Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 13. forduló

2018.12.10 - 20:00

Tápiószentmárton, Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
MOLNÁR CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LIEBHARDT ANDRÁS, KISS TIBOR ZOLTÁN
Kincsem Lovaspark SE II.
Tolna VFC
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

2'

OLÁH BENCE

 

0 - 2

8'

PÁL ACHILLES

 

0 - 3

10'

SÁRA PATRIK
FERENCZY DONÁT PÉTER

12'

1 - 3

 

KOSZTOLÁNYI BALÁZS

17'

2 - 3

 

LOVASI NORBERT

22'

3 - 3

 

 

3 - 4

24'

PÁL ACHILLES
KOSZTOLÁNYI BALÁZS

30'

4 - 4

 

LOVASI NORBERT

31'

5 - 4

 

BALATONI BALÁZS

35'

6 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 12 8 3 1 73 43 30 27 7.8
2 Üllői DSE Üllői DSE 11 8 1 2 72 42 30 25 7.7
3 Jászberényi SE Jászberényi SE 11 8 0 3 79 47 32 24 7.8
4 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 11 7 1 3 66 55 11 22 6.7
5 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 11 6 3 2 51 45 6 21 7
6 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 11 6 1 4 55 54 1 19 8.1
7 SK Tóalmás SK Tóalmás 11 5 2 4 56 55 1 17 7.7
8 Csakacsel SE Csakacsel SE 11 5 1 5 64 46 18 16 7.4
9 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 11 5 1 5 52 51 1 16 8
10 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 11 4 1 6 59 63 -4 13 7.9
11 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 13 4 0 9 60 74 -14 12 7.2
12 Tolna VFC Tolna VFC 11 3 0 8 55 57 -2 9 7.9
13 FC Dabas FC Dabas 12 2 2 8 51 81 -30 8 7
14 AC Villám AC Villám 11 0 0 11 26 106 -80 0 7.5
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 5 3 1 1 15 8 7 10 6 5 0 1 21 10 11 15 11 8 1 2 36 18 18 25
2 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 6 5 0 1 18 12 6 15 6 3 1 2 18 9 9 10 12 8 1 3 36 21 15 25
3 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 6 5 1 0 23 5 18 16 5 2 0 3 12 12 0 6 11 7 1 3 35 17 18 22
4 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 5 4 0 1 15 7 8 12 6 2 2 2 10 9 1 8 11 6 2 3 25 16 9 20
5 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 6 4 1 1 16 6 10 13 5 2 0 3 12 12 0 6 11 6 1 4 28 18 10 19
6 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 5 2 0 3 6 15 -9 6 7 3 1 3 18 19 -1 10 12 5 1 6 24 34 -10 16
7 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 5 4 1 0 15 8 7 13 6 0 3 3 10 15 -5 3 11 4 4 3 25 23 2 16
8 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 6 1 3 2 9 15 -6 6 5 3 1 1 16 11 5 10 11 4 4 3 25 26 -1 16
9 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 6 3 0 3 18 12 6 9 5 2 0 3 10 12 -2 6 11 5 0 6 28 24 4 15
10 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 5 2 0 3 12 15 -3 6 6 2 2 2 11 12 -1 8 11 4 2 5 23 27 -4 14
11 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 6 2 1 3 10 11 -1 7 5 2 0 3 11 11 0 6 11 4 1 6 21 22 -1 13
12 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 7 2 2 3 12 17 -5 8 6 1 2 3 8 15 -7 5 13 3 4 6 20 32 -12 13
13 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 5 1 2 2 16 11 5 5 6 1 1 4 11 21 -10 4 11 2 3 6 27 32 -5 9
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 6 0 1 5 11 28 -17 1 5 0 0 5 2 28 -26 0 11 0 1 10 13 56 -43 1
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 6 4 1 1 41 26 15 13 6 4 2 0 32 17 15 14 12 8 3 1 73 43 30 27
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 5 3 1 1 35 20 15 10 6 5 0 1 37 22 15 15 11 8 1 2 72 42 30 25
3 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 6 6 0 0 50 16 34 18 5 2 0 3 29 31 -2 6 11 8 0 3 79 47 32 24
4 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 5 4 1 0 32 20 12 13 6 3 0 3 34 35 -1 9 11 7 1 3 66 55 11 22
5 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 5 4 1 0 29 17 12 13 6 2 2 2 22 28 -6 8 11 6 3 2 51 45 6 21
6 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 6 4 1 1 32 23 9 13 5 2 0 3 23 31 -8 6 11 6 1 4 55 54 1 19
7 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 6 4 1 1 34 25 9 13 5 1 1 3 22 30 -8 4 11 5 2 4 56 55 1 17
8 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 6 3 0 3 41 23 18 9 5 2 1 2 23 23 0 7 11 5 1 5 64 46 18 16
9 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 5 2 1 2 31 20 11 7 6 3 0 3 21 31 -10 9 11 5 1 5 52 51 1 16
10 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 6 2 1 3 29 33 -4 7 5 2 0 3 30 30 0 6 11 4 1 6 59 63 -4 13
11 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 7 3 0 4 38 42 -4 9 6 1 0 5 22 32 -10 3 13 4 0 9 60 74 -14 12
12 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 5 1 0 4 21 26 -5 3 6 2 0 4 34 31 3 6 11 3 0 8 55 57 -2 9
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 5 1 0 4 18 33 -15 3 7 1 2 4 33 48 -15 5 12 2 2 8 51 81 -30 8
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 6 0 0 6 18 46 -28 0 5 0 0 5 8 60 -52 0 11 0 0 11 26 106 -80 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
--4 - 73 - 7--0 - 8---2 - 83 - 66 - 10--
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3---6 - 93 - 5--9 - 3-1 - 3--
Dunakeszi Kinizsi FK
---12 - 53 - 4-5 - 48 - 2---5 - 165 - 70 - 4-
FC Dabas
----3 - 52 - 8---4 - 7-8 - 4-1 - 9-
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 5------4 - 7---5 - 54 - 2
Jászberényi SE
15 - 2-5 - 35 - 3--10 - 2--6 - 4----9 - 2
Kaposvári Rákóczi BFLA
----6 - 65 - 7-6 - 2-7 - 9-3 - 22 - 7--
Kincsem Lovaspark SE II.
----9 - 2-5 - 3----6 - 45 - 44 - 4-
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
--7 - 44 - 2----3 - 3-9 - 4---9 - 7
SK Tóalmás
---10 - 56 - 54 - 2--5 - 5--6 - 23 - 6--
Tolna VFC
--2 - 6--6 - 24 - 6------4 - 65 - 6
Üllői DSE
----5 - 510 - 112 - 7---5 - 3--3 - 4-
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 5---8 - 5---9 - 46 - 3--4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2--3 - 27 - 3--9 - 73 - 5--4 - 4---

Meccsek

Kincsem Lovaspark SE II.

2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 09. 24. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 24. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Vác Futsal SE
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Jászberényi SE
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Üllői DSE
2018. 11. 20. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 11. 20. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
FC Dabas
2018. 12. 07. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Tolna VFC
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 01. 07. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 01. 07. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 01. 21. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
INFO
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 02. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
INFO
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 02. 04. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 04. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
INFO
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 11. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 11. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
02. 11. 21:30
PAFC-mitre II.
2019. 02. 18. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 18. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
02. 18. 21:30
AC Villám
2019. 02. 25. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 25. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
02. 25. 21:30
Csakacsel SE
2019. 03. 04. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 04. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
03. 04. 21:15
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 11. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 11. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
03. 11. 21:30
SK Tóalmás
2019. 03. 22. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 22. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
03. 22. 20:00
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 25. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 03. 25. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
03. 25. 20:20
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 04. 01. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 01. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
04. 01. 21:30
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 04. 08. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 08. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
04. 08. 21:30
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 04. 15. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 15. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
04. 15. 20:00
Kincsem Lovaspark SE II.

Tolna VFC

2018. 09. 21. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 09. 21. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Csakacsel SE
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Tolna VFC
2018. 10. 05. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 10. 05. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Zebegény-Garvittax
2018. 10. 15. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 15. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Tolna VFC
2018. 10. 26. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 29. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 29. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Tolna VFC
2018. 11. 09. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Vác Futsal SE
2018. 11. 13. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 11. 13. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Tolna VFC
2018. 11. 26. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Tolna VFC
2018. 12. 07. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Jászberényi SE
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Tolna VFC
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
PAFC-mitre II.
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Tolna VFC
2019. 01. 22. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 22. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
INFO
Tolna VFC
2019. 01. 28. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 01. 28. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
INFO
Tolna VFC
2019. 02. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 02. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
02. 08. 20:00
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 15. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 02. 15. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
02. 15. 20:00
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 02. 18. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
02. 18. 20:00
Tolna VFC
2019. 02. 25. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 02. 25. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
02. 25. 20:00
Tolna VFC
2019. 03. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
03. 08. 20:00
Üllői DSE
2019. 03. 15. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 03. 15. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
03. 15. 20:20
Tolna VFC
2019. 03. 22. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 22. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
03. 22. 20:00
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 29. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 29. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
03. 29. 20:00
AC Villám
2019. 04. 03. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 04. 03. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
04. 03. 21:00
Tolna VFC
2019. 04. 12. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 12. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
04. 12. 20:00
FC Dabas
2019. 04. 19. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 19. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
04. 19. 20:00
SK Tóalmás
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol