Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 14. forduló

2018.12.21 - 19:00

Tolna, Tolna Városi Sportcsarnok

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
WEITNER ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH JÓZSEF, MIHÁLOVICS LAJOS
Tolna VFC
PAFC-mitre II.
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

5'

KOLLER TAMÁS
SÁRA PATRIK

10'

1 - 1

 

 

1 - 2

12'

KOLLER TAMÁS

 

1 - 3

13'

BOGÁRDI PATRIK

 

1 - 4

33'

BOGÁRDI PATRIK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 12 8 3 1 73 43 30 27 7.8
2 Üllői DSE Üllői DSE 12 8 1 3 78 50 28 25 7.6
3 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 12 8 1 3 70 56 14 25 7.3
4 Jászberényi SE Jászberényi SE 12 8 0 4 83 52 31 24 7.7
5 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 12 7 3 2 61 48 13 24 7.8
6 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 12 7 1 4 63 60 3 22 7.6
7 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 12 6 1 5 57 55 2 19 7.8
8 Csakacsel SE Csakacsel SE 12 5 2 5 68 50 18 17 7.6
9 SK Tóalmás SK Tóalmás 12 5 2 5 57 61 -4 17 7.7
10 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 12 5 1 6 65 64 1 16 7.8
11 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 13 4 0 9 60 74 -14 12 7.2
12 Tolna VFC Tolna VFC 12 3 0 9 56 61 -5 9 7.6
13 FC Dabas FC Dabas 13 2 3 8 55 85 -30 9 7.1
14 AC Villám AC Villám 12 0 0 12 29 116 -87 0 7.3
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 5 3 1 1 15 8 7 10 7 5 1 1 24 13 11 16 12 8 2 2 39 21 18 26
2 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 6 5 0 1 18 12 6 15 6 3 1 2 18 9 9 10 12 8 1 3 36 21 15 25
3 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 5 4 0 1 15 7 8 12 7 3 2 2 14 10 4 11 12 7 2 3 29 17 12 23
4 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 6 5 1 0 23 5 18 16 6 2 0 4 12 14 -2 6 12 7 1 4 35 19 16 22
5 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 7 4 1 2 16 8 8 13 5 2 0 3 12 12 0 6 12 6 1 5 28 20 8 19
6 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 5 4 1 0 15 8 7 13 7 1 3 3 13 16 -3 6 12 5 4 3 28 24 4 19
7 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 6 1 3 2 9 15 -6 6 6 4 1 1 18 11 7 13 12 5 4 3 27 26 1 19
8 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 6 3 0 3 18 12 6 9 6 3 0 3 12 12 0 9 12 6 0 6 30 24 6 18
9 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 6 2 0 4 6 17 -11 6 7 3 1 3 18 19 -1 10 13 5 1 7 24 36 -12 16
10 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 7 2 2 3 13 14 -1 8 5 2 0 3 11 11 0 6 12 4 2 6 24 25 -1 14
11 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 6 2 0 4 13 18 -5 6 6 2 2 2 11 12 -1 8 12 4 2 6 24 30 -6 14
12 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 7 2 2 3 12 17 -5 8 6 1 2 3 8 15 -7 5 13 3 4 6 20 32 -12 13
13 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 6 2 2 2 18 11 7 8 6 1 1 4 11 21 -10 4 12 3 3 6 29 32 -3 12
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 7 0 1 6 12 32 -20 1 5 0 0 5 2 28 -26 0 12 0 1 11 14 60 -46 1
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 6 4 1 1 41 26 15 13 6 4 2 0 32 17 15 14 12 8 3 1 73 43 30 27
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 5 3 1 1 35 20 15 10 7 5 0 2 43 30 13 15 12 8 1 3 78 50 28 25
3 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 5 4 1 0 32 20 12 13 7 4 0 3 38 36 2 12 12 8 1 3 70 56 14 25
4 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 6 6 0 0 50 16 34 18 6 2 0 4 33 36 -3 6 12 8 0 4 83 52 31 24
5 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 5 4 1 0 29 17 12 13 7 3 2 2 32 31 1 11 12 7 3 2 61 48 13 24
6 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 7 5 1 1 40 29 11 16 5 2 0 3 23 31 -8 6 12 7 1 4 63 60 3 22
7 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 6 3 1 2 36 24 12 10 6 3 0 3 21 31 -10 9 12 6 1 5 57 55 2 19
8 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 6 3 0 3 41 23 18 9 6 2 2 2 27 27 0 8 12 5 2 5 68 50 18 17
9 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 7 4 1 2 35 31 4 13 5 1 1 3 22 30 -8 4 12 5 2 5 57 61 -4 17
10 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 6 2 1 3 29 33 -4 7 6 3 0 3 36 31 5 9 12 5 1 6 65 64 1 16
11 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 7 3 0 4 38 42 -4 9 6 1 0 5 22 32 -10 3 13 4 0 9 60 74 -14 12
12 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 6 1 0 5 22 30 -8 3 6 2 0 4 34 31 3 6 12 3 0 9 56 61 -5 9
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 6 1 1 4 22 37 -15 4 7 1 2 4 33 48 -15 5 13 2 3 8 55 85 -30 9
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 7 0 0 7 21 56 -35 0 5 0 0 5 8 60 -52 0 12 0 0 12 29 116 -87 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
--4 - 73 - 7--0 - 83 - 10--2 - 83 - 66 - 10--
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3---6 - 93 - 5--9 - 3-1 - 3--
Dunakeszi Kinizsi FK
---12 - 53 - 4-5 - 48 - 2---5 - 165 - 70 - 4-
FC Dabas
--4 - 4-3 - 52 - 8---4 - 7-8 - 4-1 - 9-
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 5--5 - 4---4 - 7---5 - 54 - 2
Jászberényi SE
15 - 2-5 - 35 - 3--10 - 2--6 - 4----9 - 2
Kaposvári Rákóczi BFLA
----6 - 65 - 7-6 - 2-7 - 9-3 - 22 - 7--
Kincsem Lovaspark SE II.
----9 - 2-5 - 3----6 - 45 - 44 - 4-
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
--7 - 44 - 2----3 - 3-9 - 4---9 - 7
SK Tóalmás
---10 - 56 - 54 - 2-1 - 65 - 5--6 - 23 - 6--
Tolna VFC
--2 - 6--6 - 24 - 6---1 - 4--4 - 65 - 6
Üllői DSE
----5 - 510 - 112 - 7---5 - 3--3 - 4-
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 5---8 - 5---9 - 46 - 3--4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2--3 - 27 - 3--9 - 73 - 5--4 - 4-8 - 6-

Meccsek

Tolna VFC

2018. 09. 21. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 09. 21. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Csakacsel SE
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Tolna VFC
2018. 10. 05. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 10. 05. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Zebegény-Garvittax
2018. 10. 15. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 15. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Tolna VFC
2018. 10. 26. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 29. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 29. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Tolna VFC
2018. 11. 09. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Vác Futsal SE
2018. 11. 13. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 11. 13. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Tolna VFC
2018. 11. 26. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Tolna VFC
2018. 12. 07. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Jászberényi SE
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Tolna VFC
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
PAFC-mitre II.
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Tolna VFC
2019. 01. 22. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 22. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Tolna VFC
2019. 01. 28. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 01. 28. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Tolna VFC
2019. 02. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 02. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 15. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 02. 15. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 02. 18. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Tolna VFC
2019. 02. 25. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 02. 25. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Tolna VFC
2019. 03. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Üllői DSE
2019. 03. 18. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 03. 18. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Tolna VFC
2019. 03. 29.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 29.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 04. 05. 20:45
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 05. 20:45
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
AC Villám
2019. 04. 03. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 04. 03. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Tolna VFC
2019. 04. 12.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 12.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
FC Dabas
2019. 04. 19. 15:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 19. 15:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
SK Tóalmás

PAFC-mitre II.

2018. 09. 17. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 09. 17. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
PAFC-mitre II.
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
SK Tóalmás
2018. 10. 01. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 10. 01. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
PAFC-mitre II.
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 11. 07. 21:00
Kaposvári Sportcsarnok
2018. 11. 07. 21:00
Kaposvári Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
PAFC-mitre II.
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
PAFC-mitre II.
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
PAFC-mitre II.
2018. 11. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 11. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
ELMARDT
Csakacsel SE
2019. 01. 15. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 15. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Csakacsel SE
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
PAFC-mitre II.
2018. 12. 11. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 11. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Zebegény-Garvittax
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
PAFC-mitre II.
2019. 01. 08. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 08. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
AC Villám
2019. 01. 22. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 22. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Tolna VFC
2019. 02. 04. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
PAFC-mitre II.
2019. 03. 18. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 18. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 02. 14. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 14. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
PAFC-mitre II.
2019. 02. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
PAFC-mitre II.
2019. 03. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 03. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
PAFC-mitre II.
2019. 03. 13. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 03. 13. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
PAFC-mitre II.
2019. 03. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Jászberényi SE
2019. 03. 26.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 26.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
FC Dabas
2019. 04. 02.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 04. 02.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Vác Futsal SE
2019. 04. 08. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 04. 08. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
PAFC-mitre II.
2019. 04. 16.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 04. 16.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Üllői DSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol