Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 1. forduló

2018.09.18 - 20:00

Dunakeszi, Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
LIEBHARDT ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PUSKELY GÁBOR ZSOLT, SOÓS KRISTÓF
Dunakeszi Kinizsi FK
Kaposvári Rákóczi BFLA
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

8'

KERESZTES ZALÁN
SIMON VIKTOR

10'

1 - 1

 

SKULKA BOTOND GYULA

12'

2 - 1

 

 

2 - 2

18'

TOLLÁR JÓZSEF

 

2 - 3

22'

NÉMETH NORBERT
SKULKA BOTOND GYULA

32'

3 - 3

 

 

3 - 4

32'

DEÁK MARCELL KOPPÁNY
JÓNÁS DOMINIK

37'

4 - 4

 

VERHOCZKI LÁSZLÓ

40'

5 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllői DSE Üllői DSE 1 1 0 0 10 6 4 3 13
2 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 1 1 0 0 7 3 4 3 14
3 Csakacsel SE Csakacsel SE 1 1 0 0 6 2 4 3 15
4 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 1 1 0 0 8 5 3 3 11
5 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 1 1 0 0 7 4 3 3 12
6 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 1 1 0 0 5 4 1 3 10
7 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 1 0 1 0 5 5 0 1 8
8 SK Tóalmás SK Tóalmás 1 0 1 0 5 5 0 1 7
9 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 1 0 0 1 4 5 -1 0 6
10 Jászberényi SE Jászberényi SE 1 0 0 1 5 8 -3 0 4
11 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 1 0 0 1 4 7 -3 0 5
12 AC Villám AC Villám 1 0 0 1 6 10 -4 0 1
13 FC Dabas FC Dabas 1 0 0 1 3 7 -4 0 2
14 Tolna VFC Tolna VFC 1 0 0 1 2 6 -4 0 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tolna VFC Üllői DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 2 6 3 1 1 0 0 8 2 6 3
2 Tolna VFC Vác Futsal SE 1 1 0 0 5 2 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 2 3 3
3 Tolna VFC Csakacsel SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
4 Tolna VFC Zebegény-Garvittax 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
5 Tolna VFC SK Tóalmás 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 Tolna VFC Főnix ISE-Gödöllő 1 0 1 0 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1
7 Tolna VFC PAFC-mitre II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1
8 Tolna VFC Dunakeszi Kinizsi FK 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
9 Tolna VFC Kaposvári Rákóczi BFLA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
10 Tolna VFC szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Tolna VFC FC Dabas 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
12 Tolna VFC Kincsem Lovaspark SE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 Tolna VFC Jászberényi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 2 5 -3 0
14 Tolna VFC Tolna VFC 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
15 Tolna VFC AC Villám 1 0 0 1 2 8 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 8 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tolna VFC Üllői DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 10 6 4 3 1 1 0 0 10 6 4 3
2 Tolna VFC Zebegény-Garvittax 1 1 0 0 7 3 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 3 4 3
3 Tolna VFC Csakacsel SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 2 4 3 1 1 0 0 6 2 4 3
4 Tolna VFC Vác Futsal SE 1 1 0 0 8 5 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 5 3 3
5 Tolna VFC PAFC-mitre II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 4 3 3 1 1 0 0 7 4 3 3
6 Tolna VFC Dunakeszi Kinizsi FK 1 1 0 0 5 4 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 4 1 3
7 Tolna VFC Kincsem Lovaspark SE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 5 5 0 1 1 0 1 0 5 5 0 1
8 Tolna VFC SK Tóalmás 1 0 1 0 5 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 5 5 0 1
9 Tolna VFC szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Tolna VFC Kaposvári Rákóczi BFLA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 4 5 -1 0 1 0 0 1 4 5 -1 0
11 Tolna VFC Jászberényi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 5 8 -3 0 1 0 0 1 5 8 -3 0
12 Tolna VFC Főnix ISE-Gödöllő 1 0 0 1 4 7 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 4 7 -3 0
13 Tolna VFC AC Villám 1 0 0 1 6 10 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 6 10 -4 0
14 Tolna VFC FC Dabas 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 7 -4 0 1 0 0 1 3 7 -4 0
15 Tolna VFC Tolna VFC 1 0 0 1 2 6 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 6 -4 0
 
AC Villám
------------6 - 10--
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
---------------
Dunakeszi Kinizsi FK
------5 - 4--------
FC Dabas
---------------
Főnix ISE-Gödöllő
---------4 - 7-----
Jászberényi SE
---------------
Kaposvári Rákóczi BFLA
---------------
Kincsem Lovaspark SE II.
---------------
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
---------------
SK Tóalmás
--------5 - 5------
Tolna VFC
--2 - 6------------
Üllői DSE
---------------
Vác Futsal SE
------8 - 5--------
Zebegény-Garvittax
----7 - 3----------

Meccsek

Dunakeszi Kinizsi FK

2018. 09. 18. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 09. 18. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 09. 24. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Üllői DSE
2018. 10. 24. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 10. 24. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
INFO
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
10. 30. 20:00
FC Dabas
2018. 11. 09. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
11. 09. 20:20
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 11. 13. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 11. 13. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
11. 13. 20:00
Tolna VFC
2018. 11. 19. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 19. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
11. 19. 20:45
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 11. 27. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 11. 27. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
11. 27. 20:00
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 12. 03. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 12. 03. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
12. 03. 20:30
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 12. 11. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 12. 11. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
12. 11. 20:00
Vác Futsal SE

Kaposvári Rákóczi BFLA

2018. 09. 18. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 09. 18. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 10. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 10. 22. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 22. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
INFO
PAFC-mitre II.
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
INFO
Üllői DSE
2018. 11. 06. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 11. 06. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
11. 06. 21:30
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 11. 12. 19:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 19:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
11. 12. 19:00
FC Dabas
2018. 11. 23. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 11. 23. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
11. 23. 20:20
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 11. 26. 19:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 19:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
11. 26. 19:00
Tolna VFC
2018. 12. 03. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 03. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
12. 03. 20:45
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 12. 10. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
12. 10. 21:00
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 12. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 12. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
12. 17. 20:30
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 01. 07. 19:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 01. 07. 19:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
01. 07. 19:00
Vác Futsal SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol