Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 16. forduló

2019.01.21 - 20:45

Érd, Treff Sportcsarnok (Érd)

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
MOLNÁR PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS PÉTER RÓBERT, BERENDI TAMÁS CSABA
AC Villám
Jászberényi SE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

1'

NAGY FERENC
NAGY DÁVID

4'

1 - 1

 

 

1 - 2

7'

TARI MÁRK

 

1 - 3

13'

NAGY FERENC

 

1 - 4

19'

TARI MÁRK
MÁNDOKY OLIVÉR

20'

2 - 4

 

 

2 - 5

23'

NAGY FERENC

 

2 - 6

26'

PRÁGA KRISTÓF
MÁNDOKY OLIVÉR

27'

3 - 6

 

 

3 - 7

28'

NAGY FERENC

 

3 - 8

29'

NAGY FERENC

 

3 - 9

30'

KASZAB ÁDÁM
MÁNDOKY OLIVÉR

35'

4 - 9

 

 

4 - 10

38'

KASZAB ÁDÁM

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 14 10 3 1 82 50 32 33 7.8
2 Jászberényi SE Jászberényi SE 14 10 0 4 101 59 42 30 8.4
3 Üllői DSE Üllői DSE 14 9 1 4 91 61 30 28 7.7
4 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 14 9 1 4 87 67 20 28 8
5 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 14 8 3 3 71 58 13 27 7.2
6 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 14 8 1 5 74 74 0 25 7.3
7 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 14 7 1 6 66 64 2 22 7.7
8 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 14 6 1 7 73 69 4 19 7.9
9 Csakacsel SE Csakacsel SE 14 5 2 7 76 62 14 17 7.7
10 SK Tóalmás SK Tóalmás 14 5 2 7 65 75 -10 17 7.3
11 Tolna VFC Tolna VFC 14 5 0 9 71 72 -1 15 7
12 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 14 5 0 9 65 76 -11 15 7.3
13 FC Dabas FC Dabas 14 2 3 9 58 92 -34 9 7.1
14 AC Villám AC Villám 14 0 0 14 36 137 -101 0 6.6
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 7 5 1 1 24 11 13 16 7 5 1 1 24 13 11 16 14 10 2 2 48 24 24 32
2 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 7 6 0 1 22 15 7 18 7 4 1 2 20 9 11 13 14 10 1 3 42 24 18 31
3 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 7 6 1 0 26 7 19 19 7 3 0 4 16 16 0 9 14 9 1 4 42 23 19 28
4 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 6 4 1 1 18 10 8 13 8 3 2 3 17 14 3 11 14 7 3 4 35 24 11 24
5 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 7 5 1 1 23 14 9 16 7 1 3 3 13 16 -3 6 14 6 4 4 36 30 6 22
6 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 7 1 3 3 9 17 -8 6 7 5 1 1 22 12 10 16 14 6 4 4 31 29 2 22
7 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 7 4 1 2 16 8 8 13 7 2 0 5 16 19 -3 6 14 6 1 7 32 27 5 19
8 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 7 3 1 3 21 15 6 10 7 3 0 4 12 15 -3 9 14 6 1 7 33 30 3 19
9 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 6 2 0 4 13 18 -5 6 8 3 2 3 18 19 -1 11 14 5 2 7 31 37 -6 17
10 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 7 2 0 5 7 21 -14 6 7 3 1 3 18 19 -1 10 14 5 1 8 25 40 -15 16
11 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 7 3 2 2 22 13 9 11 7 1 2 4 14 24 -10 5 14 4 4 6 36 37 -1 16
12 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 8 3 2 3 15 17 -2 11 6 1 2 3 8 15 -7 5 14 4 4 6 23 32 -9 16
13 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 7 2 2 3 13 14 -1 8 7 2 1 4 15 19 -4 7 14 4 3 7 28 33 -5 15
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 8 0 1 7 14 36 -22 1 6 0 0 6 3 33 -30 0 14 0 1 13 17 69 -52 1
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 7 5 1 1 48 32 16 16 7 5 2 0 34 18 16 17 14 10 3 1 82 50 32 33
2 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 7 7 0 0 58 19 39 21 7 3 0 4 43 40 3 9 14 10 0 4 101 59 42 30
3 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 7 4 1 2 48 31 17 13 7 5 0 2 43 30 13 15 14 9 1 4 91 61 30 28
4 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 7 5 1 1 49 31 18 16 7 4 0 3 38 36 2 12 14 9 1 4 87 67 20 28
5 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 6 5 1 0 33 20 13 16 8 3 2 3 38 38 0 11 14 8 3 3 71 58 13 27
6 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 7 5 1 1 40 29 11 16 7 3 0 4 34 45 -11 9 14 8 1 5 74 74 0 25
7 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 7 4 1 2 42 29 13 13 7 3 0 4 24 35 -11 9 14 7 1 6 66 64 2 22
8 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 7 2 1 4 30 35 -5 7 7 4 0 3 43 34 9 12 14 6 1 7 73 69 4 19
9 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 7 3 0 4 47 30 17 9 7 2 2 3 29 32 -3 8 14 5 2 7 76 62 14 17
10 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 7 4 1 2 35 31 4 13 7 1 1 5 30 44 -14 4 14 5 2 7 65 75 -10 17
11 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 6 1 0 5 22 30 -8 3 8 4 0 4 49 42 7 12 14 5 0 9 71 72 -1 15
12 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 8 4 0 4 43 44 -1 12 6 1 0 5 22 32 -10 3 14 5 0 9 65 76 -11 15
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 7 1 1 5 25 44 -19 4 7 1 2 4 33 48 -15 5 14 2 3 9 58 92 -34 9
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 8 0 0 8 25 66 -41 0 6 0 0 6 11 71 -60 0 14 0 0 14 36 137 -101 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
--4 - 73 - 7-4 - 100 - 83 - 10--2 - 83 - 66 - 10--
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3---6 - 93 - 5--9 - 3-1 - 3-6 - 7
Dunakeszi Kinizsi FK
--5 - 212 - 53 - 4-5 - 48 - 2---5 - 165 - 70 - 4-
FC Dabas
--4 - 4-3 - 52 - 83 - 7--4 - 7-8 - 4-1 - 9-
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 5--5 - 4---4 - 76 - 5--5 - 54 - 2
Jászberényi SE
15 - 2-5 - 35 - 3--10 - 2--6 - 48 - 3---9 - 2
Kaposvári Rákóczi BFLA
----6 - 65 - 7-6 - 2-7 - 9-3 - 22 - 71 - 2-
Kincsem Lovaspark SE II.
----9 - 24 - 35 - 3----6 - 45 - 44 - 4-
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
11 - 3-7 - 44 - 2----3 - 3-9 - 46 - 8--9 - 7
SK Tóalmás
---10 - 56 - 54 - 2-1 - 65 - 5--6 - 23 - 6--
Tolna VFC
--2 - 6--6 - 24 - 6---1 - 4--4 - 65 - 6
Üllői DSE
----5 - 510 - 112 - 7---5 - 3-5 - 73 - 48 - 4
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 5---8 - 5-7 - 6-9 - 46 - 3--4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2--3 - 27 - 3--9 - 73 - 5--4 - 4-8 - 6-

Meccsek

AC Villám

2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Üllői DSE
2018. 09. 25. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 09. 25. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
AC Villám
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
FC Dabas
2018. 10. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
AC Villám
2018. 10. 15. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 15. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Tolna VFC
2018. 10. 29. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 10. 29. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
AC Villám
2018. 11. 05. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 05. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
SK Tóalmás
2018. 11. 12. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
AC Villám
2018. 11. 19. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 19. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 12. 03. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 03. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 12. 10. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
AC Villám
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 01. 08. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 08. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
AC Villám
2019. 01. 21. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 21. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Jászberényi SE
2019. 01. 28. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 28. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Vác Futsal SE
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
AC Villám
2019. 02. 11. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 11. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 18. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 18. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
AC Villám
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
INFO
PAFC-mitre II.
2019. 03. 04. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 03. 04. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
INFO
Csakacsel SE
2019. 03. 11. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 11. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
03. 11. 21:15
AC Villám
2019. 03. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
03. 18. 20:30
AC Villám
2019. 03. 29. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 29. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
03. 29. 20:00
AC Villám
2019. 04. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 04. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
04. 01. 20:45
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 04. 08. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 04. 08. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
04. 08. 21:00
AC Villám
2019. 04. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 04. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
04. 16. 20:00
AC Villám

Jászberényi SE

2018. 09. 17. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Jászberényi SE
2018. 09. 24. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 10. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Jászberényi SE
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
PAFC-mitre II.
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Jászberényi SE
2018. 11. 12. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Csakacsel SE
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Jászberényi SE
2018. 11. 26. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Zebegény-Garvittax
2018. 12. 07. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Jászberényi SE
2018. 12. 10. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
AC Villám
2018. 11. 05. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 11. 05. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Jászberényi SE
2019. 01. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 01. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
SK Tóalmás
2019. 01. 21. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 21. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Jászberényi SE
2019. 06. 30.
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 06. 30.
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
INFO
Jászberényi SE
2019. 06. 30.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 06. 30.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
INFO
FC Dabas
2019. 02. 11. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 02. 11. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Jászberényi SE
2019. 02. 18. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Tolna VFC
2019. 02. 25. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 25. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
INFO
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 03. 04. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 03. 04. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
INFO
Jászberényi SE
2019. 03. 12. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 03. 12. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
03. 12. 20:00
Jászberényi SE
2019. 03. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
03. 19. 21:00
Jászberényi SE
2019. 03. 25. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 03. 25. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
03. 25. 20:00
Vác Futsal SE
2019. 04. 01. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 01. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
04. 01. 20:00
Üllői DSE
2019. 04. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 04. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
04. 12. 20:20
Jászberényi SE
2019. 04. 15. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 15. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
04. 15. 20:00
Kincsem Lovaspark SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol