Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 1. forduló

2018.09.17 - 20:45

Érd, Treff Sportcsarnok (Érd)

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
MOLNÁR PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS PÉTER RÓBERT, DOMBAI SZILVESZTER
AC Villám
Üllői DSE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

5'

PALÁSTI LÁSZLÓ

 

0 - 2

6'

DÁNYI RÓBERT

 

0 - 3

7'

LANTOS ISTVÁN

 

0 - 4

12'

LANTOS ISTVÁN

 

0 - 5

14'

LÁZÁR LEVENTE

 

0 - 6

16'

LANTOS ISTVÁN

 

0 - 7

18'

DÁNYI RÓBERT
MÁNDOKY OLIVÉR

20'

1 - 7

 

MALUL ALON DÁVID

20'

2 - 7

 

 

2 - 8

20'

LANTOS ISTVÁN

 

2 - 9

23'

DÁNYI RÓBERT
MÁNDOKY OLIVÉR

28'

3 - 9

 

BOLLA FERENC

30'

4 - 9

 

GUTI DÁVID

35'

5 - 9

 

GUTI DÁVID

36'

6 - 9

 

 

6 - 10

40'

LANTOS ISTVÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllői DSE Üllői DSE 1 1 0 0 10 6 4 3 13
2 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 1 1 0 0 7 3 4 3 14
3 Csakacsel SE Csakacsel SE 1 1 0 0 6 2 4 3 15
4 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 1 1 0 0 8 5 3 3 11
5 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 1 1 0 0 7 4 3 3 12
6 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 1 1 0 0 5 4 1 3 10
7 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 1 0 1 0 5 5 0 1 8
8 SK Tóalmás SK Tóalmás 1 0 1 0 5 5 0 1 7
9 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 1 0 0 1 4 5 -1 0 6
10 Jászberényi SE Jászberényi SE 1 0 0 1 5 8 -3 0 4
11 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 1 0 0 1 4 7 -3 0 5
12 AC Villám AC Villám 1 0 0 1 6 10 -4 0 1
13 FC Dabas FC Dabas 1 0 0 1 3 7 -4 0 2
14 Tolna VFC Tolna VFC 1 0 0 1 2 6 -4 0 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tolna VFC Üllői DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 2 6 3 1 1 0 0 8 2 6 3
2 Tolna VFC Vác Futsal SE 1 1 0 0 5 2 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 2 3 3
3 Tolna VFC Csakacsel SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
4 Tolna VFC Zebegény-Garvittax 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
5 Tolna VFC SK Tóalmás 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 Tolna VFC Főnix ISE-Gödöllő 1 0 1 0 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1
7 Tolna VFC PAFC-mitre II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1
8 Tolna VFC Dunakeszi Kinizsi FK 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
9 Tolna VFC Kaposvári Rákóczi BFLA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
10 Tolna VFC szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Tolna VFC FC Dabas 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
12 Tolna VFC Kincsem Lovaspark SE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 Tolna VFC Jászberényi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 2 5 -3 0
14 Tolna VFC Tolna VFC 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
15 Tolna VFC AC Villám 1 0 0 1 2 8 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 8 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tolna VFC Üllői DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 10 6 4 3 1 1 0 0 10 6 4 3
2 Tolna VFC Zebegény-Garvittax 1 1 0 0 7 3 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 3 4 3
3 Tolna VFC Csakacsel SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 2 4 3 1 1 0 0 6 2 4 3
4 Tolna VFC Vác Futsal SE 1 1 0 0 8 5 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 5 3 3
5 Tolna VFC PAFC-mitre II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 4 3 3 1 1 0 0 7 4 3 3
6 Tolna VFC Dunakeszi Kinizsi FK 1 1 0 0 5 4 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 4 1 3
7 Tolna VFC Kincsem Lovaspark SE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 5 5 0 1 1 0 1 0 5 5 0 1
8 Tolna VFC SK Tóalmás 1 0 1 0 5 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 5 5 0 1
9 Tolna VFC szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Tolna VFC Kaposvári Rákóczi BFLA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 4 5 -1 0 1 0 0 1 4 5 -1 0
11 Tolna VFC Jászberényi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 5 8 -3 0 1 0 0 1 5 8 -3 0
12 Tolna VFC Főnix ISE-Gödöllő 1 0 0 1 4 7 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 4 7 -3 0
13 Tolna VFC AC Villám 1 0 0 1 6 10 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 6 10 -4 0
14 Tolna VFC FC Dabas 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 7 -4 0 1 0 0 1 3 7 -4 0
15 Tolna VFC Tolna VFC 1 0 0 1 2 6 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 6 -4 0
 
AC Villám
------------6 - 10--
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
---------------
Dunakeszi Kinizsi FK
------5 - 4--------
FC Dabas
---------------
Főnix ISE-Gödöllő
---------4 - 7-----
Jászberényi SE
---------------
Kaposvári Rákóczi BFLA
---------------
Kincsem Lovaspark SE II.
---------------
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
---------------
SK Tóalmás
--------5 - 5------
Tolna VFC
--2 - 6------------
Üllői DSE
---------------
Vác Futsal SE
------8 - 5--------
Zebegény-Garvittax
----7 - 3----------

Meccsek

AC Villám

2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Üllői DSE
2018. 09. 25. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 09. 25. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
AC Villám
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
FC Dabas
2018. 10. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
AC Villám
2018. 10. 15. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 15. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Tolna VFC
2018. 10. 29. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 10. 29. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
10. 29. 20:20
AC Villám
2018. 11. 05. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 05. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
11. 05. 20:45
SK Tóalmás
2018. 11. 12. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
11. 12. 20:00
AC Villám
2018. 11. 19. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 19. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
11. 19. 20:45
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 12. 03. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 03. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
12. 03. 20:45
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 12. 10. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
12. 10. 20:00
AC Villám
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
12. 17. 20:45
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 01. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
01. 08. 20:30
AC Villám

Üllői DSE

2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Üllői DSE
2018. 09. 28. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 09. 28. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Üllői DSE
2018. 10. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Vác Futsal SE
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Üllői DSE
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
INFO
Üllői DSE
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
11. 09. 20:30
Jászberényi SE
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
11. 12. 21:30
Üllői DSE
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
11. 23. 20:30
PAFC-mitre II.
2018. 12. 04. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 12. 04. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
12. 04. 21:30
Üllői DSE
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
12. 14. 20:30
FC Dabas
2018. 12. 21. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 12. 21. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
12. 21. 20:20
Üllői DSE
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
01. 11. 20:30
Tolna VFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol