Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 12. forduló

2018.12.04 - 21:30

Göd, Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
SURIN SOM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MUHARI GERGŐ, KAMAL NORBERT
Csakacsel SE
Üllői DSE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

2'

KALINA TAMÁS
LANTOS ISTVÁN

6'

1 - 1

 

 

1 - 2

20'

LÁZÁR LEVENTE

 

1 - 3

35'

KALINA TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllői DSE Üllői DSE 10 8 0 2 67 37 30 24 7.5
2 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 11 7 3 1 69 43 26 24 7.5
3 Jászberényi SE Jászberényi SE 10 7 0 3 64 45 19 21 7.3
4 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 10 6 1 3 48 45 3 19 8.5
5 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 9 5 2 2 42 38 4 17 6.3
6 SK Tóalmás SK Tóalmás 11 5 2 4 56 55 1 17 7.8
7 Csakacsel SE Csakacsel SE 10 5 1 4 60 39 21 16 7.3
8 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 8 5 0 3 47 41 6 15 6.9
9 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 10 4 1 5 45 46 -1 13 7.8
10 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 10 4 1 5 54 56 -2 13 7.8
11 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 12 4 0 8 60 70 -10 12 7.7
12 Tolna VFC Tolna VFC 10 3 0 7 51 51 0 9 7.9
13 FC Dabas FC Dabas 11 2 1 8 46 76 -30 7 7.6
14 AC Villám AC Villám 10 0 0 10 24 91 -67 0 7.5
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 4 3 1 0 13 4 9 10 6 5 0 1 21 10 11 15 10 8 1 1 34 14 20 25
2 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 6 5 0 1 18 12 6 15 5 2 1 2 15 9 6 7 11 7 1 3 33 21 12 22
3 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 5 4 1 0 16 5 11 13 5 2 0 3 12 12 0 6 10 6 1 3 28 17 11 19
4 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 6 4 1 1 16 6 10 13 5 2 0 3 12 12 0 6 11 6 1 4 28 18 10 19
5 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 4 4 0 0 13 4 9 12 5 2 1 2 8 7 1 7 9 6 1 2 21 11 10 19
6 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 6 3 0 3 18 12 6 9 4 2 0 2 8 8 0 6 10 5 0 5 26 20 6 15
7 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 5 1 2 2 6 12 -6 5 5 3 1 1 16 11 5 10 10 4 3 3 22 23 -1 15
8 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 6 2 1 3 10 11 -1 7 4 2 0 2 9 8 1 6 10 4 1 5 19 19 0 13
9 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 5 2 0 3 6 15 -9 6 6 2 1 3 14 17 -3 7 11 4 1 6 20 32 -12 13
10 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 6 2 2 2 12 14 -2 8 6 1 2 3 8 15 -7 5 12 3 4 5 20 29 -9 13
11 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 5 2 0 3 12 15 -3 6 5 1 2 2 8 10 -2 5 10 3 2 5 20 25 -5 11
12 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 2 2 0 0 6 2 4 6 6 0 3 3 10 15 -5 3 8 2 3 3 16 17 -1 9
13 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 5 1 2 2 16 11 5 5 5 1 0 4 8 18 -10 3 10 2 2 6 24 29 -5 8
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 6 0 1 5 11 28 -17 1 4 0 0 4 2 21 -19 0 10 0 1 9 13 49 -36 1
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 4 3 0 1 30 15 15 9 6 5 0 1 37 22 15 15 10 8 0 2 67 37 30 24
2 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 6 4 1 1 41 26 15 13 5 3 2 0 28 17 11 11 11 7 3 1 69 43 26 24
3 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 5 5 0 0 35 14 21 15 5 2 0 3 29 31 -2 6 10 7 0 3 64 45 19 21
4 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 6 4 1 1 32 23 9 13 4 2 0 2 16 22 -6 6 10 6 1 3 48 45 3 19
5 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 4 3 1 0 23 13 10 10 5 2 1 2 19 25 -6 7 9 5 2 2 42 38 4 17
6 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 6 4 1 1 34 25 9 13 5 1 1 3 22 30 -8 4 11 5 2 4 56 55 1 17
7 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 6 3 0 3 41 23 18 9 4 2 1 1 19 16 3 7 10 5 1 4 60 39 21 16
8 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 2 2 0 0 13 6 7 6 6 3 0 3 34 35 -1 9 8 5 0 3 47 41 6 15
9 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 5 2 1 2 31 20 11 7 5 2 0 3 14 26 -12 6 10 4 1 5 45 46 -1 13
10 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 5 2 1 2 24 26 -2 7 5 2 0 3 30 30 0 6 10 4 1 5 54 56 -2 13
11 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 6 3 0 3 38 38 0 9 6 1 0 5 22 32 -10 3 12 4 0 8 60 70 -10 12
12 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 5 1 0 4 21 26 -5 3 5 2 0 3 30 25 5 6 10 3 0 7 51 51 0 9
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 5 1 0 4 18 33 -15 3 6 1 1 4 28 43 -15 4 11 2 1 8 46 76 -30 7
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 6 0 0 6 18 46 -28 0 4 0 0 4 6 45 -39 0 10 0 0 10 24 91 -67 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
--4 - 73 - 7--0 - 8---2 - 83 - 66 - 10--
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3---6 - 93 - 5--9 - 3-1 - 3--
Dunakeszi Kinizsi FK
---12 - 53 - 4-5 - 48 - 2---5 - 165 - 7--
FC Dabas
----3 - 52 - 8---4 - 7-8 - 4-1 - 9-
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 5------4 - 7---5 - 54 - 2
Jászberényi SE
--5 - 35 - 3--10 - 2--6 - 4----9 - 2
Kaposvári Rákóczi BFLA
----6 - 6--6 - 2-7 - 9-3 - 22 - 7--
Kincsem Lovaspark SE II.
----9 - 2-5 - 3-----5 - 44 - 4-
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
---4 - 2------9 - 4----
SK Tóalmás
---10 - 56 - 54 - 2--5 - 5--6 - 23 - 6--
Tolna VFC
--2 - 6--6 - 24 - 6------4 - 65 - 6
Üllői DSE
-----10 - 112 - 7---5 - 3--3 - 4-
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 5---8 - 5---9 - 46 - 3--4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2--3 - 27 - 3--9 - 73 - 5--4 - 4---

Meccsek

Csakacsel SE

2018. 09. 21. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 09. 21. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Csakacsel SE
2018. 09. 25. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 09. 25. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
AC Villám
2018. 10. 01. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 10. 01. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Csakacsel SE
2018. 10. 09. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 10. 09. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
SK Tóalmás
2018. 10. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 10. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Csakacsel SE
2018. 10. 24. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 10. 24. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 11. 14. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 11. 14. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 11. 12. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Csakacsel SE
2018. 11. 20. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 11. 20. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 11. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
ELMARDT
Csakacsel SE
2019. 01. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
01. 03. 20:00
Csakacsel SE
2018. 12. 04. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 12. 04. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Üllői DSE
2018. 12. 17. 20:30
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 17. 20:30
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
INFO
Csakacsel SE
2019. 01. 08. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 01. 08. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
01. 08. 21:30
Zebegény-Garvittax
2019. 01. 22. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 01. 22. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
01. 22. 20:00
Csakacsel SE
2019. 01. 30. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 01. 30. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
01. 30. 21:00
Jászberényi SE
2019. 02. 06. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 02. 06. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
02. 06. 21:00
Vác Futsal SE
2019. 02. 15. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 15. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
02. 15. 20:30
Csakacsel SE
2019. 02. 22. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 02. 22. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
02. 22. 20:20
Csakacsel SE
2019. 02. 25. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 25. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
02. 25. 21:30
Csakacsel SE
2019. 03. 04. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 03. 04. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
03. 04. 20:45
Csakacsel SE
2019. 03. 13. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 03. 13. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
03. 13. 21:00
PAFC-mitre II.
2019. 03. 20. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 03. 20. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
03. 20. 21:00
FC Dabas
2019. 03. 25. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 25. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
03. 25. 20:30
Csakacsel SE
2019. 04. 03. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 04. 03. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
04. 03. 21:00
Tolna VFC
2019. 04. 10. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 04. 10. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
04. 10. 21:00
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 04. 16.
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 16.
Kaposvári Rákóczi Stadion
Kaposvári Rákóczi BFLA
04. 16.
Csakacsel SE

Üllői DSE

2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Üllői DSE
2018. 09. 28. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 09. 28. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Üllői DSE
2018. 10. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Vác Futsal SE
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Üllői DSE
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Üllői DSE
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Jászberényi SE
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Üllői DSE
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
PAFC-mitre II.
2018. 12. 04. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 12. 04. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Üllői DSE
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
FC Dabas
2018. 12. 21. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 12. 21. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
INFO
Üllői DSE
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
01. 11. 20:30
Tolna VFC
2019. 01. 25. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 25. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
01. 25. 20:30
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
02. 01. 20:30
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
02. 08. 20:30
AC Villám
2019. 02. 15. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 15. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
02. 15. 20:30
Csakacsel SE
2019. 02. 19.
Dabasi OBO Aréna
2019. 02. 19.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
02. 19.
Üllői DSE
2019. 03. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
03. 01. 20:30
SK Tóalmás
2019. 03. 05.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 05.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
03. 05.
Üllői DSE
2019. 03. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 03. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
03. 11. 20:20
Üllői DSE
2019. 03. 22. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 22. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
03. 22. 20:30
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 03. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
03. 29. 20:30
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 04. 02.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 02.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
04. 02.
Üllői DSE
2019. 04. 08. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 04. 08. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
04. 08. 20:00
Üllői DSE
2019. 04. 16.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 04. 16.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
04. 16.
Üllői DSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol