Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 4. forduló

2018.10.08 - 20:30

Esztergom, Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
MUHARI GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSEHI ATTILA, VERSICS DÁNIEL
PAFC-mitre II.
Dunakeszi Kinizsi FK
40'
20'

Gólok

GRUBER BÁLINT

17'

1 - 0

 

KOLLER TAMÁS

18'

2 - 0

 

 

2 - 1

23'

VELEZ DONÁT
BALOGH RICHÁRD

24'

3 - 1

 

 

3 - 2

25'

NAGY BENCE ZSIGMOND
FÜLÖP ATTILA

39'

4 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Csakacsel SE Csakacsel SE 4 4 0 0 36 9 27 12 12
2 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 4 3 1 0 25 16 9 10 6
3 Üllői DSE Üllői DSE 4 3 0 1 29 14 15 9 9.3
4 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 3 3 0 0 19 10 9 9 12
5 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 4 3 0 1 24 19 5 9 7.3
6 Jászberényi SE Jászberényi SE 3 2 0 1 20 13 7 6 7.7
7 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 4 2 0 2 18 15 3 6 8.8
8 FC Dabas FC Dabas 4 2 0 2 21 19 2 6 10.3
9 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 4 1 0 3 14 25 -11 3 4.3
10 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 3 0 2 1 11 17 -6 2 6.7
11 SK Tóalmás SK Tóalmás 4 0 1 3 15 29 -14 1 4.8
12 Tolna VFC Tolna VFC 3 0 0 3 11 20 -9 0 4.3
13 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 2 0 0 2 6 15 -9 0 6.5
14 AC Villám AC Villám 4 0 0 4 11 39 -28 0 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AC Villám Üllői DSE 2 2 0 0 9 2 7 6 2 2 0 0 10 3 7 6 4 4 0 0 19 5 14 12
2 AC Villám Csakacsel SE 2 2 0 0 10 1 9 6 2 2 0 0 6 1 5 6 4 4 0 0 16 2 14 12
3 AC Villám PAFC-mitre II. 2 2 0 0 6 2 4 6 2 0 1 1 4 5 -1 1 4 2 1 1 10 7 3 7
4 AC Villám Vác Futsal SE 2 2 0 0 7 3 4 6 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 2 0 2 9 7 2 6
5 AC Villám Zebegény-Garvittax 2 2 0 0 5 2 3 6 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 2 0 1 8 6 2 6
6 AC Villám FC Dabas 2 1 0 1 4 5 -1 3 2 1 0 1 7 6 1 3 4 2 0 2 11 11 0 6
7 AC Villám Jászberényi SE 2 1 1 0 6 2 4 4 1 0 0 1 2 5 -3 0 3 1 1 1 8 7 1 4
8 AC Villám Kincsem Lovaspark SE II. 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 1 1 1 5 5 0 4
9 AC Villám Főnix ISE-Gödöllő 2 0 1 1 4 6 -2 1 2 1 0 1 5 8 -3 3 4 1 1 2 9 14 -5 4
10 AC Villám SK Tóalmás 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 0 2 3 7 -4 0 4 1 0 3 6 10 -4 3
11 AC Villám Tolna VFC 2 1 0 1 4 6 -2 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 1 0 2 5 9 -4 3
12 AC Villám Dunakeszi Kinizsi FK 2 0 2 0 4 4 0 2 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 0 3 1 6 8 -2 3
13 AC Villám Kaposvári Rákóczi BFLA 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 2 6 -4 1 2 0 1 1 2 6 -4 1
14 AC Villám szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 AC Villám AC Villám 2 0 0 2 5 13 -8 0 2 0 0 2 0 9 -9 0 4 0 0 4 5 22 -17 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AC Villám Csakacsel SE 2 2 0 0 25 3 22 6 2 2 0 0 11 6 5 6 4 4 0 0 36 9 27 12
2 AC Villám Vác Futsal SE 2 2 0 0 17 9 8 6 2 1 1 0 8 7 1 4 4 3 1 0 25 16 9 10
3 AC Villám Üllői DSE 2 1 0 1 13 5 8 3 2 2 0 0 16 9 7 6 4 3 0 1 29 14 15 9
4 AC Villám Zebegény-Garvittax 2 2 0 0 13 5 8 6 1 1 0 0 6 5 1 3 3 3 0 0 19 10 9 9
5 AC Villám PAFC-mitre II. 2 2 0 0 13 6 7 6 2 1 0 1 11 13 -2 3 4 3 0 1 24 19 5 9
6 AC Villám Jászberényi SE 2 2 0 0 15 5 10 6 1 0 0 1 5 8 -3 0 3 2 0 1 20 13 7 6
7 AC Villám Dunakeszi Kinizsi FK 2 2 0 0 13 6 7 6 2 0 0 2 5 9 -4 0 4 2 0 2 18 15 3 6
8 AC Villám FC Dabas 2 1 0 1 11 9 2 3 2 1 0 1 10 10 0 3 4 2 0 2 21 19 2 6
9 AC Villám Főnix ISE-Gödöllő 2 0 0 2 8 12 -4 0 2 1 0 1 6 13 -7 3 4 1 0 3 14 25 -11 3
10 AC Villám Kincsem Lovaspark SE II. 1 0 1 0 4 4 0 1 2 0 1 1 7 13 -6 1 3 0 2 1 11 17 -6 2
11 AC Villám SK Tóalmás 2 0 1 1 8 11 -3 1 2 0 0 2 7 18 -11 0 4 0 1 3 15 29 -14 1
12 AC Villám szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 AC Villám Tolna VFC 2 0 0 2 7 12 -5 0 1 0 0 1 4 8 -4 0 3 0 0 3 11 20 -9 0
14 AC Villám Kaposvári Rákóczi BFLA 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 6 15 -9 0 2 0 0 2 6 15 -9 0
15 AC Villám AC Villám 2 0 0 2 9 17 -8 0 2 0 0 2 2 22 -20 0 4 0 0 4 11 39 -28 0
 
AC Villám
---3 - 7--------6 - 10--
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0---------9 - 3----
Dunakeszi Kinizsi FK
------5 - 48 - 2-------
FC Dabas
----3 - 5------8 - 4---
Főnix ISE-Gödöllő
--4 - 5------4 - 7-----
Jászberényi SE
---5 - 3--10 - 2--------
Kaposvári Rákóczi BFLA
---------------
Kincsem Lovaspark SE II.
-------------4 - 4-
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
---4 - 2------9 - 4----
SK Tóalmás
--------5 - 5---3 - 6--
Tolna VFC
--2 - 6-----------5 - 6
Üllői DSE
-----10 - 1-------3 - 4-
Vác Futsal SE
------8 - 5---9 - 4----
Zebegény-Garvittax
6 - 2---7 - 3----------

Meccsek

PAFC-mitre II.

2018. 09. 17. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 09. 17. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
PAFC-mitre II.
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
SK Tóalmás
2018. 10. 01. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 10. 01. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
PAFC-mitre II.
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 10. 22. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 22. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
INFO
PAFC-mitre II.
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
10. 29. 20:00
PAFC-mitre II.
2018. 11. 06. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 11. 06. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
11. 06. 20:30
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
11. 23. 20:30
PAFC-mitre II.
2018. 11. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 11. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
11. 27. 20:30
Csakacsel SE
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
12. 03. 21:15
PAFC-mitre II.
2018. 12. 11. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 11. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
12. 11. 20:30
Zebegény-Garvittax
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
12. 21. 19:00
PAFC-mitre II.
2019. 01. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
01. 08. 20:30
AC Villám

Dunakeszi Kinizsi FK

2018. 09. 18. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 09. 18. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 09. 24. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Üllői DSE
2018. 10. 24. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 10. 24. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
INFO
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
10. 30. 20:00
FC Dabas
2018. 11. 09. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
11. 09. 20:20
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 11. 13. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 11. 13. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
11. 13. 20:00
Tolna VFC
2018. 11. 19. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 19. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
11. 19. 20:45
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 11. 27. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 11. 27. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
11. 27. 20:00
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 12. 03. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 12. 03. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
12. 03. 20:30
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 12. 11. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 12. 11. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
12. 11. 20:00
Vác Futsal SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol