Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 9. forduló

2018.11.13 - 20:00

Dunakeszi, Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
CSEHI ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KAMAL NORBERT, CSERNI TAMÁS
Dunakeszi Kinizsi FK
Tolna VFC
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

2'

SÁRA PATRIK

 

0 - 2

12'

SÁRA PATRIK

 

0 - 3

13'

KLEM VIKTOR

 

0 - 4

16'

SÓS GERGELY

 

0 - 5

18'

SÁRA PATRIK
VELEZ DONÁT

22'

1 - 5

 

 

1 - 6

23'

SÁRA PATRIK

 

1 - 7

24'

SÁRA PATRIK
JÓNÁS MÁRK

24'

2 - 7

 

 

2 - 8

29'

SÓS GERGELY
FICZA DOMONKOS

29'

3 - 8

 

 

3 - 9

31'

SÓS GERGELY

 

3 - 10

35'

SÓS GERGELY

 

3 - 11

37'

DR.PAPP TAMÁS
VELEZ DONÁT

37'

4 - 11

 

VELEZ DONÁT

38'

5 - 11

 

 

5 - 12

38'

SÓS GERGELY

 

5 - 13

39'

SÁRA PATRIK

 

5 - 14

40'

SÁRA PATRIK

 

5 - 15

40'

KECSKEMÉTI DENISZ

 

5 - 16

40'

SZŐCS RICHÁRD

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 9 6 2 1 58 35 23 20 7.6
2 Üllői DSE Üllői DSE 8 6 0 2 59 33 26 18 8.6
3 Csakacsel SE Csakacsel SE 8 5 1 2 56 31 25 16 8.3
4 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 7 5 1 1 34 24 10 16 8.6
5 SK Tóalmás SK Tóalmás 9 4 2 3 43 44 -1 14 7.8
6 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 6 4 0 2 37 32 5 12 7.3
7 Jászberényi SE Jászberényi SE 7 4 0 3 41 37 4 12 6.4
8 Tolna VFC Tolna VFC 8 3 0 5 45 42 3 9 7.4
9 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 8 3 0 5 36 38 -2 9 6.9
10 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 9 3 0 6 45 52 -7 9 7.3
11 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 6 2 2 2 23 30 -7 8 6.2
12 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 7 2 1 4 36 45 -9 7 7.4
13 FC Dabas FC Dabas 8 2 1 5 38 52 -14 7 7.9
14 AC Villám AC Villám 8 0 0 8 20 76 -56 0 5.6
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 3 3 0 0 12 3 9 9 5 4 0 1 19 9 10 12 8 7 0 1 31 12 19 21
2 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 5 4 0 1 15 10 5 12 4 2 0 2 12 6 6 6 9 6 0 3 27 16 11 18
3 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 5 3 1 1 12 5 7 10 4 2 0 2 10 9 1 6 9 5 1 3 22 14 8 16
4 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 4 3 0 1 15 6 9 9 4 2 0 2 8 8 0 6 8 5 0 3 23 14 9 15
5 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 4 2 1 1 7 5 2 7 3 2 0 1 9 4 5 6 7 4 1 2 16 9 7 13
6 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 3 3 0 0 9 3 6 9 3 0 1 2 3 5 -2 1 6 3 1 2 12 8 4 10
7 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 4 3 1 0 12 5 7 10 3 0 0 3 5 12 -7 0 7 3 1 3 17 17 0 10
8 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 4 2 0 2 12 12 0 6 4 1 1 2 8 10 -2 4 8 3 1 4 20 22 -2 10
9 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 3 1 0 2 4 11 -7 3 5 2 1 2 13 13 0 7 8 3 1 4 17 24 -7 10
10 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 2 2 0 0 6 2 4 6 4 0 2 2 9 12 -3 2 6 2 2 2 15 14 1 8
11 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 4 1 1 2 6 12 -6 4 3 1 1 1 7 8 -1 4 7 2 2 3 13 20 -7 8
12 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 4 1 1 2 13 8 5 4 4 1 0 3 7 16 -9 3 8 2 1 5 20 24 -4 7
13 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 5 1 2 2 10 13 -3 5 4 0 2 2 3 8 -5 2 9 1 4 4 13 21 -8 7
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 4 0 1 3 8 20 -12 1 4 0 0 4 2 21 -19 0 8 0 1 7 10 41 -31 1
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 5 3 1 1 35 23 12 10 4 3 1 0 23 12 11 10 9 6 2 1 58 35 23 20
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 3 2 0 1 25 12 13 6 5 4 0 1 34 21 13 12 8 6 0 2 59 33 26 18
3 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 4 3 0 1 37 15 22 9 4 2 1 1 19 16 3 7 8 5 1 2 56 31 25 16
4 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 4 3 1 0 20 11 9 10 3 2 0 1 14 13 1 6 7 5 1 1 34 24 10 16
5 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 5 3 1 1 24 20 4 10 4 1 1 2 19 24 -5 4 9 4 2 3 43 44 -1 14
6 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 2 2 0 0 13 6 7 6 4 2 0 2 24 26 -2 6 6 4 0 2 37 32 5 12
7 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 4 4 0 0 26 12 14 12 3 0 0 3 15 25 -10 0 7 4 0 3 41 37 4 12
8 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 4 1 0 3 17 20 -3 3 4 2 0 2 28 22 6 6 8 3 0 5 45 42 3 9
9 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 4 2 0 2 26 15 11 6 4 1 0 3 10 23 -13 3 8 3 0 5 36 38 -2 9
10 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 5 3 0 2 35 34 1 9 4 0 0 4 10 18 -8 0 9 3 0 6 45 52 -7 9
11 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 3 2 1 0 14 11 3 7 3 0 1 2 9 19 -10 1 6 2 2 2 23 30 -7 8
12 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 4 1 1 2 21 24 -3 4 3 1 0 2 15 21 -6 3 7 2 1 4 36 45 -9 7
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 3 1 0 2 12 18 -6 3 5 1 1 3 26 34 -8 4 8 2 1 5 38 52 -14 7
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 4 0 0 4 14 31 -17 0 4 0 0 4 6 45 -39 0 8 0 0 8 20 76 -56 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
---3 - 7------2 - 83 - 66 - 10--
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3---6 - 9---9 - 3----
Dunakeszi Kinizsi FK
---12 - 5--5 - 48 - 2---5 - 165 - 7--
FC Dabas
----3 - 5------8 - 4-1 - 9-
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 5------4 - 7----4 - 2
Jászberényi SE
--5 - 35 - 3--10 - 2--6 - 4-----
Kaposvári Rákóczi BFLA
----6 - 6--6 - 2-7 - 9--2 - 7--
Kincsem Lovaspark SE II.
------5 - 3-----5 - 44 - 4-
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
---4 - 2------9 - 4----
SK Tóalmás
----6 - 54 - 2--5 - 5--6 - 23 - 6--
Tolna VFC
--2 - 6--6 - 2-------4 - 65 - 6
Üllői DSE
-----10 - 112 - 7------3 - 4-
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 5---8 - 5---9 - 4---4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2--3 - 27 - 3------4 - 4---

Meccsek

Dunakeszi Kinizsi FK

2018. 09. 18. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 09. 18. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 09. 24. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Üllői DSE
2018. 10. 24. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 10. 24. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
FC Dabas
2018. 11. 09. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 11. 13. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 11. 13. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Tolna VFC
2018. 11. 19. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 19. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 11. 27. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 11. 27. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 12. 03. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 12. 03. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 12. 11. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 12. 11. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Vác Futsal SE
2019. 01. 22. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 01. 22. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
01. 22. 20:00
Csakacsel SE
2019. 01. 29.
Dabasi OBO Aréna
2019. 01. 29.
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
01. 29.
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 02. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 02. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
02. 05. 20:00
SK Tóalmás
2019. 02. 12.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 02. 12.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
02. 12.
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 02. 18. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 02. 18. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
02. 18. 20:20
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 02. 26.
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 02. 26.
Kaposvári Rákóczi Stadion
Kaposvári Rákóczi BFLA
02. 26.
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 03. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 03. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
03. 05. 20:00
PAFC-mitre II.
2019. 03. 12. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 03. 12. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
03. 12. 20:00
Jászberényi SE
2019. 03. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 03. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
03. 18. 20:00
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 03. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
03. 29. 20:30
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 04. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 04. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
04. 02. 20:00
Zebegény-Garvittax
2019. 04. 08. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 08. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
04. 08. 21:30
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 04. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 04. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
04. 16. 20:00
AC Villám

Tolna VFC

2018. 09. 21. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 09. 21. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Csakacsel SE
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Tolna VFC
2018. 10. 05. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 10. 05. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Zebegény-Garvittax
2018. 10. 15. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 15. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Tolna VFC
2018. 10. 26. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 29. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 29. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Tolna VFC
2018. 11. 09. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Vác Futsal SE
2018. 11. 13. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 11. 13. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Tolna VFC
2018. 11. 26. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Tolna VFC
2018. 12. 07. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Jászberényi SE
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Tolna VFC
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
INFO
PAFC-mitre II.
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
01. 11. 20:30
Tolna VFC
2019. 01. 22.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 22.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
01. 22.
Tolna VFC
2019. 01. 28. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 01. 28. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
01. 28. 20:20
Tolna VFC
2019. 02. 05.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 02. 05.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
02. 05.
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 12.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 02. 12.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
02. 12.
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 02. 19.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 19.
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
02. 19.
Tolna VFC
2019. 02. 25. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 02. 25. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
02. 25. 20:00
Tolna VFC
2019. 03. 05.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 05.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
03. 05.
Üllői DSE
2019. 03. 15. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 03. 15. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
03. 15. 20:20
Tolna VFC
2019. 03. 19.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 19.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
03. 19.
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 26.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 26.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
03. 26.
AC Villám
2019. 04. 03. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 04. 03. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
04. 03. 21:00
Tolna VFC
2019. 04. 09.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 09.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
04. 09.
FC Dabas
2019. 04. 16.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 16.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
04. 16.
SK Tóalmás
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol