Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 22. forduló

2019.03.04 - 20:30

Tóalmás, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás) (Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Tornaterme)

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
KISS TIBOR ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOHÁCSI ISTVÁN, JÓZAN CSABA
SK Tóalmás
Zebegény-Garvittax
40'
20'

Gólok

PINTÉR ROLAND

4'

1 - 0

 

 

1 - 1

6'

MENYHEI ZOLTÁN
ERDÉLYI ZSOLT

9'

2 - 1

 

VAS PÉTER GERGŐ

12'

3 - 1

 

 

3 - 2

14'

RUSVAI LÁSZLÓ

 

3 - 3

15'

VITÁNYI LÁSZLÓ

 

3 - 4

16'

VITÁNYI LÁSZLÓ

 

3 - 5

18'

MIHÁLDI FERENC

 

3 - 6

18'

VITÁNYI LÁSZLÓ

 

3 - 7

21'

VITÁNYI LÁSZLÓ

 

3 - 8

24'

MENYHEI ZOLTÁN
NAGY ROLAND

25'

4 - 8

 

 

4 - 9

29'

MIHÁLDI FERENC

 

4 - 10

29'

VITÁNYI LÁSZLÓ

 

4 - 11

32'

VITÁNYI LÁSZLÓ
NAGY ROLAND

33'

5 - 11

 

 

5 - 12

34'

RUSVAI LÁSZLÓ

 

5 - 13

39'

MIHÁLDI FERENC

 

5 - 14

39'

MENYHEI ZOLTÁN

 

5 - 15

40'

VITÁNYI LÁSZLÓ

 

5 - 16

40'

RUSVAI GYÖRGY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 20 14 3 3 126 85 41 45 8.6
2 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 20 13 4 3 124 86 38 43 7.6
3 Üllői DSE Üllői DSE 20 13 1 6 125 93 32 40 8.3
4 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 20 12 2 6 120 95 25 38 7.9
5 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 20 12 1 7 136 117 19 37 7.9
6 Jászberényi SE Jászberényi SE 20 11 1 8 119 86 33 34 8.6
7 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 20 10 3 7 100 83 17 33 8.1
8 Tolna VFC Tolna VFC 20 10 1 9 113 88 25 31 7
9 Csakacsel SE Csakacsel SE 20 8 2 10 106 92 14 26 6.9
10 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 20 8 2 10 100 104 -4 26 7.2
11 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 20 8 0 12 89 102 -13 24 7.9
12 SK Tóalmás SK Tóalmás 20 5 3 12 90 119 -29 18 6.8
13 FC Dabas FC Dabas 20 3 3 14 84 141 -57 12 6.4
14 AC Villám AC Villám 20 0 0 20 58 199 -141 0 6.1
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 10 7 0 3 32 23 9 21 10 6 2 2 30 17 13 20 20 13 2 5 62 40 22 41
2 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 9 6 1 2 29 18 11 19 11 5 3 3 29 20 9 18 20 11 4 5 58 38 20 37
3 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 11 6 2 3 34 19 15 20 9 5 1 3 26 22 4 16 20 11 3 6 60 41 19 36
4 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 10 6 1 3 29 21 8 19 10 5 2 3 26 17 9 17 20 11 3 6 55 38 17 36
5 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 10 7 1 2 29 16 13 22 10 3 3 4 19 19 0 12 20 10 4 6 48 35 13 34
6 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 10 2 5 3 11 18 -7 11 10 7 2 1 30 18 12 23 20 9 7 4 41 36 5 34
7 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 9 4 0 5 24 21 3 12 11 6 2 3 28 22 6 20 20 10 2 8 52 43 9 32
8 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 9 3 2 4 24 19 5 11 11 6 1 4 24 22 2 19 20 9 3 8 48 41 7 30
9 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 10 4 3 3 24 19 5 15 10 3 1 6 21 24 -3 10 20 7 4 9 45 43 2 25
10 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 11 3 1 7 15 35 -20 10 9 4 1 4 23 25 -2 13 20 7 2 11 38 60 -22 23
11 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 10 4 2 4 19 21 -2 14 10 2 3 5 18 25 -7 9 20 6 5 9 37 46 -9 23
12 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 9 2 2 5 19 23 -4 8 11 4 2 5 32 32 0 14 20 6 4 10 51 55 -4 22
13 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 10 3 3 4 29 25 4 12 10 2 2 6 20 34 -14 8 20 5 5 10 49 59 -10 20
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 12 0 2 10 22 54 -32 2 8 0 0 8 6 43 -37 0 20 0 2 18 28 97 -69 2
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 10 6 1 3 69 51 18 19 10 8 2 0 57 34 23 26 20 14 3 3 126 85 41 45
2 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 10 8 2 0 69 38 31 26 10 5 2 3 55 48 7 17 20 13 4 3 124 86 38 43
3 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 11 7 1 3 72 45 27 22 9 6 0 3 53 48 5 18 20 13 1 6 125 93 32 40
4 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 9 6 1 2 58 43 15 19 11 6 1 4 62 52 10 19 20 12 2 6 120 95 25 38
5 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 9 6 1 2 57 44 13 19 11 6 0 5 79 73 6 18 20 12 1 7 136 117 19 37
6 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 10 8 0 2 69 34 35 24 10 3 1 6 50 52 -2 10 20 11 1 8 119 86 33 34
7 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 10 5 1 4 40 37 3 16 10 5 2 3 60 46 14 17 20 10 3 7 100 83 17 33
8 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 9 3 1 5 45 39 6 10 11 7 0 4 68 49 19 21 20 10 1 9 113 88 25 31
9 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 9 4 0 5 58 41 17 12 11 4 2 5 48 51 -3 14 20 8 2 10 106 92 14 26
10 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 10 4 2 4 56 50 6 14 10 4 0 6 44 54 -10 12 20 8 2 10 100 104 -4 26
11 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 10 5 0 5 51 52 -1 15 10 3 0 7 38 50 -12 9 20 8 0 12 89 102 -13 24
12 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 10 4 2 4 51 60 -9 14 10 1 1 8 39 59 -20 4 20 5 3 12 90 119 -29 18
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 11 1 1 9 44 76 -32 4 9 2 2 5 40 65 -25 8 20 3 3 14 84 141 -57 12
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 12 0 0 12 40 101 -61 0 8 0 0 8 18 98 -80 0 20 0 0 20 58 199 -141 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
-2 - 64 - 73 - 7-4 - 100 - 83 - 10-3 - 122 - 83 - 66 - 103 - 57 - 12
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3--3 - 06 - 93 - 5--9 - 3-1 - 38 - 116 - 7
Dunakeszi Kinizsi FK
--5 - 212 - 53 - 4-5 - 48 - 2-0 - 28 - 65 - 165 - 70 - 4-
FC Dabas
--4 - 43 - 53 - 52 - 83 - 76 - 10-4 - 7-8 - 46 - 71 - 94 - 10
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 55 - 9-5 - 46 - 6--4 - 76 - 53 - 6-5 - 54 - 2
Jászberényi SE
15 - 2-5 - 35 - 34 - 56 - 410 - 2--6 - 48 - 31 - 6--9 - 2
Kaposvári Rákóczi BFLA
---4 - 16 - 65 - 73 - 16 - 2-7 - 93 - 03 - 22 - 71 - 2-
Kincsem Lovaspark SE II.
14 - 3-6 - 4-9 - 24 - 35 - 3--4 - 4-6 - 45 - 44 - 412 - 7
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
11 - 3-7 - 44 - 2-8 - 6-1 - 63 - 3-9 - 46 - 8--9 - 7
SK Tóalmás
---10 - 56 - 54 - 26 - 61 - 65 - 5--6 - 23 - 65 - 75 - 16
Tolna VFC
--2 - 66 - 1-6 - 24 - 65 - 5--1 - 4-12 - 34 - 65 - 6
Üllői DSE
13 - 4-3 - 0-5 - 510 - 112 - 7-4 - 7-5 - 34 - 35 - 73 - 48 - 4
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 5-13 - 25 - 108 - 5-7 - 6-9 - 46 - 33 - 7-4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2-8 - 93 - 27 - 3--9 - 73 - 5-9 - 64 - 4-8 - 6-

Meccsek

SK Tóalmás

2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
SK Tóalmás
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Üllői DSE
2018. 10. 09. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 10. 09. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
SK Tóalmás
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
FC Dabas
2018. 10. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
SK Tóalmás
2018. 10. 29. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 29. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Tolna VFC
2018. 11. 05. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 05. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
SK Tóalmás
2018. 11. 12. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 11. 12. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 11. 26. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
SK Tóalmás
2018. 12. 03. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 12. 03. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 12. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 12. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 01. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 01. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
SK Tóalmás
2019. 01. 21. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 01. 21. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
SK Tóalmás
2019. 04. 17.
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 04. 17.
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
SK Tóalmás
2019. 02. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 02. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
SK Tóalmás
2019. 02. 11. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 02. 11. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Jászberényi SE
2019. 02. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 02. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Vác Futsal SE
2019. 03. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
SK Tóalmás
2019. 03. 04. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 04. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Zebegény-Garvittax
2019. 03. 11. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 11. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
SK Tóalmás
2019. 03. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
AC Villám
2019. 03. 25. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 25. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Csakacsel SE
2019. 04. 01. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 04. 01. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
SK Tóalmás
2019. 04. 08. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 04. 08. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
PAFC-mitre II.
2019. 04. 19. 15:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 19. 15:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
SK Tóalmás

Zebegény-Garvittax

2018. 09. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 09. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
FC Dabas
2018. 10. 05. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 10. 05. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Zebegény-Garvittax
2018. 10. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
AC Villám
2018. 10. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 10. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Zebegény-Garvittax
2018. 10. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
SK Tóalmás
2018. 10. 29. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Zebegény-Garvittax
2018. 11. 09. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 11. 23. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 11. 23. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 11. 26. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Zebegény-Garvittax
2018. 12. 07. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 12. 11. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 11. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Zebegény-Garvittax
2018. 12. 21. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 12. 21. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Üllői DSE
2019. 01. 08. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 01. 08. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Zebegény-Garvittax
2019. 01. 25. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 25. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 04. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
PAFC-mitre II.
2019. 02. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Kincsem Lovaspark SE II.
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 11. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 11. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 22. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 02. 22. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Csakacsel SE
2019. 02. 25. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 02. 25. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Zebegény-Garvittax
2019. 03. 04. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 04. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Zebegény-Garvittax
2019. 03. 18. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 03. 18. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Tolna VFC
2019. 03. 22. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 03. 22. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 03. 25. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 03. 25. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Zebegény-Garvittax
2019. 04. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 04. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Zebegény-Garvittax
2019. 04. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 04. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Jászberényi SE
2019. 04. 19. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 04. 19. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Vác Futsal SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom