Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 26. forduló

2019.04.01 - 21:30

Tápiószentmárton, Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
FODOR ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JÓZAN CSABA, KISS TIBOR ZOLTÁN
Kincsem Lovaspark SE II.
Kaposvári Rákóczi BFLA
40'
20'

Gólok

KOSZTOLÁNYI BALÁZS

3'

1 - 0

 

KÓSA ROLAND

12'

2 - 0

 

 

2 - 1

17'

MÁRKUS MARTOS

 

2 - 2

21'

MÁRKUS MARTOS

 

2 - 3

25'

DEÁK MARCELL KOPPÁNY

 

2 - 4

31'

KORCSMÁR ISTVÁN

 

2 - 5

33'

IVÁNYI BENCE

 

2 - 6

33'

MÁRKUS MARTOS

 

2 - 7

39'

KORCSMÁR ISTVÁN

 

2 - 8

40'

KORCSMÁR ISTVÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllői DSE Üllői DSE 24 17 1 6 154 109 45 52 8.5
2 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 24 16 3 5 141 107 34 51 8.3
3 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 24 15 2 7 134 105 29 47 8
4 Jászberényi SE Jászberényi SE 24 14 1 9 148 99 49 43 7.9
5 Tolna VFC Tolna VFC 24 14 1 9 144 103 41 43 7.3
6 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 24 14 1 9 168 140 28 43 8
7 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 24 13 4 7 133 113 20 43 7.5
8 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 24 12 3 9 122 101 21 39 7.1
9 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 24 10 2 12 145 128 17 32 7
10 Csakacsel SE Csakacsel SE 24 9 2 13 125 117 8 29 7.2
11 SK Tóalmás SK Tóalmás 24 8 3 13 119 140 -21 27 7.5
12 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 24 8 0 16 102 135 -33 24 6.9
13 FC Dabas FC Dabas 24 4 4 16 106 168 -62 16 7.1
14 AC Villám AC Villám 24 0 1 23 72 248 -176 1 6.8
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 12 9 0 3 42 25 17 27 12 6 3 3 30 22 8 21 24 15 3 6 72 47 25 48
2 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 12 9 1 2 38 17 21 28 12 5 3 4 26 21 5 18 24 14 4 6 64 38 26 46
3 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 13 8 2 3 39 20 19 26 11 5 2 4 32 31 1 17 24 13 4 7 71 51 20 43
4 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 12 8 1 3 35 25 10 25 12 5 3 4 26 25 1 18 24 13 4 7 61 50 11 43
5 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 12 6 3 3 29 22 7 21 12 6 3 3 31 21 10 21 24 12 6 6 60 43 17 42
6 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 11 5 1 5 30 23 7 16 13 7 2 4 34 25 9 23 24 12 3 9 64 48 16 39
7 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 11 3 5 3 18 20 -2 14 13 7 2 4 33 27 6 23 24 10 7 7 51 47 4 37
8 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 12 3 2 7 28 30 -2 11 12 7 1 4 25 22 3 22 24 10 3 11 53 52 1 33
9 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 12 5 3 4 26 21 5 18 12 4 1 7 30 33 -3 13 24 9 4 11 56 54 2 31
10 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 11 4 2 5 25 24 1 14 13 5 2 6 37 40 -3 17 24 9 4 11 62 64 -2 31
11 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 13 4 1 8 25 44 -19 13 11 5 2 4 26 27 -1 17 24 9 3 12 51 71 -20 30
12 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 12 4 4 4 42 30 12 16 12 3 2 7 30 39 -9 11 24 7 6 11 72 69 3 27
13 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 12 4 2 6 22 27 -5 14 12 2 3 7 19 33 -14 9 24 6 5 13 41 60 -19 23
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 13 0 2 11 23 63 -40 2 11 0 0 11 12 56 -44 0 24 0 2 22 35 119 -84 2
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 13 9 1 3 87 49 38 28 11 8 0 3 67 60 7 24 24 17 1 6 154 109 45 52
2 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 12 8 1 3 83 59 24 25 12 8 2 2 58 48 10 26 24 16 3 5 141 107 34 51
3 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 12 8 1 3 65 50 15 25 12 7 1 4 69 55 14 22 24 15 2 7 134 105 29 47
4 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 12 9 0 3 85 41 44 27 12 5 1 6 63 58 5 16 24 14 1 9 148 99 49 43
5 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 11 5 1 5 60 43 17 16 13 9 0 4 84 60 24 27 24 14 1 9 144 103 41 43
6 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 11 7 1 3 75 57 18 22 13 7 0 6 93 83 10 21 24 14 1 9 168 140 28 43
7 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 12 8 2 2 76 52 24 26 12 5 2 5 57 61 -4 17 24 13 4 7 133 113 20 43
8 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 11 6 1 4 48 42 6 19 13 6 2 5 74 59 15 20 24 12 3 9 122 101 21 39
9 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 12 5 2 5 73 60 13 17 12 5 0 7 72 68 4 15 24 10 2 12 145 128 17 32
10 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 12 4 0 8 72 63 9 12 12 5 2 5 53 54 -1 17 24 9 2 13 125 117 8 29
11 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 12 5 2 5 62 67 -5 17 12 3 1 8 57 73 -16 10 24 8 3 13 119 140 -21 27
12 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 12 5 0 7 58 67 -9 15 12 3 0 9 44 68 -24 9 24 8 0 16 102 135 -33 24
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 13 1 2 10 60 95 -35 5 11 3 2 6 46 73 -27 11 24 4 4 16 106 168 -62 16
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 13 0 0 13 41 123 -82 0 11 0 1 10 31 125 -94 1 24 0 1 23 72 248 -176 1
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
-2 - 64 - 73 - 71 - 224 - 100 - 83 - 10-3 - 122 - 83 - 66 - 103 - 57 - 12
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 35 - 6-3 - 06 - 93 - 5-3 - 79 - 36 - 91 - 38 - 116 - 7
Dunakeszi Kinizsi FK
--5 - 212 - 53 - 45 - 65 - 48 - 2-0 - 28 - 65 - 165 - 70 - 42 - 9
FC Dabas
7 - 7-4 - 43 - 53 - 52 - 83 - 76 - 10-4 - 79 - 128 - 46 - 71 - 94 - 10
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 55 - 9-5 - 46 - 610 - 2-4 - 76 - 53 - 67 - 85 - 54 - 2
Jászberényi SE
15 - 2-5 - 35 - 34 - 56 - 410 - 2--6 - 48 - 31 - 65 - 611 - 19 - 2
Kaposvári Rákóczi BFLA
---4 - 16 - 65 - 73 - 16 - 2-7 - 93 - 03 - 22 - 71 - 28 - 5
Kincsem Lovaspark SE II.
14 - 3-6 - 4-9 - 24 - 35 - 32 - 8-4 - 45 - 66 - 45 - 44 - 412 - 7
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
11 - 3-7 - 44 - 23 - 08 - 61 - 71 - 63 - 3-9 - 46 - 8-3 - 09 - 7
SK Tóalmás
8 - 2-3 - 510 - 56 - 54 - 26 - 61 - 65 - 5--6 - 23 - 65 - 75 - 16
Tolna VFC
12 - 4-2 - 66 - 1-6 - 24 - 65 - 53 - 0-1 - 4-12 - 34 - 65 - 6
Üllői DSE
13 - 4-3 - 011 - 25 - 510 - 112 - 74 - 24 - 7-5 - 34 - 35 - 73 - 48 - 4
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 57 - 413 - 25 - 108 - 57 - 47 - 6-9 - 46 - 33 - 7-4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2-8 - 93 - 27 - 313 - 6-9 - 73 - 5-9 - 64 - 45 - 78 - 6-

Meccsek

Kincsem Lovaspark SE II.

2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 09. 24. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 24. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Vác Futsal SE
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Jászberényi SE
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Üllői DSE
2018. 11. 20. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 11. 20. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
FC Dabas
2018. 12. 07. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Tolna VFC
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 01. 07. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 01. 07. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 01. 21. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 04. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 04. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 02. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Kincsem Lovaspark SE II.
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 14. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 14. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
PAFC-mitre II.
2019. 02. 18. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 18. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
AC Villám
2019. 02. 25. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 25. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Csakacsel SE
2019. 03. 04. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 04. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 11. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 11. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
SK Tóalmás
2019. 03. 29.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 29.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 25. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 03. 25. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 04. 01. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 01. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 04. 08. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 08. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 04. 15. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 15. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Kincsem Lovaspark SE II.

Kaposvári Rákóczi BFLA

2018. 09. 18. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 09. 18. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 10. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 07. 21:00
Kaposvári Sportcsarnok
2018. 11. 07. 21:00
Kaposvári Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
PAFC-mitre II.
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Üllői DSE
2018. 11. 14. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 11. 14. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 11. 12. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
FC Dabas
2018. 11. 23. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 11. 23. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 11. 26. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Tolna VFC
2018. 12. 03. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 03. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 12. 10. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 12. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 12. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 01. 12. 15:00
Kaposvári Sportcsarnok
2019. 01. 12. 15:00
Kaposvári Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Vác Futsal SE
2019. 01. 21. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 01. 21. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 04. 17.
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 04. 17.
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
SK Tóalmás
2019. 02. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 02. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 02. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 25. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 02. 25. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 03. 04. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 03. 04. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Jászberényi SE
2019. 03. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 03. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 03. 27. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 27. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 03. 25. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 03. 25. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Zebegény-Garvittax
2019. 04. 01. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 01. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 04. 08. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 04. 08. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
AC Villám
2019. 04. 15.
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 04. 15.
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Csakacsel SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom