Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport 10. forduló

2019.03.25 - 18:00

Táborfalva, Táborfalva KSE Sporttelep

Pest

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport

Játékvezető
WEIL LEVENTE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JÓZAN CSABA, JÓZSA FERENC
Táborfalva KSE
Vasadi RSC
80'
40'

Gólok

GOMBÁR FERENC

14'

1 - 0

 

 

1 - 1

26'

FODRÓCZY SZILÁRD MIKLÓS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 10 9 0 1 56 21 35 27 6.1
2 FC Dabas FC Dabas 10 8 0 2 67 24 43 24 5.6
3 Monori SE Monori SE 10 7 1 2 38 21 17 22 5.4
4 Albertirsa SE Albertirsa SE 10 6 0 4 47 23 24 18 5.6
5 Nagykáta SE Nagykáta SE 10 4 0 6 32 42 -10 12 5.4
6 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 10 3 2 5 17 38 -21 11 5.8
7 Dömsödi SE Dömsödi SE 10 3 1 6 32 51 -19 10 4.9
8 Kakucs KSE Kakucs KSE 10 3 0 7 27 42 -15 9 5.7
9 Vasadi RSC Vasadi RSC 10 2 2 6 14 37 -23 8 5.2
10 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 10 2 0 8 23 54 -31 6 5.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dabas-Gyón FC Aranyszarvas SE 3 3 0 0 11 3 8 9 7 5 2 0 15 4 11 17 10 8 2 0 26 7 19 26
2 Dabas-Gyón FC FC Dabas 6 4 0 2 18 4 14 12 4 3 1 0 13 2 11 10 10 7 1 2 31 6 25 22
3 Dabas-Gyón FC Monori SE 5 3 2 0 12 4 8 11 5 2 2 1 5 6 -1 8 10 5 4 1 17 10 7 19
4 Dabas-Gyón FC Albertirsa SE 5 4 0 1 12 2 10 12 5 2 0 3 6 8 -2 6 10 6 0 4 18 10 8 18
5 Dabas-Gyón FC Dömsödi SE 4 2 1 1 9 3 6 7 6 2 1 3 8 16 -8 7 10 4 2 4 17 19 -2 14
6 Dabas-Gyón FC Nagykáta SE 6 3 0 3 8 9 -1 9 4 0 0 4 3 10 -7 0 10 3 0 7 11 19 -8 9
7 Dabas-Gyón FC Kakucs KSE 5 1 2 2 6 9 -3 5 5 1 1 3 6 9 -3 4 10 2 3 5 12 18 -6 9
8 Dabas-Gyón FC Táborfalva KSE 5 1 3 1 4 4 0 6 5 0 1 4 1 13 -12 1 10 1 4 5 5 17 -12 7
9 Dabas-Gyón FC Vasadi RSC 6 1 2 3 5 11 -6 5 4 0 2 2 2 9 -7 2 10 1 4 5 7 20 -13 7
10 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 5 1 2 2 5 12 -7 5 5 0 2 3 2 13 -11 2 10 1 4 5 7 25 -18 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dabas-Gyón FC Aranyszarvas SE 3 3 0 0 23 7 16 9 7 6 0 1 33 14 19 18 10 9 0 1 56 21 35 27
2 Dabas-Gyón FC FC Dabas 6 5 0 1 42 15 27 15 4 3 0 1 25 9 16 9 10 8 0 2 67 24 43 24
3 Dabas-Gyón FC Monori SE 5 5 0 0 26 8 18 15 5 2 1 2 12 13 -1 7 10 7 1 2 38 21 17 22
4 Dabas-Gyón FC Albertirsa SE 5 4 0 1 29 5 24 12 5 2 0 3 18 18 0 6 10 6 0 4 47 23 24 18
5 Dabas-Gyón FC Nagykáta SE 6 4 0 2 26 17 9 12 4 0 0 4 6 25 -19 0 10 4 0 6 32 42 -10 12
6 Dabas-Gyón FC Táborfalva KSE 5 2 2 1 9 9 0 8 5 1 0 4 8 29 -21 3 10 3 2 5 17 38 -21 11
7 Dabas-Gyón FC Dömsödi SE 4 2 0 2 17 13 4 6 6 1 1 4 15 38 -23 4 10 3 1 6 32 51 -19 10
8 Dabas-Gyón FC Kakucs KSE 5 2 0 3 13 22 -9 6 5 1 0 4 14 20 -6 3 10 3 0 7 27 42 -15 9
9 Dabas-Gyón FC Vasadi RSC 6 1 1 4 9 23 -14 4 4 1 1 2 5 14 -9 4 10 2 2 6 14 37 -23 8
10 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 5 2 0 3 15 25 -10 6 5 0 0 5 8 29 -21 0 10 2 0 8 23 54 -31 6
 
Albertirsa SE
-7 - 12 - 3--6 - 08 - 16 - 0-
Aranyszarvas SE
4 - 3-11 - 2----8 - 2-
Dabas-Gyón FC
-1 - 6-1 - 115 - 2-7 - 3-1 - 3
Dömsödi SE
-2 - 39 - 3-6 - 40 - 3---
FC Dabas
6 - 21 - 4-12 - 2-5 - 3-9 - 39 - 1
Kakucs KSE
2 - 64 - 63 - 2-1 - 8---3 - 0
Monori SE
-4 - 28 - 1-5 - 33 - 16 - 1--
Nagykáta SE
5 - 11 - 5-7 - 42 - 35 - 3-6 - 1-
Táborfalva KSE
--2 - 13 - 1-1 - 42 - 2-1 - 1
Vasadi RSC
1 - 61 - 7-3 - 3--0 - 44 - 10 - 2

Meccsek

Táborfalva KSE

2018. 10. 18. 18:30
Vasadi sportpálya
2018. 10. 18. 18:30
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Táborfalva KSE
2018. 09. 10. 17:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 09. 10. 17:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Dabas-Gyón FC
2018. 09. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 09. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Táborfalva KSE
2018. 09. 24. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 09. 24. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Kakucs KSE
2018. 10. 01. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 01. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Táborfalva KSE
2018. 10. 08. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 08. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Táborfalva KSE
2018. 10. 15. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 10. 15. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Dömsödi SE
2018. 10. 22. 15:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 10. 22. 15:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Táborfalva KSE
2018. 10. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 10. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Monori SE
2019. 03. 25. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 03. 25. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Vasadi RSC
2019. 04. 01. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 04. 01. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Táborfalva KSE
2019. 04. 08. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 04. 08. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Albertirsa SE
2019. 04. 15. 18:30
Kakucsi Sportpálya
2019. 04. 15. 18:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Táborfalva KSE
2019. 04. 23. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 04. 23. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Nagykáta SE
2019. 04. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 04. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
FC Dabas
2019. 05. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
2019. 05. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Táborfalva KSE
2019. 05. 13. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 05. 13. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Aranyszarvas SE
2019. 05. 20. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 05. 20. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Táborfalva KSE

Vasadi RSC

2018. 10. 18. 18:30
Vasadi sportpálya
2018. 10. 18. 18:30
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Táborfalva KSE
2018. 09. 10. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 10. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Vasadi RSC
2018. 09. 17. 18:30
Vasadi sportpálya
2018. 09. 17. 18:30
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Dömsödi SE
2018. 09. 24. 18:00
Vasadi sportpálya
2018. 09. 24. 18:00
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Aranyszarvas SE
2018. 10. 01. 18:30
Vasadi sportpálya
2018. 10. 01. 18:30
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Monori SE
2018. 10. 08. 18:30
Vasadi sportpálya
2018. 10. 08. 18:30
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Nagykáta SE
2018. 10. 15. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 10. 15. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Vasadi RSC
2018. 10. 22. 18:30
Vasadi sportpálya
2018. 10. 22. 18:30
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Albertirsa SE
2018. 10. 29. 18:30
Kakucsi Sportpálya
2018. 10. 29. 18:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Vasadi RSC
2019. 03. 25. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 03. 25. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Vasadi RSC
2019. 04. 01. 18:30
Vasadi sportpálya
2019. 04. 01. 18:30
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
FC Dabas
2019. 04. 08. 18:00
Dömsödi sportpálya
2019. 04. 08. 18:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Vasadi RSC
2019. 04. 15. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 04. 15. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Vasadi RSC
2019. 04. 23. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 04. 23. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Vasadi RSC
2019. 04. 29. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 04. 29. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Vasadi RSC
2019. 05. 17. 18:30
Vasadi sportpálya
2019. 05. 17. 18:30
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Dabas-Gyón FC
2019. 05. 13. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 05. 13. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Vasadi RSC
2019. 05. 20. 18:30
Vasadi sportpálya
2019. 05. 20. 18:30
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Kakucs KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom