Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 17. forduló

2019.02.01 - 20:30

Üllő, Üllő Városi Sportcsarnok

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
FENYVESI SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOHÁCSI ISTVÁN, FERENCZI DÁVID

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 13 9 3 1 75 44 31 30 8
2 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 13 9 1 3 81 59 22 28 7.9
3 Jászberényi SE Jászberényi SE 13 9 0 4 91 55 36 27 7.8
4 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 13 8 3 2 65 51 14 27 7.8
5 Üllői DSE Üllői DSE 13 8 1 4 83 57 26 25 7.7
6 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 13 8 1 4 70 66 4 25 7.6
7 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 13 6 1 6 60 59 1 19 7.5
8 Csakacsel SE Csakacsel SE 13 5 2 6 74 57 17 17 7.9
9 SK Tóalmás SK Tóalmás 13 5 2 6 60 69 -9 17 7.4
10 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 13 5 1 7 66 66 0 16 7.3
11 Tolna VFC Tolna VFC 13 4 0 9 63 66 -3 12 7.2
12 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 13 4 0 9 60 74 -14 12 7.2
13 FC Dabas FC Dabas 13 2 3 8 55 85 -30 9 7.1
14 AC Villám AC Villám 13 0 0 13 32 127 -95 0 7
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 6 4 1 1 19 10 9 13 7 5 1 1 24 13 11 16 13 9 2 2 43 23 20 29
2 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 6 5 0 1 18 12 6 15 7 4 1 2 20 9 11 13 13 9 1 3 38 21 17 28
3 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 7 6 1 0 26 7 19 19 6 2 0 4 12 14 -2 6 13 8 1 4 38 21 17 25
4 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 6 4 1 1 18 10 8 13 7 3 2 2 14 10 4 11 13 7 3 3 32 20 12 24
5 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 6 5 1 0 20 9 11 16 7 1 3 3 13 16 -3 6 13 6 4 3 33 25 8 22
6 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 7 4 1 2 16 8 8 13 6 2 0 4 14 15 -1 6 13 6 1 6 30 23 7 19
7 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 7 3 1 3 21 15 6 10 6 3 0 3 12 12 0 9 13 6 1 6 33 27 6 19
8 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 7 1 3 3 9 17 -8 6 6 4 1 1 18 11 7 13 13 5 4 4 27 28 -1 19
9 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 6 2 0 4 6 17 -11 6 7 3 1 3 18 19 -1 10 13 5 1 7 24 36 -12 16
10 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 7 2 2 3 13 14 -1 8 6 2 1 3 14 14 0 7 13 4 3 6 27 28 -1 15
11 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 6 2 0 4 13 18 -5 6 7 2 2 3 13 16 -3 8 13 4 2 7 26 34 -8 14
12 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 6 2 2 2 18 11 7 8 7 1 2 4 14 24 -10 5 13 3 4 6 32 35 -3 13
13 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 7 2 2 3 12 17 -5 8 6 1 2 3 8 15 -7 5 13 3 4 6 20 32 -12 13
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 7 0 1 6 12 32 -20 1 6 0 0 6 3 33 -30 0 13 0 1 12 15 65 -50 1
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 6 4 1 1 41 26 15 13 7 5 2 0 34 18 16 17 13 9 3 1 75 44 31 30
2 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 6 5 1 0 43 23 20 16 7 4 0 3 38 36 2 12 13 9 1 3 81 59 22 28
3 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 7 7 0 0 58 19 39 21 6 2 0 4 33 36 -3 6 13 9 0 4 91 55 36 27
4 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 6 5 1 0 33 20 13 16 7 3 2 2 32 31 1 11 13 8 3 2 65 51 14 27
5 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 6 3 1 2 40 27 13 10 7 5 0 2 43 30 13 15 13 8 1 4 83 57 26 25
6 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 7 5 1 1 40 29 11 16 6 3 0 3 30 37 -7 9 13 8 1 4 70 66 4 25
7 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 6 3 1 2 36 24 12 10 7 3 0 4 24 35 -11 9 13 6 1 6 60 59 1 19
8 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 7 3 0 4 47 30 17 9 6 2 2 2 27 27 0 8 13 5 2 6 74 57 17 17
9 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 7 4 1 2 35 31 4 13 6 1 1 4 25 38 -13 4 13 5 2 6 60 69 -9 17
10 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 7 2 1 4 30 35 -5 7 6 3 0 3 36 31 5 9 13 5 1 7 66 66 0 16
11 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 6 1 0 5 22 30 -8 3 7 3 0 4 41 36 5 9 13 4 0 9 63 66 -3 12
12 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 7 3 0 4 38 42 -4 9 6 1 0 5 22 32 -10 3 13 4 0 9 60 74 -14 12
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 6 1 1 4 22 37 -15 4 7 1 2 4 33 48 -15 5 13 2 3 8 55 85 -30 9
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 7 0 0 7 21 56 -35 0 6 0 0 6 11 71 -60 0 13 0 0 13 32 127 -95 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
--4 - 73 - 7--0 - 83 - 10--2 - 83 - 66 - 10--
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3---6 - 93 - 5--9 - 3-1 - 3-6 - 7
Dunakeszi Kinizsi FK
---12 - 53 - 4-5 - 48 - 2---5 - 165 - 70 - 4-
FC Dabas
--4 - 4-3 - 52 - 8---4 - 7-8 - 4-1 - 9-
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 5--5 - 4---4 - 7---5 - 54 - 2
Jászberényi SE
15 - 2-5 - 35 - 3--10 - 2--6 - 48 - 3---9 - 2
Kaposvári Rákóczi BFLA
----6 - 65 - 7-6 - 2-7 - 9-3 - 22 - 71 - 2-
Kincsem Lovaspark SE II.
----9 - 24 - 35 - 3----6 - 45 - 44 - 4-
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
11 - 3-7 - 44 - 2----3 - 3-9 - 4---9 - 7
SK Tóalmás
---10 - 56 - 54 - 2-1 - 65 - 5--6 - 23 - 6--
Tolna VFC
--2 - 6--6 - 24 - 6---1 - 4--4 - 65 - 6
Üllői DSE
----5 - 510 - 112 - 7---5 - 3-5 - 73 - 4-
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 5---8 - 5---9 - 46 - 3--4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2--3 - 27 - 3--9 - 73 - 5--4 - 4-8 - 6-

Meccsek

Üllői DSE

2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Üllői DSE
2018. 09. 28. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 09. 28. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Üllői DSE
2018. 10. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Vác Futsal SE
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Üllői DSE
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Üllői DSE
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Jászberényi SE
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Üllői DSE
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
PAFC-mitre II.
2018. 12. 04. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 12. 04. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Üllői DSE
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
FC Dabas
2018. 12. 21. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 12. 21. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Üllői DSE
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Tolna VFC
2019. 01. 25. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 25. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
INFO
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
INFO
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
INFO
AC Villám
2019. 02. 15. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 15. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
02. 15. 20:30
Csakacsel SE
2019. 02. 18. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 02. 18. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
02. 18. 21:15
Üllői DSE
2019. 03. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
03. 01. 20:30
SK Tóalmás
2019. 03. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
03. 08. 20:00
Üllői DSE
2019. 03. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 03. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
03. 11. 20:20
Üllői DSE
2019. 03. 22. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 22. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
03. 22. 20:30
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 03. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
03. 29. 20:30
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 04. 01. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 01. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
04. 01. 20:00
Üllői DSE
2019. 04. 08. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 04. 08. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
04. 08. 20:00
Üllői DSE
2019. 04. 16. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 04. 16. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
04. 16. 21:00
Üllői DSE

Kincsem Lovaspark SE II.

2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 09. 24. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 24. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Vác Futsal SE
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Jászberényi SE
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Üllői DSE
2018. 11. 20. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 11. 20. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
FC Dabas
2018. 12. 07. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Tolna VFC
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 01. 07. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 01. 07. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 01. 21. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
INFO
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 02. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
INFO
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 02. 04. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 04. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
INFO
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 11. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 11. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
02. 11. 21:30
PAFC-mitre II.
2019. 02. 18. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 18. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
02. 18. 21:30
AC Villám
2019. 02. 25. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 25. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
02. 25. 21:30
Csakacsel SE
2019. 03. 04. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 04. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
03. 04. 21:15
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 11. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 11. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
03. 11. 21:30
SK Tóalmás
2019. 03. 22. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 22. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
03. 22. 20:00
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 25. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 03. 25. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
03. 25. 20:20
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 04. 01. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 01. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
04. 01. 21:30
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 04. 08. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 08. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
04. 08. 21:30
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 04. 15. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 15. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
04. 15. 20:00
Kincsem Lovaspark SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol