Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 10. forduló

2018.11.23 - 20:30

Üllő, Üllő Városi Sportcsarnok

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
MOLNÁR CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PÁLDI FERENC, SOÓS KRISTÓF
Üllői DSE
PAFC-mitre II.
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

6'

FÁBIÁN MÁRK
TVARUSKA ATTILA

17'

1 - 1

 

 

1 - 2

24'

GRUBER BÁLINT
PAPP KRISZTIÁN

26'

2 - 2

 

KALINA TAMÁS

34'

3 - 2

 

KALINA TAMÁS

34'

4 - 2

 

TVARUSKA ATTILA

36'

5 - 2

 

 

5 - 3

40'

KOLLER TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllői DSE Üllői DSE 9 7 0 2 64 36 28 21 8.1
2 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 10 6 3 1 63 40 23 21 7.7
3 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 8 6 1 1 43 31 12 19 9.5
4 Csakacsel SE Csakacsel SE 9 5 1 3 59 36 23 16 8.6
5 Jászberényi SE Jászberényi SE 8 5 0 3 49 39 10 15 7
6 SK Tóalmás SK Tóalmás 9 4 2 3 43 44 -1 14 8
7 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 7 4 0 3 40 37 3 12 6.3
8 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 10 4 0 6 52 56 -4 12 7.9
9 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 7 3 2 2 28 33 -5 11 5.4
10 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 9 3 1 5 41 43 -2 10 6.8
11 Tolna VFC Tolna VFC 8 3 0 5 45 42 3 9 7.5
12 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 8 2 1 5 43 54 -11 7 6.3
13 FC Dabas FC Dabas 9 2 1 6 40 60 -20 7 7.9
14 AC Villám AC Villám 9 0 0 9 24 83 -59 0 6.4
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 4 3 1 0 13 4 9 10 5 4 0 1 19 9 10 12 9 7 1 1 32 13 19 22
2 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 5 4 0 1 15 10 5 12 5 2 1 2 15 9 6 7 10 6 1 3 30 19 11 19
3 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 5 3 1 1 12 5 7 10 4 2 0 2 10 9 1 6 9 5 1 3 22 14 8 16
4 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 5 3 0 2 17 10 7 9 4 2 0 2 8 8 0 6 9 5 0 4 25 18 7 15
5 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 3 3 0 0 9 3 6 9 4 1 1 2 7 7 0 4 7 4 1 2 16 10 6 13
6 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 5 2 1 2 10 10 0 7 3 2 0 1 9 4 5 6 8 4 1 3 19 14 5 13
7 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 4 3 1 0 12 5 7 10 4 1 0 3 9 12 -3 3 8 4 1 3 21 17 4 13
8 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 4 1 1 2 6 12 -6 4 4 2 1 1 12 11 1 7 8 3 2 3 18 23 -5 11
9 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 4 2 0 2 12 12 0 6 4 1 1 2 8 10 -2 4 8 3 1 4 20 22 -2 10
10 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 4 1 0 3 4 15 -11 3 5 2 1 2 13 13 0 7 9 3 1 5 17 28 -11 10
11 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 5 1 2 2 10 13 -3 5 5 1 2 2 7 11 -4 5 10 2 4 4 17 24 -7 10
12 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 2 2 0 0 6 2 4 6 5 0 3 2 10 13 -3 3 7 2 3 2 16 15 1 9
13 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 5 1 2 2 16 11 5 5 4 1 0 3 7 16 -9 3 9 2 2 5 23 27 -4 8
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 5 0 1 4 11 24 -13 1 4 0 0 4 2 21 -19 0 9 0 1 8 13 45 -32 1
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 4 3 0 1 30 15 15 9 5 4 0 1 34 21 13 12 9 7 0 2 64 36 28 21
2 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 5 3 1 1 35 23 12 10 5 3 2 0 28 17 11 11 10 6 3 1 63 40 23 21
3 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 5 4 1 0 29 18 11 13 3 2 0 1 14 13 1 6 8 6 1 1 43 31 12 19
4 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 5 3 0 2 40 20 20 9 4 2 1 1 19 16 3 7 9 5 1 3 59 36 23 16
5 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 4 4 0 0 26 12 14 12 4 1 0 3 23 27 -4 3 8 5 0 3 49 39 10 15
6 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 5 3 1 1 24 20 4 10 4 1 1 2 19 24 -5 4 9 4 2 3 43 44 -1 14
7 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 2 2 0 0 13 6 7 6 5 2 0 3 27 31 -4 6 7 4 0 3 40 37 3 12
8 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 5 3 0 2 35 34 1 9 5 1 0 4 17 22 -5 3 10 4 0 6 52 56 -4 12
9 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 3 2 1 0 14 11 3 7 4 1 1 2 14 22 -8 4 7 3 2 2 28 33 -5 11
10 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 5 2 1 2 31 20 11 7 4 1 0 3 10 23 -13 3 9 3 1 5 41 43 -2 10
11 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 4 1 0 3 17 20 -3 3 4 2 0 2 28 22 6 6 8 3 0 5 45 42 3 9
12 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 4 1 1 2 21 24 -3 4 4 1 0 3 22 30 -8 3 8 2 1 5 43 54 -11 7
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 4 1 0 3 14 26 -12 3 5 1 1 3 26 34 -8 4 9 2 1 6 40 60 -20 7
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 5 0 0 5 18 38 -20 0 4 0 0 4 6 45 -39 0 9 0 0 9 24 83 -59 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
--4 - 73 - 7------2 - 83 - 66 - 10--
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3---6 - 93 - 5--9 - 3----
Dunakeszi Kinizsi FK
---12 - 5--5 - 48 - 2---5 - 165 - 7--
FC Dabas
----3 - 52 - 8-----8 - 4-1 - 9-
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 5------4 - 7---5 - 54 - 2
Jászberényi SE
--5 - 35 - 3--10 - 2--6 - 4-----
Kaposvári Rákóczi BFLA
----6 - 6--6 - 2-7 - 9--2 - 7--
Kincsem Lovaspark SE II.
------5 - 3-----5 - 44 - 4-
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
---4 - 2------9 - 4----
SK Tóalmás
----6 - 54 - 2--5 - 5--6 - 23 - 6--
Tolna VFC
--2 - 6--6 - 2-------4 - 65 - 6
Üllői DSE
-----10 - 112 - 7---5 - 3--3 - 4-
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 5---8 - 5---9 - 4---4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2--3 - 27 - 3--9 - 7---4 - 4---

Meccsek

Üllői DSE

2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Üllői DSE
2018. 09. 28. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 09. 28. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Üllői DSE
2018. 10. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Vác Futsal SE
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Üllői DSE
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Üllői DSE
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Jászberényi SE
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Üllői DSE
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
PAFC-mitre II.
2018. 12. 04. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 12. 04. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Üllői DSE
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
FC Dabas
2018. 12. 21. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 12. 21. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
INFO
Üllői DSE
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
01. 11. 20:30
Tolna VFC
2019. 01. 25. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 25. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
01. 25. 20:30
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
02. 01. 20:30
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
02. 08. 20:30
AC Villám
2019. 02. 15. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 15. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
02. 15. 20:30
Csakacsel SE
2019. 02. 19.
Dabasi OBO Aréna
2019. 02. 19.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
02. 19.
Üllői DSE
2019. 03. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
03. 01. 20:30
SK Tóalmás
2019. 03. 05.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 05.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
03. 05.
Üllői DSE
2019. 03. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 03. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
03. 11. 20:20
Üllői DSE
2019. 03. 22. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 22. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
03. 22. 20:30
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 03. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
03. 29. 20:30
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 04. 02.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 02.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
04. 02.
Üllői DSE
2019. 04. 08. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 04. 08. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
04. 08. 20:00
Üllői DSE
2019. 04. 16.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 04. 16.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
04. 16.
Üllői DSE

PAFC-mitre II.

2018. 09. 17. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 09. 17. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
PAFC-mitre II.
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
SK Tóalmás
2018. 10. 01. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 10. 01. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
PAFC-mitre II.
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 11. 07. 21:00
Kaposvári Sportcsarnok
2018. 11. 07. 21:00
Kaposvári Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
PAFC-mitre II.
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
PAFC-mitre II.
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
INFO
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
PAFC-mitre II.
2018. 11. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 11. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
ELMARDT
Csakacsel SE
2019. 01. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
01. 03. 20:00
Csakacsel SE
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
PAFC-mitre II.
2018. 12. 11. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 11. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Zebegény-Garvittax
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
INFO
PAFC-mitre II.
2019. 01. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
01. 08. 20:30
AC Villám
2019. 01. 22.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 22.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
01. 22.
Tolna VFC
2019. 02. 01. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 02. 01. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
02. 01. 20:20
PAFC-mitre II.
2019. 02. 05.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 05.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
02. 05.
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 02. 11. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 11. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
02. 11. 21:30
PAFC-mitre II.
2019. 02. 19.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 19.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
02. 19.
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
02. 25. 20:45
PAFC-mitre II.
2019. 03. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 03. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
03. 05. 20:00
PAFC-mitre II.
2019. 03. 13. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 03. 13. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
03. 13. 21:00
PAFC-mitre II.
2019. 03. 19.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 19.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
03. 19.
Jászberényi SE
2019. 03. 26.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 26.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
03. 26.
FC Dabas
2019. 04. 02.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 04. 02.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
04. 02.
Vác Futsal SE
2019. 04. 08. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 04. 08. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
04. 08. 20:30
PAFC-mitre II.
2019. 04. 16.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 04. 16.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
04. 16.
Üllői DSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol