Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 20. forduló

2019.02.18 - 21:15

Dabas, Dabasi OBO Aréna

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
FERENCZI DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KAMAL NORBERT, SOÓS KRISTÓF

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 17 13 3 1 111 63 48 42 8.7
2 Üllői DSE Üllői DSE 16 11 1 4 107 65 42 34 8.1
3 Jászberényi SE Jászberényi SE 15 10 1 4 107 65 42 31 8.5
4 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 17 10 1 6 102 99 3 31 7.5
5 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 16 9 4 3 87 69 18 31 6.9
6 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 16 9 2 5 97 80 17 29 7.3
7 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 16 7 2 7 75 76 -1 23 7.9
8 Tolna VFC Tolna VFC 17 7 1 9 88 81 7 22 7.5
9 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 17 7 0 10 79 91 -12 21 8.3
10 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 16 6 3 7 84 80 4 21 7.7
11 SK Tóalmás SK Tóalmás 16 5 3 8 77 89 -12 18 7.1
12 Csakacsel SE Csakacsel SE 16 5 2 9 84 76 8 17 6.9
13 FC Dabas FC Dabas 16 2 3 11 63 110 -47 9 7
14 AC Villám AC Villám 17 0 0 17 50 167 -117 0 5.9
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 8 7 0 1 28 16 12 21 9 6 1 2 27 14 13 19 17 13 1 3 55 30 25 40
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 9 6 2 1 31 13 18 20 7 5 1 1 24 13 11 16 16 11 3 2 55 26 29 36
3 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 7 6 1 0 26 7 19 19 8 3 1 4 18 18 0 10 15 9 2 4 44 25 19 29
4 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 7 5 1 1 23 14 9 16 9 3 3 3 20 19 1 12 16 8 4 4 43 33 10 28
5 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 8 5 1 2 24 16 8 16 8 3 2 3 17 14 3 11 16 8 3 5 41 30 11 27
6 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 7 1 3 3 9 17 -8 6 9 6 2 1 28 17 11 20 16 7 5 4 37 34 3 26
7 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 8 3 0 5 18 21 -3 9 9 4 2 3 20 20 0 14 17 7 2 8 38 41 -3 23
8 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 8 4 2 2 18 10 8 14 8 2 0 6 19 23 -4 6 16 6 2 8 37 33 4 20
9 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 8 3 1 4 24 19 5 10 8 3 1 4 12 15 -3 10 16 6 2 8 36 34 2 20
10 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 9 4 2 3 19 20 -1 14 8 1 3 4 11 21 -10 6 17 5 5 7 30 41 -11 20
11 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 8 2 1 5 10 24 -14 7 8 3 1 4 19 25 -6 10 16 5 2 9 29 49 -20 17
12 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 9 3 3 3 26 18 8 12 7 1 2 4 14 24 -10 5 16 4 5 7 40 42 -2 17
13 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 8 2 2 4 15 18 -3 8 9 2 2 5 22 28 -6 8 17 4 4 9 37 46 -9 16
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 10 0 2 8 20 43 -23 2 7 0 0 7 5 40 -35 0 17 0 2 15 25 83 -58 2
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 8 6 1 1 61 34 27 19 9 7 2 0 50 29 21 23 17 13 3 1 111 63 48 42
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 9 6 1 2 64 35 29 19 7 5 0 2 43 30 13 15 16 11 1 4 107 65 42 34
3 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 7 7 0 0 58 19 39 21 8 3 1 4 49 46 3 10 15 10 1 4 107 65 42 31
4 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 8 6 1 1 49 35 14 19 9 4 0 5 53 64 -11 12 17 10 1 6 102 99 3 31
5 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 8 6 2 0 49 31 18 20 8 3 2 3 38 38 0 11 16 9 4 3 87 69 18 31
6 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 7 5 1 1 49 31 18 16 9 4 1 4 48 49 -1 13 16 9 2 5 97 80 17 29
7 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 9 4 2 3 51 41 10 14 7 3 0 4 24 35 -11 9 16 7 2 7 75 76 -1 23
8 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 8 2 1 5 33 36 -3 7 9 5 0 4 55 45 10 15 17 7 1 9 88 81 7 22
9 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 9 5 0 4 51 50 1 15 8 2 0 6 28 41 -13 6 17 7 0 10 79 91 -12 21
10 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 7 2 1 4 30 35 -5 7 9 4 2 3 54 45 9 14 16 6 3 7 84 80 4 21
11 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 8 4 2 2 41 37 4 14 8 1 1 6 36 52 -16 4 16 5 3 8 77 89 -12 18
12 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 8 3 0 5 55 41 14 9 8 2 2 4 29 35 -6 8 16 5 2 9 84 76 8 17
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 8 1 1 6 28 49 -21 4 8 1 2 5 35 61 -26 5 16 2 3 11 63 110 -47 9
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 10 0 0 10 35 83 -48 0 7 0 0 7 15 84 -69 0 17 0 0 17 50 167 -117 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
--4 - 73 - 7-4 - 100 - 83 - 10--2 - 83 - 66 - 103 - 57 - 12
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3---6 - 93 - 5--9 - 3-1 - 38 - 116 - 7
Dunakeszi Kinizsi FK
--5 - 212 - 53 - 4-5 - 48 - 2--8 - 65 - 165 - 70 - 4-
FC Dabas
--4 - 43 - 53 - 52 - 83 - 7--4 - 7-8 - 4-1 - 9-
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 5--5 - 46 - 6--4 - 76 - 53 - 6-5 - 54 - 2
Jászberényi SE
15 - 2-5 - 35 - 3--10 - 2--6 - 48 - 3---9 - 2
Kaposvári Rákóczi BFLA
----6 - 65 - 7-6 - 2-7 - 9-3 - 22 - 71 - 2-
Kincsem Lovaspark SE II.
----9 - 24 - 35 - 3--4 - 4-6 - 45 - 44 - 412 - 7
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
11 - 3-7 - 44 - 2----3 - 3-9 - 46 - 8--9 - 7
SK Tóalmás
---10 - 56 - 54 - 26 - 61 - 65 - 5--6 - 23 - 6--
Tolna VFC
--2 - 66 - 1-6 - 24 - 65 - 5--1 - 4--4 - 65 - 6
Üllői DSE
13 - 4-3 - 0-5 - 510 - 112 - 7---5 - 3-5 - 73 - 48 - 4
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 5-13 - 2-8 - 5-7 - 6-9 - 46 - 3--4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2--3 - 27 - 3--9 - 73 - 5-9 - 64 - 4-8 - 6-

Meccsek

FC Dabas

2018. 09. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 09. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
FC Dabas
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Tolna VFC
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
FC Dabas
2018. 10. 08. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 10. 08. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
FC Dabas
2018. 10. 22. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 10. 22. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Vác Futsal SE
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
FC Dabas
2018. 11. 12. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
FC Dabas
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Jászberényi SE
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
FC Dabas
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
PAFC-mitre II.
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
FC Dabas
2018. 12. 17. 20:30
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 17. 20:30
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Csakacsel SE
2019. 01. 21. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 01. 21. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 01. 28. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 01. 28. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 06. 30.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 06. 30.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
INFO
FC Dabas
2019. 02. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
FC Dabas
2019. 02. 18. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 02. 18. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
INFO
Üllői DSE
2019. 02. 25. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 02. 25. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
INFO
Zebegény-Garvittax
2019. 03. 04. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 04. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
INFO
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 11. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 11. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
03. 11. 21:15
AC Villám
2019. 03. 20. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 03. 20. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
03. 20. 21:00
FC Dabas
2019. 03. 26. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 26. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
03. 26. 21:00
FC Dabas
2019. 04. 01. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 04. 01. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
04. 01. 21:15
SK Tóalmás
2019. 04. 12. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 12. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
04. 12. 20:00
FC Dabas
2019. 04. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 04. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
04. 15. 20:20
FC Dabas

Üllői DSE

2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Üllői DSE
2018. 09. 28. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 09. 28. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Üllői DSE
2018. 10. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Vác Futsal SE
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Üllői DSE
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Üllői DSE
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Jászberényi SE
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Üllői DSE
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
PAFC-mitre II.
2018. 12. 04. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 12. 04. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Üllői DSE
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
FC Dabas
2018. 12. 21. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 12. 21. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Üllői DSE
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Tolna VFC
2019. 01. 25. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 25. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Zebegény-Garvittax
2019. 06. 30.
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 06. 30.
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
INFO
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
AC Villám
2019. 02. 15.
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 15.
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Csakacsel SE
2019. 02. 18. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 02. 18. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
INFO
Üllői DSE
2019. 03. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
INFO
SK Tóalmás
2019. 03. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
03. 08. 20:00
Üllői DSE
2019. 03. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 03. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
03. 11. 20:20
Üllői DSE
2019. 03. 22. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 22. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
03. 22. 20:30
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 03. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
03. 29. 20:30
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 04. 01. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 01. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
04. 01. 20:00
Üllői DSE
2019. 04. 08. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 04. 08. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
04. 08. 20:00
Üllői DSE
2019. 04. 16. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 04. 16. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
04. 16. 21:00
Üllői DSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol