Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 6. forduló

2018.10.26 - 20:20

Budapest, Vasas Sportcsarnok

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
MOLNÁR PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZSARNÓCZAY TAMÁS BRÚNÓ, TÓTH IMRE
Zebegény-Garvittax
SK Tóalmás
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

6'

MURAKÖZY MARCELL
MENYHEI ZOLTÁN

14'

1 - 1

 

 

1 - 2

20'

NAGY ROLAND

 

1 - 3

24'

NAGY ROLAND
GIEBER GYULA

27'

2 - 3

 

RUSVAI LÁSZLÓ

33'

3 - 3

 

VITÁNYI LÁSZLÓ

34'

4 - 3

 

 

4 - 4

37'

NAGY ROLAND

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Csakacsel SE Csakacsel SE 6 5 1 0 47 17 30 16 8.8
2 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 6 4 2 0 39 22 17 14 5.7
3 Üllői DSE Üllői DSE 5 4 0 1 36 19 17 12 9
4 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 5 4 0 1 33 26 7 12 8.8
5 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 5 3 1 1 25 18 7 10 10.6
6 Jászberényi SE Jászberényi SE 4 2 0 2 23 18 5 6 8.3
7 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 6 2 0 4 26 28 -2 6 6.3
8 Tolna VFC Tolna VFC 5 2 0 3 23 25 -2 6 7.8
9 FC Dabas FC Dabas 6 2 0 4 27 34 -7 6 8.5
10 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 6 2 0 4 20 33 -13 6 5
11 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 5 1 2 2 18 26 -8 5 8
12 SK Tóalmás SK Tóalmás 6 1 2 3 25 38 -13 5 5.5
13 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 4 1 0 3 19 26 -7 3 7
14 AC Villám AC Villám 5 0 0 5 14 45 -31 0 5.2
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 2 2 0 0 9 2 7 6 3 3 0 0 14 6 8 9 5 5 0 0 23 8 15 15
2 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 3 3 0 0 13 1 12 9 3 2 0 1 7 6 1 6 6 5 0 1 20 7 13 15
3 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 3 3 0 0 12 4 8 9 3 1 0 2 8 4 4 3 6 4 0 2 20 8 12 12
4 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 3 2 0 1 6 4 2 6 2 1 0 1 5 4 1 3 5 3 0 2 11 8 3 9
5 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 2 2 0 0 6 2 4 6 3 0 2 1 7 8 -1 2 5 2 2 1 13 10 3 8
6 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 2 2 0 0 6 3 3 6 3 0 1 2 3 5 -2 1 5 2 1 2 9 8 1 7
7 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 3 2 0 1 10 8 2 6 2 0 1 1 3 5 -2 1 5 2 1 2 13 13 0 7
8 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 3 1 1 1 5 5 0 4 3 1 0 2 5 8 -3 3 6 2 1 3 10 13 -3 7
9 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 3 1 0 2 4 11 -7 3 3 1 1 1 9 8 1 4 6 2 1 3 13 19 -6 7
10 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 1 1 2 6 -4 1 4 1 2 1 6 9 -3 5
11 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 2 1 1 0 6 2 4 4 2 0 0 2 4 9 -5 0 4 1 1 2 10 11 -1 4
12 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 3 0 1 2 4 8 -4 1 3 1 0 2 7 14 -7 3 6 1 1 4 11 22 -11 4
13 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 3 0 2 1 7 8 -1 2 3 0 1 2 2 7 -5 1 6 0 3 3 9 15 -6 3
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 3 0 1 2 7 15 -8 1 2 0 0 2 0 9 -9 0 5 0 1 4 7 24 -17 1
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 3 3 0 0 31 6 25 9 3 2 1 0 16 11 5 7 6 5 1 0 47 17 30 16
2 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 3 2 1 0 22 14 8 7 3 2 1 0 17 8 9 7 6 4 2 0 39 22 17 14
3 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 2 1 0 1 13 5 8 3 3 3 0 0 23 14 9 9 5 4 0 1 36 19 17 12
4 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 2 2 0 0 13 6 7 6 3 2 0 1 20 20 0 6 5 4 0 1 33 26 7 12
5 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 3 2 1 0 17 9 8 7 2 1 0 1 8 9 -1 3 5 3 1 1 25 18 7 10
6 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 2 2 0 0 15 5 10 6 2 0 0 2 8 13 -5 0 4 2 0 2 23 18 5 6
7 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 3 2 0 1 18 13 5 6 3 0 0 3 8 15 -7 0 6 2 0 4 26 28 -2 6
8 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 3 1 0 2 13 14 -1 3 2 1 0 1 10 11 -1 3 5 2 0 3 23 25 -2 6
9 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 3 1 0 2 12 18 -6 3 3 1 0 2 15 16 -1 3 6 2 0 4 27 34 -7 6
10 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 3 1 0 2 12 14 -2 3 3 1 0 2 8 19 -11 3 6 2 0 4 20 33 -13 6
11 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 2 1 1 0 9 7 2 4 3 0 1 2 9 19 -10 1 5 1 2 2 18 26 -8 5
12 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 3 1 1 1 14 16 -2 4 3 0 1 2 11 22 -11 1 6 1 2 3 25 38 -13 5
13 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 2 1 0 1 13 11 2 3 2 0 0 2 6 15 -9 0 4 1 0 3 19 26 -7 3
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 3 0 0 3 12 23 -11 0 2 0 0 2 2 22 -20 0 5 0 0 5 14 45 -31 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
---3 - 7-------3 - 66 - 10--
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3-------9 - 3----
Dunakeszi Kinizsi FK
------5 - 48 - 2----5 - 7--
FC Dabas
----3 - 5------8 - 4-1 - 9-
Főnix ISE-Gödöllő
--4 - 5------4 - 7----4 - 2
Jászberényi SE
---5 - 3--10 - 2--------
Kaposvári Rákóczi BFLA
-------6 - 2-7 - 9-----
Kincsem Lovaspark SE II.
------5 - 3------4 - 4-
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
---4 - 2------9 - 4----
SK Tóalmás
----6 - 5---5 - 5---3 - 6--
Tolna VFC
--2 - 6--6 - 2--------5 - 6
Üllői DSE
-----10 - 1-------3 - 4-
Vác Futsal SE
--5 - 5---8 - 5---9 - 4----
Zebegény-Garvittax
6 - 2---7 - 3------4 - 4---

Meccsek

Zebegény-Garvittax

2018. 09. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 09. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
FC Dabas
2018. 10. 05. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 10. 05. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Zebegény-Garvittax
2018. 10. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
AC Villám
2018. 10. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 10. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Zebegény-Garvittax
2018. 10. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
SK Tóalmás
2018. 10. 29. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Zebegény-Garvittax
2018. 11. 09. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 11. 23. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 11. 23. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 11. 26. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Zebegény-Garvittax
2018. 12. 07. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 12. 11. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 11. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
INFO
Zebegény-Garvittax
2018. 12. 21. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 12. 21. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
INFO
Üllői DSE
2019. 01. 08. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 01. 08. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
01. 08. 21:30
Zebegény-Garvittax
2019. 01. 25. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 25. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
01. 25. 20:30
Zebegény-Garvittax
2019. 01. 29.
Vasas Sportcsarnok
2019. 01. 29.
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
01. 29.
PAFC-mitre II.
2019. 02. 05.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 05.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
02. 05.
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 12.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 12.
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
02. 12.
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 19.
Vasas Sportcsarnok
2019. 02. 19.
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
02. 19.
Csakacsel SE
2019. 02. 26.
Dabasi OBO Aréna
2019. 02. 26.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
02. 26.
Zebegény-Garvittax
2019. 03. 05.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 05.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
03. 05.
Zebegény-Garvittax
2019. 03. 12.
Vasas Sportcsarnok
2019. 03. 12.
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
03. 12.
Tolna VFC
2019. 03. 19.
Vasas Sportcsarnok
2019. 03. 19.
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
03. 19.
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 03. 26.
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 03. 26.
Kaposvári Rákóczi Stadion
Kaposvári Rákóczi BFLA
03. 26.
Zebegény-Garvittax
2019. 04. 02.
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 04. 02.
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
04. 02.
Zebegény-Garvittax
2019. 04. 09.
Vasas Sportcsarnok
2019. 04. 09.
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
04. 09.
Jászberényi SE
2019. 04. 16.
Vasas Sportcsarnok
2019. 04. 16.
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
04. 16.
Vác Futsal SE

SK Tóalmás

2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
SK Tóalmás
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Üllői DSE
2018. 10. 09. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 10. 09. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
SK Tóalmás
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
FC Dabas
2018. 10. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
SK Tóalmás
2018. 10. 29. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 29. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Tolna VFC
2018. 11. 05. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 05. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
SK Tóalmás
2018. 11. 12. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 11. 12. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 11. 26. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
SK Tóalmás
2018. 12. 03. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 12. 03. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 12. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 12. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
INFO
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 01. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 01. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
01. 07. 20:00
SK Tóalmás
2019. 01. 21. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 01. 21. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
01. 21. 20:20
SK Tóalmás
2019. 01. 29.
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 01. 29.
Kaposvári Rákóczi Stadion
Kaposvári Rákóczi BFLA
01. 29.
SK Tóalmás
2019. 02. 05.
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 02. 05.
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
02. 05.
SK Tóalmás
2019. 02. 12.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 02. 12.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
02. 12.
Jászberényi SE
2019. 02. 19.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 02. 19.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
02. 19.
Vác Futsal SE
2019. 03. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
03. 01. 20:30
SK Tóalmás
2019. 03. 05.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 05.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
03. 05.
Zebegény-Garvittax
2019. 03. 12.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 12.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
03. 12.
SK Tóalmás
2019. 03. 19.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 19.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
03. 19.
AC Villám
2019. 03. 26.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 26.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
03. 26.
Csakacsel SE
2019. 04. 02.
Dabasi OBO Aréna
2019. 04. 02.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
04. 02.
SK Tóalmás
2019. 04. 09.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 04. 09.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
04. 09.
PAFC-mitre II.
2019. 04. 16.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 16.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
04. 16.
SK Tóalmás
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol