Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 22. forduló

2019.03.04 - 21:15

Dabas, Dabasi OBO Aréna

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
KAMAL NORBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SOÓS KRISTÓF, FERENCZI DÁVID
FC Dabas
Kincsem Lovaspark SE II.
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

3'

MOLNÁR DÁNIEL

 

0 - 2

6'

MOLNÁR DÁNIEL

 

0 - 3

10'

SZENYÁN ROLAND

 

0 - 4

12'

MOLNÁR DÁNIEL
FODOR GERGŐ

16'

1 - 4

 

 

1 - 5

20'

KÁROLY BÁLINT JÁNOS

 

1 - 6

23'

KOSZTOLÁNYI BALÁZS

 

1 - 7

25'

SZENYÁN ROLAND

 

1 - 8

34'

KOSZTOLÁNYI BALÁZS

 

1 - 9

34'

MÁNYI ZSOMBOR
RUTTERSCHMID ROBIN

36'

2 - 9

 

RUTTERSCHMID ROBIN

37'

3 - 9

 

RUTTERSCHMID ROBIN

39'

4 - 9

 

RUTTERSCHMID ROBIN

40'

5 - 9

 

 

5 - 10

40'

SZENYÁN ROLAND
RUTTERSCHMID ROBIN

40'

6 - 10

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 20 14 3 3 126 85 41 45 8.7
2 Üllői DSE Üllői DSE 19 13 1 5 121 86 35 40 8.7
3 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 19 12 4 3 117 82 35 40 7.9
4 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 20 12 2 6 120 95 25 38 7.8
5 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 20 12 1 7 136 117 19 37 8
6 Jászberényi SE Jászberényi SE 18 11 1 6 115 78 37 34 8.3
7 Tolna VFC Tolna VFC 20 10 1 9 113 88 25 31 6.9
8 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 19 9 3 7 97 83 14 30 7.7
9 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 20 8 2 10 100 104 -4 26 7.4
10 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 20 8 0 12 89 102 -13 24 8
11 Csakacsel SE Csakacsel SE 19 7 2 10 103 92 11 23 6.8
12 SK Tóalmás SK Tóalmás 19 5 3 11 90 116 -26 18 6.6
13 FC Dabas FC Dabas 19 2 3 14 79 137 -58 9 6.4
14 AC Villám AC Villám 20 0 0 20 58 199 -141 0 6.2
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 10 7 0 3 32 23 9 21 10 6 2 2 30 17 13 20 20 13 2 5 62 40 22 41
2 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 9 6 1 2 29 18 11 19 11 5 3 3 29 20 9 18 20 11 4 5 58 38 20 37
3 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 10 6 2 2 32 15 17 20 9 5 1 3 26 22 4 16 19 11 3 5 58 37 21 36
4 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 9 7 1 1 29 12 17 22 9 3 2 4 19 19 0 11 18 10 3 5 48 31 17 33
5 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 10 6 1 3 29 21 8 19 9 4 2 3 22 15 7 14 19 10 3 6 51 36 15 33
6 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 9 2 4 3 11 18 -7 10 10 7 2 1 30 18 12 23 19 9 6 4 41 36 5 33
7 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 9 4 0 5 24 21 3 12 11 6 2 3 28 22 6 20 20 10 2 8 52 43 9 32
8 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 8 3 1 4 24 19 5 10 11 6 1 4 24 22 2 19 19 9 2 8 48 41 7 29
9 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 10 4 3 3 24 19 5 15 9 3 0 6 21 24 -3 9 19 7 3 9 45 43 2 24
10 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 10 4 2 4 19 21 -2 14 10 2 3 5 18 25 -7 9 20 6 5 9 37 46 -9 23
11 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 9 2 2 5 19 23 -4 8 11 4 2 5 32 32 0 14 20 6 4 10 51 55 -4 22
12 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 11 3 1 7 15 35 -20 10 8 3 1 4 19 25 -6 10 19 6 2 11 34 60 -26 20
13 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 10 3 3 4 29 25 4 12 10 2 2 6 20 34 -14 8 20 5 5 10 49 59 -10 20
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 12 0 2 10 22 54 -32 2 8 0 0 8 6 43 -37 0 20 0 2 18 28 97 -69 2
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 10 6 1 3 69 51 18 19 10 8 2 0 57 34 23 26 20 14 3 3 126 85 41 45
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 10 7 1 2 68 38 30 22 9 6 0 3 53 48 5 18 19 13 1 5 121 86 35 40
3 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 10 8 2 0 69 38 31 26 9 4 2 3 48 44 4 14 19 12 4 3 117 82 35 40
4 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 9 6 1 2 58 43 15 19 11 6 1 4 62 52 10 19 20 12 2 6 120 95 25 38
5 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 9 6 1 2 57 44 13 19 11 6 0 5 79 73 6 18 20 12 1 7 136 117 19 37
6 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 9 8 0 1 65 29 36 24 9 3 1 5 50 49 1 10 18 11 1 6 115 78 37 34
7 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 9 3 1 5 45 39 6 10 11 7 0 4 68 49 19 21 20 10 1 9 113 88 25 31
8 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 9 4 1 4 37 37 0 13 10 5 2 3 60 46 14 17 19 9 3 7 97 83 14 30
9 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 10 4 2 4 56 50 6 14 10 4 0 6 44 54 -10 12 20 8 2 10 100 104 -4 26
10 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 10 5 0 5 51 52 -1 15 10 3 0 7 38 50 -12 9 20 8 0 12 89 102 -13 24
11 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 8 3 0 5 55 41 14 9 11 4 2 5 48 51 -3 14 19 7 2 10 103 92 11 23
12 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 10 4 2 4 51 60 -9 14 9 1 1 7 39 56 -17 4 19 5 3 11 90 116 -26 18
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 11 1 1 9 44 76 -32 4 8 1 2 5 35 61 -26 5 19 2 3 14 79 137 -58 9
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 12 0 0 12 40 101 -61 0 8 0 0 8 18 98 -80 0 20 0 0 20 58 199 -141 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
-2 - 64 - 73 - 7-4 - 100 - 83 - 10-3 - 122 - 83 - 66 - 103 - 57 - 12
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3---6 - 93 - 5--9 - 3-1 - 38 - 116 - 7
Dunakeszi Kinizsi FK
--5 - 212 - 53 - 4-5 - 48 - 2-0 - 28 - 65 - 165 - 70 - 4-
FC Dabas
--4 - 43 - 53 - 52 - 83 - 76 - 10-4 - 7-8 - 46 - 71 - 94 - 10
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 55 - 9-5 - 46 - 6--4 - 76 - 53 - 6-5 - 54 - 2
Jászberényi SE
15 - 2-5 - 35 - 3-6 - 410 - 2--6 - 48 - 31 - 6--9 - 2
Kaposvári Rákóczi BFLA
---4 - 16 - 65 - 73 - 16 - 2-7 - 9-3 - 22 - 71 - 2-
Kincsem Lovaspark SE II.
14 - 3-6 - 4-9 - 24 - 35 - 3--4 - 4-6 - 45 - 44 - 412 - 7
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
11 - 3-7 - 44 - 2-8 - 6-1 - 63 - 3-9 - 46 - 8--9 - 7
SK Tóalmás
---10 - 56 - 54 - 26 - 61 - 65 - 5--6 - 23 - 65 - 75 - 16
Tolna VFC
--2 - 66 - 1-6 - 24 - 65 - 5--1 - 4-12 - 34 - 65 - 6
Üllői DSE
13 - 4-3 - 0-5 - 510 - 112 - 7---5 - 34 - 35 - 73 - 48 - 4
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 5-13 - 25 - 108 - 5-7 - 6-9 - 46 - 33 - 7-4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2-8 - 93 - 27 - 3--9 - 73 - 5-9 - 64 - 4-8 - 6-

Meccsek

FC Dabas

2018. 09. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 09. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
FC Dabas
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Tolna VFC
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
FC Dabas
2018. 10. 08. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 10. 08. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
FC Dabas
2018. 10. 22. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 10. 22. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Vác Futsal SE
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
FC Dabas
2018. 11. 12. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
FC Dabas
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Jászberényi SE
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
FC Dabas
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
PAFC-mitre II.
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
FC Dabas
2018. 12. 17. 20:30
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 17. 20:30
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Csakacsel SE
2019. 01. 21. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 01. 21. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 01. 28. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 01. 28. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 04. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
INFO
FC Dabas
2019. 02. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
FC Dabas
2019. 02. 18. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 02. 18. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Üllői DSE
2019. 02. 25. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 02. 25. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Zebegény-Garvittax
2019. 03. 04. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 04. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 11. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 11. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
AC Villám
2019. 03. 20. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 03. 20. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
INFO
FC Dabas
2019. 03. 26. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 26. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
INFO
FC Dabas
2019. 04. 01. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 04. 01. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
INFO
SK Tóalmás
2019. 04. 12. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 12. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
04. 12. 20:00
FC Dabas
2019. 04. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 04. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
04. 15. 20:20
FC Dabas

Kincsem Lovaspark SE II.

2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 09. 24. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 24. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Vác Futsal SE
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Jászberényi SE
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Üllői DSE
2018. 11. 20. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 11. 20. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
FC Dabas
2018. 12. 07. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Tolna VFC
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 01. 07. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 01. 07. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 01. 21. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 06. 30.
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 06. 30.
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
INFO
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 02. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Kincsem Lovaspark SE II.
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 14. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 14. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
PAFC-mitre II.
2019. 02. 18. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 18. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
AC Villám
2019. 02. 25. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 25. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Csakacsel SE
2019. 03. 04. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 04. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 11. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 11. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
SK Tóalmás
2019. 03. 22. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 22. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
03. 22. 20:00
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 25. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 03. 25. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
INFO
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 04. 01. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 01. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
INFO
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 04. 08. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 08. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
04. 08. 21:30
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 04. 15. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 15. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
04. 15. 20:00
Kincsem Lovaspark SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol