Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 23. forduló

2019.03.11 - 20:20

Gödöllő, Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
LACZKÓ ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÉRI I. ZOLTÁN, MOHÁCSI ISTVÁN
Főnix ISE-Gödöllő
Üllői DSE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

1'

BARTA DÁVID

 

0 - 2

2'

BARTA DÁVID
CSONGVAI ÁRON

7'

1 - 2

 

 

1 - 3

8'

KALINA TAMÁS

 

1 - 4

9'

LÁZÁR LEVENTE

 

1 - 5

11'

KALINA TAMÁS
HULICSÁR MÁTÉ

16'

2 - 5

 

CSONGVAI ÁRON

18'

3 - 5

 

CSAJBÓK ÁRPÁD KÁROLY

19'

4 - 5

 

SCHNABL ANDRÁS SOMA

20'

5 - 5

 

 

5 - 6

23'

HEPP KRISZTIÁN ZSOLT
HULICSÁR MÁTÉ

31'

6 - 6

 

 

6 - 7

34'

TVARUSKA ATTILA

 

6 - 8

38'

BARTA DÁVID
SZŰCS KRISTÓF

40'

7 - 8

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 21 15 3 3 133 89 44 48 8.6
2 Üllői DSE Üllői DSE 21 14 1 6 133 100 33 43 8.4
3 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 21 13 4 4 129 92 37 43 7.8
4 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 21 13 2 6 127 98 29 41 8
5 Jászberényi SE Jászberényi SE 21 12 1 8 125 91 34 37 8.8
6 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 21 12 1 8 141 124 17 37 7.8
7 Tolna VFC Tolna VFC 21 11 1 9 120 93 27 34 6.9
8 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 21 10 3 8 104 90 14 33 7.6
9 Csakacsel SE Csakacsel SE 21 8 2 11 109 99 10 26 6.8
10 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 21 8 2 11 107 112 -5 26 6.9
11 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 21 8 0 13 94 108 -14 24 7.7
12 SK Tóalmás SK Tóalmás 21 6 3 12 96 124 -28 21 6.6
13 FC Dabas FC Dabas 21 3 4 14 91 148 -57 13 6.8
14 AC Villám AC Villám 21 0 1 20 65 206 -141 1 6.4
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 11 8 0 3 37 24 13 24 10 6 2 2 30 17 13 20 21 14 2 5 67 41 26 44
2 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 9 6 1 2 29 18 11 19 12 6 3 3 31 21 10 21 21 12 4 5 60 39 21 40
3 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 11 7 1 3 33 24 9 22 10 5 2 3 26 17 9 17 21 12 3 6 59 41 18 39
4 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 11 6 2 3 34 19 15 20 10 5 2 3 31 27 4 17 21 11 4 6 65 46 19 37
5 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 10 7 1 2 29 16 13 22 11 4 3 4 22 21 1 15 21 11 4 6 51 37 14 37
6 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 10 2 5 3 11 18 -7 11 11 7 2 2 31 23 8 23 21 9 7 5 42 41 1 34
7 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 9 4 0 5 24 21 3 12 12 6 2 4 28 24 4 20 21 10 2 9 52 45 7 32
8 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 10 3 2 5 25 21 4 11 11 6 1 4 24 22 2 19 21 9 3 9 49 43 6 30
9 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 12 4 1 7 20 38 -18 13 9 4 1 4 23 25 -2 13 21 8 2 11 43 63 -20 26
10 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 10 4 3 3 24 19 5 15 11 3 1 7 24 28 -4 10 21 7 4 10 48 47 1 25
11 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 10 3 2 5 21 23 -2 11 11 4 2 5 32 32 0 14 21 7 4 10 53 55 -2 25
12 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 11 4 2 5 21 24 -3 14 10 2 3 5 18 25 -7 9 21 6 5 10 39 49 -10 23
13 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 11 3 4 4 34 30 4 13 10 2 2 6 20 34 -14 8 21 5 6 10 54 64 -10 21
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 12 0 2 10 22 54 -32 2 9 0 0 9 9 48 -39 0 21 0 2 19 31 102 -71 2
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 11 7 1 3 76 55 21 22 10 8 2 0 57 34 23 26 21 15 3 3 133 89 44 48
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 11 7 1 3 72 45 27 22 10 7 0 3 61 55 6 21 21 14 1 6 133 100 33 43
3 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 11 8 2 1 74 44 30 26 10 5 2 3 55 48 7 17 21 13 4 4 129 92 37 43
4 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 9 6 1 2 58 43 15 19 12 7 1 4 69 55 14 22 21 13 2 6 127 98 29 41
5 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 10 8 0 2 69 34 35 24 11 4 1 6 56 57 -1 13 21 12 1 8 125 91 34 37
6 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 10 6 1 3 62 51 11 19 11 6 0 5 79 73 6 18 21 12 1 8 141 124 17 37
7 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 9 3 1 5 45 39 6 10 12 8 0 4 75 54 21 24 21 11 1 9 120 93 27 34
8 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 10 5 1 4 40 37 3 16 11 5 2 4 64 53 11 17 21 10 3 8 104 90 14 33
9 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 10 4 0 6 61 48 13 12 11 4 2 5 48 51 -3 14 21 8 2 11 109 99 10 26
10 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 11 4 2 5 63 58 5 14 10 4 0 6 44 54 -10 12 21 8 2 11 107 112 -5 26
11 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 11 5 0 6 56 58 -2 15 10 3 0 7 38 50 -12 9 21 8 0 13 94 108 -14 24
12 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 10 4 2 4 51 60 -9 14 11 2 1 8 45 64 -19 7 21 6 3 12 96 124 -28 21
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 12 1 2 9 51 83 -32 5 9 2 2 5 40 65 -25 8 21 3 4 14 91 148 -57 13
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 12 0 0 12 40 101 -61 0 9 0 1 8 25 105 -80 1 21 0 1 20 65 206 -141 1
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
-2 - 64 - 73 - 7-4 - 100 - 83 - 10-3 - 122 - 83 - 66 - 103 - 57 - 12
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3--3 - 06 - 93 - 5-3 - 79 - 3-1 - 38 - 116 - 7
Dunakeszi Kinizsi FK
--5 - 212 - 53 - 45 - 65 - 48 - 2-0 - 28 - 65 - 165 - 70 - 4-
FC Dabas
7 - 7-4 - 43 - 53 - 52 - 83 - 76 - 10-4 - 7-8 - 46 - 71 - 94 - 10
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 55 - 9-5 - 46 - 6--4 - 76 - 53 - 67 - 85 - 54 - 2
Jászberényi SE
15 - 2-5 - 35 - 34 - 56 - 410 - 2--6 - 48 - 31 - 6--9 - 2
Kaposvári Rákóczi BFLA
---4 - 16 - 65 - 73 - 16 - 2-7 - 93 - 03 - 22 - 71 - 2-
Kincsem Lovaspark SE II.
14 - 3-6 - 4-9 - 24 - 35 - 3--4 - 45 - 66 - 45 - 44 - 412 - 7
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
11 - 3-7 - 44 - 2-8 - 6-1 - 63 - 3-9 - 46 - 8--9 - 7
SK Tóalmás
---10 - 56 - 54 - 26 - 61 - 65 - 5--6 - 23 - 65 - 75 - 16
Tolna VFC
--2 - 66 - 1-6 - 24 - 65 - 5--1 - 4-12 - 34 - 65 - 6
Üllői DSE
13 - 4-3 - 0-5 - 510 - 112 - 7-4 - 7-5 - 34 - 35 - 73 - 48 - 4
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 5-13 - 25 - 108 - 57 - 47 - 6-9 - 46 - 33 - 7-4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2-8 - 93 - 27 - 3--9 - 73 - 5-9 - 64 - 45 - 78 - 6-

Meccsek

Főnix ISE-Gödöllő

2018. 09. 17. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 09. 17. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
PAFC-mitre II.
2018. 09. 28. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 09. 28. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 01. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 10. 01. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Csakacsel SE
2018. 10. 08. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 10. 08. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 10. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Zebegény-Garvittax
2018. 10. 26. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 29. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 10. 29. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
AC Villám
2018. 11. 12. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 11. 12. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 11. 19. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 11. 19. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Vác Futsal SE
2018. 11. 27. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 11. 27. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 12. 10. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 11. 05. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 11. 05. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Jászberényi SE
2019. 01. 07. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 01. 07. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 01. 21. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 01. 21. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
SK Tóalmás
2019. 01. 28. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 01. 28. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Tolna VFC
2019. 03. 18. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 18. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 02. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 02. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 18. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 02. 18. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 02. 25. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 25. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 03. 04. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 03. 04. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 03. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 03. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Üllői DSE
2019. 03. 22. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 03. 22. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 03. 25. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 03. 25. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 04. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 04. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 04. 10. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 04. 10. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 04. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 04. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
FC Dabas

Üllői DSE

2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Üllői DSE
2018. 09. 28. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 09. 28. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Üllői DSE
2018. 10. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Vác Futsal SE
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Üllői DSE
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Üllői DSE
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Jászberényi SE
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Üllői DSE
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
PAFC-mitre II.
2018. 12. 04. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 12. 04. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Üllői DSE
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
FC Dabas
2018. 12. 21. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 12. 21. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Üllői DSE
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Tolna VFC
2019. 01. 25. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 25. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Zebegény-Garvittax
2019. 04. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 04. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
AC Villám
2019. 02. 15.
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 15.
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Csakacsel SE
2019. 02. 18. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 02. 18. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Üllői DSE
2019. 03. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
SK Tóalmás
2019. 03. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Üllői DSE
2019. 03. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 03. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Üllői DSE
2019. 03. 27. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 27. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 03. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 04. 01. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 01. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Üllői DSE
2019. 04. 08. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 04. 08. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Üllői DSE
2019. 04. 16.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 04. 16.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Üllői DSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom