Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 7. forduló

2018.10.30 - 20:00

Dunakeszi, Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
FENYVESI SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZSARNÓCZAY TAMÁS BRÚNÓ, LIEBHARDT ANDRÁS
Dunakeszi Kinizsi FK
FC Dabas
40'
20'

Gólok

VERHOCZKI LÁSZLÓ

5'

1 - 0

 

JÓNÁS MÁRK

11'

2 - 0

 

VERHOCZKI LÁSZLÓ

15'

3 - 0

 

SKULKA BOTOND GYULA

21'

4 - 0

 

SKULKA BOTOND GYULA

22'

5 - 0

 

 

5 - 1

23'

KRIZSÁN LEVENTE MÓZES
JÓNÁS DOMINIK

25'

6 - 1

 

 

6 - 2

26'

LIPTÁK NORBERT FERENC
JÓNÁS DOMINIK

26'

7 - 2

 

JÓNÁS DOMINIK

27'

8 - 2

 

 

8 - 3

27'

ULICSKA ZSOLT

 

8 - 4

27'

DABASI KÁROLY
SKULKA BOTOND GYULA

28'

9 - 4

 

 

9 - 5

36'

FODOR GERGŐ
GARDA BENCE

38'

10 - 5

 

VERHOCZKI LÁSZLÓ

39'

11 - 5

 

SIMON VIKTOR

39'

12 - 5

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Csakacsel SE Csakacsel SE 6 5 1 0 47 17 30 16 8.5
2 Üllői DSE Üllői DSE 6 5 0 1 43 21 22 15 9
3 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 7 4 2 1 43 28 15 14 5.9
4 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 6 4 1 1 31 22 9 13 9.2
5 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 6 4 0 2 37 32 5 12 7.7
6 Jászberényi SE Jászberényi SE 5 3 0 2 29 22 7 9 8
7 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 7 3 0 4 38 33 5 9 7.1
8 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 7 3 0 4 34 34 0 9 6.7
9 SK Tóalmás SK Tóalmás 7 2 2 3 31 40 -9 8 6.4
10 Tolna VFC Tolna VFC 6 2 0 4 25 31 -6 6 7.8
11 FC Dabas FC Dabas 7 2 0 5 32 46 -14 6 7.9
12 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 5 1 2 2 18 26 -8 5 7.6
13 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 5 1 0 4 21 33 -12 3 6.4
14 AC Villám AC Villám 6 0 0 6 15 59 -44 0 6
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 2 2 0 0 9 2 7 6 4 4 0 0 19 6 13 12 6 6 0 0 28 8 20 18
2 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 3 3 0 0 13 1 12 9 3 2 0 1 7 6 1 6 6 5 0 1 20 7 13 15
3 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 4 3 0 1 12 8 4 9 3 1 0 2 8 4 4 3 7 4 0 3 20 12 8 12
4 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 3 2 0 1 6 4 2 6 3 2 0 1 9 4 5 6 6 4 0 2 15 8 7 12
5 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 4 2 1 1 10 5 5 7 3 1 0 2 5 8 -3 3 7 3 1 3 15 13 2 10
6 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 2 2 0 0 6 2 4 6 4 0 2 2 9 12 -3 2 6 2 2 2 15 14 1 8
7 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 3 2 1 0 10 4 6 7 2 0 0 2 4 9 -5 0 5 2 1 2 14 13 1 7
8 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 2 2 0 0 6 3 3 6 3 0 1 2 3 5 -2 1 5 2 1 2 9 8 1 7
9 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 4 1 1 2 13 8 5 4 3 1 0 2 7 14 -7 3 7 2 1 4 20 22 -2 7
10 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 3 2 0 1 10 8 2 6 3 0 1 2 3 10 -7 1 6 2 1 3 13 18 -5 7
11 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 3 1 0 2 4 11 -7 3 4 1 1 2 9 11 -2 4 7 2 1 4 13 22 -9 7
12 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 4 1 2 1 10 8 2 5 3 0 1 2 2 7 -5 1 7 1 3 3 12 15 -3 6
13 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 3 1 1 1 4 8 -4 4 2 0 1 1 2 6 -4 1 5 1 2 2 6 14 -8 5
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 3 0 1 2 7 15 -8 1 3 0 0 3 0 18 -18 0 6 0 1 5 7 33 -26 1
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 3 3 0 0 31 6 25 9 3 2 1 0 16 11 5 7 6 5 1 0 47 17 30 16
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 2 1 0 1 13 5 8 3 4 4 0 0 30 16 14 12 6 5 0 1 43 21 22 15
3 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 4 2 1 1 26 20 6 7 3 2 1 0 17 8 9 7 7 4 2 1 43 28 15 14
4 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 3 2 1 0 17 9 8 7 3 2 0 1 14 13 1 6 6 4 1 1 31 22 9 13
5 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 2 2 0 0 13 6 7 6 4 2 0 2 24 26 -2 6 6 4 0 2 37 32 5 12
6 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 3 3 0 0 21 9 12 9 2 0 0 2 8 13 -5 0 5 3 0 2 29 22 7 9
7 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 4 3 0 1 30 18 12 9 3 0 0 3 8 15 -7 0 7 3 0 4 38 33 5 9
8 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 4 2 0 2 26 15 11 6 3 1 0 2 8 19 -11 3 7 3 0 4 34 34 0 9
9 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 4 2 1 1 20 18 2 7 3 0 1 2 11 22 -11 1 7 2 2 3 31 40 -9 8
10 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 3 1 0 2 13 14 -1 3 3 1 0 2 12 17 -5 3 6 2 0 4 25 31 -6 6
11 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 3 1 0 2 12 18 -6 3 4 1 0 3 20 28 -8 3 7 2 0 5 32 46 -14 6
12 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 2 1 1 0 9 7 2 4 3 0 1 2 9 19 -10 1 5 1 2 2 18 26 -8 5
13 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 3 1 0 2 15 18 -3 3 2 0 0 2 6 15 -9 0 5 1 0 4 21 33 -12 3
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 3 0 0 3 12 23 -11 0 3 0 0 3 3 36 -33 0 6 0 0 6 15 59 -44 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
---3 - 7-------3 - 66 - 10--
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3-------9 - 3----
Dunakeszi Kinizsi FK
---12 - 5--5 - 48 - 2----5 - 7--
FC Dabas
----3 - 5------8 - 4-1 - 9-
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 5------4 - 7----4 - 2
Jászberényi SE
---5 - 3--10 - 2--6 - 4-----
Kaposvári Rákóczi BFLA
-------6 - 2-7 - 9--2 - 7--
Kincsem Lovaspark SE II.
------5 - 3------4 - 4-
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
---4 - 2------9 - 4----
SK Tóalmás
----6 - 5---5 - 5--6 - 23 - 6--
Tolna VFC
--2 - 6--6 - 2--------5 - 6
Üllői DSE
-----10 - 1-------3 - 4-
Vác Futsal SE
--5 - 5---8 - 5---9 - 4---4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2---7 - 3------4 - 4---

Meccsek

Dunakeszi Kinizsi FK

2018. 09. 18. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 09. 18. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 09. 24. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Üllői DSE
2018. 10. 24. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 10. 24. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
FC Dabas
2018. 11. 09. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 11. 13. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 11. 13. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Tolna VFC
2018. 11. 19. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 19. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 11. 27. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 11. 27. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 12. 03. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 12. 03. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 12. 11. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 12. 11. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
INFO
Vác Futsal SE
2019. 01. 22.
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 01. 22.
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
01. 22.
Csakacsel SE
2019. 01. 29.
Dabasi OBO Aréna
2019. 01. 29.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
01. 29.
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 02. 05.
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 02. 05.
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
02. 05.
SK Tóalmás
2019. 02. 12.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 02. 12.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
02. 12.
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 02. 18. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 02. 18. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
02. 18. 20:20
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 02. 26.
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 02. 26.
Kaposvári Rákóczi Stadion
Kaposvári Rákóczi BFLA
02. 26.
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 03. 05.
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 03. 05.
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
03. 05.
PAFC-mitre II.
2019. 03. 12.
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 03. 12.
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
03. 12.
Jászberényi SE
2019. 03. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 03. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
03. 18. 20:00
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 03. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
03. 29. 20:30
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 04. 02.
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 04. 02.
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
04. 02.
Zebegény-Garvittax
2019. 04. 09.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 09.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
04. 09.
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 04. 16.
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 04. 16.
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
04. 16.
AC Villám

FC Dabas

2018. 09. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 09. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
FC Dabas
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Tolna VFC
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
FC Dabas
2018. 10. 08. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 10. 08. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
FC Dabas
2018. 10. 22. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 10. 22. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Vác Futsal SE
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
FC Dabas
2018. 11. 12. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
FC Dabas
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Jászberényi SE
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
FC Dabas
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
PAFC-mitre II.
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
INFO
FC Dabas
2018. 12. 17. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 17. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
INFO
Csakacsel SE
2019. 01. 22.
Dabasi OBO Aréna
2019. 01. 22.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
01. 22.
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 01. 29.
Dabasi OBO Aréna
2019. 01. 29.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
01. 29.
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 02. 05.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 05.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
02. 05.
FC Dabas
2019. 02. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
02. 11. 20:00
FC Dabas
2019. 02. 19.
Dabasi OBO Aréna
2019. 02. 19.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
02. 19.
Üllői DSE
2019. 02. 26.
Dabasi OBO Aréna
2019. 02. 26.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
02. 26.
Zebegény-Garvittax
2019. 03. 05.
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 05.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
03. 05.
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 12.
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 12.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
03. 12.
AC Villám
2019. 03. 20. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 03. 20. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
03. 20. 21:00
FC Dabas
2019. 03. 26.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 26.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
03. 26.
FC Dabas
2019. 04. 02.
Dabasi OBO Aréna
2019. 04. 02.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
04. 02.
SK Tóalmás
2019. 04. 09.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 09.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
04. 09.
FC Dabas
2019. 04. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 04. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
04. 15. 20:20
FC Dabas
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol