Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport 11. forduló

2019.04.01 - 18:00

Tápiószentmárton, Tápiószentmártoni sportpálya

Pest

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport

Játékvezető
TÖRÖK I. TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERENDI TAMÁS CSABA, ANTAL MELINDA ÁGNES
Aranyszarvas SE
Nagykáta SE
80'
40'

Gólok

BALOGH PÁL

24'

1 - 0

 

KOTULA LÁSZLÓ

38'

2 - 0

 

 

2 - 1

66'

KELEMEN ISTVÁN

 

2 - 2

69'

TÖRÖK TAMÁS
KOTULA LÁSZLÓ

75'

3 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 11 10 0 1 59 23 36 30 6
2 FC Dabas FC Dabas 11 8 1 2 71 28 43 25 6
3 Monori SE Monori SE 11 8 1 2 48 23 25 25 5.5
4 Albertirsa SE Albertirsa SE 11 7 0 4 51 26 25 21 5.8
5 Nagykáta SE Nagykáta SE 11 4 0 7 34 45 -11 12 5
6 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 11 3 2 6 19 44 -25 11 6.2
7 Dömsödi SE Dömsödi SE 11 3 1 7 34 61 -27 10 4.7
8 Kakucs KSE Kakucs KSE 11 3 0 8 30 46 -16 9 5.5
9 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 11 3 0 8 29 56 -27 9 5.5
10 Vasadi RSC Vasadi RSC 11 2 3 6 18 41 -23 9 4.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Vasadi RSC Aranyszarvas SE 4 4 0 0 13 3 10 12 7 5 2 0 15 4 11 17 11 9 2 0 28 7 21 29
2 Vasadi RSC FC Dabas 6 4 0 2 18 4 14 12 5 4 1 0 16 3 13 13 11 8 1 2 34 7 27 25
3 Vasadi RSC Monori SE 6 4 2 0 16 4 12 14 5 2 2 1 5 6 -1 8 11 6 4 1 21 10 11 22
4 Vasadi RSC Albertirsa SE 6 4 1 1 14 4 10 13 5 2 0 3 6 8 -2 6 11 6 1 4 20 12 8 19
5 Vasadi RSC Dömsödi SE 4 2 1 1 9 3 6 7 7 2 1 4 8 20 -12 7 11 4 2 5 17 23 -6 14
6 Vasadi RSC Kakucs KSE 5 1 2 2 6 9 -3 5 6 1 2 3 8 11 -3 5 11 2 4 5 14 20 -6 10
7 Vasadi RSC Táborfalva KSE 5 1 3 1 4 4 0 6 6 1 1 4 3 13 -10 4 11 2 4 5 7 17 -10 10
8 Vasadi RSC Nagykáta SE 6 3 0 3 8 9 -1 9 5 0 0 5 3 12 -9 0 11 3 0 8 11 21 -10 9
9 Vasadi RSC Vasadi RSC 7 1 2 4 6 14 -8 5 4 0 2 2 2 9 -7 2 11 1 4 6 8 23 -15 7
10 Vasadi RSC Dabas-Gyón FC 6 1 2 3 5 14 -9 5 5 0 2 3 2 13 -11 2 11 1 4 6 7 27 -20 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Vasadi RSC Aranyszarvas SE 4 4 0 0 26 9 17 12 7 6 0 1 33 14 19 18 11 10 0 1 59 23 36 30
2 Vasadi RSC FC Dabas 6 5 0 1 42 15 27 15 5 3 1 1 29 13 16 10 11 8 1 2 71 28 43 25
3 Vasadi RSC Monori SE 6 6 0 0 36 10 26 18 5 2 1 2 12 13 -1 7 11 8 1 2 48 23 25 25
4 Vasadi RSC Albertirsa SE 6 5 0 1 33 8 25 15 5 2 0 3 18 18 0 6 11 7 0 4 51 26 25 21
5 Vasadi RSC Nagykáta SE 6 4 0 2 26 17 9 12 5 0 0 5 8 28 -20 0 11 4 0 7 34 45 -11 12
6 Vasadi RSC Táborfalva KSE 5 2 2 1 9 9 0 8 6 1 0 5 10 35 -25 3 11 3 2 6 19 44 -25 11
7 Vasadi RSC Dömsödi SE 4 2 0 2 17 13 4 6 7 1 1 5 17 48 -31 4 11 3 1 7 34 61 -27 10
8 Vasadi RSC Kakucs KSE 5 2 0 3 13 22 -9 6 6 1 0 5 17 24 -7 3 11 3 0 8 30 46 -16 9
9 Vasadi RSC Dabas-Gyón FC 6 3 0 3 21 27 -6 9 5 0 0 5 8 29 -21 0 11 3 0 8 29 56 -27 9
10 Vasadi RSC Vasadi RSC 7 1 2 4 13 27 -14 5 4 1 1 2 5 14 -9 4 11 2 3 6 18 41 -23 9
 
Albertirsa SE
-7 - 12 - 3-4 - 36 - 08 - 16 - 0-
Aranyszarvas SE
4 - 3-11 - 2---3 - 28 - 2-
Dabas-Gyón FC
-1 - 6-1 - 115 - 2-7 - 36 - 21 - 3
Dömsödi SE
-2 - 39 - 3-6 - 40 - 3---
FC Dabas
6 - 21 - 4-12 - 2-5 - 3-9 - 39 - 1
Kakucs KSE
2 - 64 - 63 - 2-1 - 8---3 - 0
Monori SE
-4 - 28 - 110 - 25 - 33 - 16 - 1--
Nagykáta SE
5 - 11 - 5-7 - 42 - 35 - 3-6 - 1-
Táborfalva KSE
--2 - 13 - 1-1 - 42 - 2-1 - 1
Vasadi RSC
1 - 61 - 7-3 - 34 - 4-0 - 44 - 10 - 2

Meccsek

Aranyszarvas SE

2018. 09. 20. 17:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 09. 20. 17:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Dömsödi SE
2018. 09. 10. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 10. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 17. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 09. 17. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 24. 18:00
Vasadi sportpálya
2018. 09. 24. 18:00
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Aranyszarvas SE
2018. 10. 01. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 10. 01. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Aranyszarvas SE
2018. 10. 08. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 10. 08. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Albertirsa SE
2018. 10. 15. 18:30
Kakucsi Sportpálya
2018. 10. 15. 18:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Aranyszarvas SE
2018. 10. 22. 15:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 10. 22. 15:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Táborfalva KSE
2018. 10. 29. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 29. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Aranyszarvas SE
2019. 05. 16. 18:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 05. 16. 18:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Dömsödi SE
Aranyszarvas SE
2019. 04. 01. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 04. 01. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Nagykáta SE
2019. 04. 08. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 04. 08. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Monori SE
2019. 04. 15. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 04. 15. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Vasadi RSC
2019. 04. 23.
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 04. 23.
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Dabas-Gyón FC
2019. 04. 29. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 04. 29. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Aranyszarvas SE
2019. 05. 06.
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 05. 06.
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Kakucs KSE
2019. 05. 13. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 05. 13. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Aranyszarvas SE
2019. 05. 20. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 05. 20. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
FC Dabas

Nagykáta SE

2018. 10. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Nagykáta SE
2018. 09. 10. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 10. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 17. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 17. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Kakucs KSE
2018. 09. 24. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 09. 24. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Nagykáta SE
2018. 10. 01. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 01. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Táborfalva KSE
2018. 10. 08. 18:30
Vasadi sportpálya
2018. 10. 08. 18:30
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Nagykáta SE
2018. 10. 15. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 15. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
FC Dabas
2018. 10. 22. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 10. 22. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Nagykáta SE
2018. 10. 29. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 29. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Dömsödi SE
2019. 03. 25. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 25. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Albertirsa SE
2019. 04. 01. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 04. 01. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Nagykáta SE
2019. 04. 08. 18:30
Kakucsi Sportpálya
2019. 04. 08. 18:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Nagykáta SE
2019. 04. 15. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 04. 15. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Monori SE
2019. 04. 23. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 04. 23. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Nagykáta SE
2019. 04. 29. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 04. 29. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Vasadi RSC
2019. 05. 06. 18:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 06. 18:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Nagykáta SE
2019. 05. 13. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 05. 13. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Dabas-Gyón FC
2019. 05. 20. 18:00
Tass Sporttelep
2019. 05. 20. 18:00
Tass Sporttelep
Dömsödi SE
Nagykáta SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom