Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 24. forduló

2019.03.22 - 20:20

Budapest, Vasas Sportcsarnok

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
CSERNI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
OLÁH FERENC, SOÓS KRISTÓF
Zebegény-Garvittax
Főnix ISE-Gödöllő
40'
20'

Gólok

VITÁNYI LÁSZLÓ

3'

1 - 0

 

MIHÁLDI FERENC

16'

2 - 0

 

SZŰCS ZOLTÁN JÓZSEF

17'

3 - 0

 

 

3 - 1

18'

SOMOGYI SZABOLCS
VITÁNYI LÁSZLÓ

19'

4 - 1

 

MIHÁLDI FERENC

22'

5 - 1

 

RUSVAI LÁSZLÓ

25'

6 - 1

 

 

6 - 2

26'

BOR FERENC
VITÁNYI LÁSZLÓ

27'

7 - 2

 

VITÁNYI LÁSZLÓ

28'

8 - 2

 

 

8 - 3

32'

LAKATOS ÁRMIN
MIHÁLDI FERENC

33'

9 - 3

 

KOVÁCS ARNOLD

33'

10 - 3

 

 

10 - 4

35'

CSAJBÓK ÁRPÁD KÁROLY
VITÁNYI LÁSZLÓ

36'

11 - 4

 

 

11 - 5

36'

JÁMBOR MILÁN
MENYHEI ZOLTÁN

37'

12 - 5

 

 

12 - 6

39'

SCHNABL ANDRÁS SOMA
MIHÁLDI FERENC

40'

13 - 6

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 22 16 3 3 140 93 47 51 8.7
2 Üllői DSE Üllői DSE 22 15 1 6 137 102 35 46 8.4
3 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 22 13 4 5 129 95 34 43 7.7
4 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 22 13 2 7 128 105 23 41 7.9
5 Jászberényi SE Jászberényi SE 22 13 1 8 132 92 40 40 8.5
6 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 22 13 1 8 154 130 24 40 7.9
7 Tolna VFC Tolna VFC 22 12 1 9 123 93 30 37 6.7
8 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 22 10 3 9 106 94 12 33 7.4
9 Csakacsel SE Csakacsel SE 22 8 2 12 114 105 9 26 7
10 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 22 8 2 12 113 125 -12 26 6.9
11 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 22 8 0 14 98 115 -17 24 7.4
12 SK Tóalmás SK Tóalmás 22 7 3 12 104 126 -22 24 7
13 FC Dabas FC Dabas 22 4 4 14 97 153 -56 16 6.9
14 AC Villám AC Villám 22 0 1 21 67 214 -147 1 6.6
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 12 9 0 3 42 25 17 27 10 6 2 2 30 17 13 20 22 15 2 5 72 42 30 47
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 12 7 2 3 36 20 16 23 10 5 2 3 31 27 4 17 22 12 4 6 67 47 20 40
3 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 11 7 1 3 33 24 9 22 11 5 3 3 26 17 9 18 22 12 4 6 59 41 18 40
4 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 10 7 1 2 29 16 13 22 12 5 3 4 26 21 5 18 22 12 4 6 55 37 18 40
5 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 10 6 1 3 29 22 7 19 12 6 3 3 31 21 10 21 22 12 4 6 60 43 17 40
6 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 10 2 5 3 11 18 -7 11 12 7 2 3 32 25 7 23 22 9 7 6 43 43 0 34
7 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 10 4 1 5 24 21 3 13 12 6 2 4 28 24 4 20 22 10 3 9 52 45 7 33
8 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 11 3 2 6 27 24 3 11 11 6 1 4 24 22 2 19 22 9 3 10 51 46 5 30
9 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 12 4 1 7 20 38 -18 13 10 5 1 4 26 27 -1 16 22 9 2 11 46 65 -19 29
10 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 11 5 3 3 26 20 6 18 11 3 1 7 24 28 -4 10 22 8 4 10 50 48 2 28
11 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 11 4 2 5 25 24 1 14 11 4 2 5 32 32 0 14 22 8 4 10 57 56 1 28
12 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 11 4 2 5 21 24 -3 14 11 2 3 6 19 30 -11 9 22 6 5 11 40 54 -14 23
13 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 11 3 4 4 34 30 4 13 11 2 2 7 21 38 -17 8 22 5 6 11 55 68 -13 21
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 12 0 2 10 22 54 -32 2 10 0 0 10 10 50 -40 0 22 0 2 20 32 104 -72 2
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 12 8 1 3 83 59 24 25 10 8 2 0 57 34 23 26 22 16 3 3 140 93 47 51
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 12 8 1 3 76 47 29 25 10 7 0 3 61 55 6 21 22 15 1 6 137 102 35 46
3 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 11 8 2 1 74 44 30 26 11 5 2 4 55 51 4 17 22 13 4 5 129 95 34 43
4 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 10 6 1 3 59 50 9 19 12 7 1 4 69 55 14 22 22 13 2 7 128 105 23 41
5 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 10 8 0 2 69 34 35 24 12 5 1 6 63 58 5 16 22 13 1 8 132 92 40 40
6 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 11 7 1 3 75 57 18 22 11 6 0 5 79 73 6 18 22 13 1 8 154 130 24 40
7 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 10 4 1 5 48 39 9 13 12 8 0 4 75 54 21 24 22 12 1 9 123 93 30 37
8 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 10 5 1 4 40 37 3 16 12 5 2 5 66 57 9 17 22 10 3 9 106 94 12 33
9 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 11 4 0 7 66 54 12 12 11 4 2 5 48 51 -3 14 22 8 2 12 114 105 9 26
10 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 11 4 2 5 63 58 5 14 11 4 0 7 50 67 -17 12 22 8 2 12 113 125 -12 26
11 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 11 5 0 6 56 58 -2 15 11 3 0 8 42 57 -15 9 22 8 0 14 98 115 -17 24
12 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 11 5 2 4 59 62 -3 17 11 2 1 8 45 64 -19 7 22 7 3 12 104 126 -22 24
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 12 1 2 9 51 83 -32 5 10 3 2 5 46 70 -24 11 22 4 4 14 97 153 -56 16
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 12 0 0 12 40 101 -61 0 10 0 1 9 27 113 -86 1 22 0 1 21 67 214 -147 1
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
-2 - 64 - 73 - 7-4 - 100 - 83 - 10-3 - 122 - 83 - 66 - 103 - 57 - 12
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 35 - 6-3 - 06 - 93 - 5-3 - 79 - 3-1 - 38 - 116 - 7
Dunakeszi Kinizsi FK
--5 - 212 - 53 - 45 - 65 - 48 - 2-0 - 28 - 65 - 165 - 70 - 4-
FC Dabas
7 - 7-4 - 43 - 53 - 52 - 83 - 76 - 10-4 - 7-8 - 46 - 71 - 94 - 10
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 55 - 9-5 - 46 - 6--4 - 76 - 53 - 67 - 85 - 54 - 2
Jászberényi SE
15 - 2-5 - 35 - 34 - 56 - 410 - 2--6 - 48 - 31 - 6--9 - 2
Kaposvári Rákóczi BFLA
---4 - 16 - 65 - 73 - 16 - 2-7 - 93 - 03 - 22 - 71 - 2-
Kincsem Lovaspark SE II.
14 - 3-6 - 4-9 - 24 - 35 - 3--4 - 45 - 66 - 45 - 44 - 412 - 7
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
11 - 3-7 - 44 - 2-8 - 61 - 71 - 63 - 3-9 - 46 - 8--9 - 7
SK Tóalmás
8 - 2--10 - 56 - 54 - 26 - 61 - 65 - 5--6 - 23 - 65 - 75 - 16
Tolna VFC
--2 - 66 - 1-6 - 24 - 65 - 53 - 0-1 - 4-12 - 34 - 65 - 6
Üllői DSE
13 - 4-3 - 0-5 - 510 - 112 - 74 - 24 - 7-5 - 34 - 35 - 73 - 48 - 4
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 57 - 413 - 25 - 108 - 57 - 47 - 6-9 - 46 - 33 - 7-4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2-8 - 93 - 27 - 313 - 6-9 - 73 - 5-9 - 64 - 45 - 78 - 6-

Meccsek

Zebegény-Garvittax

2018. 09. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 09. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
FC Dabas
2018. 10. 05. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 10. 05. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Zebegény-Garvittax
2018. 10. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
AC Villám
2018. 10. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 10. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Zebegény-Garvittax
2018. 10. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
SK Tóalmás
2018. 10. 29. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Zebegény-Garvittax
2018. 11. 09. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 11. 23. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 11. 23. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 11. 26. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Zebegény-Garvittax
2018. 12. 07. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 12. 11. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 11. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Zebegény-Garvittax
2018. 12. 21. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 12. 21. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Üllői DSE
2019. 01. 08. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 01. 08. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Zebegény-Garvittax
2019. 01. 25. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 25. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 04. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
PAFC-mitre II.
2019. 02. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Kincsem Lovaspark SE II.
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 11. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 11. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 22. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 02. 22. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Csakacsel SE
2019. 02. 25. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 02. 25. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Zebegény-Garvittax
2019. 03. 04. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 04. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Zebegény-Garvittax
2019. 03. 18. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 03. 18. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Tolna VFC
2019. 03. 22. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 03. 22. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 03. 25. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 03. 25. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Zebegény-Garvittax
2019. 04. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 04. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Zebegény-Garvittax
2019. 04. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 04. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Jászberényi SE
2019. 04. 19. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 04. 19. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Vác Futsal SE

Főnix ISE-Gödöllő

2018. 09. 17. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 09. 17. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
PAFC-mitre II.
2018. 09. 28. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 09. 28. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 01. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 10. 01. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Csakacsel SE
2018. 10. 08. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 10. 08. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 10. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Zebegény-Garvittax
2018. 10. 26. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 29. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 10. 29. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
AC Villám
2018. 11. 12. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 11. 12. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 11. 19. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 11. 19. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Vác Futsal SE
2018. 11. 27. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 11. 27. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 12. 10. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 11. 05. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 11. 05. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Jászberényi SE
2019. 01. 07. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 01. 07. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 01. 21. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 01. 21. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
SK Tóalmás
2019. 01. 28. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 01. 28. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Tolna VFC
2019. 03. 18. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 18. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 02. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 02. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 18. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 02. 18. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 02. 25. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 25. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 03. 04. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 03. 04. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 03. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 03. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Üllői DSE
2019. 03. 22. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 03. 22. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 03. 25. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 03. 25. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 04. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 04. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 04. 10. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 04. 10. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 04. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 04. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
FC Dabas
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom