Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 3. forduló

2018.10.01 - 20:00

Vác, Vác Városi Sportcsarnok (Vác Városi Sportcsarnok)

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
KOVÁCS PÉTER RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR PÉTER, DÉVÉNYI BALÁZS
Vác Futsal SE
PAFC-mitre II.
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

14'

JUHÁSZ TAMÁS
BARTAL BALÁZS

16'

1 - 1

 

HIRT GERGELY

17'

2 - 1

 

 

2 - 2

21'

KOLLER TAMÁS
MAKRAI MÁRK DÁVID

24'

3 - 2

 

VÉN GÁBOR

28'

4 - 2

 

VÉN GÁBOR

29'

5 - 2

 

HALÁSZ BENCE

33'

6 - 2

 

MAKRAI MÁRK DÁVID

36'

7 - 2

 

 

7 - 3

36'

BOGÁRDI PATRIK
SIPEKI ISTVÁN

39'

8 - 3

 

KRASNYÁNSZKI MARTIN

40'

9 - 3

 

 

9 - 4

40'

FÁBIÁN MÁRK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Csakacsel SE Csakacsel SE 3 3 0 0 27 6 21 9 13
2 Üllői DSE Üllői DSE 3 3 0 0 26 10 16 9 12.3
3 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 3 2 1 0 21 13 8 7 8
4 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 3 2 0 1 16 11 5 6 9.3
5 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 2 2 0 0 13 8 5 6 9
6 FC Dabas FC Dabas 3 2 0 1 18 14 4 6 10.3
7 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 3 2 0 1 20 17 3 6 8.7
8 Jászberényi SE Jászberényi SE 2 1 0 1 10 11 -1 3 3.5
9 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 3 0 2 1 11 17 -6 2 5.7
10 SK Tóalmás SK Tóalmás 3 0 1 2 12 20 -8 1 6
11 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 1 0 0 1 4 5 -1 0 4
12 Tolna VFC Tolna VFC 3 0 0 3 11 20 -9 0 4
13 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 3 0 0 3 9 22 -13 0 3.3
14 AC Villám AC Villám 3 0 0 3 9 33 -24 0 3
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 1 1 0 0 7 1 6 3 2 2 0 0 10 3 7 6 3 3 0 0 17 4 13 9
2 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 1 1 0 0 7 0 7 3 2 2 0 0 6 1 5 6 3 3 0 0 13 1 12 9
3 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 7 6 1 3 3 2 0 1 10 7 3 6
4 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 2 2 0 0 7 3 4 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 8 5 3 6
5 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 1 1 0 0 4 2 2 3 2 0 1 1 4 5 -1 1 3 1 1 1 8 7 1 4
6 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 1 1 1 5 5 0 4
7 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 1 0 1 6 6 0 3
8 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 1 0 2 5 7 -2 3
9 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 2 1 0 1 4 6 -2 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 1 0 2 5 9 -4 3
10 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 2 0 2 0 4 4 0 2 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 3 0 6 6 0 3
11 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
12 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 0 1 1 4 7 -3 1
13 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 2 0 1 1 4 6 -2 1 1 0 0 1 1 7 -6 0 3 0 1 2 5 13 -8 1
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 2 0 0 2 5 13 -8 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 3 0 0 3 5 20 -15 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 1 1 0 0 16 0 16 3 2 2 0 0 11 6 5 6 3 3 0 0 27 6 21 9
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 1 1 0 0 10 1 9 3 2 2 0 0 16 9 7 6 3 3 0 0 26 10 16 9
3 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 2 2 0 0 17 9 8 6 1 0 1 0 4 4 0 1 3 2 1 0 21 13 8 7
4 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 2 2 0 0 13 6 7 6 1 0 0 1 3 5 -2 0 3 2 0 1 16 11 5 6
5 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 1 1 0 0 7 3 4 3 1 1 0 0 6 5 1 3 2 2 0 0 13 8 5 6
6 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 1 1 0 0 8 4 4 3 2 1 0 1 10 10 0 3 3 2 0 1 18 14 4 6
7 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 1 1 0 0 9 4 5 3 2 1 0 1 11 13 -2 3 3 2 0 1 20 17 3 6
8 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 1 1 0 0 5 3 2 3 1 0 0 1 5 8 -3 0 2 1 0 1 10 11 -1 3
9 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 1 0 1 0 4 4 0 1 2 0 1 1 7 13 -6 1 3 0 2 1 11 17 -6 2
10 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 2 0 1 1 8 11 -3 1 1 0 0 1 4 9 -5 0 3 0 1 2 12 20 -8 1
11 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 4 5 -1 0 1 0 0 1 4 5 -1 0
12 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 2 0 0 2 7 12 -5 0 1 0 0 1 4 8 -4 0 3 0 0 3 11 20 -9 0
13 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 2 0 0 2 8 12 -4 0 1 0 0 1 1 10 -9 0 3 0 0 3 9 22 -13 0
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 2 0 0 2 9 17 -8 0 1 0 0 1 0 16 -16 0 3 0 0 3 9 33 -24 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
---3 - 7--------6 - 10--
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0--------------
Dunakeszi Kinizsi FK
------5 - 48 - 2-------
FC Dabas
-----------8 - 4---
Főnix ISE-Gödöllő
--4 - 5------4 - 7-----
Jászberényi SE
---5 - 3-----------
Kaposvári Rákóczi BFLA
---------------
Kincsem Lovaspark SE II.
-------------4 - 4-
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
----------9 - 4----
SK Tóalmás
--------5 - 5---3 - 6--
Tolna VFC
--2 - 6-----------5 - 6
Üllői DSE
-----10 - 1---------
Vác Futsal SE
------8 - 5---9 - 4----
Zebegény-Garvittax
----7 - 3----------

Meccsek

Vác Futsal SE

2018. 09. 17. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Jászberényi SE
2018. 09. 24. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 24. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Vác Futsal SE
2018. 10. 01. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 10. 01. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
PAFC-mitre II.
2018. 10. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Vác Futsal SE
2018. 10. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 10. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Csakacsel SE
2018. 10. 22. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 10. 22. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Vác Futsal SE
2018. 10. 29. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Zebegény-Garvittax
2018. 11. 09. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Vác Futsal SE
2018. 11. 12. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
AC Villám
2018. 11. 19. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 11. 19. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Vác Futsal SE
2018. 11. 26. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
SK Tóalmás
2018. 12. 11. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 12. 11. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Vác Futsal SE
2019. 01. 12. 15:00
Kaposvári Sportcsarnok
2019. 01. 12. 15:00
Kaposvári Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Vác Futsal SE
2019. 01. 21. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
INFO
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 01. 28. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 28. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
INFO
Vác Futsal SE
2019. 02. 06. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 02. 06. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
INFO
Vác Futsal SE
2019. 02. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
02. 11. 20:00
FC Dabas
2019. 02. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 02. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
02. 18. 20:30
Vác Futsal SE
2019. 02. 25. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 02. 25. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
02. 25. 20:00
Tolna VFC
2019. 03. 04. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 03. 04. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
03. 04. 20:00
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 03. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 03. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
03. 11. 20:00
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 03. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 03. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
03. 18. 20:00
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 03. 25. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 03. 25. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
03. 25. 20:00
Vác Futsal SE
2019. 04. 02. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 04. 02. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
04. 02. 21:00
Vác Futsal SE
2019. 04. 08. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 04. 08. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
04. 08. 20:00
Üllői DSE
2019. 04. 19. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 04. 19. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
04. 19. 20:20
Vác Futsal SE

PAFC-mitre II.

2018. 09. 17. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 09. 17. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
PAFC-mitre II.
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
SK Tóalmás
2018. 10. 01. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 10. 01. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
PAFC-mitre II.
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 11. 07. 21:00
Kaposvári Sportcsarnok
2018. 11. 07. 21:00
Kaposvári Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
PAFC-mitre II.
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
PAFC-mitre II.
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
PAFC-mitre II.
2018. 11. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 11. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
ELMARDT
Csakacsel SE
2019. 01. 15. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 15. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Csakacsel SE
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
PAFC-mitre II.
2018. 12. 11. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 11. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Zebegény-Garvittax
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
PAFC-mitre II.
2019. 01. 08. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 08. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
AC Villám
2019. 01. 22. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 22. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
INFO
Tolna VFC
2019. 02. 01. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 02. 01. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
INFO
PAFC-mitre II.
2019. 02. 05. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 05. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
INFO
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 02. 11. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 11. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
02. 11. 21:30
PAFC-mitre II.
2019. 02. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
02. 19. 21:00
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
02. 25. 20:45
PAFC-mitre II.
2019. 03. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 03. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
03. 05. 20:00
PAFC-mitre II.
2019. 03. 13. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 03. 13. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
03. 13. 21:00
PAFC-mitre II.
2019. 03. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
03. 19. 21:00
Jászberényi SE
2019. 03. 26. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 26. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
03. 26. 21:00
FC Dabas
2019. 04. 02. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 04. 02. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
04. 02. 21:00
Vác Futsal SE
2019. 04. 08. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 04. 08. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
04. 08. 20:30
PAFC-mitre II.
2019. 04. 16. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 04. 16. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
04. 16. 21:00
Üllői DSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol