Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 21. forduló

2019.02.25 - 21:30

Tápiószentmárton, Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
FENYVESI SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MUHARI GERGŐ, KISS TIBOR ZOLTÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 18 14 3 1 118 68 50 45 8.7
2 Üllői DSE Üllői DSE 17 12 1 4 114 71 43 37 8.6
3 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 17 10 4 3 101 72 29 34 7.5
4 Jászberényi SE Jászberényi SE 16 10 1 5 108 71 37 31 8.3
5 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 17 10 1 6 102 99 3 31 7.4
6 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 16 9 2 5 97 80 17 29 7.1
7 Tolna VFC Tolna VFC 18 8 1 9 94 82 12 25 7.5
8 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 18 8 0 10 88 96 -8 24 8.3
9 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 17 7 2 8 80 85 -5 23 7.8
10 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 16 6 3 7 84 80 4 21 7.8
11 SK Tóalmás SK Tóalmás 17 5 3 9 82 96 -14 18 6.8
12 Csakacsel SE Csakacsel SE 16 5 2 9 84 76 8 17 6.5
13 FC Dabas FC Dabas 17 2 3 12 69 117 -48 9 6.6
14 AC Villám AC Villám 18 0 0 18 53 181 -128 0 5.9
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 8 7 0 1 28 16 12 21 10 6 2 2 30 17 13 20 18 13 2 3 58 33 25 41
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 9 6 2 1 31 13 18 20 8 5 1 2 26 16 10 16 17 11 3 3 57 29 28 36
3 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 9 6 1 2 27 17 10 19 8 3 2 3 17 14 3 11 17 9 3 5 44 31 13 30
4 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 8 6 1 1 26 11 15 19 8 3 1 4 18 18 0 10 16 9 2 5 44 29 15 29
5 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 7 5 1 1 23 14 9 16 9 3 3 3 20 19 1 12 16 8 4 4 43 33 10 28
6 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 8 3 0 5 18 21 -3 9 10 5 2 3 24 20 4 17 18 8 2 8 42 41 1 26
7 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 7 1 3 3 9 17 -8 6 9 6 2 1 28 17 11 20 16 7 5 4 37 34 3 26
8 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 9 4 2 3 19 20 -1 14 9 2 3 4 18 24 -6 9 18 6 5 7 37 44 -7 23
9 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 9 4 3 2 21 13 8 15 8 2 0 6 19 23 -4 6 17 6 3 8 40 36 4 21
10 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 8 3 1 4 24 19 5 10 8 3 1 4 12 15 -3 10 16 6 2 8 36 34 2 20
11 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 9 3 1 5 13 26 -13 10 8 3 1 4 19 25 -6 10 17 6 2 9 32 51 -19 20
12 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 10 3 3 4 29 25 4 12 7 1 2 4 14 24 -10 5 17 4 5 8 43 49 -6 17
13 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 8 2 2 4 15 18 -3 8 9 2 2 5 22 28 -6 8 17 4 4 9 37 46 -9 16
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 10 0 2 8 20 43 -23 2 8 0 0 8 6 43 -37 0 18 0 2 16 26 86 -60 2
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 8 6 1 1 61 34 27 19 10 8 2 0 57 34 23 26 18 14 3 1 118 68 50 45
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 9 6 1 2 64 35 29 19 8 6 0 2 50 36 14 18 17 12 1 4 114 71 43 37
3 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 9 7 2 0 63 34 29 23 8 3 2 3 38 38 0 11 17 10 4 3 101 72 29 34
4 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 8 7 0 1 59 25 34 21 8 3 1 4 49 46 3 10 16 10 1 5 108 71 37 31
5 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 8 6 1 1 49 35 14 19 9 4 0 5 53 64 -11 12 17 10 1 6 102 99 3 31
6 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 7 5 1 1 49 31 18 16 9 4 1 4 48 49 -1 13 16 9 2 5 97 80 17 29
7 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 8 2 1 5 33 36 -3 7 10 6 0 4 61 46 15 18 18 8 1 9 94 82 12 25
8 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 9 5 0 4 51 50 1 15 9 3 0 6 37 46 -9 9 18 8 0 10 88 96 -8 24
9 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 10 4 2 4 56 50 6 14 7 3 0 4 24 35 -11 9 17 7 2 8 80 85 -5 23
10 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 7 2 1 4 30 35 -5 7 9 4 2 3 54 45 9 14 16 6 3 7 84 80 4 21
11 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 9 4 2 3 46 44 2 14 8 1 1 6 36 52 -16 4 17 5 3 9 82 96 -14 18
12 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 8 3 0 5 55 41 14 9 8 2 2 4 29 35 -6 8 16 5 2 9 84 76 8 17
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 9 1 1 7 34 56 -22 4 8 1 2 5 35 61 -26 5 17 2 3 12 69 117 -48 9
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 10 0 0 10 35 83 -48 0 8 0 0 8 18 98 -80 0 18 0 0 18 53 181 -128 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
--4 - 73 - 7-4 - 100 - 83 - 10--2 - 83 - 66 - 103 - 57 - 12
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3---6 - 93 - 5--9 - 3-1 - 38 - 116 - 7
Dunakeszi Kinizsi FK
--5 - 212 - 53 - 4-5 - 48 - 2--8 - 65 - 165 - 70 - 4-
FC Dabas
--4 - 43 - 53 - 52 - 83 - 7--4 - 7-8 - 46 - 71 - 9-
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 55 - 9-5 - 46 - 6--4 - 76 - 53 - 6-5 - 54 - 2
Jászberényi SE
15 - 2-5 - 35 - 3--10 - 2--6 - 48 - 31 - 6--9 - 2
Kaposvári Rákóczi BFLA
----6 - 65 - 7-6 - 2-7 - 9-3 - 22 - 71 - 2-
Kincsem Lovaspark SE II.
14 - 3---9 - 24 - 35 - 3--4 - 4-6 - 45 - 44 - 412 - 7
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
11 - 3-7 - 44 - 2----3 - 3-9 - 46 - 8--9 - 7
SK Tóalmás
---10 - 56 - 54 - 26 - 61 - 65 - 5--6 - 23 - 65 - 7-
Tolna VFC
--2 - 66 - 1-6 - 24 - 65 - 5--1 - 4--4 - 65 - 6
Üllői DSE
13 - 4-3 - 0-5 - 510 - 112 - 7---5 - 3-5 - 73 - 48 - 4
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 5-13 - 2-8 - 5-7 - 6-9 - 46 - 3--4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2--3 - 27 - 3--9 - 73 - 5-9 - 64 - 4-8 - 6-

Meccsek

Kincsem Lovaspark SE II.

2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 09. 24. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 24. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Vác Futsal SE
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Jászberényi SE
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Üllői DSE
2018. 11. 20. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 11. 20. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
FC Dabas
2018. 12. 07. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Tolna VFC
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 01. 07. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 01. 07. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 01. 21. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 06. 30.
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 06. 30.
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
INFO
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 02. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Kincsem Lovaspark SE II.
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 14. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 14. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
PAFC-mitre II.
2019. 02. 18. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 18. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
AC Villám
2019. 02. 25. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 25. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
INFO
Csakacsel SE
2019. 03. 04. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 04. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
INFO
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 11. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 11. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
03. 11. 21:30
SK Tóalmás
2019. 03. 22. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 22. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
03. 22. 20:00
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 25. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 03. 25. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
03. 25. 20:20
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 04. 01. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 01. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
04. 01. 21:30
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 04. 08. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 08. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
04. 08. 21:30
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 04. 15. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 15. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
04. 15. 20:00
Kincsem Lovaspark SE II.

Csakacsel SE

2018. 09. 21. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 09. 21. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Csakacsel SE
2018. 09. 25. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 09. 25. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
AC Villám
2018. 10. 01. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 10. 01. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Csakacsel SE
2018. 10. 09. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 10. 09. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
SK Tóalmás
2018. 10. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 10. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Csakacsel SE
2018. 10. 24. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 10. 24. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 11. 14. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 11. 14. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 11. 12. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Csakacsel SE
2018. 11. 20. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 11. 20. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 11. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
ELMARDT
Csakacsel SE
2019. 01. 15. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 15. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Csakacsel SE
2018. 12. 04. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 12. 04. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Üllői DSE
2018. 12. 17. 20:30
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 17. 20:30
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Csakacsel SE
2019. 01. 08. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 01. 08. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Zebegény-Garvittax
2019. 01. 22. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 01. 22. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Csakacsel SE
2019. 06. 30.
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 06. 30.
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
INFO
Jászberényi SE
2019. 02. 06. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 02. 06. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Vác Futsal SE
2019. 02. 15.
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 15.
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Csakacsel SE
2019. 02. 22. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 02. 22. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
INFO
Csakacsel SE
2019. 02. 25. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 25. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
INFO
Csakacsel SE
2019. 03. 04. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 03. 04. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
INFO
Csakacsel SE
2019. 03. 13. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 03. 13. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
03. 13. 21:00
PAFC-mitre II.
2019. 03. 20. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 03. 20. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
03. 20. 21:00
FC Dabas
2019. 03. 25. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 25. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
03. 25. 20:30
Csakacsel SE
2019. 04. 03. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 04. 03. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
04. 03. 21:00
Tolna VFC
2019. 04. 10. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 04. 10. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
04. 10. 21:00
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 04. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 04. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
04. 15. 21:00
Csakacsel SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol