Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 18. forduló

2019.02.06 - 21:00

Göd, Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
ZSARNÓCZAY TAMÁS BRÚNÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MUHARI GERGŐ, DÉVÉNYI BALÁZS
Csakacsel SE
Vác Futsal SE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

1'

HIRT GERGELY
FRECH ATTILA ZOLTÁN

1'

1 - 1

 

SIMON PÉTER

7'

2 - 1

 

JÁRÓKA RICHÁRD

10'

3 - 1

 

 

3 - 2

15'

HIRT GERGELY

 

3 - 3

17'

KRASNYÁNSZKI MARTIN

 

3 - 4

18'

HIRT GERGELY

 

3 - 5

21'

VÉN GÁBOR
CSERI OLIVÉR TIBOR

23'

4 - 5

 

 

4 - 6

23'

HIRT GERGELY
JÁRÓKA RICHÁRD

25'

5 - 6

 

 

5 - 7

25'

CSERI OLIVÉR TIBOR
JÁRÓKA RICHÁRD

26'

6 - 7

 

KERTI DÁNIEL

27'

7 - 7

 

 

7 - 8

28'

HIRT GERGELY

 

7 - 9

33'

KRASNYÁNSZKI MARTIN
KAVOCSKA BALÁZS ZSOLT

34'

8 - 9

 

 

8 - 10

38'

HALÁSZ BENCE

 

8 - 11

38'

SIPEKI ISTVÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 16 12 3 1 98 61 37 39 8.3
2 Üllői DSE Üllői DSE 15 10 1 4 104 65 39 31 8.2
3 Jászberényi SE Jászberényi SE 14 10 0 4 101 59 42 30 8.3
4 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 15 9 3 3 83 65 18 30 7.2
5 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 15 9 1 5 93 76 17 28 7.7
6 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 16 9 1 6 90 92 -2 28 6.9
7 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 15 7 1 7 69 70 -1 22 8
8 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 16 7 0 9 78 85 -7 21 8.3
9 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 15 6 2 7 78 74 4 20 7.9
10 Tolna VFC Tolna VFC 16 6 1 9 82 80 2 19 7.3
11 Csakacsel SE Csakacsel SE 15 5 2 8 84 73 11 17 6.9
12 SK Tóalmás SK Tóalmás 15 5 2 8 71 83 -12 17 7.2
13 FC Dabas FC Dabas 15 2 3 10 61 97 -36 9 7.3
14 AC Villám AC Villám 16 0 0 16 43 155 -112 0 6.1
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 7 6 0 1 22 15 7 18 9 6 1 2 27 14 13 19 16 12 1 3 49 29 20 37
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 8 6 1 1 31 13 18 19 7 5 1 1 24 13 11 16 15 11 2 2 55 26 29 35
3 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 7 6 1 0 26 7 19 19 7 3 0 4 16 16 0 9 14 9 1 4 42 23 19 28
4 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 7 5 1 1 23 13 10 16 8 3 2 3 17 14 3 11 15 8 3 4 40 27 13 27
5 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 7 5 1 1 23 14 9 16 8 2 3 3 17 18 -1 9 15 7 4 4 40 32 8 25
6 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 7 1 3 3 9 17 -8 6 8 6 1 1 25 14 11 19 15 7 4 4 34 31 3 25
7 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 7 2 0 5 15 21 -6 6 9 4 2 3 20 20 0 14 16 6 2 8 35 41 -6 20
8 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 9 4 2 3 19 20 -1 14 7 1 3 3 11 18 -7 6 16 5 5 6 30 38 -8 20
9 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 7 4 1 2 16 8 8 13 8 2 0 6 19 23 -4 6 15 6 1 8 35 31 4 19
10 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 8 3 1 4 24 19 5 10 7 3 0 4 12 15 -3 9 15 6 1 8 36 34 2 19
11 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 8 2 1 5 10 24 -14 7 7 3 1 3 18 19 -1 10 15 5 2 8 28 43 -15 17
12 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 8 3 2 3 23 15 8 11 7 1 2 4 14 24 -10 5 15 4 4 7 37 39 -2 16
13 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 8 2 2 4 15 18 -3 8 8 2 1 5 18 24 -6 7 16 4 3 9 33 42 -9 15
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 9 0 1 8 16 39 -23 1 7 0 0 7 5 40 -35 0 16 0 1 15 21 79 -58 1
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 7 5 1 1 48 32 16 16 9 7 2 0 50 29 21 23 16 12 3 1 98 61 37 39
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 8 5 1 2 61 35 26 16 7 5 0 2 43 30 13 15 15 10 1 4 104 65 39 31
3 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 7 7 0 0 58 19 39 21 7 3 0 4 43 40 3 9 14 10 0 4 101 59 42 30
4 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 7 6 1 0 45 27 18 19 8 3 2 3 38 38 0 11 15 9 3 3 83 65 18 30
5 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 7 5 1 1 49 31 18 16 8 4 0 4 44 45 -1 12 15 9 1 5 93 76 17 28
6 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 8 6 1 1 49 35 14 19 8 3 0 5 41 57 -16 9 16 9 1 6 90 92 -2 28
7 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 8 4 1 3 45 35 10 13 7 3 0 4 24 35 -11 9 15 7 1 7 69 70 -1 22
8 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 9 5 0 4 51 50 1 15 7 2 0 5 27 35 -8 6 16 7 0 9 78 85 -7 21
9 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 7 2 1 4 30 35 -5 7 8 4 1 3 48 39 9 13 15 6 2 7 78 74 4 20
10 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 7 1 1 5 27 35 -8 4 9 5 0 4 55 45 10 15 16 6 1 9 82 80 2 19
11 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 8 3 0 5 55 41 14 9 7 2 2 3 29 32 -3 8 15 5 2 8 84 73 11 17
12 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 7 4 1 2 35 31 4 13 8 1 1 6 36 52 -16 4 15 5 2 8 71 83 -12 17
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 8 1 1 6 28 49 -21 4 7 1 2 4 33 48 -15 5 15 2 3 10 61 97 -36 9
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 9 0 0 9 28 71 -43 0 7 0 0 7 15 84 -69 0 16 0 0 16 43 155 -112 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
--4 - 73 - 7-4 - 100 - 83 - 10--2 - 83 - 66 - 103 - 5-
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3---6 - 93 - 5--9 - 3-1 - 38 - 116 - 7
Dunakeszi Kinizsi FK
--5 - 212 - 53 - 4-5 - 48 - 2--8 - 65 - 165 - 70 - 4-
FC Dabas
--4 - 43 - 53 - 52 - 83 - 7--4 - 7-8 - 4-1 - 9-
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 5--5 - 4---4 - 76 - 53 - 6-5 - 54 - 2
Jászberényi SE
15 - 2-5 - 35 - 3--10 - 2--6 - 48 - 3---9 - 2
Kaposvári Rákóczi BFLA
----6 - 65 - 7-6 - 2-7 - 9-3 - 22 - 71 - 2-
Kincsem Lovaspark SE II.
----9 - 24 - 35 - 3----6 - 45 - 44 - 412 - 7
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
11 - 3-7 - 44 - 2----3 - 3-9 - 46 - 8--9 - 7
SK Tóalmás
---10 - 56 - 54 - 2-1 - 65 - 5--6 - 23 - 6--
Tolna VFC
--2 - 6--6 - 24 - 65 - 5--1 - 4--4 - 65 - 6
Üllői DSE
13 - 4---5 - 510 - 112 - 7---5 - 3-5 - 73 - 48 - 4
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 5---8 - 5-7 - 6-9 - 46 - 3--4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2--3 - 27 - 3--9 - 73 - 5-9 - 64 - 4-8 - 6-

Meccsek

Csakacsel SE

2018. 09. 21. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 09. 21. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Csakacsel SE
2018. 09. 25. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 09. 25. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
AC Villám
2018. 10. 01. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 10. 01. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Csakacsel SE
2018. 10. 09. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 10. 09. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
SK Tóalmás
2018. 10. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 10. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Csakacsel SE
2018. 10. 24. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 10. 24. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 11. 14. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 11. 14. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 11. 12. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Csakacsel SE
2018. 11. 20. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 11. 20. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 11. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
ELMARDT
Csakacsel SE
2019. 01. 15. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 15. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Csakacsel SE
2018. 12. 04. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 12. 04. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Üllői DSE
2018. 12. 17. 20:30
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 17. 20:30
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Csakacsel SE
2019. 01. 08. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 01. 08. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Zebegény-Garvittax
2019. 01. 22. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 01. 22. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Csakacsel SE
2019. 06. 30.
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 06. 30.
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
INFO
Jászberényi SE
2019. 02. 06. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 02. 06. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Vác Futsal SE
2019. 02. 15.
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 15.
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Csakacsel SE
2019. 02. 22. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 02. 22. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Csakacsel SE
2019. 02. 25. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 25. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
INFO
Csakacsel SE
2019. 03. 04. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 03. 04. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
INFO
Csakacsel SE
2019. 03. 13. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 03. 13. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
03. 13. 21:00
PAFC-mitre II.
2019. 03. 20. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 03. 20. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
03. 20. 21:00
FC Dabas
2019. 03. 25. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 25. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
03. 25. 20:30
Csakacsel SE
2019. 04. 03. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 04. 03. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
04. 03. 21:00
Tolna VFC
2019. 04. 10. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 04. 10. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
04. 10. 21:00
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 04. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 04. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
04. 15. 21:00
Csakacsel SE

Vác Futsal SE

2018. 09. 17. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Jászberényi SE
2018. 09. 24. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 24. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Vác Futsal SE
2018. 10. 01. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 10. 01. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
PAFC-mitre II.
2018. 10. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Vác Futsal SE
2018. 10. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 10. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Csakacsel SE
2018. 10. 22. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 10. 22. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Vác Futsal SE
2018. 10. 29. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Zebegény-Garvittax
2018. 11. 09. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Vác Futsal SE
2018. 11. 12. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
AC Villám
2018. 11. 19. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 11. 19. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Vác Futsal SE
2018. 11. 26. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
SK Tóalmás
2018. 12. 11. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 12. 11. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Vác Futsal SE
2019. 01. 12. 15:00
Kaposvári Sportcsarnok
2019. 01. 12. 15:00
Kaposvári Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Vác Futsal SE
2019. 01. 21. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 01. 28. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 28. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Vác Futsal SE
2019. 02. 06. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 02. 06. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Vác Futsal SE
2019. 02. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
FC Dabas
2019. 02. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 02. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Vác Futsal SE
2019. 02. 25. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 02. 25. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
INFO
Tolna VFC
2019. 03. 04. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 03. 04. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
INFO
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 03. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 03. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
03. 11. 20:00
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 03. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 03. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
03. 18. 20:00
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 03. 25. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 03. 25. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
03. 25. 20:00
Vác Futsal SE
2019. 04. 02. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 04. 02. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
04. 02. 21:00
Vác Futsal SE
2019. 04. 08. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 04. 08. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
04. 08. 20:00
Üllői DSE
2019. 04. 19. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 04. 19. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
04. 19. 20:20
Vác Futsal SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol