Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 11. forduló

2018.11.26 - 20:00

Vác, Vác Városi Sportcsarnok (Vác Városi Sportcsarnok)

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
MUHARI GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR CSABA, DÉVÉNYI BALÁZS
Vác Futsal SE
SK Tóalmás
40'
20'

Gólok

HIRT GERGELY

7'

1 - 0

 

 

1 - 1

8'

MURAKÖZY MARCELL
HIRT GERGELY

9'

2 - 1

 

MARCSEK ÁKOS ÁDÁM

10'

3 - 1

 

 

3 - 2

20'

NAGY ROLAND
SISKÓ MANÓ

32'

4 - 2

 

KRASNYÁNSZKI MARTIN

34'

5 - 2

 

SIPEKI ISTVÁN

34'

6 - 2

 

 

6 - 3

35'

NAGY ROLAND

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 11 7 3 1 69 43 26 24 7.5
2 Üllői DSE Üllői DSE 9 7 0 2 64 36 28 21 7.8
3 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 9 6 1 2 45 40 5 19 8.9
4 Jászberényi SE Jászberényi SE 9 6 0 3 58 41 17 18 6.7
5 Csakacsel SE Csakacsel SE 9 5 1 3 59 36 23 16 8.1
6 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 8 4 2 2 37 35 2 14 6.6
7 SK Tóalmás SK Tóalmás 10 4 2 4 46 50 -4 14 7.3
8 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 10 4 1 5 45 46 -1 13 7.6
9 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 7 4 0 3 40 37 3 12 6.1
10 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 11 4 0 7 55 60 -5 12 7.9
11 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 9 3 1 5 46 56 -10 10 7.1
12 Tolna VFC Tolna VFC 9 3 0 6 47 45 2 9 8
13 FC Dabas FC Dabas 10 2 1 7 42 69 -27 7 7.6
14 AC Villám AC Villám 9 0 0 9 24 83 -59 0 6.8
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 4 3 1 0 13 4 9 10 5 4 0 1 19 9 10 12 9 7 1 1 32 13 19 22
2 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 6 5 0 1 18 12 6 15 5 2 1 2 15 9 6 7 11 7 1 3 33 21 12 22
3 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 4 4 0 0 13 4 9 12 4 1 1 2 7 7 0 4 8 5 1 2 20 11 9 16
4 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 5 4 1 0 16 5 11 13 4 1 0 3 9 12 -3 3 9 5 1 3 25 17 8 16
5 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 5 3 1 1 12 5 7 10 5 2 0 3 12 12 0 6 10 5 1 4 24 17 7 16
6 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 5 3 0 2 17 10 7 9 4 2 0 2 8 8 0 6 9 5 0 4 25 18 7 15
7 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 5 2 1 2 10 10 0 7 4 2 0 2 9 8 1 6 9 4 1 4 19 18 1 13
8 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 6 2 2 2 12 14 -2 8 5 1 2 2 7 11 -4 5 11 3 4 4 19 25 -6 13
9 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 5 1 2 2 6 12 -6 5 4 2 1 1 12 11 1 7 9 3 3 3 18 23 -5 12
10 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 4 2 0 2 12 12 0 6 5 1 2 2 8 10 -2 5 9 3 2 4 20 22 -2 11
11 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 4 1 0 3 4 15 -11 3 6 2 1 3 14 17 -3 7 10 3 1 6 18 32 -14 10
12 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 2 2 0 0 6 2 4 6 5 0 3 2 10 13 -3 3 7 2 3 2 16 15 1 9
13 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 5 1 2 2 16 11 5 5 5 1 0 4 8 18 -10 3 10 2 2 6 24 29 -5 8
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 5 0 1 4 11 24 -13 1 4 0 0 4 2 21 -19 0 9 0 1 8 13 45 -32 1
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 6 4 1 1 41 26 15 13 5 3 2 0 28 17 11 11 11 7 3 1 69 43 26 24
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 4 3 0 1 30 15 15 9 5 4 0 1 34 21 13 12 9 7 0 2 64 36 28 21
3 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 5 4 1 0 29 18 11 13 4 2 0 2 16 22 -6 6 9 6 1 2 45 40 5 19
4 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 5 5 0 0 35 14 21 15 4 1 0 3 23 27 -4 3 9 6 0 3 58 41 17 18
5 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 5 3 0 2 40 20 20 9 4 2 1 1 19 16 3 7 9 5 1 3 59 36 23 16
6 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 4 3 1 0 23 13 10 10 4 1 1 2 14 22 -8 4 8 4 2 2 37 35 2 14
7 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 5 3 1 1 24 20 4 10 5 1 1 3 22 30 -8 4 10 4 2 4 46 50 -4 14
8 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 5 2 1 2 31 20 11 7 5 2 0 3 14 26 -12 6 10 4 1 5 45 46 -1 13
9 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 2 2 0 0 13 6 7 6 5 2 0 3 27 31 -4 6 7 4 0 3 40 37 3 12
10 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 6 3 0 3 38 38 0 9 5 1 0 4 17 22 -5 3 11 4 0 7 55 60 -5 12
11 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 5 2 1 2 24 26 -2 7 4 1 0 3 22 30 -8 3 9 3 1 5 46 56 -10 10
12 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 4 1 0 3 17 20 -3 3 5 2 0 3 30 25 5 6 9 3 0 6 47 45 2 9
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 4 1 0 3 14 26 -12 3 6 1 1 4 28 43 -15 4 10 2 1 7 42 69 -27 7
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 5 0 0 5 18 38 -20 0 4 0 0 4 6 45 -39 0 9 0 0 9 24 83 -59 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
--4 - 73 - 7------2 - 83 - 66 - 10--
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3---6 - 93 - 5--9 - 3----
Dunakeszi Kinizsi FK
---12 - 53 - 4-5 - 48 - 2---5 - 165 - 7--
FC Dabas
----3 - 52 - 8-----8 - 4-1 - 9-
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 5------4 - 7---5 - 54 - 2
Jászberényi SE
--5 - 35 - 3--10 - 2--6 - 4----9 - 2
Kaposvári Rákóczi BFLA
----6 - 6--6 - 2-7 - 9-3 - 22 - 7--
Kincsem Lovaspark SE II.
----9 - 2-5 - 3-----5 - 44 - 4-
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
---4 - 2------9 - 4----
SK Tóalmás
----6 - 54 - 2--5 - 5--6 - 23 - 6--
Tolna VFC
--2 - 6--6 - 2-------4 - 65 - 6
Üllői DSE
-----10 - 112 - 7---5 - 3--3 - 4-
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 5---8 - 5---9 - 46 - 3--4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2--3 - 27 - 3--9 - 7---4 - 4---

Meccsek

Vác Futsal SE

2018. 09. 17. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Jászberényi SE
2018. 09. 24. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 24. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Vác Futsal SE
2018. 10. 01. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 10. 01. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
PAFC-mitre II.
2018. 10. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Vác Futsal SE
2018. 10. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 10. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Csakacsel SE
2018. 10. 22. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 10. 22. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Vác Futsal SE
2018. 10. 29. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Zebegény-Garvittax
2018. 11. 09. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Vác Futsal SE
2018. 11. 12. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
AC Villám
2018. 11. 19. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 11. 19. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Vác Futsal SE
2018. 11. 26. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
SK Tóalmás
2018. 12. 11. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 12. 11. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Vác Futsal SE
2019. 01. 07. 19:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 01. 07. 19:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
INFO
Vác Futsal SE
2019. 01. 21. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
01. 21. 20:00
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 01. 28. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 28. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
01. 28. 20:45
Vác Futsal SE
2019. 02. 06. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 02. 06. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
02. 06. 21:00
Vác Futsal SE
2019. 02. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
02. 11. 20:00
FC Dabas
2019. 02. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 02. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
02. 18. 20:30
Vác Futsal SE
2019. 02. 25. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 02. 25. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
02. 25. 20:00
Tolna VFC
2019. 03. 04. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 03. 04. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
03. 04. 20:00
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 03. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 03. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
03. 11. 20:00
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 03. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 03. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
03. 18. 20:00
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 03. 26.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 03. 26.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
03. 26.
Vác Futsal SE
2019. 04. 02.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 04. 02.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
04. 02.
Vác Futsal SE
2019. 04. 08. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 04. 08. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
04. 08. 20:00
Üllői DSE
2019. 04. 19. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 04. 19. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
04. 19. 20:20
Vác Futsal SE

SK Tóalmás

2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
SK Tóalmás
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Üllői DSE
2018. 10. 09. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 10. 09. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
SK Tóalmás
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
FC Dabas
2018. 10. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
SK Tóalmás
2018. 10. 29. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 29. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Tolna VFC
2018. 11. 05. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 05. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
SK Tóalmás
2018. 11. 12. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 11. 12. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 11. 26. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
SK Tóalmás
2018. 12. 03. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 12. 03. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 12. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 12. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
INFO
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 01. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 01. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
01. 07. 20:00
SK Tóalmás
2019. 01. 21. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 01. 21. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
01. 21. 20:20
SK Tóalmás
2019. 01. 29.
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 01. 29.
Kaposvári Rákóczi Stadion
Kaposvári Rákóczi BFLA
01. 29.
SK Tóalmás
2019. 02. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 02. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
02. 05. 20:00
SK Tóalmás
2019. 02. 11. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 02. 11. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
02. 11. 20:30
Jászberényi SE
2019. 02. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 02. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
02. 18. 20:30
Vác Futsal SE
2019. 03. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
03. 01. 20:30
SK Tóalmás
2019. 03. 04. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 04. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
03. 04. 20:30
Zebegény-Garvittax
2019. 03. 11. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 11. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
03. 11. 21:30
SK Tóalmás
2019. 03. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
03. 18. 20:30
AC Villám
2019. 03. 25. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 25. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
03. 25. 20:30
Csakacsel SE
2019. 04. 02.
Dabasi OBO Aréna
2019. 04. 02.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
04. 02.
SK Tóalmás
2019. 04. 08. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 04. 08. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
04. 08. 20:30
PAFC-mitre II.
2019. 04. 16.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 16.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
04. 16.
SK Tóalmás
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol