Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 12. forduló

2018.12.07 - 20:00

Tolna, Tolna Városi Sportcsarnok

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
DOMOKOS LEVENTE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ PÉTER, KISS GERGELY
Tolna VFC
Jászberényi SE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

8'

SZENTMIKLÓSI DÁNIEL

 

0 - 2

12'

NAGY FERENC

 

0 - 3

16'

KASZAB ÁDÁM
KARSZT LÁSZLÓ

22'

1 - 3

 

SÁRA PATRIK

24'

2 - 3

 

 

2 - 4

29'

KASZAB ÁDÁM
PÁL ACHILLES

35'

3 - 4

 

 

3 - 5

36'

NAGY FERENC

 

3 - 6

39'

TARI MÁRK
BUZÁS ATTILA

40'

4 - 6

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllői DSE Üllői DSE 10 8 0 2 67 37 30 24 7.4
2 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 11 7 3 1 69 43 26 24 7.5
3 Jászberényi SE Jászberényi SE 10 7 0 3 64 45 19 21 7.2
4 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 10 6 1 3 57 48 9 19 6.9
5 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 10 6 1 3 48 45 3 19 8.7
6 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 10 5 3 2 45 41 4 18 6.4
7 SK Tóalmás SK Tóalmás 11 5 2 4 56 55 1 17 7.7
8 Csakacsel SE Csakacsel SE 11 5 1 5 64 46 18 16 7.5
9 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 10 4 1 5 45 46 -1 13 7.7
10 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 10 4 1 5 54 56 -2 13 7.7
11 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 12 4 0 8 60 70 -10 12 7.7
12 Tolna VFC Tolna VFC 10 3 0 7 51 51 0 9 8.2
13 FC Dabas FC Dabas 11 2 1 8 46 76 -30 7 7.5
14 AC Villám AC Villám 10 0 0 10 24 91 -67 0 7.8
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 4 3 1 0 13 4 9 10 6 5 0 1 21 10 11 15 10 8 1 1 34 14 20 25
2 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 6 5 0 1 18 12 6 15 5 2 1 2 15 9 6 7 11 7 1 3 33 21 12 22
3 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 4 4 0 0 13 4 9 12 6 2 2 2 10 9 1 8 10 6 2 2 23 13 10 20
4 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 5 4 1 0 16 5 11 13 5 2 0 3 12 12 0 6 10 6 1 3 28 17 11 19
5 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 6 4 1 1 16 6 10 13 5 2 0 3 12 12 0 6 11 6 1 4 28 18 10 19
6 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 6 3 0 3 18 12 6 9 5 2 0 3 10 12 -2 6 11 5 0 6 28 24 4 15
7 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 5 1 2 2 6 12 -6 5 5 3 1 1 16 11 5 10 10 4 3 3 22 23 -1 15
8 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 6 2 1 3 10 11 -1 7 4 2 0 2 9 8 1 6 10 4 1 5 19 19 0 13
9 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 5 2 0 3 6 15 -9 6 6 2 1 3 14 17 -3 7 11 4 1 6 20 32 -12 13
10 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 4 3 1 0 12 6 6 10 6 0 3 3 10 15 -5 3 10 3 4 3 22 21 1 13
11 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 6 2 2 2 12 14 -2 8 6 1 2 3 8 15 -7 5 12 3 4 5 20 29 -9 13
12 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 5 2 0 3 12 15 -3 6 5 1 2 2 8 10 -2 5 10 3 2 5 20 25 -5 11
13 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 5 1 2 2 16 11 5 5 5 1 0 4 8 18 -10 3 10 2 2 6 24 29 -5 8
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 6 0 1 5 11 28 -17 1 4 0 0 4 2 21 -19 0 10 0 1 9 13 49 -36 1
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 4 3 0 1 30 15 15 9 6 5 0 1 37 22 15 15 10 8 0 2 67 37 30 24
2 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 6 4 1 1 41 26 15 13 5 3 2 0 28 17 11 11 11 7 3 1 69 43 26 24
3 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 5 5 0 0 35 14 21 15 5 2 0 3 29 31 -2 6 10 7 0 3 64 45 19 21
4 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 4 3 1 0 23 13 10 10 6 3 0 3 34 35 -1 9 10 6 1 3 57 48 9 19
5 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 6 4 1 1 32 23 9 13 4 2 0 2 16 22 -6 6 10 6 1 3 48 45 3 19
6 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 4 3 1 0 23 13 10 10 6 2 2 2 22 28 -6 8 10 5 3 2 45 41 4 18
7 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 6 4 1 1 34 25 9 13 5 1 1 3 22 30 -8 4 11 5 2 4 56 55 1 17
8 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 6 3 0 3 41 23 18 9 5 2 1 2 23 23 0 7 11 5 1 5 64 46 18 16
9 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 5 2 1 2 31 20 11 7 5 2 0 3 14 26 -12 6 10 4 1 5 45 46 -1 13
10 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 5 2 1 2 24 26 -2 7 5 2 0 3 30 30 0 6 10 4 1 5 54 56 -2 13
11 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 6 3 0 3 38 38 0 9 6 1 0 5 22 32 -10 3 12 4 0 8 60 70 -10 12
12 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 5 1 0 4 21 26 -5 3 5 2 0 3 30 25 5 6 10 3 0 7 51 51 0 9
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 5 1 0 4 18 33 -15 3 6 1 1 4 28 43 -15 4 11 2 1 8 46 76 -30 7
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 6 0 0 6 18 46 -28 0 4 0 0 4 6 45 -39 0 10 0 0 10 24 91 -67 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
--4 - 73 - 7--0 - 8---2 - 83 - 66 - 10--
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3---6 - 93 - 5--9 - 3-1 - 3--
Dunakeszi Kinizsi FK
---12 - 53 - 4-5 - 48 - 2---5 - 165 - 7--
FC Dabas
----3 - 52 - 8---4 - 7-8 - 4-1 - 9-
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 5------4 - 7---5 - 54 - 2
Jászberényi SE
--5 - 35 - 3--10 - 2--6 - 4----9 - 2
Kaposvári Rákóczi BFLA
----6 - 6--6 - 2-7 - 9-3 - 22 - 7--
Kincsem Lovaspark SE II.
----9 - 2-5 - 3-----5 - 44 - 4-
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
--7 - 44 - 2----3 - 3-9 - 4----
SK Tóalmás
---10 - 56 - 54 - 2--5 - 5--6 - 23 - 6--
Tolna VFC
--2 - 6--6 - 24 - 6------4 - 65 - 6
Üllői DSE
-----10 - 112 - 7---5 - 3--3 - 4-
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 5---8 - 5---9 - 46 - 3--4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2--3 - 27 - 3--9 - 73 - 5--4 - 4---

Meccsek

Tolna VFC

2018. 09. 21. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 09. 21. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Csakacsel SE
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Tolna VFC
2018. 10. 05. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 10. 05. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Zebegény-Garvittax
2018. 10. 15. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 15. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Tolna VFC
2018. 10. 26. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 29. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 29. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Tolna VFC
2018. 11. 09. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Vác Futsal SE
2018. 11. 13. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 11. 13. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Tolna VFC
2018. 11. 26. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Tolna VFC
2018. 12. 07. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Jászberényi SE
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Tolna VFC
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
PAFC-mitre II.
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Tolna VFC
2019. 01. 22. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 22. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
INFO
Tolna VFC
2019. 01. 28. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 01. 28. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
INFO
Tolna VFC
2019. 02. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 02. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
02. 08. 20:00
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 15. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 02. 15. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
02. 15. 20:00
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 02. 18. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
02. 18. 20:00
Tolna VFC
2019. 02. 25. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 02. 25. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
02. 25. 20:00
Tolna VFC
2019. 03. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
03. 08. 20:00
Üllői DSE
2019. 03. 15. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 03. 15. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
03. 15. 20:20
Tolna VFC
2019. 03. 22. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 22. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
03. 22. 20:00
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 29. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 29. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
03. 29. 20:00
AC Villám
2019. 04. 03. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 04. 03. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
04. 03. 21:00
Tolna VFC
2019. 04. 12. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 12. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
04. 12. 20:00
FC Dabas
2019. 04. 19. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 19. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
04. 19. 20:00
SK Tóalmás

Jászberényi SE

2018. 09. 17. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Jászberényi SE
2018. 09. 24. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 10. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Jászberényi SE
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
PAFC-mitre II.
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Jászberényi SE
2018. 11. 12. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Csakacsel SE
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Jászberényi SE
2018. 11. 26. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Zebegény-Garvittax
2018. 12. 07. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Jászberényi SE
2018. 12. 10. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
AC Villám
2018. 11. 05. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 11. 05. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Jászberényi SE
2019. 01. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 01. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
SK Tóalmás
2019. 01. 21. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 21. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
INFO
Jászberényi SE
2019. 01. 30. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 01. 30. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
INFO
Jászberényi SE
2019. 02. 04. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
INFO
FC Dabas
2019. 02. 11. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 02. 11. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
02. 11. 20:30
Jászberényi SE
2019. 02. 18. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
02. 18. 20:00
Tolna VFC
2019. 02. 25. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 25. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
02. 25. 20:00
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 03. 04. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 03. 04. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
03. 04. 21:00
Jászberényi SE
2019. 03. 12. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 03. 12. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
03. 12. 20:00
Jászberényi SE
2019. 03. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
03. 19. 21:00
Jászberényi SE
2019. 03. 25. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 03. 25. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
03. 25. 20:00
Vác Futsal SE
2019. 04. 01. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 01. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
04. 01. 20:00
Üllői DSE
2019. 04. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 04. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
04. 12. 20:20
Jászberényi SE
2019. 04. 15. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 15. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
04. 15. 20:00
Kincsem Lovaspark SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol