0 - 0-2 - 4
Dunaharaszti MTK II.
-3 - 1--7 - 37 - 22 - 13 - 4-
Érdi VSE II.
-2 - 10 - 2--6 - 10 - 12 - 32 - 3
Felsőpakonyi KSE II.
---------
Kakucs KSE
3 - 3-1 - 10 - 4-4 - 13 - 3-1 - 2
Szigetbecse SE
2 - 20 - 11 - 23 - 0--2 - 21 - 21 - 5
Szigetcsép SC
1 - 13 - 2-2 - 0-1 - 10 - 1-2 - 2
Szigetszentmárton FC
3 - 01 - 03 - 4--3 - 0-2 - 12 - 5
Szigetszentmiklós
-4 - 33 - 48 - 1----1 - 5

Meccsek

Szigetszentmárton FC

2018. 09. 02. 16:30
Szigetszentmártoni sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Szigetszentmártoni sportpálya
Szigetszentmárton FC
Szigetszentmiklós
2018. 09. 09. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE II.
Szigetszentmárton FC
2018. 09. 15. 16:00
Szigetszentmártoni sportpálya
2018. 09. 15. 16:00
Szigetszentmártoni sportpálya
Szigetszentmárton FC
Dunaharaszti MTK II.
2018. 09. 23. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Szigetszentmárton FC
2018. 09. 30. 16:00
Szigetszentmártoni sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Szigetszentmártoni sportpálya
Szigetszentmárton FC
Szigetcsép SC
2018. 10. 07. 15:00
Érdi Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Érdi Sporttelep
Érdi VSE II.
Szigetszentmárton FC
2018. 10. 20. 14:00
Szigetszentmártoni sportpálya
2018. 10. 20. 14:00
Szigetszentmártoni sportpálya
Szigetszentmárton FC
Dunafüred-Százhalombatta
2018. 10. 28. 13:30
Szigetbecsei sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Szigetbecsei sportpálya
Szigetbecse SE
Szigetszentmárton FC
2018. 11. 03. 13:30
Szigetszentmártoni sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Szigetszentmártoni sportpálya
Szigetszentmárton FC
Kakucs KSE
2019. 03. 24. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 03. 24. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Szigetszentmiklós
Szigetszentmárton FC
2019. 03. 31. 15:30
Szigetszentmártoni sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Szigetszentmártoni sportpálya
Szigetszentmárton FC
Felsőpakonyi KSE II.
2019. 04. 07. 16:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 04. 07. 16:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Dunaharaszti MTK II.
Szigetszentmárton FC
2019. 04. 13. 16:00
Szigetszentmártoni sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Szigetszentmártoni sportpálya
Szigetszentmárton FC
Bugyi SE II.
2019. 04. 21. 16:00
Szigetcsépi sportpálya
2019. 04. 21. 16:00
Szigetcsépi sportpálya
Szigetcsép SC
Szigetszentmárton FC
2019. 04. 27. 16:30
Szigetszentmártoni sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Szigetszentmártoni sportpálya
Szigetszentmárton FC
Érdi VSE II.
2019. 05. 05. 16:30
Százhalombattai VUK SE sportpályája
2019. 05. 05. 16:30
Százhalombattai VUK SE sportpályája
Dunafüred-Százhalombatta
Szigetszentmárton FC
2019. 05. 12.
Szigetszentmártoni sportpálya
2019. 05. 12.
Szigetszentmártoni sportpálya
Szigetszentmárton FC
Szigetbecse SE
2019. 05. 18. 17:00
Kakucsi Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Szigetszentmárton FC

Bugyi SE II.

2018. 09. 01. 16:30
Százhalombattai VUK SE sportpályája
2018. 09. 01. 16:30
Százhalombattai VUK SE sportpályája
Dunafüred-Százhalombatta
Bugyi SE II.
2018. 09. 09. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Szigetbecse SE
2018. 09. 16. 16:00
Kakucsi Sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Bugyi SE II.
2018. 09. 23. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Szigetszentmárton FC
2018. 09. 30. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE II.
Bugyi SE II.
2018. 10. 07. 17:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 10. 07. 17:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Dunaharaszti MTK II.
2018. 10. 21. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 10. 21. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Szigetszentmiklós
2018. 10. 28. 13:30
Szigetcsépi sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Szigetcsépi sportpálya
Szigetcsép SC
Bugyi SE II.
2018. 11. 04. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 11. 04. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Érdi VSE II.
2019. 03. 24. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Dunafüred-Százhalombatta
2019. 03. 31. 15:30
Kiskunlacháza SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Kiskunlacháza SE Sporttelep
Szigetbecse SE
Bugyi SE II.
2019. 04. 07. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Kakucs KSE
2019. 04. 13. 16:00
Szigetszentmártoni sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Szigetszentmártoni sportpálya
Szigetszentmárton FC
Bugyi SE II.
2019. 04. 28. 14:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 04. 28. 14:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Dunaharaszti MTK II.
Bugyi SE II.
2019. 05. 05. 16:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 05. 05. 16:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Szigetszentmiklós
Bugyi SE II.
2019. 05. 12. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2019. 05. 12. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE II.
Szigetcsép SC
2019. 05. 18.
Érdi Sporttelep
2019. 05. 18.
Érdi Sporttelep
Érdi VSE II.
Bugyi SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom