Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 25. forduló

2019.03.26 - 00:00

Esztergom, Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
KAMAL NORBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KRÓZSER ANDRÁS JÓZSEF, BERENDI TAMÁS CSABA
PAFC-mitre II.
FC Dabas
40'
13'
27'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 23 16 3 4 141 104 37 51 8.5
2 Üllői DSE Üllői DSE 23 16 1 6 148 104 44 49 8.6
3 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 23 14 2 7 131 105 26 44 8.2
4 Jászberényi SE Jászberényi SE 23 14 1 8 143 93 50 43 8.2
5 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 23 13 4 6 131 105 26 43 7.7
6 Tolna VFC Tolna VFC 23 13 1 9 135 97 38 40 7.1
7 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 23 13 1 9 159 138 21 40 7.8
8 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 23 11 3 9 114 99 15 36 7.2
9 Csakacsel SE Csakacsel SE 23 9 2 12 119 108 11 29 7.3
10 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 23 9 2 12 123 127 -4 29 6.7
11 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 23 8 0 15 100 126 -26 24 7
12 SK Tóalmás SK Tóalmás 23 7 3 13 107 131 -24 24 7.1
13 FC Dabas FC Dabas 23 4 4 15 97 156 -59 16 6.8
14 AC Villám AC Villám 23 0 1 22 71 226 -155 1 6.7
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 12 9 0 3 42 25 17 27 11 6 2 3 30 22 8 20 23 15 2 6 72 47 25 47
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 13 8 2 3 39 20 19 26 10 5 2 3 31 27 4 17 23 13 4 6 70 47 23 43
3 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 11 8 1 2 34 16 18 25 12 5 3 4 26 21 5 18 23 13 4 6 60 37 23 43
4 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 11 6 2 3 29 22 7 20 12 6 3 3 31 21 10 21 23 12 5 6 60 43 17 41
5 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 11 7 1 3 33 24 9 22 12 5 3 4 26 25 1 18 23 12 4 7 59 49 10 40
6 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 11 3 5 3 18 20 -2 14 12 7 2 3 32 25 7 23 23 10 7 6 50 45 5 37
7 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 11 5 1 5 30 23 7 16 12 6 2 4 28 24 4 20 23 11 3 9 58 47 11 36
8 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 11 3 2 6 27 24 3 11 12 7 1 4 25 22 3 22 23 10 3 10 52 46 6 33
9 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 12 4 1 7 20 38 -18 13 11 5 2 4 26 27 -1 17 23 9 3 11 46 65 -19 30
10 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 12 5 3 4 26 21 5 18 11 3 1 7 24 28 -4 10 23 8 4 11 50 49 1 28
11 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 11 4 2 5 25 24 1 14 12 4 2 6 34 39 -5 14 23 8 4 11 59 63 -4 28
12 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 12 4 4 4 42 30 12 16 11 2 2 7 21 38 -17 8 23 6 6 11 63 68 -5 24
13 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 11 4 2 5 21 24 -3 14 12 2 3 7 19 33 -14 9 23 6 5 12 40 57 -17 23
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 12 0 2 10 22 54 -32 2 11 0 0 11 12 56 -44 0 23 0 2 21 34 110 -76 2
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 12 8 1 3 83 59 24 25 11 8 2 1 58 45 13 26 23 16 3 4 141 104 37 51
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 13 9 1 3 87 49 38 28 10 7 0 3 61 55 6 21 23 16 1 6 148 104 44 49
3 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 11 7 1 3 62 50 12 22 12 7 1 4 69 55 14 22 23 14 2 7 131 105 26 44
4 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 11 9 0 2 80 35 45 27 12 5 1 6 63 58 5 16 23 14 1 8 143 93 50 43
5 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 11 8 2 1 74 44 30 26 12 5 2 5 57 61 -4 17 23 13 4 6 131 105 26 43
6 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 11 5 1 5 60 43 17 16 12 8 0 4 75 54 21 24 23 13 1 9 135 97 38 40
7 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 11 7 1 3 75 57 18 22 12 6 0 6 84 81 3 18 23 13 1 9 159 138 21 40
8 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 11 6 1 4 48 42 6 19 12 5 2 5 66 57 9 17 23 11 3 9 114 99 15 36
9 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 11 4 0 7 66 54 12 12 12 5 2 5 53 54 -1 17 23 9 2 12 119 108 11 29
10 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 12 5 2 5 73 60 13 17 11 4 0 7 50 67 -17 12 23 9 2 12 123 127 -4 29
11 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 11 5 0 6 56 58 -2 15 12 3 0 9 44 68 -24 9 23 8 0 15 100 126 -26 24
12 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 12 5 2 5 62 67 -5 17 11 2 1 8 45 64 -19 7 23 7 3 13 107 131 -24 24
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 12 1 2 9 51 83 -32 5 11 3 2 6 46 73 -27 11 23 4 4 15 97 156 -59 16
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 12 0 0 12 40 101 -61 0 11 0 1 10 31 125 -94 1 23 0 1 22 71 226 -155 1
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
-2 - 64 - 73 - 7-4 - 100 - 83 - 10-3 - 122 - 83 - 66 - 103 - 57 - 12
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 35 - 6-3 - 06 - 93 - 5-3 - 79 - 3-1 - 38 - 116 - 7
Dunakeszi Kinizsi FK
--5 - 212 - 53 - 45 - 65 - 48 - 2-0 - 28 - 65 - 165 - 70 - 4-
FC Dabas
7 - 7-4 - 43 - 53 - 52 - 83 - 76 - 10-4 - 7-8 - 46 - 71 - 94 - 10
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 55 - 9-5 - 46 - 610 - 2-4 - 76 - 53 - 67 - 85 - 54 - 2
Jászberényi SE
15 - 2-5 - 35 - 34 - 56 - 410 - 2--6 - 48 - 31 - 6-11 - 19 - 2
Kaposvári Rákóczi BFLA
---4 - 16 - 65 - 73 - 16 - 2-7 - 93 - 03 - 22 - 71 - 28 - 5
Kincsem Lovaspark SE II.
14 - 3-6 - 4-9 - 24 - 35 - 3--4 - 45 - 66 - 45 - 44 - 412 - 7
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
11 - 3-7 - 44 - 23 - 08 - 61 - 71 - 63 - 3-9 - 46 - 8--9 - 7
SK Tóalmás
8 - 2-3 - 510 - 56 - 54 - 26 - 61 - 65 - 5--6 - 23 - 65 - 75 - 16
Tolna VFC
12 - 4-2 - 66 - 1-6 - 24 - 65 - 53 - 0-1 - 4-12 - 34 - 65 - 6
Üllői DSE
13 - 4-3 - 011 - 25 - 510 - 112 - 74 - 24 - 7-5 - 34 - 35 - 73 - 48 - 4
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 57 - 413 - 25 - 108 - 57 - 47 - 6-9 - 46 - 33 - 7-4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2-8 - 93 - 27 - 313 - 6-9 - 73 - 5-9 - 64 - 45 - 78 - 6-

Meccsek

PAFC-mitre II.

2018. 09. 17. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 09. 17. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
PAFC-mitre II.
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
SK Tóalmás
2018. 10. 01. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 10. 01. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
PAFC-mitre II.
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 11. 07. 21:00
Kaposvári Sportcsarnok
2018. 11. 07. 21:00
Kaposvári Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
PAFC-mitre II.
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
PAFC-mitre II.
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
PAFC-mitre II.
2018. 11. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 11. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
ELMARDT
Csakacsel SE
2019. 01. 15. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 15. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Csakacsel SE
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
PAFC-mitre II.
2018. 12. 11. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 11. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Zebegény-Garvittax
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
PAFC-mitre II.
2019. 01. 08. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 08. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
AC Villám
2019. 01. 22. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 22. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Tolna VFC
2019. 02. 04. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
PAFC-mitre II.
2019. 03. 18. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 18. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 02. 14. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 14. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
PAFC-mitre II.
2019. 02. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
PAFC-mitre II.
2019. 03. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 03. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
PAFC-mitre II.
2019. 03. 13. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 03. 13. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
PAFC-mitre II.
2019. 03. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Jászberényi SE
2019. 03. 26.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 26.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
FC Dabas
2019. 04. 02.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 04. 02.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Vác Futsal SE
2019. 04. 08. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 04. 08. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
PAFC-mitre II.
2019. 04. 16.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 04. 16.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Üllői DSE

FC Dabas

2018. 09. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 09. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
FC Dabas
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Tolna VFC
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
FC Dabas
2018. 10. 08. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 10. 08. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
FC Dabas
2018. 10. 22. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 10. 22. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Vác Futsal SE
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
FC Dabas
2018. 11. 12. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
FC Dabas
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Jászberényi SE
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
FC Dabas
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
PAFC-mitre II.
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
FC Dabas
2018. 12. 17. 20:30
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 17. 20:30
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Csakacsel SE
2019. 01. 21. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 01. 21. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 01. 28. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 01. 28. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 04. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
FC Dabas
2019. 02. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
FC Dabas
2019. 02. 18. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 02. 18. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Üllői DSE
2019. 02. 25. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 02. 25. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Zebegény-Garvittax
2019. 03. 04. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 04. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 11. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 11. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
AC Villám
2019. 03. 20. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 03. 20. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
FC Dabas
2019. 03. 26.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 26.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
FC Dabas
2019. 04. 01. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 04. 01. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
SK Tóalmás
2019. 04. 12.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 12.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
FC Dabas
2019. 04. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 04. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
FC Dabas
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom