Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 19. forduló

2019.02.11 - 20:30

Tóalmás, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás) (Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Tornaterme)

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
LACZKÓ ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÉRI I. ZOLTÁN, KISS TIBOR ZOLTÁN
SK Tóalmás
Jászberényi SE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

8'

NAGY FERENC

 

0 - 2

15'

NAGY FERENC
NAGY ROLAND

17'

1 - 2

 

TÓTH-ZSIGA BALÁZS

20'

2 - 2

 

NAGY ROLAND

22'

3 - 2

 

ZALAEGERSZEGI ROLAND

23'

4 - 2

 

NAGY ROLAND

24'

5 - 2

 

 

5 - 3

25'

NAGY FERENC
NAGY ROLAND

34'

6 - 3

 

 

6 - 4

36'

KASZAB ÁDÁM

 

6 - 5

36'

KASZAB ÁDÁM

 

6 - 6

39'

NAGY FERENC

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 17 13 3 1 111 63 48 42 8.5
2 Üllői DSE Üllői DSE 17 11 1 5 111 72 39 34 8.1
3 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 17 10 4 3 94 73 21 34 6.8
4 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 17 10 2 5 105 86 19 32 7.5
5 Jászberényi SE Jászberényi SE 17 10 1 6 111 73 38 31 8.8
6 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 17 10 1 6 102 99 3 31 7.2
7 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 17 7 3 7 87 80 7 24 8.2
8 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 17 7 2 8 81 84 -3 23 7.6
9 Tolna VFC Tolna VFC 17 7 1 9 88 81 7 22 7.4
10 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 17 7 0 10 79 91 -12 21 8.2
11 Csakacsel SE Csakacsel SE 17 6 2 9 87 76 11 20 6.6
12 SK Tóalmás SK Tóalmás 17 5 3 9 77 92 -15 18 7.2
13 FC Dabas FC Dabas 17 3 3 11 68 114 -46 12 6.8
14 AC Villám AC Villám 17 0 0 17 50 167 -117 0 6.2
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 8 7 0 1 28 16 12 21 9 6 1 2 27 14 13 19 17 13 1 3 55 30 25 40
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 10 6 2 2 33 17 16 20 7 5 1 1 24 13 11 16 17 11 3 3 57 30 27 36
3 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 8 6 1 1 28 16 12 19 9 3 3 3 20 19 1 12 17 9 4 4 48 35 13 31
4 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 8 6 1 1 26 11 15 19 9 3 2 4 18 18 0 11 17 9 3 5 44 29 15 30
5 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 8 5 1 2 24 16 8 16 9 4 2 3 21 16 5 14 17 9 3 5 45 32 13 30
6 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 8 1 4 3 9 17 -8 7 9 6 2 1 28 17 11 20 17 7 6 4 37 34 3 27
7 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 8 3 0 5 18 21 -3 9 9 4 2 3 20 20 0 14 17 7 2 8 38 41 -3 23
8 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 8 4 2 2 18 10 8 14 9 2 1 6 19 23 -4 7 17 6 3 8 37 33 4 21
9 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 9 3 2 4 24 19 5 11 8 3 1 4 12 15 -3 10 17 6 3 8 36 34 2 21
10 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 8 2 1 5 10 24 -14 7 9 4 1 4 23 25 -2 13 17 6 2 9 33 49 -16 20
11 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 9 4 2 3 19 20 -1 14 8 1 3 4 11 21 -10 6 17 5 5 7 30 41 -11 20
12 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 9 3 3 3 26 18 8 12 8 1 2 5 16 29 -13 5 17 4 5 8 42 47 -5 17
13 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 8 2 2 4 15 18 -3 8 9 2 2 5 22 28 -6 8 17 4 4 9 37 46 -9 16
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 10 0 2 8 20 43 -23 2 7 0 0 7 5 40 -35 0 17 0 2 15 25 83 -58 2
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 8 6 1 1 61 34 27 19 9 7 2 0 50 29 21 23 17 13 3 1 111 63 48 42
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 10 6 1 3 68 42 26 19 7 5 0 2 43 30 13 15 17 11 1 5 111 72 39 34
3 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 8 6 2 0 49 31 18 20 9 4 2 3 45 42 3 14 17 10 4 3 94 73 21 34
4 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 8 6 1 1 57 37 20 19 9 4 1 4 48 49 -1 13 17 10 2 5 105 86 19 32
5 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 8 7 0 1 62 24 38 21 9 3 1 5 49 49 0 10 17 10 1 6 111 73 38 31
6 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 8 6 1 1 49 35 14 19 9 4 0 5 53 64 -11 12 17 10 1 6 102 99 3 31
7 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 8 3 1 4 33 35 -2 10 9 4 2 3 54 45 9 14 17 7 3 7 87 80 7 24
8 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 9 4 2 3 51 41 10 14 8 3 0 5 30 43 -13 9 17 7 2 8 81 84 -3 23
9 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 8 2 1 5 33 36 -3 7 9 5 0 4 55 45 10 15 17 7 1 9 88 81 7 22
10 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 9 5 0 4 51 50 1 15 8 2 0 6 28 41 -13 6 17 7 0 10 79 91 -12 21
11 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 9 4 0 5 58 41 17 12 8 2 2 4 29 35 -6 8 17 6 2 9 87 76 11 20
12 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 8 4 2 2 41 37 4 14 9 1 1 7 36 55 -19 4 17 5 3 9 77 92 -15 18
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 8 1 1 6 28 49 -21 4 9 2 2 5 40 65 -25 8 17 3 3 11 68 114 -46 12
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 10 0 0 10 35 83 -48 0 7 0 0 7 15 84 -69 0 17 0 0 17 50 167 -117 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
--4 - 73 - 7-4 - 100 - 83 - 10--2 - 83 - 66 - 103 - 57 - 12
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3--3 - 06 - 93 - 5--9 - 3-1 - 38 - 116 - 7
Dunakeszi Kinizsi FK
--5 - 212 - 53 - 4-5 - 48 - 2--8 - 65 - 165 - 70 - 4-
FC Dabas
--4 - 43 - 53 - 52 - 83 - 7--4 - 7-8 - 4-1 - 9-
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 5--5 - 46 - 6--4 - 76 - 53 - 6-5 - 54 - 2
Jászberényi SE
15 - 2-5 - 35 - 34 - 5-10 - 2--6 - 48 - 3---9 - 2
Kaposvári Rákóczi BFLA
----6 - 65 - 7-6 - 2-7 - 93 - 03 - 22 - 71 - 2-
Kincsem Lovaspark SE II.
----9 - 24 - 35 - 3--4 - 4-6 - 45 - 44 - 412 - 7
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
11 - 3-7 - 44 - 2-8 - 6--3 - 3-9 - 46 - 8--9 - 7
SK Tóalmás
---10 - 56 - 54 - 26 - 61 - 65 - 5--6 - 23 - 6--
Tolna VFC
--2 - 66 - 1-6 - 24 - 65 - 5--1 - 4--4 - 65 - 6
Üllői DSE
13 - 4-3 - 0-5 - 510 - 112 - 7-4 - 7-5 - 3-5 - 73 - 48 - 4
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 5-13 - 2-8 - 5-7 - 6-9 - 46 - 3--4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2--3 - 27 - 3--9 - 73 - 5-9 - 64 - 4-8 - 6-

Meccsek

SK Tóalmás

2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
SK Tóalmás
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Üllői DSE
2018. 10. 09. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 10. 09. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
SK Tóalmás
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
FC Dabas
2018. 10. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
SK Tóalmás
2018. 10. 29. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 29. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Tolna VFC
2018. 11. 05. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 05. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
SK Tóalmás
2018. 11. 12. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 11. 12. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 11. 26. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
SK Tóalmás
2018. 12. 03. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 12. 03. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 12. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 12. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 01. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 01. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
SK Tóalmás
2019. 01. 21. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 01. 21. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
SK Tóalmás
2019. 04. 17.
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 04. 17.
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
SK Tóalmás
2019. 02. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 02. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
SK Tóalmás
2019. 02. 11. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 02. 11. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Jászberényi SE
2019. 02. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 02. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Vác Futsal SE
2019. 03. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
SK Tóalmás
2019. 03. 04. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 04. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Zebegény-Garvittax
2019. 03. 11. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 11. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
SK Tóalmás
2019. 03. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
AC Villám
2019. 03. 25. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 25. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Csakacsel SE
2019. 04. 01. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 04. 01. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
SK Tóalmás
2019. 04. 08. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 04. 08. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
PAFC-mitre II.
2019. 04. 19. 15:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 19. 15:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
SK Tóalmás

Jászberényi SE

2018. 09. 17. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Jászberényi SE
2018. 09. 24. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 10. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Jászberényi SE
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
PAFC-mitre II.
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Jászberényi SE
2018. 11. 12. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Csakacsel SE
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Jászberényi SE
2018. 11. 26. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Zebegény-Garvittax
2018. 12. 07. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Jászberényi SE
2018. 12. 10. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
AC Villám
2018. 11. 05. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 11. 05. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Jászberényi SE
2019. 01. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 01. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
SK Tóalmás
2019. 01. 21. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 21. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Jászberényi SE
2019. 01. 30.
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 01. 30.
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Jászberényi SE
2019. 04. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
FC Dabas
2019. 02. 11. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 02. 11. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Jászberényi SE
2019. 02. 18. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Tolna VFC
2019. 02. 25. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 25. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 03. 04. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 03. 04. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Jászberényi SE
2019. 03. 12. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 03. 12. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Jászberényi SE
2019. 03. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Jászberényi SE
2019. 03. 25. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 03. 25. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Vác Futsal SE
2019. 04. 01. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 01. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Üllői DSE
2019. 04. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 04. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Jászberényi SE
2019. 04. 15. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 15. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Kincsem Lovaspark SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom