Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 21. forduló

2019.02.25 - 20:45

Érd, Treff Sportcsarnok (Érd)

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
KOVÁCS PÉTER RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR PÉTER, KAMAL NORBERT
AC Villám
PAFC-mitre II.
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

4'

BOGÁRDI PATRIK

 

0 - 2

9'

KOLLER TAMÁS

 

0 - 3

11'

KOLLER TAMÁS

 

0 - 4

12'

BOGÁRDI PATRIK

 

0 - 5

15'

BOGÁRDI PATRIK

 

0 - 6

18'

KOLLER TAMÁS
RÓZSA DÁVID

19'

1 - 6

 

 

1 - 7

20'

GRUBER BÁLINT

 

1 - 8

20'

KOLLER TAMÁS

 

1 - 9

21'

GYEBNÁR GERGELY

 

1 - 10

22'

DÉKÁNY ROLAND

 

1 - 11

23'

KOLLER TAMÁS

 

1 - 12

29'

GYEBNÁR GERGELY
GUTI DÁVID

34'

2 - 12

 

GUTI DÁVID

40'

3 - 12

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 19 14 3 2 121 75 46 45 8.6
2 Üllői DSE Üllői DSE 19 13 1 5 122 81 41 40 8.5
3 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 19 12 4 3 114 80 34 40 7.3
4 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 19 11 2 6 118 95 23 35 7.9
5 Jászberényi SE Jászberényi SE 19 11 1 7 118 83 35 34 8.8
6 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 19 11 1 7 120 112 8 34 7.6
7 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 19 9 3 7 97 82 15 30 8.2
8 Tolna VFC Tolna VFC 19 9 1 9 101 85 16 28 7.1
9 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 19 8 0 11 89 100 -11 24 8.3
10 Csakacsel SE Csakacsel SE 19 7 2 10 100 90 10 23 6.4
11 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 19 7 2 10 90 99 -9 23 7.3
12 SK Tóalmás SK Tóalmás 19 5 3 11 85 103 -18 18 6.7
13 FC Dabas FC Dabas 19 3 3 13 78 131 -53 12 6.4
14 AC Villám AC Villám 19 0 0 19 56 193 -137 0 5.9
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 9 7 0 2 30 20 10 21 10 6 2 2 30 17 13 20 19 13 2 4 60 37 23 41
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 11 6 2 3 34 19 15 20 8 5 1 2 26 16 10 16 19 11 3 5 60 35 25 36
3 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 9 6 1 2 29 18 11 19 10 4 3 3 28 20 8 15 19 10 4 5 57 38 19 34
4 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 10 6 1 3 29 21 8 19 9 4 2 3 21 16 5 14 19 10 3 6 50 37 13 33
5 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 10 7 1 2 29 16 13 22 9 3 2 4 18 18 0 11 19 10 3 6 47 34 13 33
6 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 9 2 4 3 10 17 -7 10 10 7 2 1 30 18 12 23 19 9 6 4 40 35 5 33
7 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 8 3 0 5 18 21 -3 9 11 6 2 3 28 22 6 20 19 9 2 8 46 43 3 29
8 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 9 3 2 4 24 19 5 11 10 5 1 4 21 21 0 16 19 8 3 8 45 40 5 27
9 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 9 4 3 2 21 13 8 15 10 3 1 6 21 24 -3 10 19 7 4 8 42 37 5 25
10 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 10 3 1 6 14 30 -16 10 9 4 1 4 23 25 -2 13 19 7 2 10 37 55 -18 23
11 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 9 4 2 3 19 20 -1 14 10 2 3 5 18 25 -7 9 19 6 5 8 37 45 -8 23
12 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 9 2 2 5 19 23 -4 8 10 3 2 5 26 29 -3 11 19 5 4 10 45 52 -7 19
13 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 10 3 3 4 29 25 4 12 9 1 2 6 17 32 -15 5 19 4 5 10 46 57 -11 17
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 11 0 2 9 21 51 -30 2 8 0 0 8 6 43 -37 0 19 0 2 17 27 94 -67 2
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 9 6 1 2 64 41 23 19 10 8 2 0 57 34 23 26 19 14 3 2 121 75 46 45
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 11 7 1 3 72 45 27 22 8 6 0 2 50 36 14 18 19 13 1 5 122 81 41 40
3 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 10 8 2 0 69 38 31 26 9 4 2 3 45 42 3 14 19 12 4 3 114 80 34 40
4 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 9 6 1 2 58 43 15 19 10 5 1 4 60 52 8 16 19 11 2 6 118 95 23 35
5 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 10 8 0 2 69 34 35 24 9 3 1 5 49 49 0 10 19 11 1 7 118 83 35 34
6 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 9 6 1 2 57 44 13 19 10 5 0 5 63 68 -5 15 19 11 1 7 120 112 8 34
7 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 9 4 1 4 37 36 1 13 10 5 2 3 60 46 14 17 19 9 3 7 97 82 15 30
8 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 8 2 1 5 33 36 -3 7 11 7 0 4 68 49 19 21 19 9 1 9 101 85 16 28
9 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 9 5 0 4 51 50 1 15 10 3 0 7 38 50 -12 9 19 8 0 11 89 100 -11 24
10 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 9 4 0 5 58 41 17 12 10 3 2 5 42 49 -7 11 19 7 2 10 100 90 10 23
11 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 10 4 2 4 56 50 6 14 9 3 0 6 34 49 -15 9 19 7 2 10 90 99 -9 23
12 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 9 4 2 3 46 44 2 14 10 1 1 8 39 59 -20 4 19 5 3 11 85 103 -18 18
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 10 1 1 8 38 66 -28 4 9 2 2 5 40 65 -25 8 19 3 3 13 78 131 -53 12
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 11 0 0 11 38 95 -57 0 8 0 0 8 18 98 -80 0 19 0 0 19 56 193 -137 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
--4 - 73 - 7-4 - 100 - 83 - 10-3 - 122 - 83 - 66 - 103 - 57 - 12
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3--3 - 06 - 93 - 5--9 - 3-1 - 38 - 116 - 7
Dunakeszi Kinizsi FK
--5 - 212 - 53 - 4-5 - 48 - 2--8 - 65 - 165 - 70 - 4-
FC Dabas
--4 - 43 - 53 - 52 - 83 - 7--4 - 7-8 - 46 - 71 - 94 - 10
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 55 - 9-5 - 46 - 6--4 - 76 - 53 - 6-5 - 54 - 2
Jászberényi SE
15 - 2-5 - 35 - 34 - 56 - 410 - 2--6 - 48 - 31 - 6--9 - 2
Kaposvári Rákóczi BFLA
---4 - 16 - 65 - 7-6 - 2-7 - 93 - 03 - 22 - 71 - 2-
Kincsem Lovaspark SE II.
14 - 3-6 - 4-9 - 24 - 35 - 3--4 - 4-6 - 45 - 44 - 412 - 7
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
11 - 3-7 - 44 - 2-8 - 6-1 - 63 - 3-9 - 46 - 8--9 - 7
SK Tóalmás
---10 - 56 - 54 - 26 - 61 - 65 - 5--6 - 23 - 65 - 7-
Tolna VFC
--2 - 66 - 1-6 - 24 - 65 - 5--1 - 4--4 - 65 - 6
Üllői DSE
13 - 4-3 - 0-5 - 510 - 112 - 7-4 - 7-5 - 34 - 35 - 73 - 48 - 4
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 5-13 - 2-8 - 5-7 - 6-9 - 46 - 33 - 7-4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2-8 - 93 - 27 - 3--9 - 73 - 5-9 - 64 - 4-8 - 6-

Meccsek

AC Villám

2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Üllői DSE
2018. 09. 25. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 09. 25. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
AC Villám
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
FC Dabas
2018. 10. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
AC Villám
2018. 10. 15. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 15. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Tolna VFC
2018. 10. 29. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 10. 29. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
AC Villám
2018. 11. 05. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 05. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
SK Tóalmás
2018. 11. 12. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
AC Villám
2018. 11. 19. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 19. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 12. 03. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 03. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 12. 10. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
AC Villám
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 01. 08. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 08. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
AC Villám
2019. 01. 21. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 21. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Jászberényi SE
2019. 01. 28. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 28. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Vác Futsal SE
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
AC Villám
2019. 02. 11. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 11. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 18. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 18. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
AC Villám
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
PAFC-mitre II.
2019. 03. 04. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 03. 04. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Csakacsel SE
2019. 03. 11. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 11. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
AC Villám
2019. 03. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
AC Villám
2019. 04. 05. 20:45
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 05. 20:45
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
AC Villám
2019. 04. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 04. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 04. 08. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 04. 08. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
AC Villám
2019. 04. 16.
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 04. 16.
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
AC Villám

PAFC-mitre II.

2018. 09. 17. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 09. 17. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
PAFC-mitre II.
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
SK Tóalmás
2018. 10. 01. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 10. 01. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
PAFC-mitre II.
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 11. 07. 21:00
Kaposvári Sportcsarnok
2018. 11. 07. 21:00
Kaposvári Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
PAFC-mitre II.
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
PAFC-mitre II.
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
PAFC-mitre II.
2018. 11. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 11. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
ELMARDT
Csakacsel SE
2019. 01. 15. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 15. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Csakacsel SE
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
PAFC-mitre II.
2018. 12. 11. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 11. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Zebegény-Garvittax
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
PAFC-mitre II.
2019. 01. 08. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 08. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
AC Villám
2019. 01. 22. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 22. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Tolna VFC
2019. 02. 04. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
PAFC-mitre II.
2019. 03. 18. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 18. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 02. 14. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 14. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
PAFC-mitre II.
2019. 02. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
PAFC-mitre II.
2019. 03. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 03. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
PAFC-mitre II.
2019. 03. 13. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 03. 13. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
PAFC-mitre II.
2019. 03. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Jászberényi SE
2019. 03. 26.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 26.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
FC Dabas
2019. 04. 02.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 04. 02.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Vác Futsal SE
2019. 04. 08. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 04. 08. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
PAFC-mitre II.
2019. 04. 16.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 04. 16.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Üllői DSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol