Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 28. forduló

2019.04.16 - 00:00

Esztergom, Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
MOLNÁR PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS PÉTER RÓBERT, KAMAL NORBERT
PAFC-mitre II.
Üllői DSE
40'
13'
27'

Gólok

Csapatok

CSERÉK
VEZETŐEDZŐ
CSERÉK
VEZETŐEDZŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllői DSE Üllői DSE 26 19 1 6 165 114 51 58 8
2 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 26 17 3 6 156 119 37 54 7.9
3 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 26 16 2 8 139 112 27 50 7.8
4 Tolna VFC Tolna VFC 26 16 1 9 157 106 51 49 7.8
5 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 26 15 1 10 183 158 25 46 7.7
6 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 26 14 3 9 136 103 33 45 7.6
7 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 26 13 6 7 144 124 20 45 7.5
8 Jászberényi SE Jászberényi SE 26 14 2 10 163 117 46 44 7.5
9 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 26 10 3 13 157 141 16 33 7.4
10 Csakacsel SE Csakacsel SE 26 10 2 14 131 125 6 32 7.3
11 SK Tóalmás SK Tóalmás 26 8 3 15 126 155 -29 27 7.2
12 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 26 8 1 17 106 142 -36 25 7.2
13 FC Dabas FC Dabas 26 4 5 17 113 178 -65 17 7.1
14 AC Villám AC Villám 26 1 1 24 77 259 -182 4 7
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 13 9 0 4 44 30 14 27 13 7 3 3 34 22 12 24 26 16 3 7 78 52 26 51
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 13 8 2 3 39 20 19 26 13 6 3 4 37 33 4 21 26 14 5 7 76 53 23 47
3 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 13 9 2 2 41 20 21 29 13 5 3 5 28 26 2 18 26 14 5 7 69 46 23 47
4 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 13 6 4 3 29 22 7 22 13 7 3 3 33 21 12 24 26 13 7 6 62 43 19 46
5 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 13 8 2 3 38 28 10 26 13 5 4 4 29 28 1 19 26 13 6 7 67 56 11 45
6 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 13 6 2 5 37 24 13 20 13 7 2 4 34 25 9 23 26 13 4 9 71 49 22 43
7 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 13 4 6 3 22 20 2 18 13 7 2 4 33 27 6 23 26 11 8 7 55 47 8 41
8 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 13 4 2 7 32 33 -1 14 13 7 2 4 25 22 3 23 26 11 4 11 57 55 2 37
9 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 13 5 2 6 30 30 0 17 13 5 2 6 37 40 -3 17 26 10 4 12 67 70 -3 34
10 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 13 5 3 5 26 23 3 18 13 4 1 8 31 40 -9 13 26 9 4 13 57 63 -6 31
11 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 13 4 1 8 25 44 -19 13 13 5 3 5 27 29 -2 18 26 9 4 13 52 73 -21 31
12 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 13 5 4 4 44 31 13 19 13 3 2 8 33 43 -10 11 26 8 6 12 77 74 3 30
13 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 13 4 3 6 22 27 -5 15 13 2 4 7 22 36 -14 10 26 6 7 13 44 63 -19 25
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 13 0 2 11 23 63 -40 2 13 0 1 12 12 60 -48 1 26 0 3 23 35 123 -88 3
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 13 9 1 3 87 49 38 28 13 10 0 3 78 65 13 30 26 19 1 6 165 114 51 58
2 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 13 8 1 4 88 67 21 25 13 9 2 2 68 52 16 29 26 17 3 6 156 119 37 54
3 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 13 8 1 4 65 53 12 25 13 8 1 4 74 59 15 25 26 16 2 8 139 112 27 50
4 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 13 7 1 5 73 46 27 22 13 9 0 4 84 60 24 27 26 16 1 9 157 106 51 49
5 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 13 8 1 4 90 75 15 25 13 7 0 6 93 83 10 21 26 15 1 10 183 158 25 46
6 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 13 8 1 4 62 44 18 25 13 6 2 5 74 59 15 20 26 14 3 9 136 103 33 45
7 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 13 8 3 2 80 56 24 27 13 5 3 5 64 68 -4 18 26 13 6 7 144 124 20 45
8 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 13 9 1 3 92 48 44 28 13 5 1 7 71 69 2 16 26 14 2 10 163 117 46 44
9 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 13 5 3 5 80 67 13 18 13 5 0 8 77 74 3 15 26 10 3 13 157 141 16 33
10 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 13 5 0 8 78 68 10 15 13 5 2 6 53 57 -4 17 26 10 2 14 131 125 6 32
11 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 13 5 2 6 66 72 -6 17 13 3 1 9 60 83 -23 10 26 8 3 15 126 155 -29 27
12 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 13 5 0 8 58 70 -12 15 13 3 1 9 48 72 -24 10 26 8 1 17 106 142 -36 25
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 13 1 2 10 60 95 -35 5 13 3 3 7 53 83 -30 12 26 4 5 17 113 178 -65 17
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 13 0 0 13 41 123 -82 0 13 1 1 11 36 136 -100 4 26 1 1 24 77 259 -182 4
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
-2 - 64 - 73 - 71 - 224 - 100 - 83 - 10-3 - 122 - 83 - 66 - 103 - 57 - 12
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 35 - 66 - 53 - 06 - 93 - 5-3 - 79 - 36 - 91 - 38 - 116 - 7
Dunakeszi Kinizsi FK
0 - 3-5 - 212 - 53 - 45 - 65 - 48 - 2-0 - 28 - 65 - 165 - 70 - 42 - 9
FC Dabas
7 - 7-4 - 43 - 53 - 52 - 83 - 76 - 10-4 - 79 - 128 - 46 - 71 - 94 - 10
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 55 - 97 - 75 - 46 - 610 - 2-4 - 76 - 53 - 67 - 85 - 54 - 2
Jászberényi SE
15 - 2-5 - 35 - 34 - 56 - 410 - 27 - 7-6 - 48 - 31 - 65 - 611 - 19 - 2
Kaposvári Rákóczi BFLA
11 - 2-3 - 04 - 16 - 65 - 73 - 16 - 2-7 - 93 - 03 - 22 - 71 - 28 - 5
Kincsem Lovaspark SE II.
14 - 3-6 - 44 - 49 - 24 - 35 - 32 - 8-4 - 45 - 66 - 45 - 44 - 412 - 7
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
11 - 3-7 - 44 - 23 - 08 - 61 - 71 - 63 - 3-9 - 46 - 80 - 33 - 09 - 7
SK Tóalmás
8 - 2-3 - 510 - 56 - 54 - 26 - 61 - 65 - 5-4 - 56 - 23 - 65 - 75 - 16
Tolna VFC
12 - 4-2 - 66 - 13 - 06 - 24 - 65 - 53 - 0-1 - 410 - 312 - 34 - 65 - 6
Üllői DSE
13 - 4-3 - 011 - 25 - 510 - 112 - 74 - 24 - 7-5 - 34 - 35 - 73 - 48 - 4
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 57 - 413 - 25 - 108 - 57 - 47 - 6-9 - 46 - 33 - 75 - 84 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2-8 - 93 - 27 - 313 - 611 - 89 - 73 - 5-9 - 64 - 45 - 78 - 64 - 10

Meccsek

PAFC-mitre II.

2018. 09. 17. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 09. 17. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
PAFC-mitre II.
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
SK Tóalmás
2018. 10. 01. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 10. 01. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
PAFC-mitre II.
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 11. 07. 21:00
Kaposvári Sportcsarnok
2018. 11. 07. 21:00
Kaposvári Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
PAFC-mitre II.
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
PAFC-mitre II.
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
PAFC-mitre II.
2018. 11. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 11. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
ELMARDT
Csakacsel SE
2019. 01. 15. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 15. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Csakacsel SE
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
PAFC-mitre II.
2018. 12. 11. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 11. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Zebegény-Garvittax
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
PAFC-mitre II.
2019. 01. 08. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 08. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
AC Villám
2019. 01. 22. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 22. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Tolna VFC
2019. 02. 04. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
PAFC-mitre II.
2019. 03. 18. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 18. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 02. 14. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 14. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
PAFC-mitre II.
2019. 02. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
PAFC-mitre II.
2019. 03. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 03. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
PAFC-mitre II.
2019. 03. 13. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 03. 13. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
PAFC-mitre II.
2019. 03. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Jászberényi SE
2019. 03. 26.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 26.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
FC Dabas
2019. 04. 02.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 04. 02.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Vác Futsal SE
2019. 04. 08. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 04. 08. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
PAFC-mitre II.
2019. 04. 16.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 04. 16.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Üllői DSE

Üllői DSE

2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Üllői DSE
2018. 09. 28. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 09. 28. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Üllői DSE
2018. 10. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Vác Futsal SE
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Üllői DSE
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Üllői DSE
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Jászberényi SE
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Üllői DSE
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
PAFC-mitre II.
2018. 12. 04. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 12. 04. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Üllői DSE
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
FC Dabas
2018. 12. 21. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 12. 21. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Üllői DSE
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Tolna VFC
2019. 01. 25. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 25. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Zebegény-Garvittax
2019. 04. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 04. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
AC Villám
2019. 02. 15.
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 15.
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Csakacsel SE
2019. 02. 18. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 02. 18. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Üllői DSE
2019. 03. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
SK Tóalmás
2019. 03. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Üllői DSE
2019. 03. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 03. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Üllői DSE
2019. 03. 27. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 27. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 03. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 04. 01. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 01. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Üllői DSE
2019. 04. 08. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 04. 08. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Üllői DSE
2019. 04. 16.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 04. 16.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Üllői DSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom