Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 5. forduló

2018.10.15 - 21:00

Kaposvár, Kaposvári Városi Sportcsarnok

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
HORVÁTH ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BABOS CSABA, KISS SZABOLCS
Kaposvári Rákóczi BFLA
Kincsem Lovaspark SE II.
40'
20'

Gólok

KALINA ANDRÁS

15'

1 - 0

 

 

1 - 1

21'

KOSZTOLÁNYI BALÁZS
TAKÁCS NORBERT

23'

2 - 1

 

 

2 - 2

29'

KOSZTOLÁNYI BALÁZS
KERESZTES ZALÁN

30'

3 - 2

 

KERESZTES ZALÁN

32'

4 - 2

 

KERESZTES ZALÁN

33'

5 - 2

 

LOCZ BENEDEK ÁRON

39'

6 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Csakacsel SE Csakacsel SE 5 4 1 0 41 14 27 13 9.6
2 Üllői DSE Üllői DSE 5 4 0 1 36 19 17 12 8.8
3 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 5 3 2 0 30 21 9 11 5.4
4 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 4 3 0 1 21 14 7 9 10.5
5 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 4 3 0 1 24 19 5 9 7.5
6 Jászberényi SE Jászberényi SE 3 2 0 1 20 13 7 6 7.3
7 FC Dabas FC Dabas 5 2 0 3 26 25 1 6 9.8
8 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 5 2 0 3 23 22 1 6 7.4
9 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 5 2 0 3 18 27 -9 6 3.8
10 SK Tóalmás SK Tóalmás 5 1 1 3 21 34 -13 4 5.6
11 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 3 1 0 2 12 17 -5 3 9
12 Tolna VFC Tolna VFC 4 1 0 3 17 23 -6 3 6.5
13 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 4 0 2 2 13 23 -10 2 8
14 AC Villám AC Villám 5 0 0 5 14 45 -31 0 5.2
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 2 2 0 0 9 2 7 6 3 3 0 0 14 6 8 9 5 5 0 0 23 8 15 15
2 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 2 2 0 0 10 1 9 6 3 2 0 1 7 6 1 6 5 4 0 1 17 7 10 12
3 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 3 3 0 0 12 4 8 9 2 0 0 2 2 4 -2 0 5 3 0 2 14 8 6 9
4 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 2 2 0 0 5 2 3 6 2 1 0 1 5 4 1 3 4 3 0 1 10 6 4 9
5 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 2 2 0 0 6 2 4 6 2 0 1 1 4 5 -1 1 4 2 1 1 10 7 3 7
6 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 2 1 0 1 4 5 -1 3 3 1 1 1 9 8 1 4 5 2 1 2 13 13 0 7
7 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 2 1 1 0 6 2 4 4 1 0 0 1 2 5 -3 0 3 1 1 1 8 7 1 4
8 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 1 1 0 0 2 1 1 3 3 0 1 2 3 5 -2 1 4 1 1 2 5 6 -1 4
9 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 1 1 2 6 -4 1 3 1 1 1 3 6 -3 4
10 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 3 1 1 1 5 5 0 4 2 0 0 2 3 7 -4 0 5 1 1 3 8 12 -4 4
11 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 2 1 0 1 4 6 -2 3 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 1 1 2 7 11 -4 4
12 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 3 0 1 2 4 8 -4 1 2 1 0 1 5 8 -3 3 5 1 1 3 9 16 -7 4
13 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 3 0 2 1 7 8 -1 2 2 0 1 1 2 4 -2 1 5 0 3 2 9 12 -3 3
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 3 0 1 2 7 15 -8 1 2 0 0 2 0 9 -9 0 5 0 1 4 7 24 -17 1
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 2 2 0 0 25 3 22 6 3 2 1 0 16 11 5 7 5 4 1 0 41 14 27 13
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 2 1 0 1 13 5 8 3 3 3 0 0 23 14 9 9 5 4 0 1 36 19 17 12
3 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 3 2 1 0 22 14 8 7 2 1 1 0 8 7 1 4 5 3 2 0 30 21 9 11
4 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 2 2 0 0 13 5 8 6 2 1 0 1 8 9 -1 3 4 3 0 1 21 14 7 9
5 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 2 2 0 0 13 6 7 6 2 1 0 1 11 13 -2 3 4 3 0 1 24 19 5 9
6 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 2 2 0 0 15 5 10 6 1 0 0 1 5 8 -3 0 3 2 0 1 20 13 7 6
7 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 2 1 0 1 11 9 2 3 3 1 0 2 15 16 -1 3 5 2 0 3 26 25 1 6
8 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 3 2 0 1 18 13 5 6 2 0 0 2 5 9 -4 0 5 2 0 3 23 22 1 6
9 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 3 1 0 2 12 14 -2 3 2 1 0 1 6 13 -7 3 5 2 0 3 18 27 -9 6
10 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 3 1 1 1 14 16 -2 4 2 0 0 2 7 18 -11 0 5 1 1 3 21 34 -13 4
11 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 1 1 0 0 6 2 4 3 2 0 0 2 6 15 -9 0 3 1 0 2 12 17 -5 3
12 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 2 0 0 2 7 12 -5 0 2 1 0 1 10 11 -1 3 4 1 0 3 17 23 -6 3
13 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 1 0 1 0 4 4 0 1 3 0 1 2 9 19 -10 1 4 0 2 2 13 23 -10 2
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 3 0 0 3 12 23 -11 0 2 0 0 2 2 22 -20 0 5 0 0 5 14 45 -31 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
---3 - 7-------3 - 66 - 10--
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0---------9 - 3----
Dunakeszi Kinizsi FK
------5 - 48 - 2----5 - 7--
FC Dabas
----3 - 5------8 - 4---
Főnix ISE-Gödöllő
--4 - 5------4 - 7----4 - 2
Jászberényi SE
---5 - 3--10 - 2--------
Kaposvári Rákóczi BFLA
-------6 - 2-------
Kincsem Lovaspark SE II.
-------------4 - 4-
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
---4 - 2------9 - 4----
SK Tóalmás
----6 - 5---5 - 5---3 - 6--
Tolna VFC
--2 - 6-----------5 - 6
Üllői DSE
-----10 - 1-------3 - 4-
Vác Futsal SE
--5 - 5---8 - 5---9 - 4----
Zebegény-Garvittax
6 - 2---7 - 3----------

Meccsek

Kaposvári Rákóczi BFLA

2018. 09. 18. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 09. 18. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 10. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 07. 21:00
Kaposvári Sportcsarnok
2018. 11. 07. 21:00
Kaposvári Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
PAFC-mitre II.
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Üllői DSE
2018. 11. 14. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 11. 14. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 11. 12. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
FC Dabas
2018. 11. 23. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 11. 23. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 11. 26. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Tolna VFC
2018. 12. 03. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 03. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 12. 10. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 12. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 12. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
INFO
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 01. 07. 19:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 01. 07. 19:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
INFO
Vác Futsal SE
2019. 01. 22.
Dabasi OBO Aréna
2019. 01. 22.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
01. 22.
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 01. 29.
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 01. 29.
Kaposvári Rákóczi Stadion
Kaposvári Rákóczi BFLA
01. 29.
SK Tóalmás
2019. 02. 05.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 02. 05.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
02. 05.
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 02. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
02. 11. 20:20
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 19.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 19.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
02. 19.
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 26.
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 02. 26.
Kaposvári Rákóczi Stadion
Kaposvári Rákóczi BFLA
02. 26.
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 03. 05.
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 03. 05.
Kaposvári Rákóczi Stadion
Kaposvári Rákóczi BFLA
03. 05.
Jászberényi SE
2019. 03. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 03. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
03. 11. 20:00
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 03. 22. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 22. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
03. 22. 20:30
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 03. 26.
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 03. 26.
Kaposvári Rákóczi Stadion
Kaposvári Rákóczi BFLA
03. 26.
Zebegény-Garvittax
2019. 04. 02.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 02.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
04. 02.
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 04. 09.
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 09.
Kaposvári Rákóczi Stadion
Kaposvári Rákóczi BFLA
04. 09.
AC Villám
2019. 04. 16.
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 16.
Kaposvári Rákóczi Stadion
Kaposvári Rákóczi BFLA
04. 16.
Csakacsel SE

Kincsem Lovaspark SE II.

2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 09. 24. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 24. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Vác Futsal SE
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Jászberényi SE
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
INFO
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Üllői DSE
2018. 11. 20. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 11. 20. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
FC Dabas
2018. 12. 07. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Tolna VFC
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
INFO
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 01. 07. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 01. 07. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
01. 07. 19:30
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 01. 21. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
01. 21. 20:00
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 02. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
02. 01. 20:30
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 02. 05.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 05.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
02. 05.
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 12.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 12.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
02. 12.
PAFC-mitre II.
2019. 02. 19.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 19.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
02. 19.
AC Villám
2019. 02. 26.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 26.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
02. 26.
Csakacsel SE
2019. 03. 05.
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 05.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
03. 05.
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 12.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 12.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
03. 12.
SK Tóalmás
2019. 03. 19.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 19.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
03. 19.
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 25. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 03. 25. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
03. 25. 20:20
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 04. 02.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 02.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
04. 02.
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 04. 09.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 09.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
04. 09.
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 04. 16.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 16.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
04. 16.
Kincsem Lovaspark SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol