Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 4. forduló

2018.10.08 - 21:15

Dabas, Dabasi OBO Aréna

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
KOVÁCS PÉTER RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR PÉTER, KAMAL NORBERT
FC Dabas
Főnix ISE-Gödöllő
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

7'

BÖNDI ÁDÁM

 

0 - 2

14'

LAKATOS ÁRMIN
BÁLINT ZOLTÁN

18'

1 - 2

 

 

1 - 3

18'

BÖNDI ÁDÁM

 

1 - 4

20'

SCHNABL ANDRÁS SOMA
BÁLINT ZOLTÁN

22'

2 - 4

 

 

2 - 5

28'

HULICSÁR MÁTÉ
FODOR GERGŐ

29'

3 - 5

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Csakacsel SE Csakacsel SE 4 4 0 0 36 9 27 12 12
2 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 4 3 1 0 25 16 9 10 6
3 Üllői DSE Üllői DSE 4 3 0 1 29 14 15 9 9.3
4 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 3 3 0 0 19 10 9 9 12
5 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 4 3 0 1 24 19 5 9 7.3
6 Jászberényi SE Jászberényi SE 3 2 0 1 20 13 7 6 7.7
7 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 4 2 0 2 18 15 3 6 8.8
8 FC Dabas FC Dabas 4 2 0 2 21 19 2 6 10.3
9 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 4 1 0 3 14 25 -11 3 4.3
10 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 3 0 2 1 11 17 -6 2 6.7
11 SK Tóalmás SK Tóalmás 4 0 1 3 15 29 -14 1 4.8
12 Tolna VFC Tolna VFC 3 0 0 3 11 20 -9 0 4.3
13 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 2 0 0 2 6 15 -9 0 6.5
14 AC Villám AC Villám 4 0 0 4 11 39 -28 0 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AC Villám Üllői DSE 2 2 0 0 9 2 7 6 2 2 0 0 10 3 7 6 4 4 0 0 19 5 14 12
2 AC Villám Csakacsel SE 2 2 0 0 10 1 9 6 2 2 0 0 6 1 5 6 4 4 0 0 16 2 14 12
3 AC Villám PAFC-mitre II. 2 2 0 0 6 2 4 6 2 0 1 1 4 5 -1 1 4 2 1 1 10 7 3 7
4 AC Villám Vác Futsal SE 2 2 0 0 7 3 4 6 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 2 0 2 9 7 2 6
5 AC Villám Zebegény-Garvittax 2 2 0 0 5 2 3 6 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 2 0 1 8 6 2 6
6 AC Villám FC Dabas 2 1 0 1 4 5 -1 3 2 1 0 1 7 6 1 3 4 2 0 2 11 11 0 6
7 AC Villám Jászberényi SE 2 1 1 0 6 2 4 4 1 0 0 1 2 5 -3 0 3 1 1 1 8 7 1 4
8 AC Villám Kincsem Lovaspark SE II. 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 1 1 1 5 5 0 4
9 AC Villám Főnix ISE-Gödöllő 2 0 1 1 4 6 -2 1 2 1 0 1 5 8 -3 3 4 1 1 2 9 14 -5 4
10 AC Villám SK Tóalmás 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 0 2 3 7 -4 0 4 1 0 3 6 10 -4 3
11 AC Villám Tolna VFC 2 1 0 1 4 6 -2 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 1 0 2 5 9 -4 3
12 AC Villám Dunakeszi Kinizsi FK 2 0 2 0 4 4 0 2 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 0 3 1 6 8 -2 3
13 AC Villám Kaposvári Rákóczi BFLA 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 2 6 -4 1 2 0 1 1 2 6 -4 1
14 AC Villám szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 AC Villám AC Villám 2 0 0 2 5 13 -8 0 2 0 0 2 0 9 -9 0 4 0 0 4 5 22 -17 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AC Villám Csakacsel SE 2 2 0 0 25 3 22 6 2 2 0 0 11 6 5 6 4 4 0 0 36 9 27 12
2 AC Villám Vác Futsal SE 2 2 0 0 17 9 8 6 2 1 1 0 8 7 1 4 4 3 1 0 25 16 9 10
3 AC Villám Üllői DSE 2 1 0 1 13 5 8 3 2 2 0 0 16 9 7 6 4 3 0 1 29 14 15 9
4 AC Villám Zebegény-Garvittax 2 2 0 0 13 5 8 6 1 1 0 0 6 5 1 3 3 3 0 0 19 10 9 9
5 AC Villám PAFC-mitre II. 2 2 0 0 13 6 7 6 2 1 0 1 11 13 -2 3 4 3 0 1 24 19 5 9
6 AC Villám Jászberényi SE 2 2 0 0 15 5 10 6 1 0 0 1 5 8 -3 0 3 2 0 1 20 13 7 6
7 AC Villám Dunakeszi Kinizsi FK 2 2 0 0 13 6 7 6 2 0 0 2 5 9 -4 0 4 2 0 2 18 15 3 6
8 AC Villám FC Dabas 2 1 0 1 11 9 2 3 2 1 0 1 10 10 0 3 4 2 0 2 21 19 2 6
9 AC Villám Főnix ISE-Gödöllő 2 0 0 2 8 12 -4 0 2 1 0 1 6 13 -7 3 4 1 0 3 14 25 -11 3
10 AC Villám Kincsem Lovaspark SE II. 1 0 1 0 4 4 0 1 2 0 1 1 7 13 -6 1 3 0 2 1 11 17 -6 2
11 AC Villám SK Tóalmás 2 0 1 1 8 11 -3 1 2 0 0 2 7 18 -11 0 4 0 1 3 15 29 -14 1
12 AC Villám szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 AC Villám Tolna VFC 2 0 0 2 7 12 -5 0 1 0 0 1 4 8 -4 0 3 0 0 3 11 20 -9 0
14 AC Villám Kaposvári Rákóczi BFLA 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 6 15 -9 0 2 0 0 2 6 15 -9 0
15 AC Villám AC Villám 2 0 0 2 9 17 -8 0 2 0 0 2 2 22 -20 0 4 0 0 4 11 39 -28 0
 
AC Villám
---3 - 7--------6 - 10--
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0---------9 - 3----
Dunakeszi Kinizsi FK
------5 - 48 - 2-------
FC Dabas
----3 - 5------8 - 4---
Főnix ISE-Gödöllő
--4 - 5------4 - 7-----
Jászberényi SE
---5 - 3--10 - 2--------
Kaposvári Rákóczi BFLA
---------------
Kincsem Lovaspark SE II.
-------------4 - 4-
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
---4 - 2------9 - 4----
SK Tóalmás
--------5 - 5---3 - 6--
Tolna VFC
--2 - 6-----------5 - 6
Üllői DSE
-----10 - 1-------3 - 4-
Vác Futsal SE
------8 - 5---9 - 4----
Zebegény-Garvittax
6 - 2---7 - 3----------

Meccsek

FC Dabas

2018. 09. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 09. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
FC Dabas
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Tolna VFC
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
FC Dabas
2018. 10. 08. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 10. 08. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
FC Dabas
2018. 10. 22. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 10. 22. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
INFO
Vác Futsal SE
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
10. 30. 20:00
FC Dabas
2018. 11. 12. 19:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 19:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
11. 12. 19:00
FC Dabas
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
11. 19. 21:15
Jászberényi SE
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
11. 26. 19:30
FC Dabas
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
12. 03. 21:15
PAFC-mitre II.
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
12. 14. 20:30
FC Dabas
2018. 12. 17. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 17. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
12. 17. 21:15
Csakacsel SE

Főnix ISE-Gödöllő

2018. 09. 17. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 09. 17. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
PAFC-mitre II.
2018. 09. 28. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 09. 28. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 01. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 10. 01. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Csakacsel SE
2018. 10. 08. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 10. 08. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 10. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Zebegény-Garvittax
2018. 10. 26. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
INFO
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 29. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 10. 29. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
10. 29. 20:20
AC Villám
2018. 11. 12. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 11. 12. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
11. 12. 20:30
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 11. 19. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 11. 19. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
11. 19. 20:20
Vác Futsal SE
2018. 11. 27. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 11. 27. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
11. 27. 20:00
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 12. 10. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
12. 10. 21:00
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 01. 14. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 01. 14. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
01. 14. 20:20
Jászberényi SE
2019. 01. 07. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 01. 07. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
01. 07. 19:30
Főnix ISE-Gödöllő
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol