Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport 12. forduló

2019.04.08 - 18:00

Tápiószentmárton, Tápiószentmártoni sportpálya

Pest

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport

Játékvezető
WEIL LEVENTE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PETŐ TAMÁS, SZAPINSZKI ÁGNES
Aranyszarvas SE
Monori SE
80'
40'

Gólok

ANTAL GÁBOR

20'

1 - 0

 

 

1 - 1

42'

FEHÉR TAMÁS
CZENKY ÁRPÁD

50'

2 - 1

 

MEDGYESI LÁSZLÓ

53'

3 - 1

 

ANTAL GÁBOR

70'

4 - 1

 

 

4 - 2

72'

PAPP JÁNOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 12 11 0 1 63 25 38 33 5.7
2 FC Dabas FC Dabas 12 9 1 2 77 29 48 28 6.3
3 Monori SE Monori SE 12 8 1 3 50 27 23 25 5.1
4 Albertirsa SE Albertirsa SE 12 8 0 4 55 29 26 24 5.9
5 Nagykáta SE Nagykáta SE 12 4 1 7 35 46 -11 13 5.3
6 Dömsödi SE Dömsödi SE 12 4 1 7 43 63 -20 13 5.3
7 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 12 3 2 7 22 48 -26 11 5.9
8 Kakucs KSE Kakucs KSE 12 3 1 8 31 47 -16 10 5.4
9 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 12 3 0 9 30 62 -32 9 5.3
10 Vasadi RSC Vasadi RSC 12 2 3 7 20 50 -30 9 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Vasadi RSC Aranyszarvas SE 5 5 0 0 14 3 11 15 7 5 2 0 15 4 11 17 12 10 2 0 29 7 22 32
2 Vasadi RSC FC Dabas 7 5 0 2 20 5 15 15 5 4 1 0 16 3 13 13 12 9 1 2 36 8 28 28
3 Vasadi RSC Albertirsa SE 6 4 1 1 14 4 10 13 6 3 0 3 9 9 0 9 12 7 1 4 23 13 10 22
4 Vasadi RSC Monori SE 6 4 2 0 16 4 12 14 6 2 2 2 5 7 -2 8 12 6 4 2 21 11 10 22
5 Vasadi RSC Dömsödi SE 5 3 1 1 12 4 8 10 7 2 1 4 8 20 -12 7 12 5 2 5 20 24 -4 17
6 Vasadi RSC Kakucs KSE 6 1 3 2 7 10 -3 6 6 1 2 3 8 11 -3 5 12 2 5 5 15 21 -6 11
7 Vasadi RSC Nagykáta SE 6 3 0 3 8 9 -1 9 6 0 1 5 4 13 -9 1 12 3 1 8 12 22 -10 10
8 Vasadi RSC Táborfalva KSE 6 1 3 2 5 7 -2 6 6 1 1 4 3 13 -10 4 12 2 4 6 8 20 -12 10
9 Vasadi RSC Vasadi RSC 7 1 2 4 6 14 -8 5 5 0 2 3 3 12 -9 2 12 1 4 7 9 26 -17 7
10 Vasadi RSC Dabas-Gyón FC 6 1 2 3 5 14 -9 5 6 0 2 4 3 15 -12 2 12 1 4 7 8 29 -21 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Vasadi RSC Aranyszarvas SE 5 5 0 0 30 11 19 15 7 6 0 1 33 14 19 18 12 11 0 1 63 25 38 33
2 Vasadi RSC FC Dabas 7 6 0 1 48 16 32 18 5 3 1 1 29 13 16 10 12 9 1 2 77 29 48 28
3 Vasadi RSC Monori SE 6 6 0 0 36 10 26 18 6 2 1 3 14 17 -3 7 12 8 1 3 50 27 23 25
4 Vasadi RSC Albertirsa SE 6 5 0 1 33 8 25 15 6 3 0 3 22 21 1 9 12 8 0 4 55 29 26 24
5 Vasadi RSC Nagykáta SE 6 4 0 2 26 17 9 12 6 0 1 5 9 29 -20 1 12 4 1 7 35 46 -11 13
6 Vasadi RSC Dömsödi SE 5 3 0 2 26 15 11 9 7 1 1 5 17 48 -31 4 12 4 1 7 43 63 -20 13
7 Vasadi RSC Táborfalva KSE 6 2 2 2 12 13 -1 8 6 1 0 5 10 35 -25 3 12 3 2 7 22 48 -26 11
8 Vasadi RSC Kakucs KSE 6 2 1 3 14 23 -9 7 6 1 0 5 17 24 -7 3 12 3 1 8 31 47 -16 10
9 Vasadi RSC Dabas-Gyón FC 6 3 0 3 21 27 -6 9 6 0 0 6 9 35 -26 0 12 3 0 9 30 62 -32 9
10 Vasadi RSC Vasadi RSC 7 1 2 4 13 27 -14 5 5 1 1 3 7 23 -16 4 12 2 3 7 20 50 -30 9
 
Albertirsa SE
-7 - 12 - 3-4 - 36 - 08 - 16 - 0-
Aranyszarvas SE
4 - 3-11 - 2--4 - 23 - 28 - 2-
Dabas-Gyón FC
-1 - 6-1 - 115 - 2-7 - 36 - 21 - 3
Dömsödi SE
-2 - 39 - 3-6 - 40 - 3--9 - 2
FC Dabas
6 - 21 - 46 - 112 - 2-5 - 3-9 - 39 - 1
Kakucs KSE
2 - 64 - 63 - 2-1 - 8-1 - 1-3 - 0
Monori SE
-4 - 28 - 110 - 25 - 33 - 16 - 1--
Nagykáta SE
5 - 11 - 5-7 - 42 - 35 - 3-6 - 1-
Táborfalva KSE
3 - 4-2 - 13 - 1-1 - 42 - 2-1 - 1
Vasadi RSC
1 - 61 - 7-3 - 34 - 4-0 - 44 - 10 - 2

Meccsek

Aranyszarvas SE

2018. 09. 20. 17:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 09. 20. 17:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Dömsödi SE
2018. 09. 10. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 10. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 17. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 09. 17. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 24. 18:00
Vasadi sportpálya
2018. 09. 24. 18:00
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Aranyszarvas SE
2018. 10. 01. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 10. 01. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Aranyszarvas SE
2018. 10. 08. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 10. 08. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Albertirsa SE
2018. 10. 15. 18:30
Kakucsi Sportpálya
2018. 10. 15. 18:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Aranyszarvas SE
2018. 10. 22. 15:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 10. 22. 15:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Táborfalva KSE
2018. 10. 29. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 29. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Aranyszarvas SE
2019. 05. 16. 18:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 05. 16. 18:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Dömsödi SE
Aranyszarvas SE
2019. 04. 01. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 04. 01. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Nagykáta SE
2019. 04. 08. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 04. 08. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Monori SE
2019. 04. 15. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 04. 15. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Vasadi RSC
2019. 04. 23.
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 04. 23.
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Dabas-Gyón FC
2019. 04. 29. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 04. 29. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Aranyszarvas SE
2019. 05. 06.
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 05. 06.
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Kakucs KSE
2019. 05. 13. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 05. 13. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Aranyszarvas SE
2019. 05. 20. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 05. 20. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
FC Dabas

Monori SE

2018. 09. 03. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 09. 03. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
FC Dabas
2018. 09. 10.
Dömsödi sportpálya
2018. 09. 10.
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Monori SE
2018. 09. 17. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 09. 17. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 24. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 09. 24. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Nagykáta SE
2018. 10. 01. 18:30
Vasadi sportpálya
2018. 10. 01. 18:30
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Monori SE
2018. 10. 08. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 10. 08. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Dabas-Gyón FC
2018. 10. 15. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 15. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Monori SE
2018. 10. 22. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 10. 22. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Kakucs KSE
2018. 10. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 10. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Monori SE
2019. 03. 25. 18:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 25. 18:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Monori SE
2019. 04. 01. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 04. 01. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Dömsödi SE
2019. 04. 08. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 04. 08. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Monori SE
2019. 04. 15. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 04. 15. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Monori SE
2019. 04. 23. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 04. 23. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Vasadi RSC
2019. 04. 29. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 04. 29. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Monori SE
2019. 05. 06. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 05. 06. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Albertirsa SE
2019. 05. 13. 18:30
Kakucsi Sportpálya
2019. 05. 13. 18:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Monori SE
2019. 05. 20. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 05. 20. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Táborfalva KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom