Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 20. forduló

2019.02.18 - 21:30

Tápiószentmárton, Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
CSEHI ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSERNI TAMÁS, SZEHOFNER JÓZSEF
Kincsem Lovaspark SE II.
AC Villám
40'
20'

Gólok

TÓTH ISTVÁN

6'

1 - 0

 

LOVASI BALÁZS

9'

2 - 0

 

KOSZTOLÁNYI BALÁZS

10'

3 - 0

 

 

3 - 1

18'

GUTI DÁVID
TÓTH ISTVÁN

23'

4 - 1

 

PESTI SZABOLCS

24'

5 - 1

 

 

5 - 2

24'

TAR ZSOLT
MOLNÁR DÁNIEL

26'

6 - 2

 

KOSZTOLÁNYI BALÁZS

27'

7 - 2

 

KOSZTOLÁNYI BALÁZS

29'

8 - 2

 

TÓTH ISTVÁN

30'

9 - 2

 

LOVASI BALÁZS

31'

10 - 2

 

 

10 - 3

31'

GUTI DÁVID
LOVASI NORBERT

32'

11 - 3

 

LOVASI BALÁZS

33'

12 - 3

 

TÓTH ISTVÁN

36'

13 - 3

 

KOSZTOLÁNYI BALÁZS

40'

14 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 18 14 3 1 118 68 50 45 8.7
2 Üllői DSE Üllői DSE 18 12 1 5 118 78 40 37 8.3
3 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 18 11 4 3 108 76 32 37 7.2
4 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 18 10 2 6 106 92 14 32 7.6
5 Jászberényi SE Jászberényi SE 18 10 1 7 112 79 33 31 8.7
6 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 18 10 1 7 110 108 2 31 7.3
7 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 18 8 3 7 93 81 12 27 8.1
8 Tolna VFC Tolna VFC 18 8 1 9 94 82 12 25 7.4
9 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 18 8 0 10 88 96 -8 24 8.3
10 Csakacsel SE Csakacsel SE 18 7 2 9 96 84 12 23 6.6
11 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 18 7 2 9 86 93 -7 23 7.4
12 SK Tóalmás SK Tóalmás 18 5 3 10 82 99 -17 18 7
13 FC Dabas FC Dabas 18 3 3 12 74 121 -47 12 6.4
14 AC Villám AC Villám 18 0 0 18 53 181 -128 0 6
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 8 7 0 1 28 16 12 21 10 6 2 2 30 17 13 20 18 13 2 3 58 33 25 41
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 10 6 2 2 33 17 16 20 8 5 1 2 26 16 10 16 18 11 3 4 59 33 26 36
3 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 9 6 1 2 27 17 10 19 9 4 2 3 21 16 5 14 18 10 3 5 48 33 15 33
4 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 9 6 1 2 29 18 11 19 9 3 3 3 20 19 1 12 18 9 4 5 49 37 12 31
5 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 9 6 1 2 26 15 11 19 9 3 2 4 18 18 0 11 18 9 3 6 44 33 11 30
6 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 8 1 4 3 9 17 -8 7 10 7 2 1 30 18 12 23 18 8 6 4 39 35 4 30
7 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 8 3 0 5 18 21 -3 9 10 5 2 3 24 20 4 17 18 8 2 8 42 41 1 26
8 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 9 3 2 4 24 19 5 11 9 4 1 4 17 19 -2 13 18 7 3 8 41 38 3 24
9 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 9 3 1 5 13 26 -13 10 9 4 1 4 23 25 -2 13 18 7 2 9 36 51 -15 23
10 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 9 4 2 3 19 20 -1 14 9 2 3 4 18 24 -6 9 18 6 5 7 37 44 -7 23
11 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 9 4 3 2 21 13 8 15 9 2 1 6 19 23 -4 7 18 6 4 8 40 36 4 22
12 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 10 3 3 4 29 25 4 12 8 1 2 5 16 29 -13 5 18 4 5 9 45 54 -9 17
13 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 9 2 2 5 19 23 -4 8 9 2 2 5 22 28 -6 8 18 4 4 10 41 51 -10 16
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 10 0 2 8 20 43 -23 2 8 0 0 8 6 43 -37 0 18 0 2 16 26 86 -60 2
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 8 6 1 1 61 34 27 19 10 8 2 0 57 34 23 26 18 14 3 1 118 68 50 45
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 10 6 1 3 68 42 26 19 8 6 0 2 50 36 14 18 18 12 1 5 118 78 40 37
3 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 9 7 2 0 63 34 29 23 9 4 2 3 45 42 3 14 18 11 4 3 108 76 32 37
4 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 9 6 1 2 58 43 15 19 9 4 1 4 48 49 -1 13 18 10 2 6 106 92 14 32
5 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 9 7 0 2 63 30 33 21 9 3 1 5 49 49 0 10 18 10 1 7 112 79 33 31
6 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 9 6 1 2 57 44 13 19 9 4 0 5 53 64 -11 12 18 10 1 7 110 108 2 31
7 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 8 3 1 4 33 35 -2 10 10 5 2 3 60 46 14 17 18 8 3 7 93 81 12 27
8 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 8 2 1 5 33 36 -3 7 10 6 0 4 61 46 15 18 18 8 1 9 94 82 12 25
9 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 9 5 0 4 51 50 1 15 9 3 0 6 37 46 -9 9 18 8 0 10 88 96 -8 24
10 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 9 4 0 5 58 41 17 12 9 3 2 4 38 43 -5 11 18 7 2 9 96 84 12 23
11 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 10 4 2 4 56 50 6 14 8 3 0 5 30 43 -13 9 18 7 2 9 86 93 -7 23
12 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 9 4 2 3 46 44 2 14 9 1 1 7 36 55 -19 4 18 5 3 10 82 99 -17 18
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 9 1 1 7 34 56 -22 4 9 2 2 5 40 65 -25 8 18 3 3 12 74 121 -47 12
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 10 0 0 10 35 83 -48 0 8 0 0 8 18 98 -80 0 18 0 0 18 53 181 -128 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
--4 - 73 - 7-4 - 100 - 83 - 10--2 - 83 - 66 - 103 - 57 - 12
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3--3 - 06 - 93 - 5--9 - 3-1 - 38 - 116 - 7
Dunakeszi Kinizsi FK
--5 - 212 - 53 - 4-5 - 48 - 2--8 - 65 - 165 - 70 - 4-
FC Dabas
--4 - 43 - 53 - 52 - 83 - 7--4 - 7-8 - 46 - 71 - 9-
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 55 - 9-5 - 46 - 6--4 - 76 - 53 - 6-5 - 54 - 2
Jászberényi SE
15 - 2-5 - 35 - 34 - 5-10 - 2--6 - 48 - 31 - 6--9 - 2
Kaposvári Rákóczi BFLA
----6 - 65 - 7-6 - 2-7 - 93 - 03 - 22 - 71 - 2-
Kincsem Lovaspark SE II.
14 - 3---9 - 24 - 35 - 3--4 - 4-6 - 45 - 44 - 412 - 7
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
11 - 3-7 - 44 - 2-8 - 6-1 - 63 - 3-9 - 46 - 8--9 - 7
SK Tóalmás
---10 - 56 - 54 - 26 - 61 - 65 - 5--6 - 23 - 65 - 7-
Tolna VFC
--2 - 66 - 1-6 - 24 - 65 - 5--1 - 4--4 - 65 - 6
Üllői DSE
13 - 4-3 - 0-5 - 510 - 112 - 7-4 - 7-5 - 3-5 - 73 - 48 - 4
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 5-13 - 2-8 - 5-7 - 6-9 - 46 - 3--4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2-8 - 93 - 27 - 3--9 - 73 - 5-9 - 64 - 4-8 - 6-

Meccsek

Kincsem Lovaspark SE II.

2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 09. 24. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 24. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Vác Futsal SE
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Jászberényi SE
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Üllői DSE
2018. 11. 20. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 11. 20. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
FC Dabas
2018. 12. 07. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Tolna VFC
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 01. 07. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 01. 07. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 01. 21. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 04. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 04. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 02. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Kincsem Lovaspark SE II.
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 14. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 14. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
PAFC-mitre II.
2019. 02. 18. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 18. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
AC Villám
2019. 02. 25. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 25. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Csakacsel SE
2019. 03. 04. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 04. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 11. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 11. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
SK Tóalmás
2019. 03. 29.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 29.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 25. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 03. 25. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 04. 01. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 01. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 04. 08. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 08. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 04. 15. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 15. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Kincsem Lovaspark SE II.

AC Villám

2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Üllői DSE
2018. 09. 25. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 09. 25. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
AC Villám
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
FC Dabas
2018. 10. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
AC Villám
2018. 10. 15. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 15. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Tolna VFC
2018. 10. 29. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 10. 29. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
AC Villám
2018. 11. 05. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 05. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
SK Tóalmás
2018. 11. 12. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
AC Villám
2018. 11. 19. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 19. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 12. 03. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 03. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 12. 10. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
AC Villám
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 01. 08. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 08. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
AC Villám
2019. 01. 21. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 21. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Jászberényi SE
2019. 01. 28. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 28. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Vác Futsal SE
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
AC Villám
2019. 02. 11. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 11. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 18. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 18. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
AC Villám
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
PAFC-mitre II.
2019. 03. 04. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 03. 04. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Csakacsel SE
2019. 03. 11. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 11. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
AC Villám
2019. 03. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
AC Villám
2019. 04. 05. 20:45
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 05. 20:45
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
AC Villám
2019. 04. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 04. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 04. 08. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 04. 08. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
AC Villám
2019. 04. 16.
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 04. 16.
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
AC Villám
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom