Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 10. forduló

2018.11.19 - 21:15

Dabas, Dabasi OBO Aréna

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
FERENCZI DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KAMAL NORBERT, KISS TIBOR ZOLTÁN
FC Dabas
Jászberényi SE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

10'

BORICS LEVENTE

 

0 - 2

15'

NAGY FERENC

 

0 - 3

16'

SZENTMIKLÓSI DÁNIEL

 

0 - 4

18'

SZENTMIKLÓSI DÁNIEL

 

0 - 5

25'

DANCSA MÁTÉ

 

0 - 6

27'

NAGY FERENC

 

0 - 7

28'

FEJES LEVENTE
BÁLINT ZOLTÁN

32'

1 - 7

 

RUTTERSCHMID ROBIN

33'

2 - 7

 

 

2 - 8

35'

NAGY FERENC

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllői DSE Üllői DSE 9 7 0 2 64 36 28 21 8.1
2 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 10 6 3 1 63 40 23 21 7.7
3 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 8 6 1 1 43 31 12 19 9.5
4 Csakacsel SE Csakacsel SE 9 5 1 3 59 36 23 16 8.6
5 Jászberényi SE Jászberényi SE 8 5 0 3 49 39 10 15 7
6 SK Tóalmás SK Tóalmás 9 4 2 3 43 44 -1 14 8
7 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 7 4 0 3 40 37 3 12 6.3
8 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 10 4 0 6 52 56 -4 12 7.9
9 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 7 3 2 2 28 33 -5 11 5.4
10 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 9 3 1 5 41 43 -2 10 6.8
11 Tolna VFC Tolna VFC 8 3 0 5 45 42 3 9 7.5
12 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 8 2 1 5 43 54 -11 7 6.3
13 FC Dabas FC Dabas 9 2 1 6 40 60 -20 7 7.9
14 AC Villám AC Villám 9 0 0 9 24 83 -59 0 6.4
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 4 3 1 0 13 4 9 10 5 4 0 1 19 9 10 12 9 7 1 1 32 13 19 22
2 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 5 4 0 1 15 10 5 12 5 2 1 2 15 9 6 7 10 6 1 3 30 19 11 19
3 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 5 3 1 1 12 5 7 10 4 2 0 2 10 9 1 6 9 5 1 3 22 14 8 16
4 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 5 3 0 2 17 10 7 9 4 2 0 2 8 8 0 6 9 5 0 4 25 18 7 15
5 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 3 3 0 0 9 3 6 9 4 1 1 2 7 7 0 4 7 4 1 2 16 10 6 13
6 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 5 2 1 2 10 10 0 7 3 2 0 1 9 4 5 6 8 4 1 3 19 14 5 13
7 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 4 3 1 0 12 5 7 10 4 1 0 3 9 12 -3 3 8 4 1 3 21 17 4 13
8 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 4 1 1 2 6 12 -6 4 4 2 1 1 12 11 1 7 8 3 2 3 18 23 -5 11
9 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 4 2 0 2 12 12 0 6 4 1 1 2 8 10 -2 4 8 3 1 4 20 22 -2 10
10 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 4 1 0 3 4 15 -11 3 5 2 1 2 13 13 0 7 9 3 1 5 17 28 -11 10
11 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 5 1 2 2 10 13 -3 5 5 1 2 2 7 11 -4 5 10 2 4 4 17 24 -7 10
12 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 2 2 0 0 6 2 4 6 5 0 3 2 10 13 -3 3 7 2 3 2 16 15 1 9
13 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 5 1 2 2 16 11 5 5 4 1 0 3 7 16 -9 3 9 2 2 5 23 27 -4 8
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 5 0 1 4 11 24 -13 1 4 0 0 4 2 21 -19 0 9 0 1 8 13 45 -32 1
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 4 3 0 1 30 15 15 9 5 4 0 1 34 21 13 12 9 7 0 2 64 36 28 21
2 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 5 3 1 1 35 23 12 10 5 3 2 0 28 17 11 11 10 6 3 1 63 40 23 21
3 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 5 4 1 0 29 18 11 13 3 2 0 1 14 13 1 6 8 6 1 1 43 31 12 19
4 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 5 3 0 2 40 20 20 9 4 2 1 1 19 16 3 7 9 5 1 3 59 36 23 16
5 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 4 4 0 0 26 12 14 12 4 1 0 3 23 27 -4 3 8 5 0 3 49 39 10 15
6 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 5 3 1 1 24 20 4 10 4 1 1 2 19 24 -5 4 9 4 2 3 43 44 -1 14
7 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 2 2 0 0 13 6 7 6 5 2 0 3 27 31 -4 6 7 4 0 3 40 37 3 12
8 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 5 3 0 2 35 34 1 9 5 1 0 4 17 22 -5 3 10 4 0 6 52 56 -4 12
9 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 3 2 1 0 14 11 3 7 4 1 1 2 14 22 -8 4 7 3 2 2 28 33 -5 11
10 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 5 2 1 2 31 20 11 7 4 1 0 3 10 23 -13 3 9 3 1 5 41 43 -2 10
11 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 4 1 0 3 17 20 -3 3 4 2 0 2 28 22 6 6 8 3 0 5 45 42 3 9
12 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 4 1 1 2 21 24 -3 4 4 1 0 3 22 30 -8 3 8 2 1 5 43 54 -11 7
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 4 1 0 3 14 26 -12 3 5 1 1 3 26 34 -8 4 9 2 1 6 40 60 -20 7
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 5 0 0 5 18 38 -20 0 4 0 0 4 6 45 -39 0 9 0 0 9 24 83 -59 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
--4 - 73 - 7------2 - 83 - 66 - 10--
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3---6 - 93 - 5--9 - 3----
Dunakeszi Kinizsi FK
---12 - 5--5 - 48 - 2---5 - 165 - 7--
FC Dabas
----3 - 52 - 8-----8 - 4-1 - 9-
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 5------4 - 7---5 - 54 - 2
Jászberényi SE
--5 - 35 - 3--10 - 2--6 - 4-----
Kaposvári Rákóczi BFLA
----6 - 6--6 - 2-7 - 9--2 - 7--
Kincsem Lovaspark SE II.
------5 - 3-----5 - 44 - 4-
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
---4 - 2------9 - 4----
SK Tóalmás
----6 - 54 - 2--5 - 5--6 - 23 - 6--
Tolna VFC
--2 - 6--6 - 2-------4 - 65 - 6
Üllői DSE
-----10 - 112 - 7---5 - 3--3 - 4-
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 5---8 - 5---9 - 4---4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2--3 - 27 - 3--9 - 7---4 - 4---

Meccsek

FC Dabas

2018. 09. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 09. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
FC Dabas
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Tolna VFC
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
FC Dabas
2018. 10. 08. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 10. 08. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
FC Dabas
2018. 10. 22. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 10. 22. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Vác Futsal SE
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
FC Dabas
2018. 11. 12. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
FC Dabas
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Jászberényi SE
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
FC Dabas
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
PAFC-mitre II.
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
FC Dabas
2018. 12. 17. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 17. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
INFO
Csakacsel SE
2019. 01. 22.
Dabasi OBO Aréna
2019. 01. 22.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
01. 22.
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 01. 29.
Dabasi OBO Aréna
2019. 01. 29.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
01. 29.
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 02. 05.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 05.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
02. 05.
FC Dabas
2019. 02. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
02. 11. 20:00
FC Dabas
2019. 02. 19.
Dabasi OBO Aréna
2019. 02. 19.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
02. 19.
Üllői DSE
2019. 02. 26.
Dabasi OBO Aréna
2019. 02. 26.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
02. 26.
Zebegény-Garvittax
2019. 03. 05.
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 05.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
03. 05.
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 12.
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 12.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
03. 12.
AC Villám
2019. 03. 20. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 03. 20. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
03. 20. 21:00
FC Dabas
2019. 03. 26.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 26.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
03. 26.
FC Dabas
2019. 04. 02.
Dabasi OBO Aréna
2019. 04. 02.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
04. 02.
SK Tóalmás
2019. 04. 09.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 09.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
04. 09.
FC Dabas
2019. 04. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 04. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
04. 15. 20:20
FC Dabas

Jászberényi SE

2018. 09. 17. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Jászberényi SE
2018. 09. 24. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 10. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Jászberényi SE
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
PAFC-mitre II.
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Jászberényi SE
2018. 11. 12. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Csakacsel SE
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Jászberényi SE
2018. 11. 26. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Zebegény-Garvittax
2018. 12. 07. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Jászberényi SE
2018. 12. 10. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
AC Villám
2018. 11. 05. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 11. 05. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Jászberényi SE
2019. 01. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 01. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
01. 07. 20:00
SK Tóalmás
2019. 01. 21. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 21. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
01. 21. 20:45
Jászberényi SE
2019. 01. 30. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 01. 30. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
01. 30. 21:00
Jászberényi SE
2019. 02. 05.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 05.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
02. 05.
FC Dabas
2019. 02. 11. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 02. 11. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
02. 11. 20:30
Jászberényi SE
2019. 02. 19.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 19.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
02. 19.
Tolna VFC
2019. 02. 26.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 26.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
02. 26.
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 03. 05.
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 03. 05.
Kaposvári Rákóczi Stadion
Kaposvári Rákóczi BFLA
03. 05.
Jászberényi SE
2019. 03. 12. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 03. 12. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
03. 12. 20:00
Jászberényi SE
2019. 03. 19.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 19.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
03. 19.
Jászberényi SE
2019. 03. 26.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 03. 26.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
03. 26.
Vác Futsal SE
2019. 04. 02.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 02.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
04. 02.
Üllői DSE
2019. 04. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 04. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
04. 12. 20:20
Jászberényi SE
2019. 04. 16.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 16.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
04. 16.
Kincsem Lovaspark SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol