Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 15. forduló

2019.01.08 - 21:00

Esztergom, Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
LIEBHARDT ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZSARNÓCZAY TAMÁS BRÚNÓ, DÉVÉNYI BALÁZS
PAFC-mitre II.
AC Villám
40'
20'

Gólok

MONOSTORI BENJAMIN

5'

1 - 0

 

ZOLTAI ZOLTÁN GYULA

12'

2 - 0

 

MONOSTORI BENJAMIN

18'

3 - 0

 

SERSZTNYEV RICHÁRD

19'

4 - 0

 

KOLLER TAMÁS

19'

5 - 0

 

 

5 - 1

20'

BOGÁRDI PATRIK
BOGÁRDI PATRIK

25'

6 - 1

 

KOLLER TAMÁS

31'

7 - 1

 

SERSZTNYEV RICHÁRD

32'

8 - 1

 

KOLLER TAMÁS

33'

9 - 1

 

KOLLER TAMÁS

36'

10 - 1

 

 

10 - 2

36'

BOLLA FERENC
KOLLER TAMÁS

37'

11 - 2

 

 

11 - 3

40'

GUTI DÁVID

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 13 9 3 1 75 44 31 30 8
2 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 13 9 1 3 81 59 22 28 7.9
3 Jászberényi SE Jászberényi SE 13 9 0 4 91 55 36 27 7.8
4 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 13 8 3 2 65 51 14 27 7.8
5 Üllői DSE Üllői DSE 13 8 1 4 83 57 26 25 7.7
6 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 13 8 1 4 70 66 4 25 7.6
7 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 13 6 1 6 60 59 1 19 7.5
8 Csakacsel SE Csakacsel SE 13 5 2 6 74 57 17 17 7.5
9 SK Tóalmás SK Tóalmás 13 5 2 6 60 69 -9 17 7.4
10 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 13 5 1 7 66 66 0 16 7.3
11 Tolna VFC Tolna VFC 13 4 0 9 63 66 -3 12 7.2
12 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 13 4 0 9 60 74 -14 12 7.2
13 FC Dabas FC Dabas 13 2 3 8 55 85 -30 9 7.1
14 AC Villám AC Villám 13 0 0 13 32 127 -95 0 7
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 6 4 1 1 19 10 9 13 7 5 1 1 24 13 11 16 13 9 2 2 43 23 20 29
2 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 6 5 0 1 18 12 6 15 7 4 1 2 20 9 11 13 13 9 1 3 38 21 17 28
3 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 7 6 1 0 26 7 19 19 6 2 0 4 12 14 -2 6 13 8 1 4 38 21 17 25
4 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 6 4 1 1 18 10 8 13 7 3 2 2 14 10 4 11 13 7 3 3 32 20 12 24
5 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 6 5 1 0 20 9 11 16 7 1 3 3 13 16 -3 6 13 6 4 3 33 25 8 22
6 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 7 4 1 2 16 8 8 13 6 2 0 4 14 15 -1 6 13 6 1 6 30 23 7 19
7 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 7 3 1 3 21 15 6 10 6 3 0 3 12 12 0 9 13 6 1 6 33 27 6 19
8 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 7 1 3 3 9 17 -8 6 6 4 1 1 18 11 7 13 13 5 4 4 27 28 -1 19
9 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 6 2 0 4 6 17 -11 6 7 3 1 3 18 19 -1 10 13 5 1 7 24 36 -12 16
10 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 7 2 2 3 13 14 -1 8 6 2 1 3 14 14 0 7 13 4 3 6 27 28 -1 15
11 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 6 2 0 4 13 18 -5 6 7 2 2 3 13 16 -3 8 13 4 2 7 26 34 -8 14
12 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 6 2 2 2 18 11 7 8 7 1 2 4 14 24 -10 5 13 3 4 6 32 35 -3 13
13 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 7 2 2 3 12 17 -5 8 6 1 2 3 8 15 -7 5 13 3 4 6 20 32 -12 13
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 7 0 1 6 12 32 -20 1 6 0 0 6 3 33 -30 0 13 0 1 12 15 65 -50 1
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 6 4 1 1 41 26 15 13 7 5 2 0 34 18 16 17 13 9 3 1 75 44 31 30
2 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 6 5 1 0 43 23 20 16 7 4 0 3 38 36 2 12 13 9 1 3 81 59 22 28
3 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 7 7 0 0 58 19 39 21 6 2 0 4 33 36 -3 6 13 9 0 4 91 55 36 27
4 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 6 5 1 0 33 20 13 16 7 3 2 2 32 31 1 11 13 8 3 2 65 51 14 27
5 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 6 3 1 2 40 27 13 10 7 5 0 2 43 30 13 15 13 8 1 4 83 57 26 25
6 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 7 5 1 1 40 29 11 16 6 3 0 3 30 37 -7 9 13 8 1 4 70 66 4 25
7 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 6 3 1 2 36 24 12 10 7 3 0 4 24 35 -11 9 13 6 1 6 60 59 1 19
8 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 7 3 0 4 47 30 17 9 6 2 2 2 27 27 0 8 13 5 2 6 74 57 17 17
9 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 7 4 1 2 35 31 4 13 6 1 1 4 25 38 -13 4 13 5 2 6 60 69 -9 17
10 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 7 2 1 4 30 35 -5 7 6 3 0 3 36 31 5 9 13 5 1 7 66 66 0 16
11 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 6 1 0 5 22 30 -8 3 7 3 0 4 41 36 5 9 13 4 0 9 63 66 -3 12
12 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 7 3 0 4 38 42 -4 9 6 1 0 5 22 32 -10 3 13 4 0 9 60 74 -14 12
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 6 1 1 4 22 37 -15 4 7 1 2 4 33 48 -15 5 13 2 3 8 55 85 -30 9
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 7 0 0 7 21 56 -35 0 6 0 0 6 11 71 -60 0 13 0 0 13 32 127 -95 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
--4 - 73 - 7--0 - 83 - 10--2 - 83 - 66 - 10--
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3---6 - 93 - 5--9 - 3-1 - 3-6 - 7
Dunakeszi Kinizsi FK
---12 - 53 - 4-5 - 48 - 2---5 - 165 - 70 - 4-
FC Dabas
--4 - 4-3 - 52 - 8---4 - 7-8 - 4-1 - 9-
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 5--5 - 4---4 - 7---5 - 54 - 2
Jászberényi SE
15 - 2-5 - 35 - 3--10 - 2--6 - 48 - 3---9 - 2
Kaposvári Rákóczi BFLA
----6 - 65 - 7-6 - 2-7 - 9-3 - 22 - 71 - 2-
Kincsem Lovaspark SE II.
----9 - 24 - 35 - 3----6 - 45 - 44 - 4-
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
11 - 3-7 - 44 - 2----3 - 3-9 - 4---9 - 7
SK Tóalmás
---10 - 56 - 54 - 2-1 - 65 - 5--6 - 23 - 6--
Tolna VFC
--2 - 6--6 - 24 - 6---1 - 4--4 - 65 - 6
Üllői DSE
----5 - 510 - 112 - 7---5 - 3-5 - 73 - 4-
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 5---8 - 5---9 - 46 - 3--4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2--3 - 27 - 3--9 - 73 - 5--4 - 4-8 - 6-

Meccsek

PAFC-mitre II.

2018. 09. 17. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 09. 17. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
PAFC-mitre II.
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
SK Tóalmás
2018. 10. 01. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 10. 01. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
PAFC-mitre II.
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 11. 07. 21:00
Kaposvári Sportcsarnok
2018. 11. 07. 21:00
Kaposvári Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
PAFC-mitre II.
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
PAFC-mitre II.
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
PAFC-mitre II.
2018. 11. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 11. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
ELMARDT
Csakacsel SE
2019. 01. 15. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 15. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Csakacsel SE
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
PAFC-mitre II.
2018. 12. 11. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 11. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Zebegény-Garvittax
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
PAFC-mitre II.
2019. 01. 08. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 08. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
AC Villám
2019. 01. 22. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 22. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Tolna VFC
2019. 02. 04. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
PAFC-mitre II.
2019. 03. 18. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 18. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 02. 14. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 14. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
PAFC-mitre II.
2019. 02. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
PAFC-mitre II.
2019. 03. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 03. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
PAFC-mitre II.
2019. 03. 13. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 03. 13. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
PAFC-mitre II.
2019. 03. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Jászberényi SE
2019. 03. 26.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 26.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
FC Dabas
2019. 04. 02.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 04. 02.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Vác Futsal SE
2019. 04. 08. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 04. 08. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
PAFC-mitre II.
2019. 04. 16.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 04. 16.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Üllői DSE

AC Villám

2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Üllői DSE
2018. 09. 25. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 09. 25. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
AC Villám
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
FC Dabas
2018. 10. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
AC Villám
2018. 10. 15. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 15. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Tolna VFC
2018. 10. 29. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 10. 29. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
AC Villám
2018. 11. 05. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 05. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
SK Tóalmás
2018. 11. 12. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
AC Villám
2018. 11. 19. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 19. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 12. 03. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 03. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 12. 10. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
AC Villám
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 01. 08. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 08. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
AC Villám
2019. 01. 21. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 21. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Jászberényi SE
2019. 01. 28. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 28. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Vác Futsal SE
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
AC Villám
2019. 02. 11. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 11. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 18. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 18. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
AC Villám
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
PAFC-mitre II.
2019. 03. 04. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 03. 04. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Csakacsel SE
2019. 03. 11. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 11. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
AC Villám
2019. 03. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
AC Villám
2019. 04. 05. 20:45
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 05. 20:45
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
AC Villám
2019. 04. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 04. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 04. 08. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 04. 08. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
AC Villám
2019. 04. 16.
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 04. 16.
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
AC Villám
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol