Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 4. forduló

2018.10.12 - 20:20

Budapest, Vasas Sportcsarnok

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
KAMAL NORBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VERSICS DÁNIEL, CSEHI ATTILA
Zebegény-Garvittax
AC Villám
40'
20'

Gólok

RUSVAI LÁSZLÓ

6'

1 - 0

 

GIEBER GYULA

9'

2 - 0

 

GIEBER GERGŐ

35'

3 - 0

 

VITÁNYI LÁSZLÓ

36'

4 - 0

 

VITÁNYI LÁSZLÓ

37'

5 - 0

 

 

5 - 1

37'

BOLLA FERENC

 

5 - 2

38'

BOLLA FERENC
MENYHEI ZOLTÁN

40'

6 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Csakacsel SE Csakacsel SE 4 4 0 0 36 9 27 12 11.5
2 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 4 3 1 0 25 16 9 10 6
3 Üllői DSE Üllői DSE 4 3 0 1 29 14 15 9 9
4 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 3 3 0 0 19 10 9 9 11.3
5 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 4 3 0 1 24 19 5 9 7.3
6 Jászberényi SE Jászberényi SE 3 2 0 1 20 13 7 6 7.3
7 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 4 2 0 2 18 15 3 6 8.5
8 FC Dabas FC Dabas 4 2 0 2 21 19 2 6 9.8
9 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 4 1 0 3 14 25 -11 3 4.3
10 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 3 0 2 1 11 17 -6 2 6.7
11 SK Tóalmás SK Tóalmás 4 0 1 3 15 29 -14 1 4.8
12 Tolna VFC Tolna VFC 3 0 0 3 11 20 -9 0 4.3
13 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 2 0 0 2 6 15 -9 0 6.5
14 AC Villám AC Villám 4 0 0 4 11 39 -28 0 4
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 2 2 0 0 9 2 7 6 2 2 0 0 10 3 7 6 4 4 0 0 19 5 14 12
2 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 2 2 0 0 10 1 9 6 2 2 0 0 6 1 5 6 4 4 0 0 16 2 14 12
3 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 2 2 0 0 6 2 4 6 2 0 1 1 4 5 -1 1 4 2 1 1 10 7 3 7
4 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 2 2 0 0 7 3 4 6 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 2 0 2 9 7 2 6
5 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 2 2 0 0 5 2 3 6 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 2 0 1 8 6 2 6
6 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 2 1 0 1 4 5 -1 3 2 1 0 1 7 6 1 3 4 2 0 2 11 11 0 6
7 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 2 1 1 0 6 2 4 4 1 0 0 1 2 5 -3 0 3 1 1 1 8 7 1 4
8 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 1 1 1 5 5 0 4
9 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 2 0 1 1 4 6 -2 1 2 1 0 1 5 8 -3 3 4 1 1 2 9 14 -5 4
10 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 0 2 3 7 -4 0 4 1 0 3 6 10 -4 3
11 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 2 1 0 1 4 6 -2 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 1 0 2 5 9 -4 3
12 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 2 0 2 0 4 4 0 2 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 0 3 1 6 8 -2 3
13 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 2 6 -4 1 2 0 1 1 2 6 -4 1
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 2 0 0 2 5 13 -8 0 2 0 0 2 0 9 -9 0 4 0 0 4 5 22 -17 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 2 2 0 0 25 3 22 6 2 2 0 0 11 6 5 6 4 4 0 0 36 9 27 12
2 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 2 2 0 0 17 9 8 6 2 1 1 0 8 7 1 4 4 3 1 0 25 16 9 10
3 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 2 1 0 1 13 5 8 3 2 2 0 0 16 9 7 6 4 3 0 1 29 14 15 9
4 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 2 2 0 0 13 5 8 6 1 1 0 0 6 5 1 3 3 3 0 0 19 10 9 9
5 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 2 2 0 0 13 6 7 6 2 1 0 1 11 13 -2 3 4 3 0 1 24 19 5 9
6 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 2 2 0 0 15 5 10 6 1 0 0 1 5 8 -3 0 3 2 0 1 20 13 7 6
7 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 2 2 0 0 13 6 7 6 2 0 0 2 5 9 -4 0 4 2 0 2 18 15 3 6
8 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 2 1 0 1 11 9 2 3 2 1 0 1 10 10 0 3 4 2 0 2 21 19 2 6
9 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 2 0 0 2 8 12 -4 0 2 1 0 1 6 13 -7 3 4 1 0 3 14 25 -11 3
10 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 1 0 1 0 4 4 0 1 2 0 1 1 7 13 -6 1 3 0 2 1 11 17 -6 2
11 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 2 0 1 1 8 11 -3 1 2 0 0 2 7 18 -11 0 4 0 1 3 15 29 -14 1
12 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 2 0 0 2 7 12 -5 0 1 0 0 1 4 8 -4 0 3 0 0 3 11 20 -9 0
13 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 6 15 -9 0 2 0 0 2 6 15 -9 0
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 2 0 0 2 9 17 -8 0 2 0 0 2 2 22 -20 0 4 0 0 4 11 39 -28 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
---3 - 7--------6 - 10--
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0---------9 - 3----
Dunakeszi Kinizsi FK
------5 - 48 - 2-------
FC Dabas
----3 - 5------8 - 4---
Főnix ISE-Gödöllő
--4 - 5------4 - 7-----
Jászberényi SE
---5 - 3--10 - 2--------
Kaposvári Rákóczi BFLA
---------------
Kincsem Lovaspark SE II.
-------------4 - 4-
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
---4 - 2------9 - 4----
SK Tóalmás
--------5 - 5---3 - 6--
Tolna VFC
--2 - 6-----------5 - 6
Üllői DSE
-----10 - 1-------3 - 4-
Vác Futsal SE
------8 - 5---9 - 4----
Zebegény-Garvittax
6 - 2---7 - 3----------

Meccsek

Zebegény-Garvittax

2018. 09. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 09. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
FC Dabas
2018. 10. 05. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 10. 05. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Zebegény-Garvittax
2018. 10. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
AC Villám
2018. 10. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 10. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Zebegény-Garvittax
2018. 10. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
SK Tóalmás
2018. 10. 29. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Zebegény-Garvittax
2018. 11. 09. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 11. 23. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 11. 23. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 11. 26. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Zebegény-Garvittax
2018. 12. 07. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 12. 11. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 11. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Zebegény-Garvittax
2018. 12. 21. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 12. 21. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
INFO
Üllői DSE
2019. 01. 08. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 01. 08. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
01. 08. 21:30
Zebegény-Garvittax
2019. 01. 25. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 25. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
01. 25. 20:30
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 01. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 02. 01. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
02. 01. 20:20
PAFC-mitre II.
2019. 02. 05.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 05.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
02. 05.
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 11. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 11. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
02. 11. 20:45
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 22. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 02. 22. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
02. 22. 20:20
Csakacsel SE
2019. 02. 26.
Dabasi OBO Aréna
2019. 02. 26.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
02. 26.
Zebegény-Garvittax
2019. 03. 05.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 05.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
03. 05.
Zebegény-Garvittax
2019. 03. 15. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 03. 15. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
03. 15. 20:20
Tolna VFC
2019. 03. 22. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 03. 22. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
03. 22. 20:20
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 03. 26.
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 03. 26.
Kaposvári Rákóczi Stadion
Kaposvári Rákóczi BFLA
03. 26.
Zebegény-Garvittax
2019. 04. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 04. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
04. 02. 20:00
Zebegény-Garvittax
2019. 04. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 04. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
04. 12. 20:20
Jászberényi SE
2019. 04. 19. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 04. 19. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
04. 19. 20:20
Vác Futsal SE

AC Villám

2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Üllői DSE
2018. 09. 25. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 09. 25. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
AC Villám
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
FC Dabas
2018. 10. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
AC Villám
2018. 10. 15. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 15. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Tolna VFC
2018. 10. 29. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 10. 29. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
AC Villám
2018. 11. 05. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 05. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
SK Tóalmás
2018. 11. 12. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
AC Villám
2018. 11. 19. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 19. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 12. 03. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 03. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 12. 10. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
AC Villám
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
INFO
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 01. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
01. 08. 20:30
AC Villám
2019. 01. 21. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 21. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
01. 21. 20:45
Jászberényi SE
2019. 01. 28. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 28. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
01. 28. 20:45
Vác Futsal SE
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
02. 08. 20:30
AC Villám
2019. 02. 11. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 11. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
02. 11. 20:45
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 19.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 19.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
02. 19.
AC Villám
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
02. 25. 20:45
PAFC-mitre II.
2019. 03. 04. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 03. 04. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
03. 04. 20:45
Csakacsel SE
2019. 03. 12.
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 12.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
03. 12.
AC Villám
2019. 03. 19.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 19.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
03. 19.
AC Villám
2019. 03. 26.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 26.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
03. 26.
AC Villám
2019. 04. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 04. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
04. 01. 20:45
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 04. 09.
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 09.
Kaposvári Rákóczi Stadion
Kaposvári Rákóczi BFLA
04. 09.
AC Villám
2019. 04. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 04. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
04. 16. 20:00
AC Villám
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol