Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 8. forduló

2018.11.14 - 21:30

Göd, Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
MOLNÁR CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FERENCZI DÁVID, TÓTH IMRE
Csakacsel SE
Kaposvári Rákóczi BFLA
40'
20'

Gólok

KANALAS LÁSZLÓ

4'

1 - 0

 

 

1 - 1

14'

KERESZTES ZALÁN

 

1 - 2

15'

KERESZTES ZALÁN

 

1 - 3

18'

TAKÁCS NORBERT
VADÁSZI EDWARD LAJOS

19'

2 - 3

 

 

2 - 4

19'

TAKÁCS NORBERT

 

2 - 5

20'

NÉMETH NORBERT
VADÁSZI EDWARD LAJOS

21'

3 - 5

 

FRECH ATTILA ZOLTÁN

21'

4 - 5

 

MAKK LEVENTE

31'

5 - 5

 

 

5 - 6

33'

NÉMETH NORBERT

 

5 - 7

36'

MÁRKUS MARTOS

 

5 - 8

37'

NÉMETH NORBERT

 

5 - 9

38'

KERESZTES ZALÁN
KAVOCSKA BALÁZS ZSOLT

40'

6 - 9

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllői DSE Üllői DSE 7 6 0 1 55 28 27 18 8.1
2 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 8 5 2 1 49 32 17 17 7
3 Csakacsel SE Csakacsel SE 7 5 1 1 53 26 27 16 8.4
4 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 7 5 1 1 34 24 10 16 8.6
5 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 6 4 0 2 37 32 5 12 7.2
6 SK Tóalmás SK Tóalmás 8 3 2 3 39 42 -3 11 7.8
7 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 8 3 0 5 40 36 4 9 7.1
8 Jászberényi SE Jászberényi SE 6 3 0 3 36 34 2 9 6.5
9 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 7 3 0 4 34 34 0 9 7
10 Tolna VFC Tolna VFC 7 2 0 5 29 37 -8 6 7.1
11 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 6 2 0 4 30 39 -9 6 6.2
12 FC Dabas FC Dabas 7 2 0 5 32 46 -14 6 7.4
13 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 5 1 2 2 18 26 -8 5 6.8
14 AC Villám AC Villám 7 0 0 7 17 67 -50 0 6.4
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 3 3 0 0 12 3 9 9 4 4 0 0 19 6 13 12 7 7 0 0 31 9 22 21
2 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 4 3 0 1 12 8 4 9 4 2 0 2 12 6 6 6 8 5 0 3 24 14 10 15
3 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 4 3 0 1 15 6 9 9 3 2 0 1 7 6 1 6 7 5 0 2 22 12 10 15
4 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 4 2 1 1 7 5 2 7 3 2 0 1 9 4 5 6 7 4 1 2 16 9 7 13
5 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 4 2 1 1 10 5 5 7 4 2 0 2 10 9 1 6 8 4 1 3 20 14 6 13
6 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 2 2 0 0 6 2 4 6 4 0 2 2 9 12 -3 2 6 2 2 2 15 14 1 8
7 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 3 1 1 1 4 8 -4 4 3 1 1 1 7 8 -1 4 6 2 2 2 11 16 -5 8
8 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 2 2 0 0 6 3 3 6 3 0 1 2 3 5 -2 1 5 2 1 2 9 8 1 7
9 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 3 2 1 0 10 4 6 7 3 0 0 3 5 12 -7 0 6 2 1 3 15 16 -1 7
10 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 4 1 1 2 13 8 5 4 3 1 0 2 7 14 -7 3 7 2 1 4 20 22 -2 7
11 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 4 2 0 2 12 12 0 6 3 0 1 2 3 10 -7 1 7 2 1 4 15 22 -7 7
12 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 3 1 0 2 4 11 -7 3 4 1 1 2 9 11 -2 4 7 2 1 4 13 22 -9 7
13 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 4 1 2 1 10 8 2 5 4 0 2 2 3 8 -5 2 8 1 4 3 13 16 -3 7
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 4 0 1 3 8 20 -12 1 3 0 0 3 0 18 -18 0 7 0 1 6 8 38 -30 1
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 3 2 0 1 25 12 13 6 4 4 0 0 30 16 14 12 7 6 0 1 55 28 27 18
2 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 4 2 1 1 26 20 6 7 4 3 1 0 23 12 11 10 8 5 2 1 49 32 17 17
3 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 4 3 0 1 37 15 22 9 3 2 1 0 16 11 5 7 7 5 1 1 53 26 27 16
4 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 4 3 1 0 20 11 9 10 3 2 0 1 14 13 1 6 7 5 1 1 34 24 10 16
5 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 2 2 0 0 13 6 7 6 4 2 0 2 24 26 -2 6 6 4 0 2 37 32 5 12
6 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 4 2 1 1 20 18 2 7 4 1 1 2 19 24 -5 4 8 3 2 3 39 42 -3 11
7 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 4 3 0 1 30 18 12 9 4 0 0 4 10 18 -8 0 8 3 0 5 40 36 4 9
8 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 3 3 0 0 21 9 12 9 3 0 0 3 15 25 -10 0 6 3 0 3 36 34 2 9
9 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 4 2 0 2 26 15 11 6 3 1 0 2 8 19 -11 3 7 3 0 4 34 34 0 9
10 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 4 1 0 3 17 20 -3 3 3 1 0 2 12 17 -5 3 7 2 0 5 29 37 -8 6
11 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 3 1 0 2 15 18 -3 3 3 1 0 2 15 21 -6 3 6 2 0 4 30 39 -9 6
12 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 3 1 0 2 12 18 -6 3 4 1 0 3 20 28 -8 3 7 2 0 5 32 46 -14 6
13 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 2 1 1 0 9 7 2 4 3 0 1 2 9 19 -10 1 5 1 2 2 18 26 -8 5
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 4 0 0 4 14 31 -17 0 3 0 0 3 3 36 -33 0 7 0 0 7 17 67 -50 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
---3 - 7------2 - 83 - 66 - 10--
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3---6 - 9---9 - 3----
Dunakeszi Kinizsi FK
---12 - 5--5 - 48 - 2----5 - 7--
FC Dabas
----3 - 5------8 - 4-1 - 9-
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 5------4 - 7----4 - 2
Jászberényi SE
---5 - 3--10 - 2--6 - 4-----
Kaposvári Rákóczi BFLA
-------6 - 2-7 - 9--2 - 7--
Kincsem Lovaspark SE II.
------5 - 3------4 - 4-
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
---4 - 2------9 - 4----
SK Tóalmás
----6 - 5---5 - 5--6 - 23 - 6--
Tolna VFC
--2 - 6--6 - 2-------4 - 65 - 6
Üllői DSE
-----10 - 112 - 7------3 - 4-
Vác Futsal SE
--5 - 5---8 - 5---9 - 4---4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2--3 - 27 - 3------4 - 4---

Meccsek

Csakacsel SE

2018. 09. 21. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 09. 21. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Csakacsel SE
2018. 09. 25. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 09. 25. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
AC Villám
2018. 10. 01. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 10. 01. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Csakacsel SE
2018. 10. 09. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 10. 09. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
SK Tóalmás
2018. 10. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 10. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Csakacsel SE
2018. 10. 24. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 10. 24. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 11. 14. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 11. 14. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 11. 12. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Csakacsel SE
2018. 11. 20. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 11. 20. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 11. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
ELMARDT
Csakacsel SE
2019. 01. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
01. 03. 20:00
Csakacsel SE
2018. 12. 04. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 12. 04. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Üllői DSE
2018. 12. 17. 20:30
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 17. 20:30
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
INFO
Csakacsel SE
2019. 01. 08. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 01. 08. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
01. 08. 21:30
Zebegény-Garvittax
2019. 01. 22. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 01. 22. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
01. 22. 20:00
Csakacsel SE
2019. 01. 30. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 01. 30. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
01. 30. 21:00
Jászberényi SE
2019. 02. 06. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 02. 06. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
02. 06. 21:00
Vác Futsal SE
2019. 02. 15. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 15. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
02. 15. 20:30
Csakacsel SE
2019. 02. 22. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 02. 22. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
02. 22. 20:20
Csakacsel SE
2019. 02. 25. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 25. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
02. 25. 21:30
Csakacsel SE
2019. 03. 04. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 03. 04. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
03. 04. 20:45
Csakacsel SE
2019. 03. 13. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 03. 13. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
03. 13. 21:00
PAFC-mitre II.
2019. 03. 20. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 03. 20. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
03. 20. 21:00
FC Dabas
2019. 03. 25. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 25. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
03. 25. 20:30
Csakacsel SE
2019. 04. 03. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 04. 03. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
04. 03. 21:00
Tolna VFC
2019. 04. 10. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 04. 10. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
04. 10. 21:00
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 04. 16.
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 16.
Kaposvári Rákóczi Stadion
Kaposvári Rákóczi BFLA
04. 16.
Csakacsel SE

Kaposvári Rákóczi BFLA

2018. 09. 18. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 09. 18. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 10. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 07. 21:00
Kaposvári Sportcsarnok
2018. 11. 07. 21:00
Kaposvári Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
PAFC-mitre II.
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Üllői DSE
2018. 11. 14. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 11. 14. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 11. 12. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
FC Dabas
2018. 11. 23. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 11. 23. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 11. 26. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Tolna VFC
2018. 12. 03. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 03. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 12. 10. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 12. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 12. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
INFO
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 01. 07. 19:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 01. 07. 19:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
INFO
Vác Futsal SE
2019. 01. 22.
Dabasi OBO Aréna
2019. 01. 22.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
01. 22.
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 01. 29.
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 01. 29.
Kaposvári Rákóczi Stadion
Kaposvári Rákóczi BFLA
01. 29.
SK Tóalmás
2019. 02. 05.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 02. 05.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
02. 05.
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 02. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
02. 11. 20:20
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 19.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 19.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
02. 19.
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 26.
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 02. 26.
Kaposvári Rákóczi Stadion
Kaposvári Rákóczi BFLA
02. 26.
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 03. 05.
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 03. 05.
Kaposvári Rákóczi Stadion
Kaposvári Rákóczi BFLA
03. 05.
Jászberényi SE
2019. 03. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 03. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
03. 11. 20:00
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 03. 22. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 22. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
03. 22. 20:30
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 03. 26.
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 03. 26.
Kaposvári Rákóczi Stadion
Kaposvári Rákóczi BFLA
03. 26.
Zebegény-Garvittax
2019. 04. 01. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 01. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
04. 01. 21:30
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 04. 09.
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 09.
Kaposvári Rákóczi Stadion
Kaposvári Rákóczi BFLA
04. 09.
AC Villám
2019. 04. 16.
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 16.
Kaposvári Rákóczi Stadion
Kaposvári Rákóczi BFLA
04. 16.
Csakacsel SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol